Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szczegóły strony www.adwokatchojka.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatchojka.pl:

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe - Forum prawne »

  Forum spadkowe powstało w celu umożliwienia wymiany informacji, refleksji i opinii na temat dziedziczenia. Forum spadkowe umożliwia wszystkim zainteresowanym uzyskanie bezpłatnych porad prawnych z zakresu dziedziczenia.
  Prawo spadkowe dla laika jest sprawą trudną i często niezrozumiałą. Nasze forum pozwoli Ci dowiedzieć się jakie masz prawa i obowiązki w związku ze spadkobraniem. Tu dowiesz się wszystkiego o nabyciu spadku, dziale spadku, testamentach, zachowku, zapisie, poleceniu. Na naszym forum możesz także pobrać wzory pozwów, wniosków i pism niezbędnych w celu przeprowadzenia postępowań sądowych związanych z dziedziczeniem.
  Forum spadkowe jest bezpłatną pomocą dla osób, które chcą uzyskać informacje związane z dziedziczeniem. Taka pomoc, w sytuacji, w której usługi prawne wiążą się z niemałymi wydatkami jest nieoceniona.
  Administratorzy i moderatorzy naszego forum to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu porad prawnych, którzy działając społecznie, chcą pogłębić świadomość prawną społeczeństwa.
  Zapraszamy do rejestracji i czynnego uczestnictwa w życiu naszego forum spadkowego.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze dla podmiotów prywatnych i instytucji. Adwokaci proponuje pomoc prawną, w zakresie udzielania opinii oraz porad prawnych, sporządzania not procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria trudni się sprawami z szeregu dyscyplin prawa, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dyscyplina trudna, toteż osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, wykazują duże trudności w rozeznaniu się wśród zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów z dziedziny prawa. Trudnimy się postępowaniami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tej przyczyny podejmujemy się występowania w imieniu naszych klientów w wielu sprawach, nawet tych najtrudniejszych. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy także pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi przez internet nasi klienci otrzymują szybkie, kompetentne i poufne rozstrzygnięcie przedstawionego przedmiotu. Do zapoznania się z całą propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zakopane »

  Kancelaria Radców Prawnych Gacek, Posadzka-Gil s.c świadcząc usługi prawne, podejmuje wszelkie działania w interesie klientów z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie wiedzy i sztuki prawniczej. Zapewniamy zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym kompleksową obsługę prawną. Każdą firmę oraz klienta prywatnego traktujemy z najwyższą starannością z poszanowaniem zada etyki i tajemnicy zawodowej. Współpracujemy z innymi kancelariami oraz podmiotami wyspecjalizowanymi w poszczególnych dziedzinach prawa. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych od Klientów w związku ze świadczeniem przez nas pomocy prawnej na ich rzecz. Niezależnie od stopnia trudności i skomplikowania sprawy klienci naszej Kancelarii mogą zawsze liczyć na kompleksową pomoc prawną z naszej strony.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzecznikowska Patent ochrona logo »

  Pragniemy zaprosić Cię na stronę internetową Kancelarii Rzecznikowskiej Patent z siedzibą w Rybniku przy ulicy Przemysłowej 3. Kancelaria ta jest jedną z nielicznych w Polsce, jakie zajmują się ochroną własności przemysłowej i intelektualnej. Jest to niszowa usługa, w związku z tym trudno o naprawdę doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Takich na pewno spotkasz w naszej kancelarii. Dzięki nam oszczędzisz sobie naruszeń prawa a także podstępnej i szkodliwej działalności konkurencji. Zapewnimy ochronę prawną każdego Twojego wynalazku, znaku towarowego a także wzoru użytkowego i przemysłowego. Możesz liczyć na profesjonalność naszych usług jak i kompleksowe doradztwo. Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, jakie bezustannie i skutecznie zdobywamy od kilkudziesięciu już lat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszą stroną internetową, na jakiej umieściliśmy więcej szczegółowych informacji:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań »

  Rozwiązanie zagadnień ustawodawczych niejednemu przysporzy bólu głowy. Napisanie pisma urzędowego w wielu przypadkach przekracza nasze dyspozycje. Wypada mieć pojęcie do kogo je skierować, jak je sformułować - należy nie zapominać, że język prawa jest całkiem odmienny od tego używanego przez nas na co dzień. Kancelaria prawna wspomoże nam rozwiązać każdy problem. Kwestie podatkowe, spadkowe, pozwy, odwołania, doradca zamówień publicznych - każdy termin wymaga indywidualnego podejścia, zastosowania innych przepisów i skierowania do innej jednostki urzędowej. Skutkiem tego także kancelarie cieszą się niezmiernie gigantycznym zainteresowaniem, kontrahenci niezmiernie ochoczo z nich korzystają. Kancelarie nadzwyczaj w wielu przypadkach mają określony profil, na przykład obsługa prawna spółek czy też prawo cywilne.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radca Prawny i Prawnik Gdańsk Elbląg »

  Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak spółka cywilna to Kancelaria, której siedzibą jest Gdańsk i Elbląg. Nasi radcy prawni i prawnicy pracujący w Kancelarii w Gdańsku i Elblągu zapewnią profesjonalną obsługę prawną. Doświadczenie naszego radcy prawnego i prawnika pozwala na wykonywanie w Naszej Kancelarii w Gdańsku i Elblągu obsługi prawnej wszystkich podmiotów.
  Prowadzimy sprawy rozwodowe w Gdańsku i Elblągu oraz sprawy spadkowe w Gdańsku i Elblągu. Zlecenie naszej Kancelarii Radców Prawnych prowadzenia sprawy prawnej pomoże Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Z radcą prawnym bezpieczniej. Radca prawny to prawnik, który zdał egzamin na radcę prawnego

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - kancelaria adwokacka z Gdańska - odszkodowania rozwód Gdańsk »

  Profesjonalna, skuteczna i tania kancelaria adwokacka z Gdańska. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy prawnej. Najważniejsze dla nas jest zawsze dobro Klienta!

  Specjalizujemy się w:
  - sprawach rozwodowych, rozwodach, sprawach o podział majątku,
  - odszkodowaniach.

  Kancelaria ma dobrą renomę, została założona przez adwokat z Gdańska – Natalię Bukowską-Draganik

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS udziela wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności udziela fachowej i kompetentnej pomocy osobom, które chcą rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »