Import z Chin - Verico Experts - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Import z Chin - Verico Experts

Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu importu i doradzanie naszym Klientom najkorzystniejszych rozwiązań. Import z Chin bez ryzyka to nasza specjalność. Zapewniamy klientom stały kontakt ze spedytorem i agencją celną. Z nami import z Chin, handel z Chinami, zakupy w Chinach staną się prostsze i bezpieczniejsze. Jesteśmy firmą z prawie 10-letnim stażem i doświadczeniem międzynarodowym, co gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę importu. Import z Chin z firmą Verico to gwarancja wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów. Na naszej witrynie znajdziesz rozwiązanie wielu problemów jak: kontrola towarów w Chinach, wyjazd do Chin, poszukiwanie dostawców oraz inwestycje w Chinach, tłumaczenie j.chińskiego. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

Szczegóły strony www.chiny.verico.pl:

Podlinkuj stronę www.chiny.verico.pl:

Import z Chin - Verico Experts

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 144

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certum Windykacja »

  Windykujemy szybko i skutecznie. To podstawowa działalność naszej Firmy. Jesteśmy specjalistyczną firmą windykacyjną, skutecznie odzyskującą zamrożone w wierzytelnościach środki. nPomagamy podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu ich problemów windykacyjnych oferując specjalistyczne usługi zarządzania wierzytelnościami takie jak: * nadzór nad płatnościami;n * skuteczne negocjacje z dłużnikami;n * przeprowadzenie postępowania sądowego;n * prowadzenie postępowania egzekucyjnego;n * pieczęć prewencyjna;n * wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem płatniczym;n * audyt windykacyjny;n * szkolenia windykacyjne dla działów sprzedażowych i księgowych. Szybko - zależy nam na błyskawicznym odzyskaniu twoich należności; Skutecznie - w konfrontacji z dłużnikiem, mamy zdecydowanie większe od niego szanse; Doświadczenie - windykacją zajmujemy się zawodowo; Brak opłat wstępnych - nie pobieramy opłat za zlecenie windykacji, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu; Za rozsądną cenę - Sprawdź naszą ofertę w zestawieniu z innymi cennikami firm windykacyjnych; Pomagamy, nie naciągamy - ponieważ inwestujemy własne środki, masz pewność że na szybkiej egzekucji zależy nam w równym stopniu co tobie; Dotrzymujemy obietnic - nie składamy nierealnych deklaracji i nie przyjmujemy zleceń licząc, że \\\"a nuż się uda\\\". Jeśli zajmujemy się sprawą, to po to żeby odzyskać Twoje pieniądze;

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta internetowe - mbank, inteligo, db net »

  Który bank internetowy ma najciekawszą ofertę. Jakie konto internetowe wybrać ? ekonto mBanku, konto Inteligo, konto db net czy też konto direct banku ING.

  Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w blogu poświęconym tematyce bankowości internetowej w Polsce. Obiektywne porównania kont bankowych z dostępem przez Internet - opłaty za prowadzenie konta, prowizje za przelewy przez internet, opłaty za użytkowanie karty do konta, lista darmowych bankomatów. Wady i zalety poszczególnych ofert kont.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza TEDA - Teresa Loga »

  Witam w Kancelarii Prawniczej TEDA, prowadzonej w Warszawie przez radcę prawnego Teresę Loga.

  W oparciu o 35-letnie doświadczenia zawodowe staram się w prosty, zrozumiały i przejrzysty sposób pomagać, wspierać oraz wyjaśniać przedstawiane problemy.

  Zapraszam
  Teresa Loga

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY HIPOTECZNE I SAMOCHODOWE - DORADCA NOBLEBANK »

  Oferujemy najlepsze kredyty hipoteczne i samochodowe oraz leasing banku Getin Noble Bank. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Nasi doradcy mobilni umowy podpisują u Klienta. U nas znajdziesz najlepszą ofertę Getin Noble Banku.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w wypadku na terenie anglii »

  Kiedy mieszkasz na stałe w uk nie musisz martwić się o odszkodowanie na wypadek choroby, czy udziału w wypadku na drodze, jednak kiedy w Wielkiej Brytanii jesteś okazyjnie lub tylko w pracy warto zabezpieczyć się na okoliczność urazu w samochodowym zdarzeniu, jak i choroby. Typowa pomoc medyczna udzielana w Anglii w ramach międzynarodowych umów z Polską jest ograniczona do minimum, a wszelkie odszkodowania są znikome. Świadczenia powypadkowe z polis od następstw nieszczęśliwych wypadków, które miały miejsce na terenie Anglii są rozpatrywane przez specjalizujące się w tychże dziedzinach firmy. Pomoc w odszkodowaniu świadczy wiele konkurencyjnych podmiotów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, głównie w internecie. Korzystając z tej formy wsparcia warto pamiętać o prowizji za udzielone doradztwo i pozyskane odszkodowanie, stąd tez warto porównać różne oferty wielu firm, które mogą różnić się wysokością prowizji od uzyskanej pomocy dla klienta. Liczne oferty na tę sama usługę mogą zawierać różne warunki współpracy.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - dr Piotr Sołhaj »

  Zakres usług świadczonych przez adwokata Piotra Sołhaja obejmuje szerokie spektrum zagadnień. Do kancelarii adwokackiej można zgłosić się po pomoc w sprawach spadkowych i karnych, a także po porady w sprawie odszkodowań lub rozwodów. Firma podejmuje się obsługi prawnej spółek i przedsiębiorstw. Radca przyjmuje w Krakowie.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne KRAK »

  Biuro detektywistyczne KRAK, którym dowodzi wykwalifikowany, prywatny detektyw Tomasz Piechowicz, działa na terenie wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego. Agencja detektywistyczna nie boi się trudnych spraw, przyjmując zarówno te dotyczące spraw partnerskich, jak np. bolesne dla Klienta zdrady, jak i gospodarczych (włącznie z weryfikacją potencjalnych kontrahentów, czy windykacją oraz wykrywaniem podsłuchów). Rzetelnie zdobywamy niezbędne informacje, stanowiące niezbite dowody na udowodnienie winy, bądź też jej zaprzeczenie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów działamy nie tylko skrupulatnie, ale przede wszystkim dyskretnie, dążąc do wyznaczonego celu, jakim jest nasz sukces I zadowolenie Klienta. Co istotne, każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Paweł Szkil »

  Kancelaria realizuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek prawa handlowego. Pomoc prawna polega na udzielaniu porad, sporządzaniu pism, umów, uczestnictwo w negocjacjach i reprezentowaniu Klienta przed sądem. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego,pracy i autorskiego, a także rejestrujemy spółki i dokonujemy zmian ich umów. Kancelaria zajmuje się również odszkodowaniami w tym za śmierć osoby najbliższej, uszkodzenie ciała oraz dochodzeniem roszczeń pieniężnych. W odniesieniu do osób fizycznych i prawa rodzinnego Kancelaria specjalizuje się w rozwodach i alimentach.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Emi-Kredyt - Pożyczki Słupsk, Kredyty Słupsk »

  Zajmujemy się doradztwem finansowym w udzielaniu kredytów gotówkowych lub konsolidacyjnych, jak również pożyczek pozabankowych.nnDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy uzyskać dodatkową gotówkę lub zmniejszyć dotychczasowe zobowiązania na jeden mniejszy kredyt.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »