Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów

Strona prezentuje zakres usług oferowanych przez Kancelarię Notarialną Barbary Jędrzejewskiej znajdującej się w Głogowie przy ulicy Garncarskiej 38.Na stronie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokumentów które należy przygotować do dokonania poszczególnych czynności prawnych oraz informacje o opłatach notarialnych, sądowych i podatkach.

Szczegóły strony www.notariusz-glogow.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-glogow.pl:

Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 172 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 96 Odwiedziny googlebot 325

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naszym celem jest sukces naszych klientów »

  Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper Warszawa, woj. mazowieckie - doradztwo prawne i doradztwo podatkowe. Oferujemy szeroką gamę usług - kancelaria prawna oferuje obsługę transakcji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych wraz z reprezentowaniem w sądzie oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej i podatkowej. Kancelaria prawna zaprasza - radca prawny, doradca podatkowy, adwokat warszawa. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, prowadzenie postępowań, procesy przekształceń, restrukturyzacji i spraw spornych. Porady prawne w Warszawie, mazowieckie - ceny transferowe, podatki międzynarodowe, kontrola podatkowa. Występujemy w charakterze pełnomocników.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ADAM PRZAŁA Kancelaria prawna gdańsk »

  Śmierć najbliższych to nie tylko żal i opłakiwanie, ale też szereg formalności spadkowych, które potrzebują bezzwłocznej regulacji. Kancelaria Adwokacka Adama Przały proponuje profesjonalne i taktowne usługi z zakresu prawa spadkowego, które obejmują: stwierdzenie nabycia spadku, jego podział i sprawy o zachowek. Pracownicy firmy dostarczą informacji na temat wszystkich wymaganych dokumentów i pomogą dopełnić wszystkich formalności. Wszystkie szczegóły dotyczące pracy kancelarii dostępne są na stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko »

  Kancelaria Prawna Veritas świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych.
  Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań, prawie cywilnym.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy internetowy panel kancelarii, za pomocą którego klient może monitorować przebieg spraw oraz wymieniać dokumenty z kancelarią.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Kawka »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę Kancelarii Prawnej Adwokata Grzegorza Kawka specjalizującego się w prawie pracy oraz prawie karnym. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą oraz prowadzonym przez nasz blogiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uchman i Partnerzy Doradztwo podatkowe, Optymalizacja podatkowa, Ceny transferowe, SSE, »

  Spółka Uchman i Part­ne­rzy spe­cja­li­zuje się w doradz­twie podat­ko­wym. Wysoki stan­dard ofe­ro­wa­nych przez nas usług ozna­cza kom­plek­sową ana­lizę zagad­nie­nia w kon­tek­ście podat­ko­wym, praw­nym oraz gospo­dar­czym. Naszym celem jest uchwy­ce­nie cało­ści pro­wa­dzo­nego przez Pań­stwa biz­nesu i pomoc w reali­za­cji celów komer­cyj­nych. Anga­żu­jemy się w poszu­ki­wa­nie naj­lep­szego spo­sobu postę­po­wa­nia w danej spra­wie mając jed­no­cze­śnie na uwa­dze bez­pie­czeń­stwo pro­po­no­wa­nych rozwiązań. Kie­ru­jemy się przej­rzy­stymi dla Klienta zasa­dami współ­pracy. Dla Pań­stwa ozna­cza to gwa­ran­cję uczci­wej umowy oraz spra­wie­dliwą wycenę. Decy­zja o wybo­rze sku­tecz­nego part­nera w biz­ne­sie ma klu­czowe zna­cze­nie i wymaga czasu. Aby mogli Pań­stwo lepiej poznać zespół oraz sys­tem funk­cjo­no­wa­nia naszej firmy zapra­szamy na indy­wi­du­alne, bez­płatne spo­tka­nia informacyjne.Jeste­śmy pierw­szą spółką dorad­czą wywo­dzącą się z Lublina, która świad­czy usługi dla przed­się­bior­ców na tere­nie całego kraju. Na naszej wie­dzy oraz doświad­cze­niu pole­gają duże i śred­nie firmy oraz przed­się­biorcy indywidualni.Współpracujemy z orga­ni­za­cjami dzia­ła­ją­cymi na rzecz Przed­się­bior­ców. W 2013 roku nasza firma po raz kolejny otrzy­mała tytuł „Przed­się­bior­stwo Fair Play”, a Sto­wa­rzy­sze­nie Podat­ni­ków w Pol­sce uznało Spółkę Uchman i Part­ne­rzy za „Przed­się­bior­stwo Odpo­wie­dzialne Społecznie”.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejent warszawa »

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, otworzyliśmy kancelarię notarialną, specjalizującą się głównie w czynnościach notarialnych. W skład naszych usług wchodzi sporządzanie aktów notarialnych, to jest: umowy majątkowe, umowy deweloperskie, testamenty, umowy dożywocia, umowy zamiany, umowy o dział spadku, umowy ustanowienia hipotek, umowy sprzedaży itd. Wszystko odbywa się z poszanowaniem prawa oraz etyki zawodowej.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Gdańsk Sopotk - Trójmiasto (Sąd Rejonowy Gdynia). Wniosek egzekuzyjny wzór »

  Jesteś wierzycielem lub dłużnikiem?
  Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego Tomasza Draganika, który pełni swoją funkcję przy Sądzie Rejonowym w Gdyni.
  Swoją działalnością obejmuje całą Polskę, a obszar w którym szczególnie skupiają się jego zleceniodawcy to Gdynia, Gdańsk i Sopot – Trójmiasto. Charakteryzuje się wysoką ściągalnością należności, kompleksowa obsługą oraz terminowością.
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne informacje dla wierzyciela oraz dłużnika. Umieściliśmy mnóstwo przydatnych dokumentów do ściągnięcia np. wzór wniosku egzekucyjnego.
  Oferujemy przegląd prowadzonych przez nas licytacji komorniczych na stronie www naszej kancelarii komorniczej oraz na stronie komornik.pl.
  Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu nawiązania współpracy.
  Kancelaria komornicza Tomasz Draganik.
  Wpis ma charakter informacyjny.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.kancelaria-prawna-krakow.pl/ »

  Zespół naszej Kancelarii stanowią tylko doświadczeni prawnicy. Czy to prawo budowlane, prawo rodzinne czy też prawo spadkowe – dla nas nie stanowi to problemu.nPrawnicy w naszej Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w wielu gałęziach prawa – w szczególności w prawie administracyjnym, gospodarczym oraz rodzinnym. W sprawach nietypowych współpracujemy także z innymi krakowskimi kancelariami, ponieważ zawsze robimy wszystko aby zapewnić klientom naszej kancelarii obsługę prawną na najwyższym poziomie.nZatem czy chodzi tylko o uzyskanie pozwolenia na budowę, wystąpienie o alimenty, o zachowek czy też pełną obsługę spraw spółki kapitałowej – jesteśmy do waszej dyspozycji.nnPorady prawne:n- sprawy spadkowe,n- sprawy rodzinne,n- sprawy administracyjne,n- sprawy karne,n- windykacje,n- sprawy gospodarcze,n- sprawy cywilne.nnJeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego 507 936 099 lub pod adresem sekretariat@kancelaria-prawna-krakow.pl.nJesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00-17:00.nKancelaria Prawna De Iure - Kraków, ul. Gdyńska 28

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »