Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 152

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma windykacyjna Alex »

  Biuro Windykacji i Obrotu Wierzytelnościami Alex z siedzibą w Łodzi działalność swoją prowadzi na terenie całego kraju w oparciu o sieć przedstawicieli w całej Polsce.
  Zakres działalności Biura obejmuje wszystkie problemy dotyczące należności pieniężnych. Ofertę usług kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do instytucji finansowych i osób prywatnych chcących swoje problemy związane z egzekwowaniem należności rozwiązać w sposób prawny, szybki i skuteczny z jednoczesnym zminimalizowaniem kosztów ich prowadzenia. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o naszych klientów, począwszy od przygotowania bezpiecznych procedur zabezpieczających obrót, szkoleń i doradztwa we wszelkich problemach związanych z windykacją, a na egzekucji komorniczej kończąc.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa i-MalaKsiegowosc.pl »

  Serwis służy pomocą wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej firmy nowoczesną metodę prowadzenia księgowości. Krok po kroku pokażemy Ci, jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe on-line, które zajmie się w sposób kompetentny księgowością w Twojej firmie. Dodatkowo na stronach naszego portalu zapoznasz się z najnowszymi informacjami w dziedzinie księgowości internetowej, które pomogą Ci rozwiązać szereg rachunkowych problemów. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne poznań »

  Kancelaria adwokacka Olga Wawrzynkiewicz - adwokat, prawnik Poznań. Kliknij w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na naszej stronie. Kompleksowy zakres usług prawniczych dla firm i osób fizycznych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy, medyczne oraz prawo spółek handlowych. Kancelaria adwokacka Poznań - prawnik, adwokat w Poznaniu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Umowa o dzieło »

  Umowa o dzieło jest bardzo popularnym sposobem na zatrudnienie pracowników w Polsce. W naszym serwisie wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z zasadami pracy na umowę o dzieło. Przedstawiamy koszty, podatki oraz istotne kwestie, które mogą zainteresować osoby, korzystające z takiej formy umowy.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca Prawny Gdynia »

  Innowacyjne Kancelarie pozostające ze sobą w ścisłej współpracy - Adwokacka Marty Miecznikowskiej oraz Radcy Prawnego Marka Miecznikowskiego. W pełni kompetentna i wszechstronna obsługa prawna - tak i dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Prawnicy Kancelarii specjalizują się w określonych dziedzinach prawa i posiadają w tym zakresie doświadczenie zawodowe. W obszarze praktyki Kancelarii mieści się między innymi prawo karne, prawo zobowiązań, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo autorskie oraz prawo rodzinne. Oferujemy stałą współpracę dla firm oraz szeroki wachlarz usług świadczonych jednorazowo, począwszy od całościowego prowadzenia spraw, poprzez sporządzanie poszczególnych pism, umów i opinii, a skończywszy na ustnych poradach prawnych. W celu umówienia się z Adwokatem lub Radcą Prawnym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Kwaśnik »

  Adwokat Adam Kwaśnik zajmuje się profesjonalną obsługą prawną Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie Grudziądza oraz całego kraju. Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację we wszystkich stadiach postępowań cywilnych, karnych, administracyjnych, sądowo – administracyjnych oraz postępowań w sprawach o udzielenie zamówień publicznych jak też pomoc w negocjowaniu i przygotowaniu umów oraz tworzeniu struktury planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Domeną Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego, medycznego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa konsumenckiego oraz prawa wykroczeń. Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony www.komornikgdansk.pl, która ułatwi Państwu kontakt z naszą Kancelarią oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego, postępowania zabezpieczającego lub przeprowadzenia spisu inwentarza spadku.Kancelarię tworzy kilkunastoosobowy zespół młodych, ale jednocześnie doświadczonych pracowników. Kancelaria korzysta w codziennej pracy z wszystkich dostępnych komornikom narzędzi teleinformatycznych, które ułatwiają i przyspieszają zainicjowanie postępowania oraz uzyskiwanie informacji na jego potrzeby: OGNIVO, CEPIK, PUE ZUS, PESEL NET, EPU, Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński Notariusze Łódź »

  Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński od 30 lat wykonuje czynności notarialne, a w szczególności sporządza akty notarialne sprzedaży mieszkania, działki lub innej nieruchomości. Zajmuje się sprawami spadkowymi i darowiznami. Przygotowuje testamenty notarialne. Zajmuje się przygotowaniem aktów założycielskich spółek prawa handlowego oraz protokołów z czynności notarialnych wykonywanych w kancelarii lub w uzasadnionych przypadkach, poza kancelarią.Na stronie znajdują się informacje na temat notariuszy prowadzących kancelarię notarialną, zakres czynności notarialnych wykonywanych przez kancelarię oraz cennik opłat notarialnych. Dowiesz się ile kosztuje notariusz przy kupnie mieszkania lub działki i znajdziesz maksymalne stawki notarialne za czynności realizowane przez notariuszy.Ponadto znajdziesz aktualne przepisy prawne na temat działalności notariuszy i notariatu.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lębork | Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Renata Szymla. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego a także administracyjnego, świadcząc pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom- także w ramach stałej obsługi prawnej. Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław »

  Obsługa prawna oraz zastępstwo procesowe klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i spółek handlowych. Windykacja i dochodzenie wierzytelności na drodze polubownej i sądowej. Zadośćuczynienia i odszkodowania z umów ubezpieczenia w imieniu poszkodowanych w wypadkach. Pisma procesowe, pozwy, wezwania do zapłaty, odwołania i apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, wniosek egzekucyjny, powództwo przeciwegzekucyjne. Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zapłatę zachowku. Sporządzanie i analizy umów cywilnoprawnych i handlowych. Analizy umów deweloperskich. Zakładanie spółek, rejestrowanie zmian w KRS, obsługa organów spółek i przekształcenia. Porady prawne i opinie prawne (prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy, rodzinne, spadkowe, budowlane i administracyjne). Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Regulaminy sklepu internetowego. Zgłaszanie baz danych do GIODO. Reprezentacja pokrzywdzonych i obrona oskarżonych w postępowaniu karnym. Wrocław Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Biskupin, Sępolno, Zakrzów, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Oleśnica. Substytucja: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Środa Śląska, Oława, Legnica.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »