Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szczegóły strony www.adwokatchojka.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatchojka.pl:

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe, podatkowe - VINDEX - Poznań »

  Biuro rachunkowo prawne oferuje między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw: kadrowych i płacowych, rozliczenia ZUS, prowadzenia ewidencji na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Gorzów | Adwokat, Prawnik Marek Hrybacz »

  Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, adwokata który mógłby Cię reprezentować przed sądem lub potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego pisma to lepiej trafić nie mogłeś.
  Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
  Świadczymy usługi między innymi z zakresu: prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i osobowego,prawa spadkowego, karnego. Szczegółowy wykaz zakresu naszych usług mogą Państwo znaleźć na stronie kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty - serwis o alimentach dla każdego - praktyczne porady, bezpłatne wzory pism! »

  Strona alimenty ma na celu przybliżyć problemy prawne związane z alimentami i pomóc w ich rozwiązaniu. Portal skierowany jest do wszystkich osób, które potrzebują praktycznej porady i szukają bezpłatnych wzorów pism procesowych takich jak pozew o alimenty, pozew o podwyższenie alimentów czy wniosek o egzekucje alimentów. Alimenty docelowo ma być portalem na którym osoby borykające się z problemem alimentów będą mogły swobodnie wymieniać się opiniami. Wysoką jakość merytoryczną zawartych tekstów zapewnia bezpośredni nadzór dwóch radców prawnych z Poznania, którzy dokładają starań aby alimenty były miejscem gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania. W przypadku skomplikowanych spraw istnieje możliwość skorzystania z usług kancelarii radcowskiej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Warszawa »

  Nasza kancelaria zapewnia profesjonalne usługi prawne dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Zajmujemy się przygotowywaniem pism procesowych, takich jak pozew o rozwód, pozew o zapłatę czy pozew o alimenty. Świadczymy także usługi online.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - Powypadkowe, Komunikacyjne, Windykacja Należności »

  Mentor Group to kancelaria prawna z Rzeszowa zajmująca się dochodzeniem odszkodowania. Pozyskujemy odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie, odszkodowanie za wypadek autem, za słupy i służebność przesyłu, za błędy lekarskie i wiele innych. Zajmujemy się też windykacją należności.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wągrowiec »

  Kancelaria Notarialna notariusz Katarzyny Sokołowskiej. Domeną naszej Kancelarii Notarialnej jest solidność i rzetelność, poparta nieprzerwanym funkcjonowaniem na wągrowieckim rynku notariuszy od 1992 roku. Nasza doświadczona kadra zadba o prawidłowe dokonanie czynności notarialnej zgodne z wymogami i standardami urzędu notariusza. Zawsze służymy fachową poradą notarialną w ramach dokonywanej czynności w siedzibie Kancelarii. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego.
  Notariusz dokonuje czynności notarialnej, co do zasady, w kancelarii notarialnej, jednak może jej dokonać także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Przy dokonywaniu czynności notarialnej notariusz jest obowiązany stwierdzić tożsamość osób biorących udział w czynności.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kłobuck »

  Kancelaria Adwokacka została założona przez adwokata Piotra Jakuba Nowaka.
  Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.
  Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »