Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szczegóły strony www.adwokatchojka.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatchojka.pl:

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Imielska-Zadrożny »

  doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, autorskiego, reklamy, mediów, własności przemysłowej, danych osobowych, aspektów prawnych dotyczących loterii konkursów, promocji, programów lojalnościowych i sprzedażowych oraz prowadzenia działalności w Internecie

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o aplikacjach prawniczych »

  Serwis poświęcony aplikacjom prawniczym: adwokackiej, radcowskiej, norarialnej i komornicznej. Adresowany przede wszystkim do aplikantów i studentów ostatnich lat studiów prawniczych. Aktualności dotyczące aplikacji, informacje dot. praktyk w czasie aplikacji, kolokwium, egzaminów, testy na aplikacje.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Skrzypa adwokat legnica, prawnik legnica, legnica adwokaci, legnica prawnik. »

  Kancelaria adwokacka Marcin Skrzypa w legnicy i świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS kancelaria prawna »

  Kancelaria Prawna proponuje kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasze działania ogniskują się na efektywnym rozstrzyganiu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych i udzielaniu im skutecznej pomocy prawnej, w całkowitym zakresie. Jako kancelaria przygotowujemy pisma procesowe, wzory umów, projekty dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym oferujemy zastępstwo prawne i procesowe w wszelkiego typu postępowaniach, jak również prawne wsparcie obecnej działalności firmy. Zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach, począwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych, w tym prowadzeniu postępowań sądowych. Korzystanie z ciągłej obsługi kancelarii pozwala zoptymalizować koszty i zarazem zagwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik, adwokat - Tomasz Wilk Bydgoszcz »

  Biuro adwokackie Tomasza Wilka wyróżnia się świadczeniem usług prawniczych na najwyższym poziomie, które realizowane są ze szczególną rzetelnością. Wśród oferowanych przez kancelarię usług znaleźć można między innymi doradztwo prawne, reprezentowanie osób pokrzywdzonych w procesie karnym, a także dochodzenie odszkodowań. Oprócz tego, adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz administracyjnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA S. SEIDEL-NOWAK, I. PNIOK S.C. odpisy aktów notarialnych katowice »

  Prowadzeniem kancelarii notarialnej trudnimy się od wielu lat. Jesteśmy notariuszami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, mamy rozległą wiedzę teoretyczną, dzięki której zapewniamy fachową opiekę notarialną. Czynności notarialne wykonujemy dla klientów prywatnych, firm, a także klientów instytucjonalnych, nie tylko z Katowic, ale z całego województwa. Zajmujemy się sporządzeniem każdego typu umów, aktów notarialnych, statutów, poświadczeń, a także porozumień, ugód i innych dokumentów. Mogą nam Państwo powierzyć na przechowanie pieniądzy lub papierów wartościowych. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Pełna oferta jest na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Zygo »

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie, która świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także jednostek samorządu terytorialnego: pomoc w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz przed organami administracji publicznej. Oferta obejmuje m. in. konsultacje i porady prawne, ocenę i analizę stanu prawnego spraw oraz ich kompleksowe prowadzenie, a także doradztwo gospodarcze. Kancelaria udziela również profesjonalnej pomocy podmiotom z branży rolniczej w sprawach o odrolnienie gruntów, podział nieruchomości rolnych i leśnych, dotyczących dzierżawy gruntów rolnych i innych: m. in. sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym i sądowym, dochodzenie roszczeń z umów dostawy, kontraktacji, przechowywania, skupu i sprzedaży czy reprezentacja organizacji rolniczych. Ponadto Kancelaria przyjmuje zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od radców prawnych i adwokatów z całego kraju do występowania przed Sądem Okręgowym w Lublinie i na obszarze jego właściwości. Strona umożliwia skorzystanie z porady prawnej on-line.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - Powypadkowe, Komunikacyjne, Windykacja Należności »

  Mentor Group to kancelaria prawna z Rzeszowa zajmująca się dochodzeniem odszkodowania. Pozyskujemy odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie, odszkodowanie za wypadek autem, za słupy i służebność przesyłu, za błędy lekarskie i wiele innych. Zajmujemy się też windykacją należności.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »