Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 154

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Wołominie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Sebastian Szymczuk

  Oficjalna strona Kancelarii Komornika Sądowego przy sądzie rejonowym w Wołominie Sebastiana Szymczuka. Egzekucje sądowe na terenie gminy Wołomin oraz całego kraju (zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku).

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy zbiorowe, postępowanie grupowe. Utwórz grupę »

  Bezpłatne narzędzie do tworzenia grup osób zainteresowanych dochodzeniem swoich praw poprzez pozwy zbiorowe. Porady prawne, aktualności i bezpieczna wymiana informacji pomiędzy członkami grup. Pozew zbiorowy to najskuteczniejsze narzędzie, by móc skutecznie uzyskać odszkodowanie grupowe.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie dokumentów i badania genealogiczne »

  Świadczymy usługi skanowania dokumentów firmowych oraz tworzenia archiwum cyfrowego. Dokumentacja jest digitalizowana wysokowydajnymi skanerami, a następnie przenoszona na serwer, a dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania dokumentacją informacje są łatwe do odnalezienia. Dzięki skanowaniu dokumentacji klient oszczędza czas oraz miejsce, a dodatkowo chroni swoje dokumenty przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem. Prowadzimy badania genealogiczne oraz poszukiwania przodków zarówno dla firm (szczególnie dla Kancelarii Prawniczych) jak i dla osób prywatnych. Korzystamy ze źródeł archiwów państwowych, kościelnych, Urzędów Stanu Cywilnego oraz wszelkich innych dostępnych źródeł. Pomagamy przy poszukiwaniach przodków na cele spraw spadkowych i wyszukiwania właścicieli nieruchomości. Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz. Pomoc prawna, porady prawne, opinie prawne, projekty aktów prawnych, reprezentowanie przed sądami i urzędami.Kancelaria reprezentuje klientów na terenie całego kraju przed Sądami Rejonowymi, Okręgowymi, Apelacyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym. Prawnicy kancelarii biorą udział w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach własności, odszkodowawczych, umów cywilno-prawnych, realizacji roszczeń za niewykonanie lub niewłaściwe wykonanie umów oraz w sprawach spadkowych.Kancelaria prowadzi sprawy karne, w których jej klienci występują w charakterze oskarżonych lub obwinionych. Klienci kancelarii są także reprezentowani w sprawach jako oskarżyciele posiłkowi oraz jako oskarżyciele prywatni. Obsługa karna kancelarii obejmuje także sprawy w postępowaniu wykonawczym. Obrona i reprezentacja stron w postępowaniu karnym obejmuje również pomoc prawną przed sądami wojskowymi.Kancelaria prowadzi usługi powiernicze polegającego na przejmowaniu majątku lub jego części swoich klientów, zarządzaniu oraz wydawaniu go określonym osobą na określonych w umowie warunkach. Kancelaria zawiera umowy typu fiducia cum creditore contracta, fiducia cum amico contacta. Kancelaria także tworzy i zarządza trustami na terenie Polski, UE oraz OECD.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Miziołowska Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria radcy prawnego Anny Miziołowskiej zajmuje się świadczeniem usług dla osób fizycznych, firm oraz wspólnot i spółdzielni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, kancelaria sprosta Państwa wymaganiom w zakresie doradztwa prawnego.
  Kancelaria oferuje usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa. Między innymi:
  prawo cywilne i windykacja należności
  prawo spadkowe
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo usług turystycznych
  prawo pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy
  prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych
  prawo administracyjne
  prawo upadłościowe i naprawcze
  prawo handlowe i gospodarcze
  Dzięki tak dużemu zakresowi doradztwa, jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe usługi prawne zarówno mniejszym, jak i większym podmiotom.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy: Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Solec 38

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na uprawnienia budowlane »

  Oferujemy kompleksowe narzędzia do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Zdaj egzamin na uprawnienia budowlane - wszystkie specjalizacje. Aktualne pytania na egzamin - ponad 8000 pytań. Darmowe akty prawne.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rybnik - Kancelaria prawna Rybnik »

  Kancelaria prawna w Rybniku. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, jak również w zaresie odszkodowań i obsługi wierzytelności.

  Prowadzimy doradztwo prawne w sprawach:
  pracowniczych,windykacji należności,podatkowych (Urząd Skarbowy),
  spadkowych,ubezpieczeń społecznych (ZUS, KRUS),odszkodowawczych,upadłości konsumenckiej,rodzinnych,rozwodowych i alimentacyjnych,lokalowych,o podział majątku,administracyjnych.

  Sporządzamy pisma: urzędowe,pozwy oraz inne pisma procesowe,skargi, zażalenia, odwołania, wnioski, i inne.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal o podatkach i zmianach w prawie »

  Patrząc na wszystkie pewniaki jakie podaje nam B. Franklin, to jeden z pewnością wybralibyśmy w ciemno, bez żadnych wątpliwości. Jest to właśnie podatek, a dlaczego? Pomimo tego, że nikt nie lubi płacić podatków, nikt nie lubi o nich myśleć ani widzieć kwot do zapłaty, to jest to jedna z podstaw gospodarki, która utrzymuje całe państwa. Podatki płacą wszyscy, chyba że ktoś jest bezdomny, bezrobotny i nie robi żadnych zakupów, ponieważ w każdym państwie podatkami obłożony jest właściwie każdy towar i usługa. Bardzo często robiąc zakupy nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy, że właśnie opłaciliśmy podatek. Podatków nie lubimy, pomimo tego są one obecne w naszym życiu na każdym kroku. Wyjaśnijmy co to takiego jest dokładnie podatek.
  Co to jest podatek?
  Jest to świadczenie na rzecz państwa, jakie uiszcza obywatel danego kraju. Podatki są obowiązkowe, jeśli ktoś tego obowiązku nie spełnia, może zostać ukarany grzywną pieniężną. Podatki są bezzwrotne, po uiszczeniu ich nie otrzymamy natychmiast żadnej usługi ani produktu, jednak wiemy, że pieniądze będą przeznaczone na ogólne potrzeby państwa. Z podatków jest opłacana budowa dróg, szkół, szpitali oraz ich utrzymanie, tak by każdy podatnik mógł z nich korzystać.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »