Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Adwokat Seweryn Pytlewski wykonuje zawód prowadząc kancelarię indywidualną w ramach której świadczy usługi prawne w tym w szczególności polegające na reprezentacji przed sądami cywilnymi, sądami gospodarczymi, sądami pracy i ubezpieczeń społeczny, sądami administracyjnymi oraz doradztwie prawnym. Usługi te są świadczone na osób fizycznych i prawnych zwłaszcza posiadających miejsce zamieszkania i siedzibę na obszarze Górnego Śląska ( filia kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju ) oraz Zagłębia Dąbrowskiego ( siedziba w Dąbrowie Górniczej )jak i w pozostałych obszarach Polski. Z uwagi na formę prowadzonej działalności gospodarczej adwokat do każdego klienta podchodzi indywidualnie i ze szczególną uwagą mając przede wszystkim na celu ochronę jego interesów. Wachlarz usług prawnych obejmuje kilka głównych dziedzin prawa i jest skierowany zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców, jak i innych podmiotów.Celem kancelarii jest bowiem udzielenie kompleksowej pomocy prawnej każdej osobie zwracającej się o taką pomoc. Usługi kancelarii są świadczone w godzinach jej urzędowania w siedzibie oraz jej filii osobiście przez adwokata Seweryn Pytlewskiego. Kancelaria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z uwagi na konkretne okoliczności dotyczące danego podmiotu świadczy także usługi w przypadkach nagłych poza ustalonymi godzinami urzędowania.Wówczas istnieje konieczność umówienia spotkania za pośrednictwem środków bezpośredniego komunikowania się na odległość.

Szczegóły strony www.adwokatpytlewski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatpytlewski.pl:

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria-KRS.pl Rejestracja Podmiotów w KRS »

  Rejestracja Spółek, Fundacji, Stowarzyszeń i innych Podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS); Wypełnianie formularzy KRS i zastępstwo prawne w rejestracji w KRS; Zakładanie i zamykanie spółek oraz innych podmiotów; Sporządzanie umowy spółki, aktów założycielskich, statutów; Doradztwo jak rozpocząć lub zakończyć działalność; Wypisy z KRS

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Rozwód ? Spadek ? Nieruchomości ? Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej - zapraszam!Pomoc prawna obejmuje m.in. prowadzenie oraz doradztwo w sprawach o rozwód,prowadzenie spraw spadkowych,sporządzanie oraz opiniowanie umów,dochodzenie odszkodowań,doradztwo w zakresie ochrony dóbr osobistych czy praw autorskich.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  porady prawne łódź proponuje swoje profesjonalne usługi wysokiej klasy. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie rozwikłasz swoje problemy odnośnie prawa lub podatków. Oferujemy usługi kancelarii prawnej i podatkowej, usługę adwokacką, a także w prosty sposób wytłumaczymy wszelkie zawiłości prawa dzięki profesjonalnemu doradztwu. Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki czemu szybciej rozwikłasz swoje kłopoty i wątpliwości. Proponujemy pewną jakość i profesjonalizm naszych pracowników. Wszystkie te usługi są w przystępnych cenach, a za same porady nie pobieramy opłat. Jednocześnie reprezentujemy przed sądem naszych konsumentów używając przy tym mądrość naszych prawników.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Tłumaczenia uwierzytelnione pieczęcią tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki. Tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii, podatków i inne. Bardzo szybka realizacja zleceń. Ceny negocjowane.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka aw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, głównie z woj. pomorskiego. Współdziałamy z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, co ułatwia i przyspiesza skuteczną pomoc naszym klientom.
  Reprezentowanie przed Sądem i innymi organami. Sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze i karne. Możliwość negocjowania stawek wynagrodzenia i rozkładania go na dogodne raty!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad i kontrwywiad gospodarczy. »

  Jakie wynikają korzyści z wywiadu gospodarczego? Czy usługa kontrwywiadu gospodarczego jest mi potrzebna? Czy zyski ze zastosowania tych usług są wymierne?
  Usługi wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są skierowane przede wszystkim do tych wszystkich właścicielek/właścicieli firm, którym zależy na wyprzedzeniu konkurencji, ochronie własności intelektualnej własnego przedsięwzięcia i umiejętnym zarządzaniu firmą. Zapraszam do zapoznania się z treścią wizytówki, a zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego bądź email.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lębork | Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Renata Szymla. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego a także administracyjnego, świadcząc pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom- także w ramach stałej obsługi prawnej. Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Borowski zapewnia kompleksową obsługę prawną w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, mediacjach, negocjacjach. Dbamy o interes naszych klientów z poszanowaniem litery prawa. Nasza specjalizacja to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze oraz prawo handlowe. Szeroko działamy w dziedzinie prawa karnego – jest to około 70% spraw, z którymi mamy do czynienia w naszej kancelarii.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny katowice »

  Problemy z prawem rodzinnym? Niezbędne mu temu jest zaczerpniecie porady doświadczonej kancelarii adwokackiej Jacek Sosnowski, która wyciągnie z kłopotów każdego klientów. Firma w swojej ofercie posiada obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Profesjonalna pomoc w stosunkowo niskiej cenie sprawiła, że obecnie firmy cieszy się dużą popularnością na rynku. To gwarancja rozwiązania problemów oraz owocnej współpracy.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »