Kancelaria radcy prawnego i adwokata - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria radcy prawnego i adwokata

Kancelaria radcy prawnego i adwokata zlokalizowana w Katowicach Piotrowicach oferuje profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia prawnego w różnych sytuacjach dotyczących naruszeń z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Adwokat i radca prawny z naszej kancelarii zapewnią profesjonalne wsparcie w sytuacjach rozwodu, w sprawach alimentacyjnych oraz dotyczących przyznawania praw rodzicielskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

Szczegóły strony kancelaria-piotrowice.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-piotrowice.pl:

Kancelaria radcy prawnego i adwokata

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podkarpackie Biuro Analiz Podatkowych »

  PBAP jest profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi doradztwa podatkowego, prawnego i szkoleń na rzecz wymagającego przedsiębiorcy; spory podatkowe.
  Celem Podkarpackiego Biura Analiz Podatkowych jest zapewnienie klientom kompleksu usług, które zagwarantują im bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Dlatego każde zlecenie będzie analizowane indywidualnie. Co oznacza, iż istotna podatkowo operacja gospodarcza, która wystąpiła u przedsiębiorcy, zostanie w pierwszej kolejności przeanalizowana pod względem prawnym (prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, itp.). Dopiero w drugiej kolejności dokonana zostanie interpretacja dla celów opodatkowania (CIT, PIT, VAT, umowy międzynarodowe, pcc, itp.). W wykonywaniu zleceń Podkarpackie Biuro Analiz Podatkowych będzie się zawsze kierowało chęcią optymalizacji podatkowej swojego klienta, oczywiście w ramach obowiązującego prawa. O ile zaistnieje taka potrzeba, będziemy poszukiwać korzystnych struktur i strategii podatkowych. Celem naszego działania jest także przypominanie organom podatkowym o wiążącej je zasadzie, iż wątpliwości winny być rozstrzygane na korzyść podatnika (in dubio pro tributario).

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków - ALL-BART Consulting »

  Zajmuje się świadczeniem usług prawnych związanych z opracowywaniem projektów dokumentów (umów, porozumień gospodarczych), ochroną praw autorskich, ochroną dóbr osobistych w Internecie, tworzeniem dokumentacji przetwarzania danych osobowych, przeprowadzaniem audytów przetwarzania danych osobowych. Świadczymy usługi zarówno w języku polskim jak i angielskim prawniczym. Przygotowujemy projekty regulaminów, raportów i analiz dotyczących przedstawionych problemów prawnych, opiniujemy umowy wdrożeniowe, licencyjne.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patenty - Kulikowska & Kulikowski »

  Kulikowska & Kulikowski to prywatna kancelaria patentowa zajmująca się procesami zastrzegania i ochrony patentów. Biuro patentowe zajmuje się również rejestrowaniem znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. »

  Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

  Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

  Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

  * bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
  * zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
  * wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
  * pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
  * ocenę jakości oferowanych usług,
  * wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, zakażenia, »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. nFirma powstała w 1999 roku pod nazwą Firma Prawnicza ZIOBROWSKI. Od początku działalności zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.nW wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .nFirmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.nW swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria MICHALSKI & WSPÓLNICY to doświadczony zespół, świadczący usługi prawne od ponad piętnastu lat. Oferujemy pomoc Klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom samorządowym i rządowym. Pracownicy kancelarii wielokrotnie doradzali w projektach gospodarczych rangi krajowej z dziedziny bankowości, finansów, nieruchomości. Ponadto posiadamy doświadczenie w analizie prawa europejskiego. Specjalizujemy się w regulacjach europejskich, opiniach z zakresu prawa Unii Europejskiej, obsłudze procesów inwestycyjnych, w tym sporządzaniu umów i dokumentacji. Świadczymy pomoc prawną w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Świadczymy usługi detektywistyczne przede wszystkim osobom prywatnym. Najczęściej angażujemy się w sprawy rodzinne, poszukujemy i gromadzimy dowody zdrady małżonka. Sprawdzamy także wiarygodność oraz uczciwość narzeczonego lub narzeczonej. Poszukujemy osób, mienia, prowadzimy obserwację, wspieramy czynności windykacyjne i wiele innych .....

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka z Wrocławia »

  Kancelaria Adwokacka Marcin Głód zajmuje się prowadzeniem spraw oraz poradami prawnymi dotyczącymi całego zakresu prawnego. Jeśli potrzebujesz reprezentanta lub po prostu chciałbyś poradzić się doświadczonego prawnika, to doskonale trafiłeś. Postaw na jakość i doświadczenie, wybierz kancelarię Marcina Głoda z Wrocławia.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Wrocław »

  Biuro Detektywistyczne MIPOL oferuje swoje usługi Klientom biznesowym oraz Klientom indywidualnym. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia od 2009 roku. Jako prywatni detektywi prowadzimy działalność na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz uzyskanych licencji detektywa.

  USTALENIA JAKIE PROWADZIMY:
  ustalenie numeru PESEL,
  postępowania karne,
  postępowania sądowe i komornicze,
  windykacja wierzytelności,
  wykrywanie podsłuchów / lokalizatorów GPS
  ustalenia banków,
  ustalenia wierzytelności,
  weryfikacja adresów,
  aktualne zatrudnienie,
  monitoring pojazdów za pomocą systemu GPS

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »