Kancelaria radcy prawnego i adwokata - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria radcy prawnego i adwokata

Kancelaria radcy prawnego i adwokata zlokalizowana w Katowicach Piotrowicach oferuje profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia prawnego w różnych sytuacjach dotyczących naruszeń z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Adwokat i radca prawny z naszej kancelarii zapewnią profesjonalne wsparcie w sytuacjach rozwodu, w sprawach alimentacyjnych oraz dotyczących przyznawania praw rodzicielskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

Szczegóły strony kancelaria-piotrowice.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-piotrowice.pl:

Kancelaria radcy prawnego i adwokata

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • J. Pustuł M. Przywara Doradztow podatkowe s.c. »

  Udzielanie bieżących konsultacji w zakresie zagadnień podatkowych. CIT, VAT, transfer pricing, optymalizacja podatków. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa podatkowego dla podmiotów gospodarczych oraz inwestorów indywidualnych.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik E-KOMORNIK »

  W dzienniku e-komornik znajdą Państwo nie tylko obwieszczenia o licytacjach z nieruchomości i ruchomości prowadzonych przez komorników, lecz o wiele więcej.

  -dla wierzyciela: panel dla wierzyciela umożliwia wierzycielowi lub działającej w jego imieniu kancelarii prawnej lub adwokackiej poinformowanie komorników o swojej wierzytelności z podaniem składników majątku dłużnika z których zamierza prowadzić egzekucję, z jednoczesnym określeniem czynności komorniczych za które będzie płacił.

  -ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości oraz wierzytelności: dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, jak i podmiotów gospodarczych w zakresie działania których pozostaje obrót nieruchomościami lub które zamierzają sprzedać wierzytelność.

  -baza wiedzy dostarcza Państwu informacji o danych teleadresowych kancelarii komorniczych, banków, sądów powszechnych,jednostkach samorządu terytorialnego,firmach ubezpieczeniowych, kancelariach prawnych, biegłych sądowych i tłumaczach przysięgłych a także firmach ubezpieczeniowych.

  -wiadomości komornicze to informacje związane z postępowaniem egzekucyjnym, wywiady, opinie, fakty i wydarzenia związane pracą komorników, jak również projekty nowych aktów prawnych.

  -ogłoszenia drobne – to system dodawania krótkich ogłoszeń przekazywanych przez Agencję Reklamowo Prasową Roland z którą dziennik współpracuje.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DKB »

  Warszawska Kancelaria Prawna, której właścicielką jest prawnik Danuta Konopka-Bogusz. Zajmujemy się wszystkimi typowymi zleceniami prawniczymi, natomiast specjalizujemy się w prawie cywilnym, pracy, rodzinnym oraz prawie nieruchomości. Siedziba naszego biura mieści się w samym centrum Warszawy, w nowoczesnych, w pełni wyposażonych lokalach biurowych. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie obsłużyć na najwyższym poziomie każdego klienta - zarówno prywatnego, jak i duże podmioty gospodarcze. Udzielamy także porad prawnych przez internet, które są szybkim i tanim sposobem na uzyskanie odpowiedzi na proste zapytania.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Strona internetowa Radcy Prawnego Ryszarda Krycha. Kancelaria Prawna mieści się w Łodzi, oferuje szereg usług prawnych. Serwis prezentuje zakres usług świadczonych przez Kancelarię. Oprócz porad prawnych Kancelaria oferuje sporządzanie pism procesowych, daje możliwość reprezentowania w sądzie każdej instancji. Serwis zawiera również informacje na temat szerokiego spektrum porad prawnych: w sprawach rozwodowych, sprawach lokalowych czy komorniczych. Warto odwiedzić stronę poradyprawne-lodz.pl i dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock »

  Kancelaria Prawna Justice z Płocka woj. mazowieckie zaprasza do kontaktu z prawnikiem i radcą prawnym z kancelarii prawnej. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz zajmiemy sie obsługą prawną. Kancelaria prawna ``JUSICE`` Tomasz Piotr Przygoda i wspólnicy nastawiona jest na obsługę przede wszystkim osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców. Jesteśmy nastawieni na obsługę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, oraz administracyjnego.Do tak rozumianego spektrum spraw nalezą w szczególności sprawy spadkowe, o podział majątku, doradztwo przy zawieraniu umów, egzekucja należności, dochodzenie odszkodowań, postępowanie administracyjne przed urzędami administracji państwowej i samorządowej. Zagadnieniami z którymi często stykamy się w swojej działalności prawnej, to również sprawy rozwodowe, oraz wieczystoksięgowe i rejestrowe.W ramach tak pojętego zakresu naszej działalności oferujemy też korzystne dla klienta rozwiązanie w zakresie ewentualnego zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi.Nasza kancelaria jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w sobotę. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego, oraz odwiedzenia naszej strony kancelarii. Biuro mieści się w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie wszystkich zapraszamy.Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie, oraz pasja związana z obsługą prawną pozwoli na szybkie i profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka rozwód »

  Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w postępowaniu rozwodowym Kancelaria Adwokacka w Szczecinie adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak przeprowadzi wszystkie czynności z tym związane. Dotyczy to także pomocy w prowadzeniu spraw rozwodowych osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Kancelaria adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak zapewnia stałą obsługę adwokacką, specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym - przy czym pomoc prawna świadczona jest także w języku niemieckim.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadosc.pl »

  Zadosc.pl to portal o odszkodowaniach. Swoim zakresem tematycznym obejmuje błędy medyczne, prawo pracy, wypadki drogowe, wypadki w pracy, a także wywłaszczenia i zwolnienia z pracy. W serwisie regularnie pojawiają się nowe artykuły poradnikowe. Poza artykułami, zamieszczane są tu również wideo porady. Z zawartości serwisu internauci dowiedzą się jak zaksięgować odszkodowanie dla pracownika czy też poznają informacje na temat odszkodowania za wypadek w pracy.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat spadki Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Oferta obejmuje sprawy o dział spadku, zachowek oraz nabycie spadku. Kancelaria pomaga również klientom ochronić się przed nabyciem spadku, który jest zadłużony czy w sprawach związanych z tzw. niegodnym dziedziczeniem. Obsługujemy klientów z całej Polski oraz klientów zagranicznych, którzy nabyli spadek w Polsce. Na stronie kancelarii można także znaleźć podstawowe pojęcia z zakresu prawa spadkowego.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Standardy Prawa - orzeczenia w pigułce »

  Uporządkowany zbiór najważniejszych fragmentów wyroków i orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz sądów powszechnych.
  Serwis internetowy oferujący praktyczną wiedzę, przydatną przede wszystkim w pracy prawnika, likwidujący konieczność przeglądania setek stron z wyrokami.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »