Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

Adwokat Patryk Riedel jest założycielem Kancelarii Adwokackiej. Siedziba mieści się w Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Ślaskim. Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się w sprawach o rozwód, prawie rodzinnym i prawie karnym.

Szczegóły strony adwokat-riedel.pl:

Podlinkuj stronę adwokat-riedel.pl:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wzory umów, pozwów, skarg i podań. Aktywne formularze. »

  Wzory pism, podań, pozwów, wniosków, zażaleń, aktywne formularze. Wzory i przykłady pism sądowych, pism w postępowaniu administracyjnym, przed trybunałami kościelnymi.

  Wzory pism mają znaczenie o tyle, jo ile będą traktowane, jako coś, co ma ułatwić rozwiązanie problemu.

  Złożoność życia sprawia, że często stajemy przed koniecznością sporządzenia pisma, umowy, złożenia pozwu, wypełnienia formularza. Wszystko pozornie wygląda bardzo prosto i przyjemnie, ale, od czego zacząć, jak to zrobić? Wiedząc, co chce się zrobić, można zacząć szukać wzoru, albo przykładu pisma, które ułatwi dokonanie tej konkretnej czynności.

  Podstawowa zasada przy korzystaniu z gotowych formularzy oraz wszelkiego rodzaju wzorów pism sprowadza się do zachowania zdrowego rozsądku. Należy zastanowić się dokładnie, do czego zmierzamy i co chcemy osiągnąć.

  Chcąc sporządzić umowę, należy dokładnie zastanowić się, co jest jej celem, co może stać na przeszkodzie jej realizacji. Dodatkowo należy zastanowić się, co robić, jeśli zdarzy się jakiś kłopot przy wykonywaniu umowy. Istotą umowy jest bowiem opisanie tego, co się stanie, jeśli pojawi się jakiś kłopot i nastąpią trudności przy jej realizacji, albo wręcz okaże się, że z jakiegoś powodu nie będzie mogła zostać zrealizowana. Każda umowa powinna odpowiadać starej zasadzie: „Chcesz pokoju, szykuj się do wojny!”

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Radom - Kancelaria Prawa Gospodarczego Kazimierz Wlazło »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego powstała w Radomiu w 1999 roku, składa się z doświadczonych prawników, a w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług - począwszy od spraw sądowych ze sfery gospodarczej i prywatnej, poprzez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy z ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu i sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej.

  Aby osiągnąć najlepszy poziom usług współpracujemy z wywiadowniami gospodarczymi, brokerami ubezpieczeniowymi, firmami detektywistycznymi, zarządcami nieruchomości, wyspecjalizowanymi windykatorami, innymi radcami prawnymi i kancelariami.

  Naczelnym mottem kancelarii jest:

  "Nie poszukujemy spraw za wszelką cenę. Ale tego kto nam zaufa, za wszelką cenę staramy się nie zawieść"

  Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Prawa Gospodarczego w Radomiu.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowymi usługami serwisu prawnie.pl. Od lat sukcesywnie pozyskujemy klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych. Nasz obsługa prawna świadczona jest na najwyższym poziomie dzięki wykwalifikowanym w każdej dziedzinie prawa pracownikom. Na naszej stronie internetowej www.prawnie.pl dowiecie się o najnowszych zmianach w prawie, wnioskach oraz pismach urzędowych i przeczytacie specjalistyczne artykuły prawne. Wszechstronność usług obejmuje zarówno zamówienia publiczne, odszkodowania, windykację, umowy oraz porady prawne na każdy temat. Jeżeli poszukujecie szybkiej porady koniecznie odwiedźcie nasz portal!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej - Szczecin Mierzyn »

  KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej: usługi kierujemy do Przedsiębiorców z miejscowości Szczecin, Mierzyn i okolice. Naszym celem jest odciążenie Klientów od czasochłonnej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Posiadamy stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych, co pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować Klientom bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty pozwalające na prowadzenie powyższej działalności. Zakres usług: kadry i płace, akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zgłoszenia do ZUS, ewidencja pracowników, zaświadczenia, sprawozdania statystyczne GUS, świadectwa pracy, naliczanie wynagrodzeń, lista płac, deklaracje do ZUS, raporty RMUA, deklaracje podatkowe, PIT-y, PFRON.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło i mecenasa Rafała Zaguły w Gnieźnie. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla osób indywidualnych i firm, oraz reprezentacją w sądach. Są ekspertami w dziedzinie prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Kancelaria zapewnia zastępstwo przed sądami i urzędami, sporządza pisma procesowe, kontrakty handlowe oraz świadczy porady prawne, pomaga w przygotowaniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - KKW KodeX »

  Istotą działalności Odszkodowania Kodex jest fachowa i skuteczna pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w jak najwyższym wymiarze.Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę prawną oraz pomoc na każdym etapie postępowania roszczeniowego.Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi w szybki sposób oceniamy realną wysokość odszkodowania, a poprzez zastosowane przez nas technik negocjacji i metody dochodzenia roszczeń uzyskujemy najwyższe możliwe należne odszkodowania.Dla nas każdy Klient jest najważniejszy, a każda sprawa wyjątkowa i rozpatrywana indywidualnie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ostrołęka »

  Szukasz skutecznego prawnika z terenu powiatu Ostrołęka, Łomża? Nie szukaj dalej już znalazłeś. Nasza Kancelaria Prawna od ośmiu lat świadczy usługi prawne dla mieszkańców Warszawy a obecnie otwarliśmy naszą filię w Ostrołęce. Świadczymy usługi m.in. w takich sprawach jak: sprawy o rozwód, sprawy spadkowe, pozwy o zapłatę, sprzeciwy od nakazu zapłaty i wiele innych. Nasz zespół to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący profesjonalizm w prowadzeniu powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy i kazusy dla aplikantów radcowskich i adwokackich »

  Examo.pl to portal przeznaczony dla aplikantów adwokackich i radcowskich, którzy przygotowują się do egzaminu zawodowego Ministerstwa Sprawiedliwości. Autorskie kazusy możesz rozwiązywać w dwóch trybach: nauki i egzaminacyjnym, a dzięki prawdziwym orzeczeniom sądu II instancji będziesz w 100% pewny czy sporządzone przez Ciebie pismo jest prawidłowe. Examo.pl to także zbiór egzaminów z lat poprzednich oraz 120 stanów faktycznych z prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Są one identyczne z tymi, które pojawią się na egzaminie końcowym.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DDGroup »

  Kancelaria Prawna DDgroup - Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte referencjami oraz opiniami naszych klientów. Miałeś wypadek, stłuczkę, potrzebujesz odszkodowania? zadzwoń do nas lub napisz chętnie pomożemy ci uzyskać maksymalną kwotę należności. Już nie musisz martwić się o samochód zastępczy w razie wypadku dzięki nam możesz go otrzymać z oc sprawcy. Nasz zespół chętnie pomoże Tobie oraz Twojej firmie zoptymalizować finanse. Zmniejszymy twoje podatki, które przełożą się na Twój zysk.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »