Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 139

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo prawne Gdynia »

  Tłumacz przysięgły angielski, doradztwo prawne – szukasz ? Właśnie znalazłeś/aś w firmie Iuridico. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i wieloletnie doświadczenie. Nasze biuro mieści się w Gdyni - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katowice »

  Kancelaria Radcy Prawnego Katowice - Agata Szostek
  Porada prawna, Opinia prawna, Sporządzanie i opiniowanie umów i innych oświadczeń woli, Jednorazowe sporządzenie pisma, Zastępstwo procesowe, Negocjacje w imieniu Klienta, Audyt działalności Klienta, Dostosowanie metod działania Klienta, Pomoc prawna przy zakładaniu i rejestracji nowego podmiotu gospodarczego

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna Wektor Inkaso biuro Prawne »

  Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat, firma nasza - Wektor Inkaso - Biuro Prawne - świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E. prowadzimy szybką i skuteczną windykację należności na każdym etapie postępowania, wspartą procedurami prawnymi, ponieważ tylko taki sposób windykacji zapewnia szybkie i skutecznie odzyskanie długu. Powierzając odzyskanie pieniędzy naszej firmie,możesz być pewien że je odzyskasz. Firma Wektor Inkaso to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego,zapewniamy nie standardowe procedury windykacyjne, nie pobieramy opłat wstępnych, zapewniamy bezpłatne doradztwo windykacyjne w sprawach związanych z odzyskaniem Państwa należności. www.kancelariawektor.pl

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik warszawa adwokat »

  Kancelaria Adwokata Mirosława Woronieckiego mająca siedzibę w Warszawie oferuje szeroki wachlarz usług prawnych zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa handlowego, prawa upadłościowego i naprawczego obejmującego upadłość likwidacyjną jak i postępowanie układowe z wierzycielami. Działalność w zakresie windykacji wierzytelności (odzyskiwania długów) obejmuje trzy zakresy działań, z których najważniejszym jest dochodzenie zapłaty wierzytelności na rzecz klientów,zwrot należności udzielanie porad.
  Zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi cywilnymi, karnymi i administracyjnymi wszystkich szczebli oraz sądami polubownymi, a także mediacje we wszystkich sprawach spornych. Sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, dokumentów, pism we wszelkich postępowaniach, w tym administracyjnych. Udzielanie porad prawnych. Polecając sprawy tej kancelarii, można być pewnym, że sprawami zajmie się doświadczony prawnik, adwokat z Warszawy.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Kancelarię prowadzi adwokat Łukasz Opaliński - absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbył aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej.

  Współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi wzbogacając swoje doświadczenie zawodowe uczestnictwem w organach organizacji pozarządowych. Pracował w międzynarodowych kancelariach „KLUGE Advokatfirma” w Oslo i Bergen (Norwegia) oraz „Studio Legale Scognamiglio” w Neapolu (Włochy), gdzie zdobył nowe umiejętności i doświadczenie, a także pogłębił wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego.

  Posiada certyfikat znajomości angielskiego języka prawniczego.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria Adwokacka Aleksandry Kolman w Kielcach.

  W swojej praktyce zajmuję się prawem cywilnym, w szczególności prawem rodzinnym (rozwody, separacje, alimenty), rzeczowym, prawem pracy oraz sprawami karnymi.

  Zainteresowanych klientów proszę o kontakt telefoniczny, w godzinach 9.00-16.00.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin »

  DUO Polska oferuje szeroki wachlarz usług związanych z pomocą prawną po wypadkach komunikacyjnych i powstałych w ich wyniku szkody na osobie. Firm oferuje wynajem aut zastępczych z OC sprawcy w Szczecinie, odzyskiwanie odszkodowań należnych z tytułu udziału wypadku. DUO to dynamiczny, młody i profesjonalny zespół prawników, który zdobędzie dla Ciebie zadośćuczynienie. Firma świadczy też usługi wynajmu samochodów osobowych, dostawczych i windykację należności.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Profesjonalna kancelaria adwokacka z doświadczeniem zaprasza do zapoznania się z imponującą ofertą usług. Jako wykwalifikowani adwokaci, będący wspólnikami, polecamy m.in. pomoc podmiotom gospodarczym oraz osobom indywidualnym przez porady, reprezentację, sporządzanie opinii prawnych oraz obronę w sprawach karnych. Działamy na różnych gałęziach prawa. Cechuje nas najwyższa jakość, indywidualne podejście do sprawy każdego klienta, wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe oraz przejrzystość. Zaufaj nam już dziś!

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko »

  Zespół Adwokatów z Bielska-Białej od lat tworzy kancelarię adwokacką "Wzgórze" sukcesywnie zdobywając doświadczenie i nowe kontakty. Prawnicy kancelarii specjalizują się w wielu dziedzinach prawa świadcząc usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej. Adwokaci prowadzą także obsługę w języku angielskim.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »