Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski

Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

Szczegóły strony www.kutniewski.pl:

Podlinkuj stronę www.kutniewski.pl:

Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 198 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 167

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje »

  Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy - BT&A Professional Advisors »

  Nasza metodologia badania została starannie dopracowana bazując na doświadczeniach, które nasi partnerzy zdobyli podczas wieloletniej pracy dla największych światowych firm doradczych.
  Audyt finansowy skupia się nie tylko na weryfikacji liczb i ujawnień zamieszczonych w sprawozdaniu finansowym, ale przede wszystkim na pomocy klientom w identyfikacji ryzyk i innych czynników, które mogą zniekształcać obraz działalności gospodarczej. Nie zatrzymujemy się przy tym na identyfikacji ryzyka, wskazaniu go klientowi i ewentualnej pomocy w likwidacji jego skutków, ale staramy się dotrzeć do źródła problemu tak, aby wyeliminować zagrożenie całkowicie.
  Wartość dodana dla klienta
  W ramach audytu przygotowujemy List do Zarządu, w którym zawieramy nasze spostrzeżenia wraz z rekomendacjami dotyczące usprawnienia systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej.
  Naszą dewizą jest również odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągła bieżąca współpraca z nimi. Przed rozpoczęciem badania spotykamy się z Zarządem w celu identyfikacji i omówienia potrzeb Spółki. W trakcie badania komunikujemy na bieżąco nasze spostrzeżenia celem uniknięcia negatywnych 'niespodzianek' na koniec badania.
  Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i współpracy w trakcie całego roku tak, aby na bieżąco rozwiązywać ewentualne powstałe kwestie.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe Auditex z Bielska-Białej świadczy pełen zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie. Nasza kadra to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nasi księgowi poprowadzą księgi i rachunki Państwa firmy w sposób odpowiedzialny, poufny i rzetelny. Działamy głównie na terenie śląska, a dokładniej Bielska-Białej i okolic, w tym także Czechowic-Dziedzic, Żywca, Wisły i Cieszyna.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kas fiskalnych Warszawa »

  Firma Buchcom z siedzibą na warszawskim Ursynowie zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, a także świadczeniem profesjonalnych usług księgowych. Nasz serwis specjalizuje się w kasach fiskalnych dla lekarzy i prawników - posiadamy wszystkie obecne na rynku urządzenia fiskalne dedykowane tym zawodom. W sprzedaży także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i oprogramowanie dla firm. Wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem świadczą usługi przede wszystkim dla jednoosobowych działalności oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KDP Czachor Raszyn »

  KDP Czachor Raszyn to lokalna kancelaria oferująca takie usługi jak:doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe, usługi księgowe i pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odwiedzenia naszej strony i biura.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej Warszawa - Hr Work Select »

  Każdy człowiek, który poszukuje zatrudnienia staje przed ogromnym wyzwaniem, często natrafiając na różne utrudnienia. Są one najpowszechniej związane z brakiem wykwalifikowania, niedostosowanymi kompetencjami bądź (co najpopularniejsze) wysokim współczynnikiem braku zatrudnienia. Współcześnie, szukający pracy zaczynają swoje poszukiwania od wyszukania stron www, które wygenerują życiorys i dostosują go do dostępnych na rynku, odpowiadających nam ofert zatrudnienia. Te często pozostają bez odpowiedzi, aby jednak się przed tym uchronić, należy zgłosić się do agencji zatrudnienia Hr Work Select. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w ramach pośrednictwa zatrudnienia, poradnictwa specjalistycznego, doradztwa personalnego, a także w ramach agencji pracy Tymczasowej.
  Doradztwo Personalne Warszawa skierowane jest do indywidualnych pracowników lub działu przedsiębiorstwa, które to zajmują się szkoleniami oraz inspirowaniem do działania zatrudnionych. Agencja pracy tymczasowej Warszawa to przedsiębiorstwo które prowadzi selekcje oraz zatrudnienia osób o wymaganym doświadczeniu przez umówiony między stronami czas.
  W obliczu częstych kłopotów ze znalezieniem pracy i wzrostem bezrobocia, należy zaanonsować do biura pośrednictwa pracy Warszawa, bowiem wykwalifikowana kadra pomoże nam znaleźć pracę zgodną z naszymi kompetencjami i wymaganiami. A ponadto, powierzając im takie zadanie inaczej spożytkujemy swój czas.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Promocji Biznesu »

  Europejskie Centrum Promocji Biznesu proponuje państwu atrakcyjną ofertę reklamowania i promowania swojej firmy i usług w Internecie. Mini strona umieszczona na portalu zawiera pełen opis działalności, z galerią zdjęć, przekierowaniem na główną stronę klienta, wizualizacją na mapach Google. Jednym z wielu sposobów pokazania się potencjalnym klientom jest zareklamowanie się na portalu ecpb.pl, gdzie możesz zamieścić wpis omawiający Twoją działalność, produkty czy usługi, które oferujesz na rynku. Strona podzielona jest na kilkanaście działów tematycznych.Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, z powodzeniem możesz wykorzystać nasz katalog firm do rozreklamowania swojej działalności w Internecie.
  Możesz skorzystać z najlepszej oferty na rynku ponieważ:
  - portal ecpb.pl jest nowoczesny i innowacyjny
  - portal ecpb.pl posiada ciekawy design
  - portal jest dostępny dla Państwa w bardzo atrakcyjnej cenie!
  - w ofercie poza reklamą na portalu istnieje jeszcze wiele ciekawych możliwości dotarcia do klienta w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »