KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin

Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W obręb przeprowadzanych czynności wchodzi sporządzanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto przygotowanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze także papiery wartościowe. Spisuje również protokoły i wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne wykonywane są w języku polskim, na żądanie stron także w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.

Szczegóły strony www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl:

Podlinkuj stronę www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl:

KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelarie, Prawnicy w Krakowie »

  Kancelarie-Kraków.pl to serwis internetowy w którym znajdziesz pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Serwis umożliwia wyszukiwanie kancelarii prawniczych na kilka sposobów. Strona jest również miejscem w którym kancelarie prawnicze z Krakowa mogą się reklamować - poprzez stworzenie wizytówki firmy.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski Rejestr Firm Prawniczych - prawnik, adwokat, radca prawny, kancelaria prawnicza »

  Polski Rejestr Firm Prawniczych to przede wszystkim baza kancelarii, biur prawnych i instytucji prawniczych, ale także docelowo źródło wiedzy i informacji z wybranych zakresów prawa.
  W tej chwili do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą wyszukiwarkę zawierającą adresy kilku tysięcy kancelarii mających siedzibę na terenie naszego kraju. Regularnie pojawiać się będą kolejne, redagowane działy. Dlatego zachęcamy do częstych wizyt na stronach Polskiego Rejestru Firm Prawniczych prfp.pl. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • M. Walczak Kancelaria Łódź - Kancelaria Prawna Radcy Prawnego. »

  Kancelaria prawna oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną w następujących obszarach: prawo pracy, prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo handlowe, prawo rodzinne i wiele innych.

  Naszej usługi to przede wszystkim porady prawne, zarządzanie należnościami, reprezentacja w postępowaniach, przygotowywanie transakcji, udział w posiedzeniach, opinie i konsultacje.

  Kancelaria specjalizuje się głównie w prawie spółek, dochodzeniu należności i odszkodowań, prawie medycznym, zamówieniach publicznych, prawie podatkowym, prawie nieruchomości.
  Kancelaria świadczy także porady prawne przez internet.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Pragniesz otrzymać poradę prawną? Nie wiesz gdzie szukać pomocy prawnej? Koniecznie zobacz nasz portal internetowy, w którym odnajdziesz wiele informacji na temat prawa. Na naszych stronach odnajdziesz forum prawne, KRS online, księgarnie prawniczą a przede wszystkim uzyskasz poradę prawną. Obszerna baza wiedzy, profesjonalne porady prawne i wiele więcej. Nie czekaj ani chwili dłużej - jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której niezbędna jest porada prawna - odwiedź nasze strony. Zapewniamy zadowolenie z naszych usług. Korzystając z nich z całą pewnością się nie zawiedziesz!

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną firmą oferującą usługi prawne na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową oraz profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów. Prowadzimy sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych w Sosnowcu »

  Biuro porad prawnych PomagamySprawnie z siedzibą w Sosnowcu oferuje doradztwo prawne dla osób fizycznych, a także obsługę prawną firm z terenów Śląska i Zagłębia. Udzielamy porad z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, prawa wykroczeń,a także prawa pracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik »

  Raca Prawny oraz Prawnik udzielają porady prawnych na terenie miasta Warszawa. Porady Prawne udzielane są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. W czę­ścio­wym za­kre­sie świad­czy­my dla Kli­en­tów porady prawne i księgowość na odle­głość, w for­mie te­le­fo­nicz­nej lub za poś­red­nict­wem sieci In­ter­net. Dzięki temu porady prawne są udzie­la­ne przez prawnika szyb­ciej i taniej. Na stro­nie za­war­te są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Udzie­la­ne są rów­nież bez­płat­ne porady prawne.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Zaniewska »

  Magdalena Sawoń - Zaniewska prowadzi kancelarię notarialną w podlaskiej Sokółce, toteż jeżeli ktoś z Państwa szuka w tym momencie odpowiedniego notariusza, to jak najbardziej powinien skontaktować się z właśnie nią. Gwarantuje ona ludzkie, etyczne i profesjonalne podejście do tego wszystkiego co ma związek z jej codzienną działalnością zawodową. Jeżeli będzie taka potrzeba, istnieje nawet możliwość umówienia spotkania wieczorem bądź w weekendy. Zatem zapraszamy do rzucenia okiem na jej ofertę.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Joanna Radkiewicz »

  Strona kancelarii notarialnej ze Szczecina. Kancelaria zabezpiecza Państwa interesy na tle cywilnym oraz gospodarczym, dba o sporządzanie aktów notarialnych, bierze udział w przygotowywaniu testamentów, przygotowuje wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów. Notariusz udziela Państwu informacji bezpłatnie, na życzenie dojeżdża do klienta. Kancelaria przechowuje również papiery wartościowe, pieniądze, kluczowe dokumenty.

  Data dodania: 02 07 2016 · szczegóły wpisu »