Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów

Strona prezentuje zakres usług oferowanych przez Kancelarię Notarialną Barbary Jędrzejewskiej znajdującej się w Głogowie przy ulicy Garncarskiej 38.Na stronie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokumentów które należy przygotować do dokonania poszczególnych czynności prawnych oraz informacje o opłatach notarialnych, sądowych i podatkach.

Szczegóły strony www.notariusz-glogow.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-glogow.pl:

Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 170 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 96 Odwiedziny googlebot 324

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certum Windykacja »

  Windykujemy szybko i skutecznie. To podstawowa działalność naszej Firmy. Jesteśmy specjalistyczną firmą windykacyjną, skutecznie odzyskującą zamrożone w wierzytelnościach środki. nPomagamy podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu ich problemów windykacyjnych oferując specjalistyczne usługi zarządzania wierzytelnościami takie jak: * nadzór nad płatnościami;n * skuteczne negocjacje z dłużnikami;n * przeprowadzenie postępowania sądowego;n * prowadzenie postępowania egzekucyjnego;n * pieczęć prewencyjna;n * wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem płatniczym;n * audyt windykacyjny;n * szkolenia windykacyjne dla działów sprzedażowych i księgowych. Szybko - zależy nam na błyskawicznym odzyskaniu twoich należności; Skutecznie - w konfrontacji z dłużnikiem, mamy zdecydowanie większe od niego szanse; Doświadczenie - windykacją zajmujemy się zawodowo; Brak opłat wstępnych - nie pobieramy opłat za zlecenie windykacji, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu; Za rozsądną cenę - Sprawdź naszą ofertę w zestawieniu z innymi cennikami firm windykacyjnych; Pomagamy, nie naciągamy - ponieważ inwestujemy własne środki, masz pewność że na szybkiej egzekucji zależy nam w równym stopniu co tobie; Dotrzymujemy obietnic - nie składamy nierealnych deklaracji i nie przyjmujemy zleceń licząc, że \\\"a nuż się uda\\\". Jeśli zajmujemy się sprawą, to po to żeby odzyskać Twoje pieniądze;

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Prawna Responsa oferuje pomoc w zakresie: prawo pracy, prawo gospodarcze, windykacja należności. Nasze Kancelaria udziela również pomocy w zakresie prawnej, prowadzimy również szkolenia z zakresu szeroko rozumianego obrotu gospodarczego i prawa pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Książek świadczy profesjonalną pomoc prawną prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także usługi prawne drogą elektroniczną. Świadczymy pomoc prawną w ramach następujących specjalizacji:
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym;
  - projekty umów i pism procesowych;
  - sporządzanie opinii prawnych;
  - prawo rodzinne (rozwody, podziały majątku, alimenty);
  - prawo cywilne;
  - prawo podatkowe;
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania);
  - prawo handlowe;
  - prawo administracyjne;
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów;
  Oferujemy również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to gwarancja bezpieczeństwa prawnego i zadowolenia naszych klientów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Odszkodowania za słupy energetyczne odszkodowaniezaslup.pl to strona informacyjna Kancelarii Prawnej Themi specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za słupy energetyczne i inne linie i urządzenia przesyłowe, bezumownie wykorzystywane przez zakłady energetyczne i inne przedsiębiorstwa przesyłowe. Informacja o możliwości dochodzenia odszkodowań i ustanowienia służebności przesyłu na gruntach należących do rolników i innych osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Informacje o podstawach prawnych i praktyce wyznaczania pasa ochronnego (strefy ochronnej lub pasa technologicznego) wokół linii energetycznych, gazociągów, wodociągów i linii telekomunikacyjnych. Bezpłatna analiza możliwości dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i opłatę za służebność przesyłu od przedsiębiorstw przesyłowych, oraz bezpłatna wycena możliwego do dochodzenia odszkodowania za słupy i linie energetyczne oraz opłaty za służebność przesyłu, oraz ocena możliwości usunięcia linii energetycznych, gazowych, wodociągowych i telekomunikacyjnych z obszaru nieruchomości Klienta.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy »

  Nasza kancelaria świadczy wszelkie usługi prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w każdym rodzaju prawa i poradzimy sobie z każdą sytuacją. Prawo cywilne, pracy, handlowe, gospodarcze czy rodzinne jest nam bardzo dobrze znane.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kancelaria Excambium zajmuje się profesjonalnym i całościowym dochodzeniem odszkodowań. Reprezentujemy naszego Klienta na każdym etapie procesu uzyskiwania odszkodowań, łącznie z prowadzeniem sprawy sądowej. Zajmujemy się sprawami z zakresu:
  -nieszczęśliwych wypadków
  -wypadków przy pracy
  -wypadków komunikacyjnych
  -błędów lekarskich
  -śmierci osób bliskich
  -dochodzimy odszkodowań rolniczych, a także za słupy
  Charakteryzuje nas niska i stała prowizja, a także doświadczona kadra.
  Zapraszamy do zgłoszenia sprawy. Wstępna analiza oraz wycena zadośćuczynienia nie jest płatna.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw w mieście Szczecin »

  Na propozycję biura detektywistycznego Altor składa się bogata oferta usług, jedną z nich jest na przykład wywiad gospodarczy. Raport z takowego można zamówić w formie podstawowej, rozszerzonej lub detektywistycznej. Rozszerzona wersja prócz podstawowych informacji o danej firmie zawiera uwagi dotyczące powiązań osobowych i finansowych podmiotu, analizę finansową oraz sprawdzenie pod kątem rejestrów sądowych. Zainteresowanych propozycją biura zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MGR MAGDALENA CHLANDA notariusz w krakowie »

  Działająca od dwudziestu lat kancelaria notarialna kierowana przez Magdalenę Chlandę charakteryzuje się perfekcyjnie przygotowanymi procedurami postępowania, które wydatnie usprawniają i przyspieszają wszystkie podejmowane przez jej pracowników działania. Stosując doskonale działający wzorzec unikamy jednakże działań stereotypowych. Polskie prawo i obowiązujące w nim przepisy niezwykle często wymagają dużej elastyczności, która związana jest również z indywidualnym profilem każdej ze spraw, jakich się podejmujemy. Każdorazowo usiłujemy wniknąć w specyfikę naszych klientów i dostarczyć im najbardziej optymalnych pod względem formalnym, finansowym i czasowym rozwiązań. Przygotowujemy akty notarialne, odpisy, poświadczenia i projekty aktów prawnych. Spis wymaganych dokumentów znaleźć można na naszej stronie internetowej. To oraz detaliczne informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski Sławomir usługi notarialne otwock »

  Informujemy, że prowadzona przez nas kancelaria notarialna na rynku działa nieprzerwanie od 1992 roku, proponując usługi klientom nie tylko z Otwocka, ale także z całego Mazowsza. Do pracy w naszym biurze angażujemy notariuszy z bogatym doświadczeniem oraz rozległą wiedzą teoretyczną. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, podejmujemy się świadczenia następujących czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, a także innego rodzaju umów. Na specjalne życzenie klientów przechowujemy pieniądze lub papiery wartościowe. Obsługujemy klientów w języku polskim, a również po angielsku i niemiecku. Więcej na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Koszalin Bartosz Michalski »

  Radca prawny Bartosz Michalski prowadzi przyjazną firmę prawniczą, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

  Specjalizacje Kancelarii radcy prawnego Bartosza Michalskiego to prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne w pozostałym zakresie, administracyjne i podatkowe, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, a także prawo własności przemysłowej i prawo zamówień publicznych. Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu współpracujących z nią prawników. Kancelaria jest wspierana również przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

  Klientom Kancelarii zapewniana jest najwyższa jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest profesjonalna opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań
  w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »