Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS online »

  Raporty Krajowego Rejestru Sądowego są głównym źródłem informacji dla przedsiębiorców. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce, z łatwością odnajdziesz interesującą Cię firmę. Poza podstawowymi informacjami, jak dane teleadresowe, określenie formy prawnej organizacji - raport dostarczy Ci niezbędnej wiedzy m.in na temat kondycji finansowej wybranego podmiotu gospodarczego. Uzyskane w ten sposób informacje, pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji. Już dziś pobierz pełny raport KRS i sprawdź swoich kontrahentów!

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna »

  Serwis e-prawnik.pl został stworzony dla osób potrzebujących pomocy prawnej. U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług kancelarii, skorzystaj z usług naszego serwisu. Sporządzimy dla Ciebie opinię prawną, przygotujemy dokument prawny oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach, udzielając porady prawnej. Tylko u nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, opinię prawną lub dokument. 

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Warszawska Kancelaria Prawna, której właścicielką jest prawnik Danuta Konopka-Bogusz. Zajmujemy się wszystkimi typowymi zleceniami prawniczymi, natomiast specjalizujemy się w prawie cywilnym, pracy, rodzinnym oraz prawie nieruchomości. Siedziba naszego biura mieści się w samym centrum Warszawy, w nowoczesnych, w pełni wyposażonych lokalach biurowych. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie obsłużyć na najwyższym poziomie każdego klienta - zarówno prywatnego, jak i duże podmioty gospodarcze. Udzielamy także porad prawnych przez internet, które są szybkim i tanim sposobem na uzyskanie odpowiedzi na proste zapytania.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Opole »

  Nasz zespół składa się z adwokatów i radców prawnych, którzy są bardzo dobrze wykwalifikowani w różnych dziedzinach prawa. Nasze kancelarie prawne znajdują się w dwóch polskich miastach: Opolu oraz we Wrocławiu.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Najlepszy notariusz w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy notarialnej. Nasza kancelaria zajmuje się wieloma trudnymi sprawami z wielkim powodzeniem. Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem Naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania i Windykacja Kallex »

  Kancelaria Prawna KALLEX świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań powypadkowych, windykacji, prawa gospodarzcego, obrony dłużnika w postępowaniu windykacyjnym i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Nasza Kancelaria mieści się w Opolu.Nasza strona internetowa: www.odszkodowania-opole.pl Wykonujemy następujące usługi:
  -kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw- zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę, ból i cierpienie- zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej- odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd- odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych- odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych- występowanie z roszczeniami do Sądu przeciwko zobowiązanym do naprawienia szkody oraz prowadzenie postępowań sądowych w imieniu Klienta- windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym- zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę - sporządzanie wszelkich innych pism w postępowaniu egzekucyjnym- monitorowanie sytuacji dłużnika oraz nawiązanie kontaktu z dłużnikiemposzukiwanie majątku dłużników - reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników- sporządzanie pism procesowych- sporządzanie umów (umowa o pracę, umowa o zakazie konkurencji, umowa zlecenia, umowa o dzieło, kontrakty menedżerskie)- reprezentowanie w sporach sądowych- odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy- doradztwo prawne

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gorzów »

  Kancelaria adwokacka Justyny Dominiak istnieje w Gorzowie Wielkopolskim od wielu lat świadcząc usługi prawne. Główną specjalizacją kancelarii prawnej jest prawo cywilne. Po za reprezentowaniem naszych klientów przed sądami powszechnymi w Polsce nasza kancelaria adwokacka zajmuje się sporządzaniem umów, pismami do sądów wszelkich instancji, testamenty, podział majątków, a także odszkodowaniami za wszelkiego rodzaju wypadki. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kancelarii w Gorzowie Wielkopolskim lub do kontaktu telefonicznego z naszą kancelarią adwokacką.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adwokat M.Lewandowski Toruń »

  Nasza kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z usług prawnika w Toruniu. Nasi adwokaci to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i wykonywanych obowiązków. Chcemy zaoferować Państwu pomoc w sprawa o odszkodowania i alimenty gdzie nasz prawnik stara się dokładnie poznać wszystkie aspekty Państwa sprawy, aby możliwie skutecznie i szybko rozwiązać sytuację w której się znaleźliście. Nasz adwokat pomaga również w sprawach karnych, gdzie może pochwalić się wieloma publikacjami i wykładami prowadzonymi na uczelniach w całej Polsce. Nie obce są nam również rozwody. Od lat działamy stając po stronie zarówno matek jak i coraz częściej występujących o pomoc ojców. Staramy się przekonać sąd iż ojcowie w uzasadnionych przypadkach powinni mieć większe prawa niż matki które często zaniedbują swoje dzieci. W trakcie swojej aplikacji nasz adwokat Mariusz Lewandowski prowadził obsługę dużych podmiotów gospodarczych a także małych przedsiębiorstw i osób fizycznych. W każdym naszym działaniu na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta dlatego od lat cieszymy się renomą wśród klientów którzy bardzo często wracają do Nas. W sprawa rozwodowych i alimentacyjnych prowadzimy zarówno mediacje jak i rozprawy sądowe. Jeżeli szukacie Państwo usług prawniczych dla siebie, swoich bliskich czy własnego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego w Łodzi »

  Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego zlokalizowana jest w Łodzi. Nasza oferta obejmuje wszelkie czynności prawne zgodne z ustawą Prawo notarialne z 1991 roku. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych, poświadczeń, wypisów i odpisów dokumentów. Ponadto spisujemy protokoły, sporządzamy protesty weksli i czeków, przyjmujemy na przechowanie pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »