Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski

Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

Szczegóły strony www.kutniewski.pl:

Podlinkuj stronę www.kutniewski.pl:

Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 204 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 169

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Kraków »

  Usługi księgowe:Prowadzenie Ksiąg Handlowych,Prowadzenie Pełnej Księgowości, Prowadzenie Księgi Przychodów I Rozchodów, Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowej, Kadry - Płace, Rozliczanie PIT, itp. Profesjonalnie i rzetelnie zajmę się obsługą Twojej dokumentacji.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • DBR Batrosz Rosiński »

  Dotacje z UE dla beneficjentów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ramach świadczonych usług uzyskasz pełną i profesjonalną obsługę twojej inwestycji, od pomysłu, przez wybór odpowiedniego programu, przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po wprowadzenie inwestycji w życie.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe z Bydgoszczy zaprasza wszystkich Państwa do współpracy. Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi w Bydgoszczy. Atrakcyjna cena oraz szeroki zakres usług. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej na którym publikujemy pełne informacje o naszej ofercie. Z nami Państwa firma będzie się bardzo dobrze rozwijać.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Oferujemy obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych.
  Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale również uproszczonymi formami księgowości.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • TMF Poland - księgowość, kadry i płace »

  Firma TMF Poland to wysokiej klasy specjaliści zajmujący się księgowością, usługami płacowo-kadrowymi oraz sekretarsko-korporacyjnymi. Pomożemy Twojej firmie zredukować ryzyko, kontrolować koszty, a także uprościć procesy wewnętrzne.

  Usługi TMF obejmują wszystkie gałęzie gospodarki; na przestrzeni lat zostały utworzone zespoły specjalistów mających doświadczenie i uznanie we wspieraniu także różnych sektorów niszowych, w tym: sekurytyzacji, zarządzania funduszami, pełnych usług VAT i IPT, inwestycji w nieruchomości, obsługi praw autorskich i opłat licencyjnych czy transakcji w sektorze energii odnawialnej.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług firmy.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Żagań Sylwia Gebuza »

  Biuro Rachunkowe w Żaganiu istnieje od roku 2006. Trzonem naszej działalności są sprawy księgowe. Wachlarz naszych usług w tym zakresie jest ogromny. Zajmujemy się prowadzeniem zarówno ksiąg handlowych jak i ksiąg podatkowych przychodów i rozchodów. W Państwa imieniu składamy deklaracje ZUS oraz deklaracje podatkowe. Dodatkowo oprócz głównej naszej działalności jaką jest rachunkowość zajmujemy się również ubezpieczeniami oraz inwestycjami.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Accf.pl - biuro rachunkowe w Krakowie »


  Mieszkasz w Krakowie? potrzebujesz porady finansowej ? Zajrzyj do nas. Zapewnimy państwu kompleksowe doradztwo w sprawach rachunkowo-finansowych. Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla państwa, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,prowadzenie pełnych rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,reprezentowanie Przedsiębiorcy w Urzędzie Skarbowym oraz udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych to tylko kilka usług w jakich możemy państwu pomoc.
  Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji o każdej porze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Asset to biuro rachunkowe zlokalizowane w Rzeszowie, oferujące fachowe doradztwo prawno-podatkowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobywanemu od 2005 roku, gwarantuje klientom najwyższą jakość usług i szybką realizację zleceń. Biuro rachunkowe ASSET w Rzeszowie prowadzi także księgowość firm, rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym i doradza w sprawach prawno-podatkowych. Mocna pozycja na rynku jest wynikiem efektywnej organizacji pracy oraz zaufania klientów. Więcej informacji odnaleźć można pod adresem: www.asset.rzeszow.pl

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE FUNDS BEATA ORŁOWSKA księgowa warszawa »

  Całkowita obsługa rachunkowo-księgowa czy kadrowo-płacowa to kompetencja aktywności warszawskiego Biura Rachunkowego FUNDS. Podejmujemy się obsługi podmiotów o różnorodnym profilu oraz dowolnej formie prawnej. Działamy na bazie licencji MF 20063/2007 i posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Biur Rachunkowych. Poza kierowaniem Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów i Ksiąg Handlowych, dopełniamy wyprowadzania zaległości, przygotujemy wszelaką dokumentację przydatną do leasingu. Na stronie internetowej Biura Rachunkowego FUNDS odszukają Państwo kompletny obszar proponowanych poprzez nas usług łącznie z cennikiem.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »