Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock

Kancelaria Prawna Justice z Płocka woj. mazowieckie zaprasza do kontaktu z prawnikiem i radcą prawnym z kancelarii prawnej. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz zajmiemy sie obsługą prawną. Kancelaria prawna ``JUSICE`` Tomasz Piotr Przygoda i wspólnicy nastawiona jest na obsługę przede wszystkim osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców. Jesteśmy nastawieni na obsługę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, oraz administracyjnego.Do tak rozumianego spektrum spraw nalezą w szczególności sprawy spadkowe, o podział majątku, doradztwo przy zawieraniu umów, egzekucja należności, dochodzenie odszkodowań, postępowanie administracyjne przed urzędami administracji państwowej i samorządowej. Zagadnieniami z którymi często stykamy się w swojej działalności prawnej, to również sprawy rozwodowe, oraz wieczystoksięgowe i rejestrowe.W ramach tak pojętego zakresu naszej działalności oferujemy też korzystne dla klienta rozwiązanie w zakresie ewentualnego zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi.Nasza kancelaria jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w sobotę. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego, oraz odwiedzenia naszej strony kancelarii. Biuro mieści się w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie wszystkich zapraszamy.Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie, oraz pasja związana z obsługą prawną pozwoli na szybkie i profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów.

Szczegóły strony www.kancelaria-justice.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-justice.pl:

Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Gdańsk »

  Zawodowa kancelaria prawnicza z Gdańska - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług radców prawnych. Postawionym przez nas celem jest świadczenie na rzecz klientów zarówno prywatnych a także firm.Oferowane usługi wykonujemy z zachowaniem doskonałej jakości. W naszej ofercie znajdziesz pakiety obsługi prawnej a także krótkie (jednorazowe) konsultacje z prawnikiem. Gwarantujemy Państwu pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu sprawne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie zleconych nam spraw i problemów. Już teraz zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której zawarliśmy więcej informacji na nasz temat, a także dokładną ofertę naszej kancelarii.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Translado »

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi językowej, w tym tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia stron WWW.

  Nasza oferta obejmuje wszystkie języki europejskie. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, w tym: prawo, umowy, finanse, bankowość, ubezpieczenia, marketing, korespondencja, CV, artykuły naukowe, dokumenty techniczne.

  Jakość i precyzja to nasz priorytet. W biurze Translado (www.translado.pl) wiemy, że tłumaczenie to nie lada wyzwanie. Dlatego wciąż udoskonalamy proces rekrutacji, współpracując wyłącznie z najzdolniejszymi tłumaczami - ekspertami w swojej dziedzinie, którzy podzielają naszą pasję do tłumaczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura: www.translado.pl

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Łódź »

  Biuro Doradztwa Prawnego oferuje Państwu kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa pracy, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego. Porad prawnych udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w biurach pomocy prawnej oraz kancelariach prawnych. Profesjonalne podejście naszych prawników gwarantują, że Państwa problemy zostaną rozwiązane w sposób rzetelny i kompleksowy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój Rozwód »

  Mój Rozwód to prawniczy portal rozwodowy, na którym można zasięgnąć licznych porad i wskazówek dotyczących spraw rozwodowych. W naszej ofercie znaleźć można e - booki, wideoporadniki, artykuły na temat spraw, jakie w czasie rozwodu są bardzo ważne i które zawsze należy poruszyć, aby w ten sposób dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, jak przetrwać rozwód i formalnie wszystko załatwić tak, aby nie było żadnych niedomówień. Razem z naszym portalem poradzisz sobie w tym trudnych chwilach.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Profesjonalna kancelaria adwokacka z doświadczeniem zaprasza do zapoznania się z imponującą ofertą usług. Jako wykwalifikowani adwokaci, będący wspólnikami, polecamy m.in. pomoc podmiotom gospodarczym oraz osobom indywidualnym przez porady, reprezentację, sporządzanie opinii prawnych oraz obronę w sprawach karnych. Działamy na różnych gałęziach prawa. Cechuje nas najwyższa jakość, indywidualne podejście do sprawy każdego klienta, wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe oraz przejrzystość. Zaufaj nam już dziś!

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariailasz.pl Polski adwokat USA »

  Kancelaria adwokacka „Ilasz&Associates” świadczy usługi prawne dla społeczności polsko-amerykańskiej z zakresu prawa cywilnego i karnego. Odmowa wydania wizy nie musi być koszmarem, a rozwód USA może być przeprowadzony sprawnie. Mecenas Liwiusz Ilasz ma za sobą liczne sprawy, które w większości przypadków wygrywa. Rozwody USA i adopcje USA, po dużo bardziej poważniejsze procesy, gdzie klienta oskarżano o posiadanie narkotyków USA. Adwokat USA przyjmuje sprawy, które dla emigranta na obczyźnie są trudne i zawiłe, a które dodatkowo komplikują się poprzez brak znajomości języka angielskiego i przepisów prawa. Wieloletnie doświadczenie, szacunek wobec klienta i serdeczne usposobienie sprawiły, że kancelaria cieszy się pozytywną renomą wśród polskiej i amerykańskiej społeczności. Biuro mieści się na dolnym Manhattanie oraz we Warszawie. Polski adwokat USA to człowiek godny zaufania, który swojej pracy oddaje całe życie. To człowiek, któremu każdy może zaufać!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamil Trybuchowicz Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego, nieruchomości, karnego, prawa korporacyjnego, prawa spółek. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych oraz nietypowych. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach sprawy poczynając od negocjacji, poprzez zawarcie umowy, jej realizację oraz w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Bronimy w sprawach karnych, w tym sprawach karnych skarbowych oraz gospodarczych. Prowadzimy sprawy klientów z całego Kraju.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal spadkowy - Porady prawne »

  Za pomocą naszego portalu internetowego z łatwością znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w kwestiach prawnych. Specjalizujemy się w prawie spadkowym i kwestiach dziedziczenia. Można tu sięgnąć po wzory umów, skonsultować się z nami. Sporządzimy też pismo procesowe, podpowiemy dalszą drogę postępowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »