Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Detektyw »

  detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia,detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Kancelarię prowadzi adwokat Łukasz Opaliński - absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbył aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej.

  Współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi wzbogacając swoje doświadczenie zawodowe uczestnictwem w organach organizacji pozarządowych. Pracował w międzynarodowych kancelariach „KLUGE Advokatfirma” w Oslo i Bergen (Norwegia) oraz „Studio Legale Scognamiglio” w Neapolu (Włochy), gdzie zdobył nowe umiejętności i doświadczenie, a także pogłębił wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego.

  Posiada certyfikat znajomości angielskiego języka prawniczego.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Anna Kołodziejska »

  Jeśli szukasz dobrej, rzetelnej obsługi prawnej to skontaktuj się z nami. W naszych szeregach jest wielu wykwalifikowanych prawników, którzy zaopiekują się nawet najtrudniejszymi sprawami. Nasze specjalności to:
  - prawo rodzinne - rozwody, alimenty, podział majątku, mediacje
  - prawo pracy
  - prawo gospodarcze
  - prawo ubezpieczeń społecznych
  Skorzystaj z naszego doświadczenia a nie będziesz zawiedziony. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPCG adwokat »

  Jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie dobrego profesjonalisty z zasięgu kompleksowych usług prawniczych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej Kancelarii SPGC. Oferująca konsulting oraz ekspertyzy, porady i opinie, obsługę prawną obejmującą wszystkie gałęzie prawa, takie jak np.: prawo pracy, prawo konkurencji, prawo podatkowe i celne, prawo własności przemysłowej, prawo spółek handlowych, od chwili zapoczątkowania swojej działalności w 1988 roku, zyskała poważanie oraz renomę wśród małych i dużych firm, nie tylko z rejonu małopolskiego, ale także spoza jego granic. Niedawno, zostaliśmy ogłoszeni, przez gazetę Rzeczpospolita, najlepszą kancelarią prawną z południa Polski. Na naszą reputację pracuje zespół świetnych specjalistów z zasięgu różnych dziedzin prawa. Szczegóły oferty na stronie.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Nowaczyk »

  Kancelaria posiada doświadczenie zarówno w stałej, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych,jak i w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w ramach indywidualnych, jednorazowych zleceń. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Jesteśmy doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach z zakresu prawa cywilnego oraz windykacji należności.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo pracy »

  Biuro nasze zajmuje się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzwoniąc do nas uzyskasz poradę prawną w takich sprawach, jak urlop macierzyński, wychowawczy oraz ojcowski, mobbing w pracy, rozwiązywanie umów o pracę lub zatrudnianie młodocianych. Porad prawnych udzielają dyplomowani prawnicy specjalizujący się sprawami z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice »

  Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Porozumień Biznesowych i Interpersonalnych »

  CePeBe- Wspieramy klientów w pozasądowym rozwiązywaniu sporów biznesowych i interpersonalnych bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy sądowe. Naszą specjalizacją są mediacje w sporach gospodarczych, biznesowych i pracowniczych. Ponadto prowadzimy szkolenia z zarządzania konfliktem i rozwiązywania sporów oraz organizujemy indywidualne sesje konsultacyjne np. w sytuacji sporu "utajonego" lub gdy strony nie wyrażają zgody na ingerencję osoby z zewnątrz.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU Orso »

  Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp, ochrony ppoż, kadr, ochrony środowiska oraz haccp.
  W ofercie, także szeroka gama szkoleń bhp dla pracowników oraz pracodawców. Ponadto organizujemy kursy pierwszej pomocy oraz zwalczania pożarów dla pracowników wyznaczonych do ich zwalczania. Dodatkowo pomoc w zakresie prowadzenia spraw pracowniczych, a także doradztwo w obszarze prawa pracy.

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • HASKO Biuro Wycen Nieruchomości »

  HASKO Biuro Wycen Nieruchomości s.c. działa na rynku już od 1995 roku. Od początku specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Polecamy się też w płaszczyznach takich, jak wycena przedsiębiorstw.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »