KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Szczegóły strony www.synergypro.pl:

Podlinkuj stronę www.synergypro.pl:

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 118 Odwiedziny googlebot 85

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biegły Sądowy - Grafolog »

  Ekspertyzy pismoznawcze dla osób prywatnych, Kancelarii Adwokackich, Notarialnych, Sądów. nBadania porównawcze pisma ręcznego i podpisów.Pisemne sporządzanie opinii wraz z tablicami poglądowymi.Stwierdzenie autentyczności pisma ręcznego i podpisów.Badania autentyczności testamentów.Konsultacje obejmują ocenę materiału dowodowego i porównawczego pod kątem przydatności do badań. Publikacje i szkolenia grafologiczne.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna Strona Centrum Odszkodowan VIRIDIS »

  Jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich możliwych problemach prawnych, z jakimi ludzie spotykają się na co dzień. Tym niemniej specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań w tytułu wypadków losowych oraz windykacji wierzytelności.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie wszystkim, którzy:
  •ulegli wypadkowi komunikacyjnemu - doznali uszkodzeń ciała bądź uszkodzony został pojazd,
  •bliska im osoba zginęła w wypadku komunikacyjnym,
  •doznali urazów w wypadku w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego,
  •potknęli się na oblodzonym, nieodśnieżonym, uszkodzonym chodniku,
  •stali się ofiarami błędów w sztuce zawodowej (np. błędu lekarskiego),
  •ubezpieczyciel zwleka bądź odmawia wypłaty odszkodowania,
  •ponadto podejmiemy się windykacji wierzytelności.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego »

  Na rynku działa coraz więcej firm specjalizujących się w kościelnych procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa, zwanych popularnie, i zarazem mylnie, "rozwodami kościelnymi". Jak spośród nich wybrać tę najlepszą? Oczywiście nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie który prawnik-kanonista jest najlepszy, jednakże przeszukując strony internetowe warto zwrócić uwagę na Kancelarię Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi. Firma ta świadczy kompleksowe usługi związane z uzyskaniem stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego w każdym stadium sprawy, jak również przed jej wniesiem.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Szczecin »

  Biuro Doradztwa Prawnego zajmuje się udzielaniem telefonicznych porad prawnych w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy, prawa cywilnego lub prawa karnego. Pomocy prawnej udzielają doświadczeni prawnicy, którzy swoją wiedzę zdobywali podczas praktyki w licznych kancelariach oraz biurach pomocy prawnej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Maria Grodzicka, notariusz w Warszawie wykonuje m. in. następujące czynności notarialne:- sporządza akty notarialne (np. umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, oddania w użytkowanie wieczyste, zniesienia współwłasności nieruchomości, umowy majątkowe małżeńskie, pełnomocnictwa, testamenty)- dokonuje poświadczeń- sporządza akty poświadczenia dziedziczenia- spisuje protokoły – walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych- sporządza protesty weksli i czeków- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.Kancelaria notarialna znajduje się w centrum Warszawy, na granicy dzielnic Śródmieście i Wola.Kancelaria czynna jest w dni robocze w godz. 8- 18, w soboty 9-13.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypowiedzenie umowy o pracę »

  Prezentowany blog prowadzony przez prawnika z Wrocławia skupia się na tematyce rozwiązywania stosunków pracy. Autor szeroko opisuje podstawowe regulacje prawne obowiązujące w tym zakresie w kodeksie pracy, a także w odrębnych ustawach regulujących tę problematykę (ustawy o tzw. zwolnieniach grupowych). Oprócz informacji o treści przepisów prawnych, a także poglądów literatury i orzecznictwa Sądu Najwyższego autor bloga dzieli się osobistymi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w kancelariach prawnych we Wrocławiu, a także już jako właściciel indywidualnej kancelarii adwokackiej. Z powyższych względów blog może być bardzo atrakcyjnym źródłem wiedzy, dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z prawem pracy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz -notariusz-waw.pl »

  Kancelaria Notarialna Anety Szkutnik Notariusz - to profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie! Jesteśmy w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności oraz od ulic Bielańskiej i Daniłowiczowskiej. Każdy nasz Klient ma zapewnione bezpłatne i kompetentne informacje w zakresie wielu różnych czynności notarialnych oraz koniecznych do ich zrealizowania dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszą Kancelarią. W dobrej i profesjonalnej naszej Kancelarii Notarialnej każdy Klient ma zapewnione gratisowe i kompetentne informacje w zakresie wiedzy wszelkich czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Na Państwa pytania odpowie osobiście Notariusz albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Zaangażowanie Notariusza zawsze pozwala doprowadzić do realizacji nawet najbardziej zawiłych prawnie czynności notarialnych. Praca Notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego jesteśmy osobami skrupulatnymi i obowiązkowymi,przy zachowaniu przez cały czas bezstronności. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w pełni zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i obsługa BHP na Śląsku - PREVENSIS »

  Szkolenia z zakresu BHP i ochrony p.poż. dla firm i instytucji oraz pełny pakiet usług BHP. Obsługa BHP firm na Śląsku (pełnienie zadań służby BHP), wykonywanie usług specjalistycznych (ocena ryzyka, instrukcje stanowiskowe, analizy BHP). nOpracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, z uwzględnieniem zagrożenia wybuchem (wg normy ATEX) oraz audyty ochrony przeciwpożarowej i tworzenie dokumentów zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem.nProwadzenie i uczestnictwo w audytach systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością (OHSAS 18001 / PN-N-18001 / SCC / ISO 9001) oraz przygotowanie firm do procesu certyfikacji.nDoradztwo specjalistyczne w zakresie BHP, zarządzania oraz prawa pracy. nSzkolenia z zakresu pierwszej pomocy, użycia podręcznego sprzętu gaśniczego oraz organizacji ewakuacji (w tym dla zespołów ratowniczych i osób wyznaczonych z Kodeksu pracy).nSzkolenia HR oraz z zakresu kompetencji menadżerskich (komunikacja interpersonalna, asertywność, skuteczna praca w zespole, itd.).nSzkolenia BHP online (w formie e-learningu) w najlepszych cenach.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów »

  Strona www kancelarii adwokackiej mającej siedzibę w Głogowie. Na stronie dokładnie przedstawione zostały w wybranych działach obszary praktyki kancelarii. Wyszczególnione zostały takie pola jak: sprawy spadkowe, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy z zakresu prawa ochrony dóbr osobistych, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna firm. Ponadto na stronie zawarte są także dane kontaktowe.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »