Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Vis Legis Kancelaria prawniczo windykacyjna »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, grup producentów rolnych, rolników oraz klientów indywidualnych, windykację należności oraz pomoc dłużnikom w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy firmą, która ma ambicję być dla Ciebie czymś więcej niż kancelarią. Chcemy być Twoim cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej Kancelarii niezmienna jest tylko jedna rzecz - zasady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naszym celem jest sukces naszych klientów »

  Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper Warszawa, woj. mazowieckie - doradztwo prawne i doradztwo podatkowe. Oferujemy szeroką gamę usług - kancelaria prawna oferuje obsługę transakcji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych wraz z reprezentowaniem w sądzie oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej i podatkowej. Kancelaria prawna zaprasza - radca prawny, doradca podatkowy, adwokat warszawa. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, prowadzenie postępowań, procesy przekształceń, restrukturyzacji i spraw spornych. Porady prawne w Warszawie, mazowieckie - ceny transferowe, podatki międzynarodowe, kontrola podatkowa. Występujemy w charakterze pełnomocników.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Zespół Tłumaczy Przysięgłych Sigillum to firma umiejscowiona w Krakowie z już dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń zarówno ustnych jak i pisemnych w znacznej grupie języków. Profesjonalne Tłumaczenia w Krakowie. Osoby zatrudnione w firmie to eksperci w swojej dziedzinie, znający po kilka języków i mogący sobie poradzić nawet z najbardziej wymagającym klientem . W ofercie są dostępne tłumaczenia ustne, pisemne, z których mogą skorzystać zarówno prywatni klienci, oraz duże firmy . Usługi świadczone są w rejonie całego województwa Małopolskiego, ale możliwe są również podobne prace na obszarze innych województw. Firma silnie zachęca do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn »

  Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jej strona internetowa jest bogata w treść, którą wzbogaca swoich klientów zupełnie za darmo pozwalając zaoszczędzić czas i poszerzyć niezbędną wiedzę z zakresu prawa. Dodatkowym atutem strony jest możliwość pobrania wzorów pozwów, wniosków i innych pism potrzebnych w najczęściej spotykanych sprawach.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Tomasz Żal »

  Strona przedstawia osobę, usługi prawne oraz usługi windykacyjne, które świadczy radca prawny dr Tomasz Żal. W ramach usług prawnych Kancelaria świadczy porady prawne, wspiera spory sądowe, prowadzi sprawy spadkowe, prowadzi sprawy rozwodowe, wspiera sprawy o alimenty, sporządza i opiniuje umowy, zajmuje się tworzeniem spółek handlowych, zajmuje się sprawami nieruchomości, w tym ich zasiedzeniem oraz ustanowieniem służebności przesyłu. Kancelaria posiada doświadczenie w sprawach administracyjnych oraz podatkowych.
  Kancelaria świadczy także E-porady (drogą elektroniczną).
  W ramach usług windykacyjnych Kancelaria zajmuje się ściąganiem długów od dłużników trudnych.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce »

  Na blogu znajdziesz informacje o prawie spadkowym. O tym kto dziedziczy - spadkobiercach ustawowych i testamentowych, testamentach - sposobach sporządzenia oraz formach testamentów i sposobach ich odwoływania, zachowku - kto musi zapłacić zachowek oraz kto jest do niego uprawniony i przez jak długi okres, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dziedziczenia. Znajdziesz także informacje o tym jak przyjąć i odrzucić spadek.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Michałowicach »

  Notariusz Grzegorz Mardyła zajmuje się obrotem nieruchomościami i sporządzaniem protokołów ze zgromadzeń spółek i innych osób prawnych na terenie gminy Michałowice, Iwanowice, Zielonki, Kocmyrzów Luborzyca, Słomniki i Kraków.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny lublin »

  LEXIM Kancelaria Radcy Prawnego Anny Cąkała odznacza się wysokim poziomem staranności zawodowej. Ta kancelaria z Lublina odznacza się bogatym poziomem doświadczenia, a także wiedzy z różnych gałęzi prawa. Ponadto stale współpracuje ona ze specjalistami z innych profesji prawniczych. Stawiając na jej usługi, wybierasz przede wszystkim profesjonalizm, a także skuteczność w każdym działaniu. Zobacz pełną ofertę.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Legionowie »

  Adwokat Łukasz Dziurkiewicz oferuje Państwu w Legionowie kompetentną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego rodzinnego i gospodarczego. W ramach prawa karnego usługi świadczone są już na etapie postępowania przygotowawczego, w szczególności w razie zatrzymania lub tymczasowego aresztowania. Obrona przed Sądem to przede wszystkim strategia i wnikliwe przesłuchanie świadków. Jednocześnie zauważyć należy, że adwokat Łukasz Dziurkiewicz odnosi znaczące sukcesy na polu apelacji wnoszonych od wyroków sądów I instancji. W ramach prawa cywilnego Kancelaria prowadzi przede wszystkim sprawy o zapłatę, ale również o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustalenie prawa własności czy też uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Wyraźną specjalizacją są również sprawy tzw. małżeńskie, czyli o rozwód, ustanowienie rozdzielności majątkowej, o ustalenie kontaktów, czy też podziała majątku po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej. W ramach prawa spadkowego prowadzone są sprawy o zachowek oraz dział spadku. Adwokat Łukasz Dziurkiewicz udziela również w swoje Kancelaria z siedzibą w Legionowie porad prawnych w zakresie powyższych zagadnień. http://dziurkiewicz.eu/legionowo-adwokat/

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • StanKas Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Miechow Krakow Wieliczka Niepołomice Słomniki »

  StanKas jest firmą zajmującą się sprzedażą kas i drukarek fiskalnych firmy Elzab, Novitus, Posnet a także instalacją oraz kompleksową obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych, kolektorów danych, szuflad, komputerów. Świadczymy usługi w zakresie wdrażania oprogramowania usprawniające obsługę klienta a także funkcjonowania firmy oraz budowy sieci kablowych jak i bezprzewodowych i pełnego serwisowania. W swojej ofercie mamy czołowych producentów urządzeń fiskalnych Elzab, Novitus, Posnet urządzenia te polecane są do: placówek handlowych, lekarzy, prawników, mechaników, a także wiele innych branż świadczące usługi. Nasza firma działa w następujących lokalizacjach oraz okolic Kraków Miechów Wieliczka Słomniki Skawina Niepołomice naszym atutem jest to że dojeżdżamy do klienta i świadczymy usługi na miejscu. Polecamy Kasy typu K10 Jota E Mera E Mini E Delte E. Swojej ofercie mamy tanie kasy oraz drukarki fiskalne. W naszej ofercie znajduje się także oprogramowanie czołowych producentów Insoft - Pc Market, Insert - subiekt GT, Nexo, Comarch - CDN Optima, Softech - Gastro Pos Gastro Szef

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »