Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Adwokat Seweryn Pytlewski wykonuje zawód prowadząc kancelarię indywidualną w ramach której świadczy usługi prawne w tym w szczególności polegające na reprezentacji przed sądami cywilnymi, sądami gospodarczymi, sądami pracy i ubezpieczeń społeczny, sądami administracyjnymi oraz doradztwie prawnym. Usługi te są świadczone na osób fizycznych i prawnych zwłaszcza posiadających miejsce zamieszkania i siedzibę na obszarze Górnego Śląska ( filia kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju ) oraz Zagłębia Dąbrowskiego ( siedziba w Dąbrowie Górniczej )jak i w pozostałych obszarach Polski. Z uwagi na formę prowadzonej działalności gospodarczej adwokat do każdego klienta podchodzi indywidualnie i ze szczególną uwagą mając przede wszystkim na celu ochronę jego interesów. Wachlarz usług prawnych obejmuje kilka głównych dziedzin prawa i jest skierowany zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców, jak i innych podmiotów.Celem kancelarii jest bowiem udzielenie kompleksowej pomocy prawnej każdej osobie zwracającej się o taką pomoc. Usługi kancelarii są świadczone w godzinach jej urzędowania w siedzibie oraz jej filii osobiście przez adwokata Seweryn Pytlewskiego. Kancelaria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z uwagi na konkretne okoliczności dotyczące danego podmiotu świadczy także usługi w przypadkach nagłych poza ustalonymi godzinami urzędowania.Wówczas istnieje konieczność umówienia spotkania za pośrednictwem środków bezpośredniego komunikowania się na odległość.

Szczegóły strony www.adwokatpytlewski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatpytlewski.pl:

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria ECOLEGIS - Prawo, Ekologia i Ochrona Środowiska »

  Kancelaria ECOLEGIS świadczy kompleksową pomoc prawną i biznesową, szczególnie dla inwestycji z obszaru ochrony środowiska i ekologii. Kancelaria zapewnia najwyższy poziom usług i bezpieczeństwa w zakresie obsługi prawnej i biznesowej. Wsparcie biznesowe to między innymi kontakty z urzędami, optymalizacja procesów, nadzór nad procedurami, kontrola przestrzegania norm, negocjacje z klientami, windykacja. Bezpośrednie korzyści ze współpracy to unikanie potencjalnych kar, obniżenie kosztów funkcjonowania firmy, uzyskanie pewności prawidłowości procesów w firmie. Nasza dewiza to, skuteczne i szybkie działanie. Nowe inwestycje czy przedsięwzięcia np. w źródła energii odnawialnej (farmy wiatrowe, małe elektrownie wodne, biomasa, fotowoltaika/ energia solarna i inne), utylizację (recykling), wymagają coraz więcej specjalistycznej wiedzy, często to skomplikowane procesy, długotrwałe procedury, czy też kontakty z urzędami (np. WIOŚ). Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu prawa, ekonomi, inżynierii i ochrony środowiska. Łącząc wiedzę prawniczą, ekonomiczną i przyrodniczą potrafimy spojrzeć przez pryzmat zróżnicowanych problemów Klienta, co gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług i skuteczne realizowanie powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Szpara - Kancelaria Adwokacka »

  Ta strona nie wyróżnia się ani grafiką ani interfejsem. To szara myszka internetu. Jednakże godne uwagi jest to, że jej autor próbuje uczciwie (mam nadzieję) przedstawić zasady funkcjonowania typowej kancelarii adwokackiej średniej wielkości wraz ze wszystkimi jej blaskami i cieniami. Spośród wszystkich części tej strony tak naprawdę wartościowy jest tylko tzw. katalog usług. Przedstawiono w nim ofertę kancelarii wraz z niektórymi taktykami adwokackimi i przykładowymi pismami jakie adwokat w imieniu swoich klientów kieruje do sądu, prokuratury i Policji. Autor specjalizuje się w sprawach karnych i uparcie twierdzi, że w takich przypadkach należy się angażować już na etapie postępowania przygotowawczego - śledztwa i dochodzenia. Jego zdaniem później tj. przed sądem trudno jest już zdziałać cokolwiek sensownego jeżeli nie zaczęło się działać wcześniej. Kontrowersyjne poglądy autora strony poparte są jednakże tu i ówdzie jego własnymi przemyśleniami. Stronę można potraktować jako wartościową dla tych którzy szukają pomocy prawnej na gruncie prawa karnego. Nie oznacza to, iż autor jest tylko i wyłącznie obrońcą.
  Reprezentuje on także w procesach karnych pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych i kieruje do sądów subsydiarne akty oskarżenia. Udziela nadto porad prawnych i sporządza opinie prawne.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  Odszkodowania, windykacja, sprawy spadkowe, rozwody, doradztwo prawne, sprawy karne i cywilne, sprawy administracyjne to tylko niektóre dziedziny prawa jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria to profesjonalny i zgrany zespół specjalistów, który skutecznie pomoże Ci osiągnąć cel. Zapewniamy kompleksową obsługę prawą, działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne przez internet. Udzielanie porad prawnych online, przez telefon lub osobiście w kancelarii. Pisanie pism i umów prawnych na zamówienie. Gotowe przykłady wzorów pism i umów do pobrania ze strony.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmową spółki MCT, która zajmuje się wszystkimi sprawami z obsługą, zakładaniem, sprzedawaniem i kupowaniem spółek. Dzięki naszym fachowym poradom oraz profesjonalnemu consultingowi z pewnością prawidłowo załatwimy wszystkie niezbędne formalności.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komorik Sadowy Stanislawa Klaja-Zarychta »

  Komornik Sądowy Stanisława Klaja-Zarychta,Egzekucja należności zasądzonych wyrokiem sądu, Eksmisje, Licytacje nieruchomosci, ruchomości.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Zygo »

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie, która świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także jednostek samorządu terytorialnego: pomoc w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz przed organami administracji publicznej. Oferta obejmuje m. in. konsultacje i porady prawne, ocenę i analizę stanu prawnego spraw oraz ich kompleksowe prowadzenie, a także doradztwo gospodarcze. Kancelaria udziela również profesjonalnej pomocy podmiotom z branży rolniczej w sprawach o odrolnienie gruntów, podział nieruchomości rolnych i leśnych, dotyczących dzierżawy gruntów rolnych i innych: m. in. sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym i sądowym, dochodzenie roszczeń z umów dostawy, kontraktacji, przechowywania, skupu i sprzedaży czy reprezentacja organizacji rolniczych. Ponadto Kancelaria przyjmuje zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od radców prawnych i adwokatów z całego kraju do występowania przed Sądem Okręgowym w Lublinie i na obszarze jego właściwości. Strona umożliwia skorzystanie z porady prawnej on-line.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online - Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego udziela porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług. Szybko i bez wychodzenia z domu otrzymaj wsparcie prawne przez internet.

  Prawo cywilne | Prawo rodzinne | Prawo gospodarcze. Umowy i pisma procesowe.

  Obsługa osób fizycznych i firm.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »