Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelarie, Prawnicy w Krakowie »

  Kancelarie-Kraków.pl to serwis internetowy w którym znajdziesz pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Serwis umożliwia wyszukiwanie kancelarii prawniczych na kilka sposobów. Strona jest również miejscem w którym kancelarie prawnicze z Krakowa mogą się reklamować - poprzez stworzenie wizytówki firmy.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi Wieczyste »

  Wszystko o księgach wieczystych w Polsce. Odpisy księgi wieczystej, wpisy hipoteki, wykreślenia oraz zakładanie ksiąg wieczystych dla lokali spółdzielczych. Doradztwo i usługi dla firm i osób prywatnych. Elektroniczne księgi wieczyste dostępne w 24h.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zmiany w Podatkach »

  Strona przedstawia aktualne zmiany w przepisach podatkowych. Zawiera opracowanie zmian poszczególnych artykułów ustawy o VAT i rozporządzeń wykonawczych tej ustawy. Zawiera opis transakcji wewnątrzwspólnotowych.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Biuro Doradztwa Prawnego jest firmą, która w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Przy pomocy naszej strony mają Państwo możliwość telefonicznego kontaktu z naszymi prawnikami za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej infolinii prawnej. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lucyna Filas Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw. Świadczy pomoc prawną przy rozwodach i spadkach. Prowadzi sprawy alimentacyjne i podatkowe. Bliższe informacje na stronie internetowej Kancelarii www.kancelaria-filas.pl lub pod numerem telefonu 608 844 342.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Bartnika z siedzibą w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8. Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi, a także negocjacjami umów, udzielaniem porad prawnych. Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wysokie odszkodowania »

  Dochodzenie odszkodowań za śmierć, odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym.
  Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu śmierci i/lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Tak zwane szkody osobowe.
  Poszkodowani będący klientami naszej Kancelarii mogą liczyć na bardzo wysokie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie dotyczące doznanej szkody i krzywdy.
  Do każdej przyjętej sprawy podchodzimy indywidualnie, angażujemy wszystkie siły i środki, aby poprowadzić sprawę właściwie i uzyskać dla naszego mocodawcy możliwie najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie.
  W dalszej części naszej witryny poruszona jest tematyka możliwości dochodzenia roszczeń, zbiór przepisów prawa razem z orzecznictwem Sądów.

  Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu. Śledzimy orzecznictwa Sądów, najciekawsze publikujemy na naszym profilu w facebook.com

  Jeżeli miałeś/aś zaniżone odszkodowanie
  -w wypadkach drogowych,
  -w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej,
  -w związku z działalnością gospodarstwa rolnego,
  -w wypadkach przy pracy,
  -wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki,
  oraz w wielu innych przypadkach.

  Bezpłatnie zapoznamy się z dokumentacją i dołożymy wszelkich starań o dodatkowe świadczenia odszkodowawcze.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Skwarcz w Lublinie »

  Kancelaria adwokacka Adwokat Agaty Skwarcz w Lublinie oferuje pomoc z zakresu spraw karnych, cywilnych oraz rodzinnych i prawa pracy. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy bardzo serdecznie na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Warszawa »

  Nasza kancelaria zapewnia profesjonalne usługi prawne dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Zajmujemy się przygotowywaniem pism procesowych, takich jak pozew o rozwód, pozew o zapłatę czy pozew o alimenty. Świadczymy także usługi online.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Miziołowska Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria radcy prawnego Anny Miziołowskiej zajmuje się świadczeniem usług dla osób fizycznych, firm oraz wspólnot i spółdzielni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, kancelaria sprosta Państwa wymaganiom w zakresie doradztwa prawnego.
  Kancelaria oferuje usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa. Między innymi:
  prawo cywilne i windykacja należności
  prawo spadkowe
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo usług turystycznych
  prawo pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy
  prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych
  prawo administracyjne
  prawo upadłościowe i naprawcze
  prawo handlowe i gospodarcze
  Dzięki tak dużemu zakresowi doradztwa, jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe usługi prawne zarówno mniejszym, jak i większym podmiotom.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy: Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Solec 38

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »