Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 152

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EKancelaria24.pl »

  W dobie Internetu, ciągłego braku czasu, zabiegania w życiu codziennym, zdarza się, iż pilnie potrzebujemy drobnej porady prawnej. Skorzystanie w rzeczywistym świecie z usług Radcy Prawnego, Mecenasa, Kancelarii Prawnej, wiąże się z dużymi kosztami już za sama wycenę wstępną naszej sprawy, a całkowita kwota za kompleks usług prawniczych jest zazwyczaj bardzo wysoka.

  Idealnym rozwiązaniem jest nasz internetowy portal porad prawnych. Tworząc go doszliśmy do wniosku, iż czas i pieniądze są bardzo ważne i należy je szanować.

  Nasze porady prawne przygotowywane są przez ekspertów prawników z dużym doświadczeniem zawodowym. Zadając nam pytanie masz pewność uzyskania rzetelnej i kompletnej porady prawnej, często popartej odpowiednimi paragrafami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Porady prawne w sieci eKancelaria24.pl

  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wysłać zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub na e-mail: biuro@ekancelaria24.pl

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13 »

  KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13; Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.
  Kancelaria notarialna znajduje się w Warszawie przy ulicy Staszica 6 lokal 13 (środkowa klatka, lokal na parterze) - w budynku znajdującym się vis a vis PDT Wola (a obecnie Wola Plaza). W pobliżu znajduje się Wojewódzki Urząd Pracy (przy ulicy Młynarskiej). Kancelaria działa od 2009 roku. Część czynności w Kancelarii dokonywanych jest na bieżąco (np. poświadczenia). Wszelkich informacji udzielamy zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste mieszkań, domów, działek, gruntów, nieruchomości »

  Usługa internetowa pozwalająca na pobranie księgi wieczystej dowolnej nieruchomości. Odpis księgi wieczystej jest dostępny już kilka sekund po wprowadzeniu numeru księgi wieczystej. Usługa jest całkowicie darmowa.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin »

  PB Kancelaria Prawna jest nowo założoną kancelarią usytuowaną w prawobrzeżnej części Szczecina, świadczącą kompleksowa obsługę prawną osobom fizycznym, osobom prawnym, spółkom prawa handlowego, stowarzyszeniom fundacjom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym. Zespół kancelarii tworzą prawnicy – specjaliści z wielu dziedzin prawa.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Istnieje wiele spornych kwestii, które mogą spowodować potrzebę skonsultowania sprawy z radcą prawnym. Kancelaria adwokacka Kerplik, dzięki wykwalifikowanym pracownikom, jest w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Nowaczyk »

  Kancelaria posiada doświadczenie zarówno w stałej, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych,jak i w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w ramach indywidualnych, jednorazowych zleceń. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Jesteśmy doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach z zakresu prawa cywilnego oraz windykacji należności.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  1. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kancelaria prawna powinna świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Największe znaczenie mają oczywiście wysokiej rangi specjaliści, dzięki którym dana kancelaria zyskuje dobrą opinię. Tacy właśnie jesteśmy my! U nas każdy radca prawny posiada odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie, które umożliwia realizowanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu jesteśmy doskonałym wyborem nie tylko dla Klientów jednostkowych, ale także dla podmiotów gospodarczych, które poszukują dobrego prawniczego mentora.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria Prawna TAXEL posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm działających na terenie całego kraju. Oferta nasza skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz łódzkiego i mazowieckiego

  Nasze specjalizacje:
  postępowania sądowe i egzekucyjne
  prawo gospodarcze i handlowe
  zamówienia publiczne
  obrót nieruchomościami oraz zabezpieczenie transakcji
  doradztwo podatkowe
  prawo rodzinne
  prawo spadkowe

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »