Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Adwokat Seweryn Pytlewski wykonuje zawód prowadząc kancelarię indywidualną w ramach której świadczy usługi prawne w tym w szczególności polegające na reprezentacji przed sądami cywilnymi, sądami gospodarczymi, sądami pracy i ubezpieczeń społeczny, sądami administracyjnymi oraz doradztwie prawnym. Usługi te są świadczone na osób fizycznych i prawnych zwłaszcza posiadających miejsce zamieszkania i siedzibę na obszarze Górnego Śląska ( filia kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju ) oraz Zagłębia Dąbrowskiego ( siedziba w Dąbrowie Górniczej )jak i w pozostałych obszarach Polski. Z uwagi na formę prowadzonej działalności gospodarczej adwokat do każdego klienta podchodzi indywidualnie i ze szczególną uwagą mając przede wszystkim na celu ochronę jego interesów. Wachlarz usług prawnych obejmuje kilka głównych dziedzin prawa i jest skierowany zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców, jak i innych podmiotów.Celem kancelarii jest bowiem udzielenie kompleksowej pomocy prawnej każdej osobie zwracającej się o taką pomoc. Usługi kancelarii są świadczone w godzinach jej urzędowania w siedzibie oraz jej filii osobiście przez adwokata Seweryn Pytlewskiego. Kancelaria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z uwagi na konkretne okoliczności dotyczące danego podmiotu świadczy także usługi w przypadkach nagłych poza ustalonymi godzinami urzędowania.Wówczas istnieje konieczność umówienia spotkania za pośrednictwem środków bezpośredniego komunikowania się na odległość.

Szczegóły strony www.adwokatpytlewski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatpytlewski.pl:

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Umowa agencyjna »

  Strona zawiera podstawowe informacje na temat umowy agencyjnej (prawa i obowiązki stron, rozwiązanie umowy, zakaz konkurencji). Zamieszczono również podstawowe akty prawne regulujące umowę agencyjną oraz wybór najważniejszych orzeczeń – zarówno krajowych jak i europejskich – dotyczących tej umowy. Strona została przygotowana przez prawników z Kancelarii BARTMAN, specjalizujących się w zagadnieniach dotyczących umowy agencyjnej i świadczeń wyrównawczych przysługujących agentom po rozwiązaniu umowy.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Kancelaria Kanoniczna oferującą kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa kanonicznego. Nasi prawnicy kanoniści oferują wyspecjalizowany zakres usług i pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Kanoniczna precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich Klientów. Istotą działania naszych prawników nie jest teoretyczne doradztwo akademickie, lecz aktywne uczestnictwo we wdrażaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Nasz blog jest dla osób chcących skorzystać z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego lub finansowego. Na naszej stronie, znajdziesz głównie zasoby wiedzy prawnej, jakim są zamieszczone tam bezpłatne porady prawne w postaci opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. W swoich szeregach mamy doświadczony prawników, którzy zamieszczają na naszym blogu ciekawe opinie prawne oraz porady. Korzystając z nasze strony masz gwarancję, że twój problem zostanie rozwiązany w sposób rzetelny i profesjonalny. Zamieszczone na naszej stronie porady prawne za darmo, umożliwią Ci, błyskawiczne rozwiązanie problemu prawnego. Zapraszam do korzystania z naszej strony.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law »

  Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego oraz windykacji. Trudzi się ona także obsługą w procesach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, reprezentacją w sądach powszechnych i polubownych (arbitrażowych), sporządzaniem apelacji od wyroków sądów I instancji i skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Handel w Polsce »

  Serwis internetowy dotyczący handlu w Polsce. Mnóstwo wiadomości o biznesie, bankowości i gospodarce. Ciekawe informacje o sposobach promowania własnej firmy, nowych technologiach, inwestycjach i kwestiach prawnych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magdalena Rodzik Notariusz Gorzów »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Rodzik świadczy usługi w ramach działalności Kancelarii Notarialnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych dla przewidzianych czynności wymagających aktu lub poświadczenia notarialnego. Pani Notariusz oferuje fachowe porady prawne w zakresie prawa własności oraz prawa spadkowego. Kancelaria Notarialna obsługuje miasto Gorzów Wielkopolski i okolice.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne on-line || Pomoc prawna on-line »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną on-line w postaci: porad prawnych, sporządzania pism procesowych i korespondencji przedprocesowej (wezwania do zapłaty, wezwania do zaniechania naruszeń itp.), opiniuje umowy oraz sporządza projekty umów. Porady prawne on-line oraz inne usługi są świadczone przez adwokata.
  Elektroniczna forma świadczenia usług pozwala na zaoszczędzenie przez Klienta pieniędzy, a przy tym - na szybsze uzyskanie profesjonalnej porady prawnej. Porady prawne on-line obejmują również sporządzanie informacji prawnych i rozbudowanych opinii prawnych przedstawiających całe spektrum problematyki prawnej wraz z rekomendacjami i przedstawieniem Klientowi ryzyk prawnych.
  Dzięki usługom online Klient może również uzyskać wzór/projekt umowy, projekt pisma procesowego, a także zainicjować postępowania windykacyjne przeciwko swemu dłużnikowi.
  Kancelaria świadczy ponadto usługę zastępstwa procesowego.
  Profesjonalne porady prawne on-line sporządzone przez wykwalifikowanych adwokatów, aplikantów adwokackich oraz radców prawnych i aplikantów radcowskich odpowiadają potrzebom Klientów uzyskania szybkiej porady prawnej.
  Świadczymy usługi na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, a także instytucji publicznych.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny - informacje za darmo »

  Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

  Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

  Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

  Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
  Zapraszamy na www.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz Nowy Sącz, Limanowa »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Iwonę Mastalerz, posiadająca swoje oddziału w Nowym Sączu oraz Limanowej. Oferta kancelarii obejmuje pomoc prawną dla osób prywatnych a także przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »