Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ceritas - Kancelaria Odszkodowawcza, Odzyskiwanie Odszkodowań »

  Ceritas Biuro Dochodzenia Praw Osób Poszkodowanych. Pomagamy naszym klientom odzyskać należne odszkodowanie. Prowadzimy sprawy z zakresu szkód komunikacyjnych, pomagamy odzyskiwać odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych przez powódź lub inne żywioły. Nasza firma specjalizuje się także w pomocy dla rolników w zakresie odzyskiwania odszkodowań rolniczych. Usługi świadczymy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vis Legis Kancelaria prawniczo windykacyjna »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, grup producentów rolnych, rolników oraz klientów indywidualnych, windykację należności oraz pomoc dłużnikom w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy firmą, która ma ambicję być dla Ciebie czymś więcej niż kancelarią. Chcemy być Twoim cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej Kancelarii niezmienna jest tylko jedna rzecz - zasady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Togi prawnicze – estetyka i wygoda dla prawników. »

  Jesteśmy producentem odzieży. Od 15 lat wykonujemy togi prawnicze. Są one szyte z zachowaniem wymogów formalnych przez profesjonalnych krawców stale podnoszących swoje kwalifikacje. Gwarantujemy pełną estetykę i wygodę. Togi wykonane są z cienkiej tkaniny, są lekkie i nie gniotą się, do ich wykonania używamy materiałów najwyższej jakości.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe »

  Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • MLKancelaria Adwokat z Łódź »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Łodzi świadczy usługi prawnicze. W naszej ofercie posiadamy doradztwo prawne oraz podatkowe. Zajmujemy się egzekucjami, rozwodami oraz sprawami spadkowymi. W naszej kancelarii pracują specjaliści z różnych dziedzin prawa. Oferujemy również pełną obsługę prawną firm.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój Rozwód »

  Mój Rozwód to prawniczy portal rozwodowy, na którym można zasięgnąć licznych porad i wskazówek dotyczących spraw rozwodowych. W naszej ofercie znaleźć można e - booki, wideoporadniki, artykuły na temat spraw, jakie w czasie rozwodu są bardzo ważne i które zawsze należy poruszyć, aby w ten sposób dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, jak przetrwać rozwód i formalnie wszystko załatwić tak, aby nie było żadnych niedomówień. Razem z naszym portalem poradzisz sobie w tym trudnych chwilach.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIDERIO - Windykacja | Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Liderio na polskim rynku usług prawniczych istnieje nieprzerwanie od 2002 r. (poprzednio pod firmą Pronet Sp. z o.o.). Od samego początku trzonem działalności naszej Kancelarii była i jest do dnia dzisiejszego windykacja należności. Działania windykacyjne podejmowane przez naszą Kancelarię oparte są na niekonwencjonalnych, wypracowanych przez lata technikach, popartych doświadczeniem naszych prawników. W prowadzonych przez nas postępowaniach windykacyjnych dajemy gwarancję legalności wszystkich podejmowanych działań mających na celu odzyskanie Państwa należności.Świadczone przez nas usługi windykacyjne obejmują działania na każdym etapie prowadzonego postępowania, począwszy od weryfikacji majątkowej dłużnika, poprzez mediacje, negocjacje, drogę sądową, aż do aktywnego wspierania działań komorniczych i całkowitej spłaty zobowiązania. Wieloletnie doświadczenie na rynku windykacji należności, umożliwiło nam wypracowanie doskonałych metod negocjacji z dłużnikiem. Do tej pory nasza Kancelaria przeprowadziła szereg udanych przedsięwzięć, dzięki którym nasi Klienci odzyskali swoje pieniądze i stabilność finansową. Gwarancją sukcesu Kancelarii Liderio jest nasz zespół składający się z wyspecjalizowanych prawników których wiedza, doświadczenie i znajomość specyficznych uwarunkowań branży windykacyjnej oraz różnych dziedzin prawa gwarantuje rzetelną i skuteczną pomoc świadczoną w ramach naszej działalności.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot ubezpieczenia kredytu »

  Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego jest postanowieniem porozumienia w sprawie udzielenia kredytu hipotecznego uzgadnianej przez klientów banków z podmiotami udzielającymi kredyty, który prokuruje liczne pytań. Fragmenty umów kredytowych zobowiązujące osoby nie będące przedsiębiorcami do zapłaty okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego zostały potraktowane przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za fragmenty umów abuzywne, co oznacza zakazane. Biorąc pod uwagę powyższe konsumenci nie są zobligowani przedmiotowymi klauzulami, w związku z czym nie muszą uiszczać okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. W ostatnim czasie pozwy zbiorowe przeciwko podmiotom udzielającym kredytów okazują się być coraz powszechniejsze, zaś mnóstwo klientów banków rozważa skierowanie do sądu sprawy o zapłatę kwot wpłaconych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Na stronie internetowej komentuje fakty z tego zakresu – przeczytasz tu informacje czy należy wnosić sprawę do sądu i jaki pozew rozważyć: pozew indywidualny czy pozew zbiorowy.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Oleszczuk-Kowalska Notariusz Gdynia »

  Kancelaria Notarialna w Gdyni prowadzona przez Notariusz Agnieszkę Oleszczuk-Kowalską zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz oferujemy kompleksową obsługę wszystkich czynności notarialnych.
  Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  3) sporządza poświadczenia
  5) spisuje protokoły
  6) sporządza protesty weksli i czeków
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
  9) sporządza inne czynności notarialne wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »