Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szczegóły strony www.adwokatchojka.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatchojka.pl:

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-Doradcy - porady prawne, doradztwo podatkowe i księgowe online »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez serwis e-Doradcy.com. Oferujemy profesjonalne i fachowe porady prawne, doradztwo podatkowe oraz doradztwo z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasza kadra składa się wyłącznie z osób profesjonalnie wykonujących swój zawód dzięki czemu nasze opinie są kompleksowe i gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami. Posiadamy zabezpieczony certyfikatem SSL formularz, który umożliwi Państwu uzyskanie bezpłatnej wyceny odpowiedzi na Państwa zpytanie. Nasz system akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dzięki czemu transakcja realizowana jest szybko i bez problemu. Dostęp do porad prawnych, doradztwo podatkowego i księgowego dzięki dostępie online jest nieograniczony zarówno czasowo jak i niezależnie od miejsca w któym Państwo się znajdują. Zaproaszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług doradczych z zakresu prawa, podatków i księgowości na stronie e-doradcy.com

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Katarzyna Skowrońska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Skowrońskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dla klientów indywidualnych polega m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz występowaniu przed sądami powszechnymi i urzędami. Kancelaria oferuje także podmiotom prawa gospodarczego, w szczególności spółkom handlowym, stałą obsługę prawną, w tym profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta Kancelaria Adwokacka współpracuje z wieloma specjalistami - w szczególności notariuszami, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Nowaczyk »

  Kancelaria posiada doświadczenie zarówno w stałej, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych,jak i w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w ramach indywidualnych, jednorazowych zleceń. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Jesteśmy doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach z zakresu prawa cywilnego oraz windykacji należności.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN GODYŃ Komornik Kraków »

  Czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych wykonywane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Marcin Godyń jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Krakowie, dzielnicy Krowodrza. Realizuje orzeczenia sądowe w sytuacjach dotyczących roszczeń pieniężnych oraz niepieniężnych, jak także zabezpieczenia roszczeń. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, a w wyznaczonych godzinach przyjmowane są strony. wiadomości związane z godzinami pracy oraz dane do kontaktu (adres e-mail, telefon), zamieszczone zostały na stronie internetowej, na jakiej znajdują się także wnioski do pobrania.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Rzeszów »

  Jesteśmy zespołem Profesjonalistów specjalizujących się w uzyskiwaniu odszkodowań oraz wszystkich należnych świadczeń powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działania.Służymy pomocą m.in dla:- kierowców, pasażerów, pieszych, rowerzystów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych- osób, które straciły bliskich w wyniku wypadku- opiekunów małoletnich poszkodowanych w wypadkuJeżeli wymaga tego sytuacja - podejmujemy także stosowne i skuteczne działania prawne reprezentując Państwa przed sądem.Dlaczego warto zgłosić się do nas?- bezpłatnie zweryfikujemy Państwa przypadki i ocenimy szanse na uzyskanie odszkodowania,- nie pobierzemy opłat wstępnych,- weźmiemy na siebie ryzyko niepowodzenia,- pokryjemy wszystkie koszty prowadzenia sprawy,- będziemy bezkosztowo reprezentować Państwa przed sądem.Podejmujemy sprawy nawet 20 lat od zdarzenia!Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy | Anna Jachowicz »

  Pozyskiwanie dotacji z urzędu pracy i ich rozliczanie, to dziedzina, w której posiadam już długoletnie doświadczenie. Każdego dnia podejmując się pisania dla Państwa biznes planu i wypełniania wszelkich zadań związanych z przychylnym rozpatrzeniem dotacji z urzędu pracy, przybliżam Państwa do jej pozyskania. Jako doradca finansowy doskonale orientuje się w obowiązujących przepisach, wytycznych i wymogach, które wyjaśnię Państwu, otwierając przez Państwem drogę do dotacji z urzędu pracy. Moją misją jest oszczędność Państwa pieniędzy i czasu, stąd zajmuje się także doradztwem w zakresie zaciągania kredytów z banku. Wówczas prezentuje oferty banków i pomagam w wyborze tej najlepszej. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Usługi prawne Toruń »

  Kancelaria adwokacka w Toruniu świadczącą profesjonalną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa pracy, a także prawa gospodarczego. Wykonujemy zlecenia dotyczące przygotowania pism oraz opinii prawnych, a także reprezentowania przed sądami. Prawnicy biura zajmują się zagadnieniami prawa nieruchomości oraz prawa umów, dzięki czemu świadczymy usługi związane z ochroną własności nieruchomości, rozwiązywaniem sporów wynikających z umów najmu i dzierżawy, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, zniesienia współwłasności nieruchomości. Kancelaria doradza pracownikom i pracodawcom w zakresie ich praw oraz obowiązków. Reprezentuje także klientów przed sądami pracy. Adwokaci zajmują się także prowadzeniem spraw spadkowych - o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku oraz spraw o zachowek.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech »

  Każdy poszkodowany w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec powinien jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej Lexpro i powierzyć im sprawę dochodzenia odszkodowania. W starciu z ubezpieczycielami zwykły śmiertelnik nie jest sobie w stanie poradzić bez wsparcia prawników doświadczonych i wyspecjalizowanych w tematyce odszkodowań.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska »

  Oferta kancelarii notarialnej, która przyjmuje klientów we Wrocławiu. Do głównych specjalizacji kancelarii należy spisywanie protokołów, tworzenie aktów notarialnych, umów, oświadczeń. Do kancelarii możecie się Państwo zgłosić nawet podczas weekendów po wcześniejszym uzgodnieniu. Współpracujemy z tłumaczami wszystkich języków, co pozwala na nawiązanie kontaktu z cudzoziemcami.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »