Import z Chin - Verico Experts - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Import z Chin - Verico Experts

Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu importu i doradzanie naszym Klientom najkorzystniejszych rozwiązań. Import z Chin bez ryzyka to nasza specjalność. Zapewniamy klientom stały kontakt ze spedytorem i agencją celną. Z nami import z Chin, handel z Chinami, zakupy w Chinach staną się prostsze i bezpieczniejsze. Jesteśmy firmą z prawie 10-letnim stażem i doświadczeniem międzynarodowym, co gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę importu. Import z Chin z firmą Verico to gwarancja wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów. Na naszej witrynie znajdziesz rozwiązanie wielu problemów jak: kontrola towarów w Chinach, wyjazd do Chin, poszukiwanie dostawców oraz inwestycje w Chinach, tłumaczenie j.chińskiego. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

Szczegóły strony www.chiny.verico.pl:

Podlinkuj stronę www.chiny.verico.pl:

Import z Chin - Verico Experts

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 143

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi księgowe, Vat, Pit, Kadry, Płace, Szkolenia »

  Proponowana przez nas oferta obejmuje

  pełną obsługę księgową oraz finansową

  firm i przedsiębiorstw, adresowana

  jest zarówno do spółek handlowych,

  spółek osobowych,stowarzyszeń,

  fundacji oraz osób fizycznych.

  Oprócz usług z zakresu rachunkowości

  prowadzimy również szkolenia

  i doradztwo.

  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje

  oraz wieloletnie doświadczenie.


  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CSR i BlueOcean - Strategie i Projekty »

  Prywatna praktyka doradcza na Polskę, laureata nagrody "Best in Corporate Social Responsibility" - Romana Mazura, w zakresie Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność biznesu z synektyką u podstaw).

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fines - Pośrednictwo finansowe »

  Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane współpracą z niezależnym pośrednikiem finansowym Fines. Wykonaj jeden telefon i zostań naszym Partnerem w ramach ogólnopolskiej sieci pośrednictwa finansowego.

  Nawet najmniejsze biuro zyskuje wiarygodność stając się częścią ogólnopolskiej sieci pośrednictwa finansowego. Przyłącz się do Fines - niezależnej, znanej i stabilnej Marki na rynku pośrednictwa finansowego.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Wrocław »

  Dostarczamy rzetelne, wiarygodne i sprawdzone informacje. Każdy Klient otrzymuje gwarancje profesjonalnego doradztwa oraz rozważną i poufną obsługę. Kierujemy się zasadami etycznymi podczas wykonywania powierzonego zadania. Jako jedyni z nielicznych oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod detektywistycznych w pozyskiwaniu informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anwalt »

  Kancelaria prawna Anwalt świadczy usługi prawne dla firm inwestycyjnych, przedsiębiorstw oraz spółek giełdowych. To czym się zajmujemy:nPrawo rodzinnenPrawo spadkowenPrawo pracynOdszkodowanianPodatkinSprawy karnenAudyt i nabywanie nieruchomościnPrawo autorskie i prawo nowych technologiinUmowy i kontraktynSpory sądowe

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Nasz serwis udziela porad prawnych w kancelarii, przez internet i telefon. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w każdej sprawie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i gospodarczego. Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz windykacją należności. Porady prawne oraz obsługę prawną firm prowadza adwokat, radca prawny z Katowic, Wrocławia, Poznania, Lublina, Suwałk i Imielina. Nasze doradztwo prawne cechuje się wysokim poziomem merytorycznym. W ramach pomocy sporządzamy pisma, opiniujemy umowy, zajmujemy się windykacja należności oraz dochodzeniem odszkodowań.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - Link4-Ubezpieczenia.pl »

  Link4 dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów wprowadziło do swojej oferty nie tylko możliwość ubezpieczenia swojego pojazdu za pomocą wykupienia obowiązkowego OC, ale i szereg innych usług co pozawala na pełne korzystanie z ich oferty.

  Klient bez konieczności wychodzenia z domu może w szybki i prosty sposób dzięki link4 kalkulator oc, obliczyć wysokość stawki OC na podstawie kilku informacji, co znacznie skraca i upraszcza procedury zawarcia umowy z ta firmą. Działanie kalkulatora nie jest skomplikowane, co pozwala na jego korzystanie również osobą nie obeznanym w tematyce ubezpieczeń. Link4 ubezpieczenia oferuje swoim klientom nie tylko wybór ubezpieczenia OC, ale i możliwość wykupienia pakietu Autocasco czy ubezpieczenia szyb samochodu.
  Dzięki zróżnicowaniu oferty usługi Link4 dopasowane są dla każdego klienta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Janus - radca prawny Kraków »

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Janus zajmuje się szeroko rozumianą tematyką prawną od 2002 roku. Naszą specjalizacją są zagadnienia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego świadczone dla firm, instytucji oraz podmiotów indywidualnych. Oferta dostosowana jest zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, a stałe podnoszenie kompetencji gwarantuje naszą kompleksowość oraz rzetelność. Zajmujemy się także tworzeniem umów prawnych, uczestniczymy w negocjacjach oraz prowadzimy windykację należności finansowych. zapraszamy do poznania oferty i kontaktu w celu omówienia szczegółów.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobinet - projektowanie stron i sklepów internetowych »

  Firma Mobinet specjalizuje się w tworzeniu sklepów, stron i portali. Tworzone witryny budowane są z nastawieniem na klienta końcowego i optymalizowane dla wyszukiwarek internetowych. Oferta obejmuje pełną obsługę strony - od zarejestrowania domeny i hostingu poprzez jej stworzenie, aż po szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią oraz panelu administracyjnego sklepu. Dodatkowo oferujemy także efektywne kampanie reklamowe w Internecie oraz obsługę serwisów społecznościowych i doradztwo i konstultacje z zakresu marketingu internetowego.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »