KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin

Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W obręb przeprowadzanych czynności wchodzi sporządzanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto przygotowanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze także papiery wartościowe. Spisuje również protokoły i wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne wykonywane są w języku polskim, na żądanie stron także w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.

Szczegóły strony www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl:

Podlinkuj stronę www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl:

KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lex Factory: szkolenia prawne »

  Lex Factory to unikalna marka zajmująca się szkoleniami prawnymi. Realizujemy szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów oraz pracowników działów m.in. personalnych i finansowych. Wyróżnia nas doświadczenie zawodowe i nastawienie na praktyczność naszych szkoleń. Wszyscy nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie i reputację w branży.

  Znajdziesz u nas konkurencyjną cenowo ofertę szkoleń kierowaną do różnych grup zawodowych. Poza standardowymi szkoleniami tworzymy też szkolenia dedykowane, dopasowane do potrzeb danej branży, firmy lub zawodu.

  Na naszej stronie znajdziesz terminarz prowadzonych przez nas szkoleń otwartych, możesz również przejrzeć nasze referencje i upewnić się, z kim masz do czynienia.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN GODYŃ Komornik Kraków »

  Czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych wykonywane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Marcin Godyń jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Krakowie, dzielnicy Krowodrza. Realizuje orzeczenia sądowe w sytuacjach dotyczących roszczeń pieniężnych oraz niepieniężnych, jak także zabezpieczenia roszczeń. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, a w wyznaczonych godzinach przyjmowane są strony. wiadomości związane z godzinami pracy oraz dane do kontaktu (adres e-mail, telefon), zamieszczone zostały na stronie internetowej, na jakiej znajdują się także wnioski do pobrania.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOHOSYNERGY Kancelaria Prawna Warszawa »

  OBSŁUGUJEMY:
  _
  Przedsiębiorstwa i korporacje
  _
  Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe
  _
  Fundacje i stowarzyszenia


  W ZAKRESIE:
  _
  windykacji należności
  _
  rejestracji spółek, fundacji, stowarzyszeń i podmiotów medycznych
  _
  udzielania porad prawnych
  _
  sporządzania i opiniowania umów i innych dokumentów prawnych
  _
  reprezentacji przed organami administracyjnymi i podatkowymi
  _
  zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi, gospodarczymi oraz administracyjnymi
  _
  prowadzenia negocjacji w imieniu Klienta

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlopy dla rodziców »

  Strona internetowa kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców, realizowana jest przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich we współpracy z Departamentem Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-ekonomiczna kobiet na poziomie lokalnym i regionalnym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Nadrzędnym celem Kampanii jest upowszechnienie informacji na temat:


  - obowiązujących rozwiązań prawnych w zakresie uprawnień pracowniczych przysługujących pracującym rodzicom w związku z urodzeniem dziecka → zmian w zakresie wydłużenia urlopu macierzyńskiego, informacji nt. urlopu przysługującego obojgu rodzicom oraz pełnej informacji nt. urlopów ojcowskich.
  - znaczenia terminów: urlop ojcowski, urlop rodzicielski.
  - planowania urlopu → kiedy można go wykorzystać? Jakie korzyści zyskują rodzice/pracodawcy?
  - korzyści wynikających z aktywnego zaangażowania ojców w opiekę nad dziećmi → większa aktywizacja zawodowa kobiet może nastąpić tylko przy zwiększeniu udziału ojców w opiece nad dziećmi.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komorik Sadowy Stanislawa Klaja-Zarychta »

  Komornik Sądowy Stanisława Klaja-Zarychta,Egzekucja należności zasądzonych wyrokiem sądu, Eksmisje, Licytacje nieruchomosci, ruchomości.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria "Kasator" - adwokat Jan Puchalski »

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - adwokat Jan Lech Puchalski. Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu skarg kasacyjnych i kasacji oraz reprezentacji przed Sądem Najwyższym. Nadto, świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej, sporządzania opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzenia spraw sądowych. Kancelaria oferuje porady prawne on-line.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha »

  Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha działa na Warszawskich Bielanach od 1996 roku. Do zakresu czynności notarialnych zalicza się między innymi: sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, umowy zamiany, darowizny, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych jak i osobistych, a także testamenty, akty poświadczenia dziedziczenia. To tylko niektóre z czynności, jakie można zrealizować w tej Kancelarii Notarialnej. Szczegółowy katalog czynności wykonywanych przez notariusza oraz taksa notarialna znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz »

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.
  Obszar świadczenia usług notarialnych: Kluczbork, Wołczyn, Byczyna, Murów czy Lasowice Wielkie, Olesno, Dobrodzień, Zębowice, Gorzów Śląski, Praszka, Rudniki, Radłów, Namysłów, Kępno, Wieruszów. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych dniach i godzinach. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez kancelarię notarialną: umowa sprzedaży, umowa przedwstępna, zniesienie współwłasności, umowa darowizny, umowa spółki, statut spółki, umowa przeniesienia własności nieruchomości, umowa warunkowa, umowa zamiany, ustanowienie służebności gruntowej, ustanowienie służebności osobistej, testament, dział spadku, umowa majątkowa małżeńska, umowa o podział majątku wspólnego, akt poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentów, protokoły, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mobbing pracownika i dyskryminacja pracownika »

  Zarówno mobbing pracownika jak i dyskryminacja pracownika to zjawiska powszechne w środowisku pracy. Wiedza kiedy doszło do mobbingu, dyskryminacji, na czym polega mobbing i dyskryminacja i jak można bronić się przed mobbingiem i dyskryminacją jest stosunkowo mało rozpowszechniona. Strona mobbingwpracy.com jest prowadzona przez dwóch radców prawnych z Poznania, którzy w przystępny sposób omawiają takie zjawiska jak mobbing, bullying, molestowanie, molestowanie seksualne, dyskryminacja pracownika, możliwość dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia od pracodawcy. Na blogu omawiane jest także najnowsze orzecznictwo dotyczące mobbingu i dyskryminacji. Obaj radcy prawni zajmują się prowadzeniem spraw o mobbing i doradzają Klientom w sprawach związanych z naruszeniami praw pracowniczych, w tym dyskryminacji i molestowania.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »