Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe

Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

Szczegóły strony kancelaria-effect.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-effect.pl:

Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DGFP Kancelaria Prawna Wojtowicz, Szczerbiński Sp. J. »

  Kancelaria Prawna zajmujaca się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, dochodzniem odszkodowań, a ponadto specjalizuje się w prawie spółek, prawie gospodarczym, prawie cywilnym. Kancelaria prawna oferuje również zastępstwo procesowe przez radcę prawnego w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Doradztwo świadczone jest w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz ogulnopolski zasięg. DGFP Kancelaria Prawna Wojtowicz, Szczerbiński Spółka Jawna tel. +48 71 7979030; fax +48 71 7979040 adres: ul. Sokolnicza 5/52, Wrocław

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory umów, pozwów, skarg i podań. Aktywne formularze. »

  Wzory pism, podań, pozwów, wniosków, zażaleń, aktywne formularze. Wzory i przykłady pism sądowych, pism w postępowaniu administracyjnym, przed trybunałami kościelnymi.

  Wzory pism mają znaczenie o tyle, jo ile będą traktowane, jako coś, co ma ułatwić rozwiązanie problemu.

  Złożoność życia sprawia, że często stajemy przed koniecznością sporządzenia pisma, umowy, złożenia pozwu, wypełnienia formularza. Wszystko pozornie wygląda bardzo prosto i przyjemnie, ale, od czego zacząć, jak to zrobić? Wiedząc, co chce się zrobić, można zacząć szukać wzoru, albo przykładu pisma, które ułatwi dokonanie tej konkretnej czynności.

  Podstawowa zasada przy korzystaniu z gotowych formularzy oraz wszelkiego rodzaju wzorów pism sprowadza się do zachowania zdrowego rozsądku. Należy zastanowić się dokładnie, do czego zmierzamy i co chcemy osiągnąć.

  Chcąc sporządzić umowę, należy dokładnie zastanowić się, co jest jej celem, co może stać na przeszkodzie jej realizacji. Dodatkowo należy zastanowić się, co robić, jeśli zdarzy się jakiś kłopot przy wykonywaniu umowy. Istotą umowy jest bowiem opisanie tego, co się stanie, jeśli pojawi się jakiś kłopot i nastąpią trudności przy jej realizacji, albo wręcz okaże się, że z jakiegoś powodu nie będzie mogła zostać zrealizowana. Każda umowa powinna odpowiadać starej zasadzie: „Chcesz pokoju, szykuj się do wojny!”

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W ramach jednej siedziby swoje usługi świadczą adwokat Dariusz Jan Babski, adwokat Krzysztof Tumielewicz i radca prawny Łukasz Dautin. W skład zespołu Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie wchodzą prócz adwokata Dariusza Jana Babskiego, adwokata Krzysztofa Tumielewicza oraz radcy prawnego Łukasza Dautina, również aplikant adwokacki Joanna Milczarska, aplikant adwokacki Olga Łucewicz, oraz aplikant adwokacki Maria Olejnik. Z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie współpracuje również gromadka praktykantów - studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawych w Szczecinie, prowadzi stałą współpracę z Kancelariami (w tym: Adwokackimi, Radcowskimi, Podatkowymi, Notarialnymi, Komorniczymi) z Gorzowa Wlkp., Pyrzyc, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Piły, Świnoujścia, Poznania, Warszawy, i innych miejscowości. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować. Przeciętny koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są bezpłatnie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxpress - podatek od środków transportu »

  Warszawskie wydawnictwo Taxpress to firma która specjalizuje się w wydawaniu artykułów o prawnej tematyce. Od 10 lat publikujemy artykuły gdzie mogą znaleźć Państwo informacje na ważne tematy, jak np. podatek od środków transportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo »

  EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Strona w której znajdziesz darmowe porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa karnego. Nasz blog jest tworzony przez prawników dzięki czemu masz pełną gwarancję, że porady prawne tu zamieszczone są oparte na wiedzy i doświadczeniu ludzi którzy go tworzą. Zapraszamy do korzystania z naszego bloga.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Kimla »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej, jak również na podstawie zleceń o charakterze jednostkowym z zakresu szeroko pojmowanych usług prawnych.
  Zakres oferowanej obsługi prawnej obejmuje w szczególności doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, analizę i przygotowanie aktów prawnych, pism procesowych oraz projektów umów, ugód, statutów i regulaminów, jak również reprezentację Klientów podczas prowadzonych negocjacji oraz zastępstwo prawne przed sądami, organami ścigania, organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • WSA POZNAŃ wojewódzki sąd administracyjny »

  Kontrola działalności administracji publicznej z województwa wielkopolskiego jest zadaniem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. Musi być ona dokonywana pod względem zgodności z prawem chyba, iż ustawy inaczej stanowią. WSA rozstrzyga spory kompetencyjne, jak i o właściwość pomiędzy organami jednostek samorządu terytorialnego, samorządowymi, kolegiami odwoławczymi i między nimi, a organami administracji rządowej. Wydziały, które wchodzą w skład jego budowy to: Wydziały Orzecznicze oraz Wydział Informacji Sądowej. WIS udostępniania interesantom akta spraw, a także prowadzi sprawy petycji, skarg oraz wniosków. Wydział nie udziela za to porad prawnych, wiadomości związanych z działalnością innych sądów oraz instytucji oraz o wysokości wpisów w sprawach sądowo administracyjnych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zasiedzenie »

  Zasiedzenie to podstawowy element prawa cywilnego. Prawo cywilne reguluje całe mnóstwo sposobów uzyskania prawa własności. Oprócz uzyskania prawa własności rzeczy nieruchomej zasiedzenie może prowadzić do nabycia prawa własności ruchomości.

  Co powinieneś wiedzieć z zakresu zasiedzenia gruntu? Zasadniczo należy poznać odpowiedzi na podstawowe pytania, to jest: jaki jest termin zasiedzenia, kto może zasiedzieć nieruchomość oraz jakie są przesłanki zasiedzenia. Powyższa wiedza umożliwi Ci uniknąć całego szeregu komplikacji związanych z zasiedzeniem.

  Zwróć uwagę na fakt, że na moim blogu przedstawię Ci także wiele przydatnych faktów z obszaru zasiedzenia, a zwłaszcza dotyczących sformułowania wniosku o zasiedzenie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maliszewska - Obsługa prawna firm »

  Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Maliszewskiej oferuje usługi prawnicze dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych polegające na stałej, kompleksowej obsłudze prawnej bądź pomocy doraźnej. W zakres współpracy wchodzą przede wszystkim: porady prawne, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, reprezentacja przed sądami oraz urzędami. Współpraca odbywa się w oparciu o dobrą komunikację z klientem, zaangażowanie i efektywność. Najistotniejszymi polami działań Kancelarii są: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo medyczne i prawo spadkowe.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »