Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 152

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biegły Sądowy - Grafolog »

  Ekspertyzy pismoznawcze dla osób prywatnych, Kancelarii Adwokackich, Notarialnych, Sądów. nBadania porównawcze pisma ręcznego i podpisów.Pisemne sporządzanie opinii wraz z tablicami poglądowymi.Stwierdzenie autentyczności pisma ręcznego i podpisów.Badania autentyczności testamentów.Konsultacje obejmują ocenę materiału dowodowego i porównawczego pod kątem przydatności do badań. Publikacje i szkolenia grafologiczne.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Niemcy »

  Kancelaria adwokacka GRAU to firma oferującą wyspecjalizowaną obsługę prawną. Naszą specjalnością jest: prawo handlowe. Obsługa prawna również w języku polskim/ angielskim. Konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia.Wyspecjalizowane i świadczone z dużym zaangażowaniem usługi prawne połączone z absolutną lojalnością wobec naszych klientów charakteryzują naszą kancelarię i decydują o naszym sukcesie.Świadczymy porady prawne.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Kancelaria Pierwsza Prawna z Warszawy to usługi znawców prawa na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne świadczone przez radcę prawnego z ponad 15sto letnim doświadczeniem w branży. Radca dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce zna materię prawa jak nikt inny i poradzi sobie z każdym problemem na tle prawnym. Dodatkowo, kancelaria oprócz standardowych usług zapewnia pomoc prawną przez Internet- szybki kontakt, profesjonalne podejście i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIRP Szkolenia Doradztwo - usługi i szkolenia bhp »

  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co zwykle przeradza się w stałą współpracę. Działamy kompleksowo, dzięki czemu zawsze realizujemy postawione nam ambitne cele biznesowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dbamy o najwyższe standardy.Celem naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu bezpiecznych warunków pracy. Dlatego też, jeśli poszukujecie współpracowników posiadających duże doświadczenie, a jednocześnie potrafiących współdziałać powinniście powierzyć obsługę Waszego przedsiębiorstwa firmie MIRP Szkolenia Doradztwo.Zakres naszych usług obejmuje m.in.:- szkolenia z zakresu bhp: wstępne i okresowe- szkolenia okresowe bhp dla pracodawców- szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej- szkolenia z metodyki instruktażu stanowiskowego- szkolenia z ochrony przeciwpożarowej- szkolenia z zasad ewakuacji- ocena ryzyka zawodowego- ocena ryzyka zawodowego - chemiczne i biologiczne- tworzenie instrukcji stanowiskowych- przeglądy bhp- audity bhp- analiza środowiska pracy pod kątem pomiarów- obliczenie wydatku energetycznego- prowadzenie postępowań powypadkowych- podnoszenie kompetencji pracowników w sferze bhp- doradztwo w stosowaniu przepisów prawa pracy i bhp- wykonywanie zadań służby bhp- pomoc przy wykonaniu nakazów PIP- pomoc przy wykonaniu decyzji Inspektora Sanitarnego- pomoc przy dostosowywaniu maszyn do minimalnych wymagań.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU Orso »

  Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp, ochrony ppoż, kadr, ochrony środowiska oraz haccp.
  W ofercie, także szeroka gama szkoleń bhp dla pracowników oraz pracodawców. Ponadto organizujemy kursy pierwszej pomocy oraz zwalczania pożarów dla pracowników wyznaczonych do ich zwalczania. Dodatkowo pomoc w zakresie prowadzenia spraw pracowniczych, a także doradztwo w obszarze prawa pracy.

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Jatczak »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej. Usługi z zakresu pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych - profesjonalne porady dotyczące prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego, karnego i budowlanego.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Global-lex.pl »

  W serwisie global-lex.pl użytkownicy Internetu znajdą porady prawne w różnych dziedzinach. Oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. By uzyskać poradę prawną, wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. Porad udziela ekspert w zakresie prawa. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego rodzaju dokumentów prawnych. Kontakt z firmą możliwy jest drogą tradycyjną oraz elektroniczną.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce »

  Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce│POZIESTKA •WKP•świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców.nnKancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację procesową. Świadczy ustną lub pisemną pomoc prawną udzielaną w zakresie bieżących problemów. Zastępuje przed organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracyjnymi mocodawców. Uczestniczy w imieniu Klientów w negocjacjach. Sporządza pisemne opinie, umowy, regulaminy, statuty czy inne pisma procesowe.nnKancelaria świadczy stałą obsługę prawną różnym podmiotom – od spółek zajmujących się obrotem paliwami po świadczących usługi lecznicze. Obsługa ta obejmuje wszelkie aspekty prawne działalności spółki, w tym przede wszystkim tworzenie i analizę umów handlowych. Kancelaria świadczy obsługę prawną związaną z zamówieniami publicznymi. Kancelaria świadczy także pomoc prawną związaną z bieżącą działalnością i analizowaniu umów, udzielaniu konsultacji i sporządzaniu opinii prawnych, a także przygotowywaniu wszelkich pism i innych dokumentów mogących mieć znaczenie prawne. nnW zakresie prawa pracy Kancelaria posiada znaczne doświadczenie procesowe wynikające z reprezentowania Klientów jako pracodawców w szeregu spraw sądowych (m. in. w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę).

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Paweł Szkil »

  Kancelaria realizuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek prawa handlowego. Pomoc prawna polega na udzielaniu porad, sporządzaniu pism, umów, uczestnictwo w negocjacjach i reprezentowaniu Klienta przed sądem. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego,pracy i autorskiego, a także rejestrujemy spółki i dokonujemy zmian ich umów. Kancelaria zajmuje się również odszkodowaniami w tym za śmierć osoby najbliższej, uszkodzenie ciała oraz dochodzeniem roszczeń pieniężnych. W odniesieniu do osób fizycznych i prawa rodzinnego Kancelaria specjalizuje się w rozwodach i alimentach.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Magdar - Poznań »

  Agencja detektywistyczna świadcząca usługi na terenie całego kraju i Europy. Świadczymy usługi dla biznesu i osób prywatnych. Nasza oferta zawiera: wykrywanie zdrad małżeńskich, oszustw, zbieranie dowodów w sprawach alimentacyjnych, ustalenie miejsca pracy, źródeł dochodów i tożsamości, poszukiwanie zaginionych osób.
  Usługi dla firm i biznesu:
  - sprawdzanie wiarygodności osób, firm
  - zbieranie informacji w sprawach karno-skarbowych
  - weryfikacja dokumentów
  - sprawdzanie lojalności pracowników
  - poszukiwanie mienia
  - kontrola podczas zwolnień lekarskich
  Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służby mundurowych, co zapewnia dyskrecję i profesjonalizm w powierzonych zadaniach. Zapraszamy do spotkania się z naszym detektywem na terenie Poznania, takie spotkanie ma niezobowiązujący charakter i jest w pełni darmowe.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »