Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 154

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego »

  Oferta Kancelarii skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną z następujących dziedzin:
  - prawo cywilne
  - prawo spadkowe
  - prawo rodzinne
  - prawo lokalowe
  - prawo gospodarcze
  - prawo przewozowe
  - prawo pracy
  - prawo spółek
  - prawo stowarzyszeń.
  Oferta obejmuje:
  - porady i konsultacje prawne
  - reprezentację przed sądami i urzędami
  - stałą obsługę prawną firm
  - sporządzanie opinii prawnych
  - udział w mediacjach
  - opracowywanie umów, statutów, regulaminów oraz innych dokumentów
  - szkolenia dla firm oraz ich pracowników.
  Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl
  Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawniczy »

  Niniejszy blog został założony w celu udostępnienia Państwu fachowej wiedzy z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego. Zamieszczane na blogu porady prawne z zakresu prawa rodzinnego są zupełnie darmowe. Porady prawne są pisane w sposób zrozumiały dla każdego, co umożliwia szybkie zrozumienie zawartych na naszym blogu informacji prawnych. Zapraszam do odwiedzania naszej strony i mam nadzieje, że zawarta tu wiedza prawnicza umożliwi Państwu sprawne rozwiązanie problemów natury prawnej, jak również zaoszczędzenie czau oraz pieniędzy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kryplewski, Kwaśniak, Czerny, Gąsawski »

  Działamy z sukcesami w każdym sektorze prawa dotyczącym przedsiębiorstw, ale równie dobrze rozumiemy sprawy naszych Klientów indywidualnych.

  Przy poszczególnej specjalizacji każdego z naszych prawników, nie zamykamy się jedynie w ich ramach lecz działamy z takim samym zaangażowaniem i efektami we wszystkich dziedzinach prawa.

  Z racji posiadanego przez naszych poszczególnych prawników dużego doświadczenia zawodowego zajmujemy się z sukcesami sprawami związanymi z ogólnie pojętym prawem budowlanym, zamówieniami publicznymi czy prawem spółek handlowych. Szczególne doświadczenia posiadamy w zakresie tak specyficznych zagadnień jak kontrakty budowlane realizowane w systemie FIDIC, drogownictwo, czy występowania przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Warszawa »

  Nasza kancelaria zapewnia profesjonalne usługi prawne dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Zajmujemy się przygotowywaniem pism procesowych, takich jak pozew o rozwód, pozew o zapłatę czy pozew o alimenty. Świadczymy także usługi online.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Fojcik Żory »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Fojcika świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym, osobom prawnym oraz jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej.Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy Państwu nie tylko w postępowaniu przed sądem, ale również na etapie postępowania przed sądowego.Naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązanie Państwa problemów prawnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Wolna »

  Jeżeli uważają Państwo, że doświadczona i profesjonalna kancelaria adwokacka w łodzi musi kosztować bardzo dużo pieniędzy to gwarantujemy wam, że po odwiedzeniu naszej strony firmowej i po dokładnym zapoznaniu się z naszą ofertą usługową bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie. Zawsze staramy się skorzystać z takich rozwiązać, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi adwokatami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasza nowoczesna kancelaria adwokacka w łodzi to doskonała propozycja zarówno dla klientów indywidualnych jak i również dla firm. Dzięki naszej fachowe pomocy szybko zapomnicie o problemach prawnych i skupicie się na swoich codziennych sprawach. Zapewniamy naszym klientom bardzo konkurencyjne ceny, rzetelność oraz poufność. Oferowane przez naszą kancelarie adwokacką usługi prawne odpowiadają zawsze potrzebom naszych klientów. Kompleksowe usługi adwokackie od a do z tylko u Nas.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokat Eleonory Markowicz (poprzednio Tubis) z siedzibą w Krakowie prowadzona w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim oraz litewskim zawiera szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych przez kancelarię usług prawnych na rzecz klientów z Polski oraz krajów Europy Wschodniej.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz świadczy usługi prawne obejmujące ustne i pisemne porady prawne, stałą i dorywczą obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców z kraju i zagranicy z wielu dziedzin prawa, a w szczególności z prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz karnego.

  Obsługa prawna w kancelarii jest możliwa w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i litewskim.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz zajmuje się też obsługą cudzoziemców, a w szczególności świadczy pomoc prawną w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce poprzez wsparcie prawne w uzyskaniu zezwoleń na pobyt czasowy oraz zezwoleń na pracę.

  Strona internetowa kancelarii zawiera także krótkie życiorysy oraz opis doświadczenia zawodowego zespołu kancelarii, a nadto aktualizowany na bieżąco blog zawierający zarówno informacje o działaniu kancelarii, jak również szereg przydatnych dla potencjalnych klientów informacji o tematyce prawniczej.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS udziela wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności udziela fachowej i kompetentnej pomocy osobom, które chcą rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy w Pszczynie - Ireneusz Pryłowski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
  w Pszczynie - Ireneusz Pryłowski. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku 8-16. Kancelaria posiada dostęp do CEPIK - Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, EPU (e-sąd) - obsługi elektronicznych wniosków egzekucyjnych, EKW - Centralnej Bazy Ksiąg Wieczystych, OGNIVO- systemu służącego do poszukiwania rachunków bankowych oraz PUE ZUS - systemu umożliwiającego elektroniczne przesyłanie wniosków do ZUS - EKS.Właściwość miejscowa pokrywa się z właściwością Sądu Rejonowego w Pszczynie i obejmuje: Gmina Pszczyna, Miedźna, Suszec, Goczałkowice, Czechowice-Dziedzice, Bestwina. Ponadto komornik prowadzi postepowania egzekucyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem konurbacji górnośląskiej i zachodniej Małopolski. Dokonując wyboru poza właściwością miejscową wierzyciel zobowiązany jest złożyć oświadczenie, o którym mowa w art. 8.6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gniezno Prawik Adam Tomaszewski »

  Kancelaria oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług prawnych, zarówno w zakresie reprezentacji klientów w sporach sądowych, jak i obsłudze prawnej przedsiębiorców. Prawo cywilne, karne, administracyjne, gospodarcze.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »