Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 139

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Sławomir Ambroziak, Wrocław »

  Kancelaria Prawna we Wrocławiu z bogatym, 10-letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych i indywidualnych. Zapewniamy profesjonalne usługi prawne w języku polskim i angielskim. Kancelaria oferuje również usługi prawne świadczone drogą elektroniczną. Świadczymy opiekę prawną na etapie przedprocesowym, procesowym i egzekucyjnym, w ramach następujących specjalizacji:
  - prawo cywilne
  - prawo administracyjne
  - prawo podatkowe
  - prawo rodzinnego (rozwody, podziały majątku, alimenty)
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania)
  - prawo handlowe
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  - prawo europejskie
  - prawo międzynarodowe publiczne i prywatne
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym
  - projekty umów, pism procesowych
  - sporządzanie opinii prawnych
  - doradztwo prawne w sprawach obrotu nieruchomościami
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów
  Kancelaria prawna specjalizuje się również w sprawach rozwodowych oraz sprawach alimentacyjnych.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy »

  Na Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu serwis internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej - adwokaci, radcy prawni, notariusze, rzecznicy patentowi i doradcy podatkowi w internecie.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne na temat ubezwłasnowolnienia. »

  Ubezwłasnowolnienie - forum prawne dla osób spotykających się z problemem ubezwłasnowolnienia, opieki prawnej, kurateli, a także innymi problemami osób niepełnosprawnych intelektualnie i chorych psychicznie.
  Informacje, porady prawne, opinie i refleksje.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Zapewniam kompleksową pomoc i porady prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorcom, a także podmiotom oczekującym profesjonalnego wsparcia. Celem mojej Kancelarii prawniczej jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, iż wiem, jak go osiągnąć.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka dla firm Bez ZAiKS Zpav Stoart »

  Wybór naszego katalogu mediów to rewelacyjny sposób na redukcję kosztów stałych, gdyż nabywanie naszych licencji wraz z darmowymi płytami i radiem internetowym w porównaniu z comiesięcznymi wydatkami na ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV to niewiarygodnie duża oszczędność! Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do wszelkiego rodzaju firm: salony SPA i Wellness, salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety masażu, solaria sanatoria, domy wypoczynkowe, ośrodki odnowy biologicznej przedszkola, żłobki, szkoły, inne placówki oświatowo-dydaktyczne szkoły rodzenia, gabinety lekarskie, szpitale i przychodnie hotele, ośrodki biznesowe, restauracje, kawiarnie, galerie i pasaże handlowe Cennik LICENCJI Zakłady fyzjerskie 10zł + vat (23%) Zakłady kosmetyczne 10zł + vat (23%) Lokale gastronomiczne 20zł + vat (23%) Hotele pensjonaty itp. 23zł + vat (23%) Pozostałe 10zł + vat (23%) Do każdej umowy naklejka licencyjna i płyta ZA DARMO! Za licencje otrzymuja Państwo fakurę vat. Cena obejmuje miesięczny okres licencyjny. Przy płatności za cały rok z góry 10% RABATU! www.wolne-media.eu

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach karnych, majątkowych, rozwodowych oraz przygotowywaniu umów, oferuje konsultacje prawne, obsługę prawną oraz przygotowywanie pism procesowych dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIT-37 »

  Prawo podatkowe, jakie obowiązuje w Polsce, nakłada na wszystkich obywateli nie tylko obowiązek odprowadzania podatku dochodowego PIT, ale także corocznego składania zeznań podatkowych. W przypadku dochodu (lub straty) osób fizycznych takim zeznaniem jest wypełnienie deklaracji PIT-37 i jej złożenie w terminie w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Wielu dorosłych Polaków wciąż ma jednak problem z prawidłowych uzupełnieniem deklaracji oraz dotrzymaniem wymaganych terminów nakładanych przez Ministerstwo Finansów. Jak więc poradzić sobie z tym podatkowym problemem i jak prawidłowo wypełnić formularz PIT-37? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poradniku na stronie internetowej 37-pit.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Głogów »

  Serwis www kancelarii adwokackiej mającej swoją siedzibę w Głogowie prezentuje podstawowe informacje o kancelarii i zakresie świadczonych usług prawnych. Ponadto na stronie znaleźć można dane kontaktowe pozwalające nawiązać współpracę z kancelarią, a także inne informacje, które mogą okazać się przydatne z punktu widzenia osoby poszukującej pomocy prawnej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Kamiński »

  Działająca w centrum województwa świętokrzyskiego Kancelaria Konrada Kamińskiego gwarantuje swoim klientom całościową radę prawną dosłownie w najtrudniejszych sprawach. Oferta jest skierowana do klientów prywatnych, firmowych, do stowarzyszeń oraz dodatkowo organów administracji publicznej. świadczenia świadczone są ad hoc, także w Internecie, a także na regułach stałej obsługi prawnej. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, opiekuńczym, spadkowym, prawie pracy, prawie karnym, a również prawie umów i domów i mieszkań. Para się ona udzielaniem wskazówek ustawowych, sporządza pisma procesowe i opinie prawne, para się też usługami w ramach reprezentowania klientów przed sądami. Po pełną ofertę zapraszamy na stronę kancelarii.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Markowski »

  Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Markowskiego, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Zlecone zadania realizujemy z zachowaniem należytej staranności wynikającej z profesjonalnej wiedzy prawniczej oraz zasad etyki zawodowej. Zasadami, na których kancelaria opiera kontakty z klientami są: poufność, dostępność i terminowość. Naszym priorytetem jest profesjonalne i rzetelne reprezentowanie Klienta w prowadzonych sprawach oraz dostarczanie szybkich, skutecznych i zarazem optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Plewiskach koło Poznania, natomiast filia w Gostyniu.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »