Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 145

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Majdan »

  Kancelaria oferuje pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, swoje osobiste pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

  Podstawowe obszary praktyki radcy prawnego Marcina Majdana obejmują: prawo cywilne - dochodzenie roszczeń (windykacja sądowa należności,sporządzanie i opiniowanie umów), prawo pracy, prawo spółek (tworzenie, przekształcanie spółek, obsługa bieżąca spółek, prawo rodzinne (rozwód, separacja, alimenty, sprawy o podzial majątku małżonków po rozwodzie).

  Mam duże doświadczenie w prawie ubezpieczeń. Jeśli byli Państwo ofiarą wypadku, kolizji lub błędu medycznego pomogę odzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynenie w odpowiedniej wysokości.

  Dla przedsiębiorców korzystających z ubezpieczenia należności (wierzytelności, kredyt kupiecki) oferuję pomoc prawną związaną z dochodzeniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
  Zapraszam do korzystania z moich usług.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, zakażenia, »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. nFirma powstała w 1999 roku pod nazwą Firma Prawnicza ZIOBROWSKI. Od początku działalności zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.nW wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .nFirmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.nW swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Patryk Mikulski »

  Poznańska Kancelaria Radcy Prawnego Partyka Mikulskiego zajmuje się obsługa prawną przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Patryk Mikulski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy i prawie administracyjnym. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, odszkodowaniami, obrotem wierzytelnościami, opiniowanie umów i ich negocjowanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Kancelaria Kanoniczna oferującą kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa kanonicznego. Nasi prawnicy kanoniści oferują wyspecjalizowany zakres usług i pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Kanoniczna precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich Klientów. Istotą działania naszych prawników nie jest teoretyczne doradztwo akademickie, lecz aktywne uczestnictwo we wdrażaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiktora Bieńkowskiego »

  Kancelaria nasza zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, osób prawnych i innych podmiotów mających siedzibę na terenie miasta Szczecin jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, a także organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, bierze udział w mediacjach. Reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów polskich i zagranicznych zarówno indywidualnych i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.

  Mając świadomość jak ważne jest dla przedsiębiorców bezpieczeństwo prawne, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom kancelarii nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.
  Kancelaria działa na rzecz organizacji, społeczności lokalnych oraz pojedynczych osób prowadząc działalność charytatywną i pro publico bono.
  Kancelaria świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo »

  EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz. Pomoc prawna, porady prawne, opinie prawne, projekty aktów prawnych, reprezentowanie przed sądami i urzędami.Kancelaria reprezentuje klientów na terenie całego kraju przed Sądami Rejonowymi, Okręgowymi, Apelacyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym. Prawnicy kancelarii biorą udział w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach własności, odszkodowawczych, umów cywilno-prawnych, realizacji roszczeń za niewykonanie lub niewłaściwe wykonanie umów oraz w sprawach spadkowych.Kancelaria prowadzi sprawy karne, w których jej klienci występują w charakterze oskarżonych lub obwinionych. Klienci kancelarii są także reprezentowani w sprawach jako oskarżyciele posiłkowi oraz jako oskarżyciele prywatni. Obsługa karna kancelarii obejmuje także sprawy w postępowaniu wykonawczym. Obrona i reprezentacja stron w postępowaniu karnym obejmuje również pomoc prawną przed sądami wojskowymi.Kancelaria prowadzi usługi powiernicze polegającego na przejmowaniu majątku lub jego części swoich klientów, zarządzaniu oraz wydawaniu go określonym osobą na określonych w umowie warunkach. Kancelaria zawiera umowy typu fiducia cum creditore contracta, fiducia cum amico contacta. Kancelaria także tworzy i zarządza trustami na terenie Polski, UE oraz OECD.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik K. Pociecha - Nowy Sącz, Tarnów, Krynica »

  Kancelaria Krzysztofa Pociechy została utworzona w 2013 roku. Otwarcie kancelarii spowodowane zostało rosnącym zapotrzebowanie na usługi prawnicze. Celem naszej organizacji jest w głównej mierze sprostać żądaniom naszych klientów w obrębie zmieniającego się wielokrotnie prawa w Polsce. Doświadczenie uzyskane w dziedzinie prawa umożliwia nam odpowiadać w sposób szybki i elastyczny na zmiany prawa.

  Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych również prawnych. Kancelaria oferuje wyspecjalizowaną obsługę prawną osobom profesjonalnie zajmującym się uprawianiem sportu (w obrębie regulacji związkowych PZPN, PZPS itp.).

  Wszelkie informacje uzyskacie państwo kontaktując się z nami osobiście, za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo odwiedzając naszą witrynę. Zapraszamy bardzo serdecznie.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubilex - Kancelaria prawna »

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w niewygórowanej cenie. Świadczymy usługi w zakresie ściągania długów, prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, a także reprezentujemy klientów przez sądami i urzędami. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak również indywidualnych.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »