Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

Adwokat Patryk Riedel jest założycielem Kancelarii Adwokackiej. Siedziba mieści się w Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Ślaskim. Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się w sprawach o rozwód, prawie rodzinnym i prawie karnym.

Szczegóły strony adwokat-riedel.pl:

Podlinkuj stronę adwokat-riedel.pl:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Jarosław Niesobski z siedzibą w Bydgoszczy. Kancelaria sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności prowadzonych przez notariuszy na mocy polskiego prawa, tj. takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Consulting Sp. z o.o. »

  Istniejemy od 1996 roku. Wyręczamy klientów w rozwiązywaniu spraw około biznesowych. Umożliwiamy małym i średnim firmom dostęp do wiedzy i doświadczenia wielu fachowców w jednym miejscu, pomagamy w usprawnieniu zarządzania. Stosujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające współpracę i błyskawiczną wymianę informacji.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Majdan »

  Kancelaria oferuje pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, swoje osobiste pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

  Podstawowe obszary praktyki radcy prawnego Marcina Majdana obejmują: prawo cywilne - dochodzenie roszczeń (windykacja sądowa należności,sporządzanie i opiniowanie umów), prawo pracy, prawo spółek (tworzenie, przekształcanie spółek, obsługa bieżąca spółek, prawo rodzinne (rozwód, separacja, alimenty, sprawy o podzial majątku małżonków po rozwodzie).

  Mam duże doświadczenie w prawie ubezpieczeń. Jeśli byli Państwo ofiarą wypadku, kolizji lub błędu medycznego pomogę odzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynenie w odpowiedniej wysokości.

  Dla przedsiębiorców korzystających z ubezpieczenia należności (wierzytelności, kredyt kupiecki) oferuję pomoc prawną związaną z dochodzeniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
  Zapraszam do korzystania z moich usług.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw w mieście Szczecin »

  Na propozycję biura detektywistycznego Altor składa się bogata oferta usług, jedną z nich jest na przykład wywiad gospodarczy. Raport z takowego można zamówić w formie podstawowej, rozszerzonej lub detektywistycznej. Rozszerzona wersja prócz podstawowych informacji o danej firmie zawiera uwagi dotyczące powiązań osobowych i finansowych podmiotu, analizę finansową oraz sprawdzenie pod kątem rejestrów sądowych. Zainteresowanych propozycją biura zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz i Toruń »

  Kancelaria zajmuje się fachową pomocą prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.

  Zespół młodych i przedsiębiorczych prawników pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego problemu oraz zminimalizować ewentualne ryzyka.

  Kancelaria zajmuje się fachowym i kompleksowym doradztwem prawnym z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego (rozwody, podział majątku, spadki, alimenty), prawa cywilnego, gospodarczego, windykacją należności, sporządzaniem umów oraz prowadzeniem negocjacji.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-bielsko.com.pl - adwokat Bielsko »

  Zachęcamy Państwa serdecznie do Kancelarii Radcy Prawnego Magdaleny Muzyk, która mieści się w Bielsku-Białej i funkcjonuje od 2011 roku.
  Właścicielka Kancelarii posiada szerokie doświadczenie, także świadczy pełną paletę usług doradczych w aspekcie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, a także prawa pracy. Oferta skierowana jest również do spółek.
  Kancelaria gwarantuje całościową obsługę dla klientów indywidualnych, firm, także innych podmiotów prawnych. Indywidualne podejście do każdej sprawy, fachowość, troskliwość o każdy detal skutkuje, że obsługa świadczona przez Kancelarię Magdaleny Muzyk cechuje się wysoką efektywnością. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz kancelaria prawna »

  Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i osób prawnych. Specjalizujemy się w poradach prawnych, zastępstwie procesowym, pismach procesowych, opiniowaniu dokumentów. Na stronie internetowej kancelarii ponadto świadczone są porady online dla klientów z całej polski. Głównymi dziedzinami w której cechują się prawnicy kancelarii jest: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo turystyczne. Kancelaria ściśle współpracuje z doradcami podatkowymi, adwokatami oraz radcami prawnymi. Z zakresu prawa cywilnego specjalizacją kancelarii są odszkodowania, sprawy spadkowe, obrót nieruchomościami, sprawy wynikające z umów cywilnoprawnych (jak np.umów sprzedaży, zlecenia, darowizny, o roboty budowlane i innych), windykacja należności, postępowanie egzekucyjne. Firma reprezentuje ponadto wierzycieli i dłużników w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez Komorników Sądowych lub Skarbowych.Kancelaria Prawna Przemysława Babiarza jest godnym zaufania partnerem, który w każdej sytuacji służy fachową radą i pomocą prawną. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli obsłużeni rzetelnie i kompleksowo przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i sumiennych prawników.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Ewa Knuplerz »

  Kancelaria Notarialna Ewy Knuplerz działa w Krakowie i zapewnia wszystkim swoim klientom kompleksową obsługę notarialną. Profil usług włącza między innymi: sporządzanie umów darowizny, sprzedaży, dożywocia, umów majątkowych, także małżeńskich, testamentów, aktów ustanawiania hipotek oraz inne czynności wchodzące w zakres obowiązków notariusza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i opłatami zaprezentowanymi na stronie.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Dziechciarz zajmuje się kompleksową obsługą prawną w ramach której świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek handlowych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy usługi na terenie miast Ustroń, Cieszyn, Wisła oraz ich okolic.
  Zakres współpracy z Klientem indywidualnym obejmuje pomoc prawną przy windykacji należności, w szeroko rozumianych sprawach rodzinnych, dochodzenia odszkodowań w sprawach szkód osobowych i majątkowych oraz w kwestiach prawa spadkowego, pracy i nieruchomości.
  W ramach współpracy z Klientem instytucjonalnym (biznesowym) Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności, prawa spółek, prawa umów, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, zamówień publicznych oraz zastępstwa procesowego.
  Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego klienta, dokłada starań aby zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i gwarantując zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę email.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Nasza kancelaria to marka wyspecjalizowana w obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, w bardzo wielu dziedzinach prawa. Cechuje nas skuteczność i profesjonalizm, niezależnie od charakteru powierzonej sprawy. Kierujemy się przede wzystkim zasadami etyki i zawsze dbamy o pełną ochronę interesów naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »