Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 151

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum prawne - darmowe porady prawne »

  Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego »

  Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego działa na terenie Warszawy i to właśnie do mieszkańców stolicy i jej najbliższych okolic kierowane są świadczone przez nią usługi. Nie oznacza to jednak, że nie mogą z nich korzystać również osoby wywodzące się z innych części kraju zwłaszcza, że kancelaria adwokacka Warszawa oferuje swoje wsparcie nie tylko osobom fizycznym, ale i tym, które prowadzą działalność gospodarczą. Szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi: windykację należności, prawo rodzinne, spadkowe i prawo pracy, pracownicy kancelarii chętnie udzielają jednak również innych porad prawnych starając się pomóc w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy zbiorowe, postępowanie grupowe. Utwórz grupę »

  Bezpłatne narzędzie do tworzenia grup osób zainteresowanych dochodzeniem swoich praw poprzez pozwy zbiorowe. Porady prawne, aktualności i bezpieczna wymiana informacji pomiędzy członkami grup. Pozew zbiorowy to najskuteczniejsze narzędzie, by móc skutecznie uzyskać odszkodowanie grupowe.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak - Opole, Katowicka 39 - świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także podmiotów non profit.
  Czerpiąc z doświadczeń zawodowych zapewnia obsługę prawną na wysokim poziomie, charakteryzującą się dbałością o interesy klientów na wszystkich płaszczyznach prawa.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W ramach jednej siedziby swoje usługi świadczą adwokat Dariusz Jan Babski, adwokat Krzysztof Tumielewicz i radca prawny Łukasz Dautin. W skład zespołu Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie wchodzą prócz adwokata Dariusza Jana Babskiego, adwokata Krzysztofa Tumielewicza oraz radcy prawnego Łukasza Dautina, również aplikant adwokacki Joanna Milczarska, aplikant adwokacki Olga Łucewicz, oraz aplikant adwokacki Maria Olejnik. Z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie współpracuje również gromadka praktykantów - studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawych w Szczecinie, prowadzi stałą współpracę z Kancelariami (w tym: Adwokackimi, Radcowskimi, Podatkowymi, Notarialnymi, Komorniczymi) z Gorzowa Wlkp., Pyrzyc, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Piły, Świnoujścia, Poznania, Warszawy, i innych miejscowości. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować. Przeciętny koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są bezpłatnie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech »

  Każdy poszkodowany w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec powinien jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej Lexpro i powierzyć im sprawę dochodzenia odszkodowania. W starciu z ubezpieczycielami zwykły śmiertelnik nie jest sobie w stanie poradzić bez wsparcia prawników doświadczonych i wyspecjalizowanych w tematyce odszkodowań.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariailasz.pl Polski adwokat USA »

  Kancelaria adwokacka „Ilasz&Associates” świadczy usługi prawne dla społeczności polsko-amerykańskiej z zakresu prawa cywilnego i karnego. Odmowa wydania wizy nie musi być koszmarem, a rozwód USA może być przeprowadzony sprawnie. Mecenas Liwiusz Ilasz ma za sobą liczne sprawy, które w większości przypadków wygrywa. Rozwody USA i adopcje USA, po dużo bardziej poważniejsze procesy, gdzie klienta oskarżano o posiadanie narkotyków USA. Adwokat USA przyjmuje sprawy, które dla emigranta na obczyźnie są trudne i zawiłe, a które dodatkowo komplikują się poprzez brak znajomości języka angielskiego i przepisów prawa. Wieloletnie doświadczenie, szacunek wobec klienta i serdeczne usposobienie sprawiły, że kancelaria cieszy się pozytywną renomą wśród polskiej i amerykańskiej społeczności. Biuro mieści się na dolnym Manhattanie oraz we Warszawie. Polski adwokat USA to człowiek godny zaufania, który swojej pracy oddaje całe życie. To człowiek, któremu każdy może zaufać!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urlop wychowawczy »

  Nasz serwis stanowi bazę wiedzy na temat korzystania z urlopów wychowawczych i nie tylko. Prawo, wzory pism, konkretne porady - wszystko przygotowane przez fachowców. Nasz serwis jest wciąż aktualizowany o nowe informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław sprawy karne »

  "Sprawy karne" to bardzo pomocny i profesjonalny blog zajmujący się wieloma rzeczami związanymi z prawem karnym obowiązującym w naszym kraju. Prowadzony jest przez prawnika z Wrocławia, który między innymi specjalizujących się w tego rodzaju dziedzinie prawa. Ponadto możesz na nim znaleźć ofertę skorzystania z usług prawnika, który prowadzi sprawy karne jako obrońca oskarżonych i pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »