KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Szczegóły strony www.synergypro.pl:

Podlinkuj stronę www.synergypro.pl:

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 119 Odwiedziny googlebot 85

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mój-Prawnik.pl - Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne »

  moj-prawnik jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju.

  Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej.

  W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii.

  Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

  www.moj-prawnik.pl

  Znajdziecie tu prawników z różnych miast np. Olsztyn, Toruń, Warszawa, Kraków itp.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Kancelaria prawna świadczy profesjonalne doradztwo na każdym etapie funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

  Bogate doświadczenie kancelarii i ciągłe dążenie do jak najwyższej jakości usług prawnych sprawia że jakość porad prawnych stoi na najwyższym poziomie.

  Kancelaria oferuje również porady internetowe za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Niemcy »

  Kancelaria adwokacka GRAU to firma oferującą wyspecjalizowaną obsługę prawną. Naszą specjalnością jest: prawo handlowe. Obsługa prawna również w języku polskim/ angielskim. Konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia.Wyspecjalizowane i świadczone z dużym zaangażowaniem usługi prawne połączone z absolutną lojalnością wobec naszych klientów charakteryzują naszą kancelarię i decydują o naszym sukcesie.Świadczymy porady prawne.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lex Factory: szkolenia prawne »

  Lex Factory to unikalna marka zajmująca się szkoleniami prawnymi. Realizujemy szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów oraz pracowników działów m.in. personalnych i finansowych. Wyróżnia nas doświadczenie zawodowe i nastawienie na praktyczność naszych szkoleń. Wszyscy nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie i reputację w branży.

  Znajdziesz u nas konkurencyjną cenowo ofertę szkoleń kierowaną do różnych grup zawodowych. Poza standardowymi szkoleniami tworzymy też szkolenia dedykowane, dopasowane do potrzeb danej branży, firmy lub zawodu.

  Na naszej stronie znajdziesz terminarz prowadzonych przez nas szkoleń otwartych, możesz również przejrzeć nasze referencje i upewnić się, z kim masz do czynienia.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Transkrypcje Nagrań »

  Transkryptora cechują bezbłędne transkrypcje za niską cenę. Specjalizujemy się w transkrypcji nagrań wywiadów i rozpraw sądowych. Do usług transkrypcji nagrań dodatkowo oferujemy przepisywanie tekstów oraz tłumaczenia i obróbkę nagrań audio video.Transkrypcje wykonujemy z podziałem na role i z zaznaczaniem silnych emocji respondenta, dzięki temu transkrypcje są przejrzyste i wiarygodne. Dzięki ponad dziesięcioletniej praktyce wyspecjalizowaliśmy się w transkrypcji rozpraw sądowych, posiedzeń sądu, w tematach gospodarczych, kontraktach budowlanych opartych na FIDIC i zasadach międzynarodowego prawa handlowego UNCITRAL. Obsługujemy duże firmy i jednostki indywidualne. W transkrypcji wywiadów przede wszystkim kierujemy się jakością tekstu, jego przejrzystością, bezbłędnością na poziomie gramatki i składni.Do transkrypcji oferujemy tłumaczenia w parze z językami angielskim i niemieckim, oraz obróbkę dźwiękową nadesłanych nagrań, edycję dźwięku, mastering, wyrównywanie poziomu głośności. Konwertujemy wszystkie formaty dyktafonowe i komórkowe.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lębork | Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Renata Szymla. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego a także administracyjnego, świadcząc pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom- także w ramach stałej obsługi prawnej. Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Warszawa-Mokotów Sylwester Wakulak »

  Strona Kancelarii Komorniczej Komornika Sądowego dla Warszawy Mokotowa, właściwego miejscowo dla dzielnic Warszawy: Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. Zawiera informacje o godzinach pracy kancelarii, nr rachunków bankowych komornika, wzory wniosków egzekucyjnych oraz ogłoszenia o wyznaczonych licytacjach komorniczych.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód »

  Radca prawny Anna Chorkowy - Kancelaria Wrocław. Pełna obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Prawnik rozwód i umowy, też prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek, prawo cywilne - Wrocław. Kancelaria zaprasza - radca prawny, prawnik Wrocław.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »