Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 139

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż spółek »

  Wiemy, ile pracy i czasu potrzeba poświęcic na zarejestrowanie spółki, dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci
  sprzedaż gotowych spółek i o wiele więcej...

  Oferujemy:

  sprzedaż spółek - kompleksowa obsługa prawna. Stała oferta do sprzedaży. Także spółki które nie podjęły działalności. W trakcie zakupu możliwośc dokonania wszelkich zmian. Umowy spółki. Skład organów zarządu.

  Rejestracja spółek – kompleksowa pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zakres podejmowanych przez nas obejmuje w szczególności opracowanie projektu umowy spółki, podpisanie z udziałem wspólników umowy spółki w kancelarii notarialnej, złożenie dokumentów do KRS, otwarcie rachunku bankowego oraz pomoc w uzyskaniu REGON i NIP.

  Rejestracja zmian w KRS - opracowujemy projekty wszelkich zmian dokumentów założycielskich spółek oraz pomagamy zarejestrować wprowadzone zmiany w KRS, w szczególności dotyczące firmy spółki, podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego, rozszerzenia przedmiotu działalności, zmian osobowych w składach Zarządów i Rad Nadzorczych, jak również innych zmian wymagających ujawnienia w rejestrze przedsiębiorców KRS.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Adwokat Fojtik i Wspólnicy to Kancelaria prawna która zajmuje się szeregiem spraw z wielu różnych obszarów, chociażby: udzielania ciągłej obsługi prawnej firm, poradnictwo prawne związane z bieżącymi potrzebami Klienta, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, reprezentowanie Klienta przed sądami, a także zajmowanie się sprawami związanymi z organami administracji i egzekucyjnymi etc. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące Kancelarii, zapraszamy wówczas na naszą stronę dostępną w internecie.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Łodzi »

  Nie odkładaj spraw urzędowych na bliżej nieokreśloną przyszłość! Skorzystaj z fachowej pomocy, jakiej udzielić może Kancelaria Notarialna taka, jak ta mieszcząca się przy ulicy Piotrkowskiej 60 w Łodzi. Wykwalifikowany Notariusz szybko pomoże w załatwieniu spraw spadkowych, napisaniu testamentu czy sporządzeniu dokumentów przeniesienia praw własności. Pamiętaj, że część dokumentów takich jak akt własności, testament czy intercyza, ma moc wiążącą tylko dzięki podpisowi notariusza. Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście – na pewno będziemy mogli ci pomóc!

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Siwek Gaczyński & Partners - Warszawa »

  Specjalizujemy się w prawie gospodarczym także w tych sferach prawa, które wiążą się z wszelkimi postaciami działalności gospodarczej.

  Chcielibyśmy, ażeby działanie każdego prawnika i całego Zespołu Kancelarii SGP było rzeczywiście odczuwane przez Klienta jako doskonałe wsparcie.

  Pojmujemy, że wymaga się od nas rekomendacji najznakomitszych rozwiązań, a prawna analiza i oszacowanie są tylko etapem dla wybrania odpowiednich poczynań.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. »

  Kancelaria Prawna Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. to nowoczesna i dynamiczna firma prawnicza, którą tworzy doświadczony i zaangażowany zespół prawników. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących obsługi podmiotów gospodarczych z różnych branż. Radcowie prawni naszej kancelarii świadczą szeroki wachlarz usług w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego, budowlanego oraz prawa spółek handlowych i prawa pracy. U nas każdy Klient otrzyma kompleksową pomoc prawną. Oferujemy bieżące doradztwo i konsultacje prawne, jak również reprezentujemy Klientów w negocjacjach handlowych i postępowaniach sądowych. Sporządzamy między innymi opinie prawne, raporty due diligence, projekty umów oraz dokumentów wewnętrznych spółek. Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym Klientom. Szanujemy ich czas oraz dbamy o to, by zawsze na bieżąco i rzetelnie informować Klientów o stanie prowadzonych przez nas spraw.Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Prowadzimy prawną obsługę podmiotów gospodarczych w języku niemieckim i angielskim. Kierując się oczekiwaniami Klientów, w swojej pracy największy nacisk kładziemy na skuteczność, dyspozycyjność i profesjonalizm. Oferujemy przejrzysty sposób rozliczenia usług, ustalany indywidualnie dla każdego Klienta. Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do naszych biur we Wrocławiu i w Legnicy.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Szeja to kancelaria prawna w Warszawie. Prowadzimy działalność związaną z poradami prawnymi. Jesteśmy grupą radców prawnych, wykorzystujemy bogate doświadczenie i wiedzę w konsultacjach prawniczych. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Wieloletnie zaangażowanie w branży adwokackiej, pan adwokat Rzeszów Krzysztof Kopciuch, to gwarancja z sukcesem uwieńczonej każdej sprawy. Biuro gwarantuje wszechstronne doradztwo prawne, zachowanie kwestii kontrowersyjnych i normalną pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Państwu obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące Kancelarii dostępne są na stronie www.kopciuch.com.pl. Oferujemy także inne usługi adwokat Rzeszów. Firma dostarcza różnorodne usługi powiązane z pomocą prawną, postępowaniem i wspieraniem klienta w sądzie.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walterowicz Kancelaria »

  Rafał Walterowicz - Radca Prawny - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria Walterowicz zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasze specjalizacje to m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym oraz byłym pracownikiem Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »