Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa Tel.022-2266000 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa Tel.022-2266000

Obsługa prawna i podatkowa. Sprawy sądowe. Działalność gospodarcza, spółki, KRS. Nieruchomości, sprawy budowlane. Planowanie przestrzenne. Podatki. Internet i prawo. Prawo w Internecie. Prawa autorskie i pokrewne. Zamówienia publiczne. Długi, upadłość, postępowanie upadłościowe, egzekucyjne.

Szczegóły strony ipsalex.pl:

Podlinkuj stronę ipsalex.pl:

Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa Tel.022-2266000

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 188 Odwiedziny netsprint 53 Odwiedziny msnbot 38 Odwiedziny googlebot 373

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe w Sosnowcu »

  Strona biura rachunkowego w Sosnowcu. Biuro posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

  Usługi biura rachunkowego gwarantują profesjonalną obsługę działalności gospodarczej prowadzonej zarówno przez osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego.

  Nasze Biuro znajduje się w dogodnym miejscu, blisko centrum w nowym, atrakcyjnym budynku z dużym parkingiem. Prowadząc własną firmę należy pamiętać o tym, że księgowość jest niezwykle istotnym i bardzo ważnym aspektem prawidłowego jej działania.

  Wybór sprawdzonego i dobrego biura rachunkowego pozwala właścicielowi firmy na spokój i bezpieczeństwo oraz możliwość skupienia się na prowadzeniu własnego biznesu.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe „Księga” powstało w roku 2002 i zajmuje się kompleksową obsługą z dziedziny księgowości i doradztwa podatkowego. Biuro jest prowadzone przez bardzo doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zapewnia swoim Klientom kompleksową, rzetelną, fachową i w pełni profesjonalną obsługę w ramach prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej. Biuro „Księga” oprócz pełnego profesjonalizmu swoich usług, posiada również długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, podatków, kadr i płac oraz pozostałych usług zarówno w prowadzeniu osób fizycznych, jak również osób prawnych.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe Mokotów CFK »

  Centrum Finansów i Księgowości Sp. z o.o. z siedzibą w dzielnicy Warszawa Mokotów zapewnia rzetelne usługi księgowe i doradztwa finansowego od 2004 roku. Specjalizujemy się dodatkowo w oferowaniu spraw typu kadry i płace oraz wykonywanie kartotek pracowniczych. Współpracujemy z solidnymi fachowcami z zakresu prawa i finansów. CFK Sp z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie, co zaowocowało wykreowaniem atrakcyjnej oferty skierowanej głównie do podmiotów prawnych. Sporządzamy też oraz dostarczamy do ZUS i US wszelkiego rodzaju pisma i deklaracje. CFK to wysokiej klasy biuro rachunkowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacje Podatkowe - Koszty »

  Firma jest pośrednikiem na rynku faktur kosztowych pomiędzy firmami. Kontaktujemy podmioty, które potrzebują kosztów VAT z tymi, które są w stanie udzielić kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi podmiotami w swoich branżach. Dostarczamy legalnych, najlepszych kosztów VAT. Obsługujemy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fenig - Biuro Rachunkowe Kraków - księgowość Kraków, rachunkowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Fenig Kraków świadczy usługi księgowe oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość kraków, rachunkowość kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Mr24 Księgowość - Biuro rachunkowe Gdynia.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe, średnie firmy i przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zakres działania naszej firmy obejmuje między innymi:
  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, handlowych
  Ryczałt
  Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
  Księgi Handlowe
  szkolenie w zakresie przygotowania dokumentów do księgowości,
  doradztwo w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),
  doradztwo w dziedzinie organizacji obiegu dokumentów,
  doradztwo w zakresie wprowadzania controllingu.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Starachowice »

  Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług księgowych. Gwarantujemy nowoczesną i profesjonalną księgowość, prowadzoną dokładnie, precyzyjnie zgodnie z według obowiązujących ustaw, a przede wszystkim w atrakcyjnych opłatach za usługę. Biuro rachunkowe zaistniało dlatego, żeby księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie sprawiały Państwu problemów. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone programy gwarantujące kompetentność realizowanych rozliczeń. Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, aby nadążać za potrzebami klientów biura. Firma obsługuje usługobiorców z terenu województwa świętokrzyskiego, ale również z innych części Polski. W naszym biurze księgowa zasugeruje, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą płacowo-kasową, sporządzaniem listy płac, wypełnianiem Pit-u, ewidencją środków trwałych, rozliczeniem z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe na życzenie klienta sporządzi wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje do Urzędu Pracy. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od wielu lat, a nowych staramy się profesjonalizmem i sumiennością przekonać do naszej fachowej obsługi. Strona firmowa posiada wiele informacji o podatkach oraz referencje klientów z którymi prowadzimy współpracę. Zadowolenie naszych petentów jest dla nas zachętą do perfekcyjnej obsługi księgowej.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatki dla rolników »

  Bezpłatne porady księgowe dla rolników, którzy chcą przejść na podatek VAT. Pomoc w odzyskiwaniu podatku, obsługa księgowa i ciekawe artykuły związane z księgowością rolniczą. Gotowe przykłady, czy rolnikowi opłaca się przejść na VAT, ustawki na usługi rolnicze. Regulacje prawne używania maszyn i innych środków trwałym w gospodarstwie i inne zagadnienia związane z działalnością rolnika.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TaxIntelligence Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie Tax Intelligence oferuje szeroki zakres usług: usługi księgowe, księgowość on-line, doradztwo i obsługa księgowa, optymalizacja kosztów i podatków, obsługa prawna, doradztwo europejskie oraz doradztwo i obsługa informatyczna.nnTax Intelligence Biuro Rachunkowe Szczecin pracuje ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Współpraca z gronem ekspertów i doradców w zakresie doradztwa biznesowego, pozyskiwania dotacji, rachunkowości, prawa, marketingu,nietuzinkowych szkoleń, tworzenia zaplecza informatycznego, i innych wdrożeń pozwala na opracowanie skutecznych i optymalnych rozwiązań prowadzących na wyższy poziom rentowności.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »