Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szczegóły strony www.adwokatchojka.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatchojka.pl:

Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Isalscy Sp. z o.o. - Nieruchomości, Zarządzanie, Windykacja »

  Spółka Isalscy to firma rodzinna nierozerwalnie związana z Wielkopolską i Poznaniem. Niezwykle ważnym dla nas aspektem działalności na rynku jest znajomość branży oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klientów. Niemniej istotnym jest dla nas, by zmieniać się na lepsze dla swoich kontrahentów. Świadcząc usługi dla przedsiębiorców z różnych sektorów rynku poznaliśmy ich wymagania i nauczyliśmy się działać tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno już powstałym, jak i tym, które powstawać będą w przyszłości. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie doradztwa i obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresie procesów zachodzących na rynku nieruchomości pozwoliły nam wraz z rokiem 2011 na tworzenie nowych, subsydiarnych działów, mających wesprzeć ideę kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Nasze usługi: doradztwo w sektorze nieruchomości komercyjnych (hale produkcyjne, magazyny),pośrednictwo w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych, wycena i szacowanie nieruchomościnn- zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi, wykonywanie indywidualnych projektów architektonicznych we współpracy z doświadczonymi biurami projektowymi, doradztwo prawne i dochodzenie roszczeń finansowych sektorze rynku B2B, reprezentacja przed sądem, urzędami i komornikami sądowymi w sprawach gospodarczych we współpracy z radcą prawnym.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Satiss - Profesjonalna pomoc prawna w dochodzeniu odszkodowań. »

  Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy w dochodzeniu odszkodowań w pełnej wysokości od firm ubezpieczeniowych, lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Kancelaria Odszkodowawcza SATISS jest prężnie rozwijającą się i jedną z nielicznych tego typu firm w kraju. Kancelarię tworzą wyłącznie prawnicy z bogatym doświadczeniem, popartym głęboką znajomością przepisów prawnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi na terenie całego kraju. Zawsze wykorzystujemy wszystkie możliwe środki prawne, tak aby w stu procentach usatysfakcjonować naszych klientów.
  Nasi prawnicy będą Państwa reprezentować zarówno przed sądem, jak również w kontaktach z ubezpieczycielem. Nie pobieramy żadnych wstępnych opłat za nasze usługi. Nasze honorarium stanowi jedynie ustalony wcześniej procent od wywalczonego odszkodowania.

  Zapraszamy do korzystania za naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź - Odszkodowanie Lublin - odszkodowanie za wypadek drogowy »

  W jaki sposób dochodzi do wypadków? Czy to my jesteśmy winni, czy raczej jest winna maszyna, kto ponosi odpowiedzialność? Kto powinien ubiegać się o odszkodowanie za wypadek drogowy? Nowe samochody są szybsze, niezwyklej komfortowe, zaopatrzone w szereg zabezpieczeń. To jednak nie czyni ich doskonałymi. Człowiek nierzadko pod wpływem euforii z osiągniętego celu zapomina że to co skonstruował jest tylko maszyną i tak jak człowiek nie jest niezawodne. Mimo wprowadzania różnego typu zabezpieczeń wciąż dochodzi od wypadków. Z statystyk udzielonych przez policję można zauważyć że największy odsetek wypadków drogowych powstaje podczas weekendu. Te same raporty podkreślają że najwięcej wypadków wywołanych jest przez człowieka. Jednakże co zrobić jeżeli już ulegniemy wypadkowi? Przede wszystkim możemy starać się o odszkodowanie za wypadek drogowy, może być to odszkodowanie za zniszczone auto bądź forma zadośćuczynienia jeżeli ponieśliśmy szkody na zdrowiu. Powinniśmy się starać o to przede wszystkim jeśli to nie my byliśmy decydującym sprawcą wypadku. Chcąc otrzymać takowe odszkodowanie możemy skorzystać z usług specjalnych firm, które zajmują się świadczeniem pomocy prawnej osobom poszkodowanym w tych oraz innych wypadkach. Pomoc niesiona przez te podmioty może być nie oceniona, w szczególności jeżeli jesteśmy niepewni co do przysługujących nam praw.Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź w Lublinie zajmuje się sprawami o odszkodowanie z wysoką skutecznością. Zapraszam.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski »

  Serwis informacyjny Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski. Znajdziesz w nim informację o specjalizacjach adwokata, zasady współpracy i ustalania honorarium, wiadomości na temat wybranych aspektów prawa.

  Pomoc prawna świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, terenowa, efektywna »

  O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności. Najbardziej skuteczna windykacja to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną. Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji.Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat. W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń, większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie, dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Masz problem prawny? Nie wiesz jak poradzić sobie z przepisami? Szukasz pomocy prawnej? Zapraszamy na konsultacje prawne. Grupa ekspertów prawa polskiego odpowie na Twoje pytania. Prowadzimy konsultacje prawne w zakresie: prawa administracyjnego, finansowego, gospodarczego, podatkowego, karnego, medycznego, pracy, prasowego i wykroczeń.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław Zuzanna Niedźwiedź »

  Kancelaria Notarialna Zuzanny Niedźwiedź zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, grup kapitałowych, spółek handlowych w zakresie wymaganym przez przepisy prawa a także Funduszy Inwestycyjnych.
  Do zakresu usług świadczonych przez naszą kancelarię należą: sporządzanie aktów notarialnych, w tym między innymi: umowy sprzedaży umowy przedwstępne umowy zniesienia współwłasności umowy darowizny umowy spółki statuty spółki statuty Funduszy Inwestycyjnych umowy przeniesienia własności nieruchomości umowy warunkowe umowy zamiany akty ustanowienia służebności gruntowych i osobistych testamenty umowy działu spadku umowy majątkowe małżeńskie umowy o podział majątku wspólnego sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia sporządzanie poświadczeń sporządzanie protokołów sporządzanie protokołów Zgromadzeń Inwestorów sporządzanie protestów weksli i czeków doręczanie oświadczeń prowadzenie depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów sporządzanie na życzenie Klientów projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów sporządzanie innych czynności wynikających z przepisów

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Witryna firmowa Pawła Borowskiego adwokata wyspecjalizowanego w kwestiach rozwodowych. Otrzymacie Państwo również wsparcie przy podziale majątku, przy pozyskiwaniu alimentów, w kwestiach opieki nad dzieckiem. Kontakt do adwokata macie Państwo we Wrocławiu. Serwis niesie również bezpłatną wartość merytoryczną dla wszystkich osób objętych powyższymi problemami.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »