Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pełen zakres usług obsługi prawnej osób fizycznych oraz firm i instytucji z zakresu prawa spółek, prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Świadczymy usługi prawne zarówno w fazie negocjacji umów, udzielamy porad prawnych, sporządzamy ekspertyzy prawne. Nasze biuro prawne zajmuje się również usługami prawnymi na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie spraw zakresie spraw rodzinnych, konsumenckich cywilnych w tym majątkowych oraz spadkowych. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz Klientów przez sądami i organami administracji. Z pożytkiem dla naszych klientów łączymy doświadczenie i indywidualne podejście do ich interesów. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna - prawnik Warszawa »

  Z wielką przyjemnością witamy Państwa na stronie Kancelarii Doradztwa Prawnego Twój Prawnik. Nasza firma zapewnia pełną i profesjonalną obsługę prawną w systemie porad prawnych udzielanych w siedzibie kancelarii, siedzibie klientów, przez Internet.
  To co nas wyróżnia na rynku to dyskrecja, szybkość działania, profesjonalizm, a wszystko to za przystępną cenę. Zapewniamy bezpieczeństwo i spokój osobom decydującym się na korzystanie z naszych usług, a najważniejszą wartością jest dla nas Wasze wewnętrzne zadowolenie. Dla nas istotny jest człowiek i jego problem, do każdego zagadnienia prawnego podchodzimy indywidualnie, a formalności pozostawiamy na drugim planie.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Patryk Mikulski »

  Poznańska Kancelaria Radcy Prawnego Partyka Mikulskiego zajmuje się obsługa prawną przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Patryk Mikulski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy i prawie administracyjnym. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, odszkodowaniami, obrotem wierzytelnościami, opiniowanie umów i ich negocjowanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Hogen - Detektyw, Windykacja, Faktoring »

  Grupa Hogen - Firma windykacyjna Katowice, Śląskie. Skuteczna windykacja należności, wykup wierzytelności, skup długów, odzyskiwanie należności, faktoring, szybka egzekucja, wywiad gospodarczy.Wykorzystaj wszystkie możliwości.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna, giełda wierzytelności, windykacja - Mecenat »

  Firma windykacyjna specjalizuje się w świadczenie takich usług jak windykacja należności oraz giełda wierzytelności. W ofercie znajdują się również takie usługi jak zakup wierzytelności oraz pieczęć ostrzegawcza. Szczegółowe informacje o działalności firmy dostępne są na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria odszkodowawcza Łódź »

  Kancelaria prawna Anna Janicka wita.
  Pani adwokat służy ludziom z Łodzi i pobliskich miejscowości od 2007 r.
  Kancelaria odszkodowawcza skupia się na sprawach o alimenty, rozwody, błędy lekarskie i odszkodowania.
  Mecenas Janicka pochyla się nad poszkodowanymi więc reprezentując osoby fizyczne a również firmy przed instytucjami i sądami dba o jak najlepszy wynik końcowy.
  W sprawach spadkowych, rodzinnych, cywilnych czy karnych każdy z osobna może liczyć na doradztwo prawne za przystępną cenę.
  Adwokat-Janicka jest w swoim żywiole, gdy ma możliwości negocjacji i mediacji.
  Wśród akt i dokumentów jest mnóstwo za odszkodowania za błędy medyczne i lekarskie.
  Kancelaria adwokacka stoi za swoimi klientami murem i nie cofa się gdy trzeba beznadziejną sprawę zakończyć z jak najlepszym wynikiem.
  Dba o petenta i otacza szacunkiem oraz zrozumieniem reprezentując go przed sądami.
  Lokal kancelarii prawniczej wybudowany jest w miejscowości Łódź.
  Porady, mapka dojazdu i wzory akt do ściągnięcia ze strony web kancelarii prawnej.
  Każdy bez wyjątku jest ważny i otrzyma należne oraz fachowe wsparcie adwokackie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka "Andrzej Murek" - Siedlce »

  Kancelaria adwokacka "Andrzej Murek" znajduje się w Siedlcach pod adresem: Piłsudskiego 7. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, lokalowego i rodzinnego.
  Zajmujemy się:
  - reprezentowaniem stron w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi
  - sporządzaniem pism procesowych w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych
  - udzielaniem porad prawnych osobom fizycznym
  - analizą umów
  - pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań, szczególnie komunikacyjnych

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Maciej Henke »

  Maciej Henke i jego kancelaria adwokacka to gwarancja pełnego profesjonalnego i usługi prawnicze najwyższej jakości. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie od prawa cywilnego, po prawo gospodarcze, zamówień publicznych oraz prawo karne. Zajmujemy się usługami prawniczymi dla podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, prawnych, a także dla podmiotów, które nie posiadają osobowości prawnej. Reprezentujemy naszych klientów przed wymiarem sprawiedliwości, a także przed organami państwowymi. Zapewniamy wsparcie doradcze, a także przygotowujemy wszystkie niezbędne pisma procesowe. Dla nas najważniejszy jest klient. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług prawniczych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, a wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Kancelaria Maciej Henke to najwyższa jakość i dbałość o klienta.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Wrześniewski - adwokat, rzecznik patentowy »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Szeroki profil praktyki. Sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Zgłaszanie znaktów towarowych w Urzędzie Patentowym RP i Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »