Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak - Opole, Katowicka 39 - świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także podmiotów non profit.
  Czerpiąc z doświadczeń zawodowych zapewnia obsługę prawną na wysokim poziomie, charakteryzującą się dbałością o interesy klientów na wszystkich płaszczyznach prawa.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  porady prawne łódź proponuje swoje profesjonalne usługi wysokiej klasy. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie rozwikłasz swoje problemy odnośnie prawa lub podatków. Oferujemy usługi kancelarii prawnej i podatkowej, usługę adwokacką, a także w prosty sposób wytłumaczymy wszelkie zawiłości prawa dzięki profesjonalnemu doradztwu. Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki czemu szybciej rozwikłasz swoje kłopoty i wątpliwości. Proponujemy pewną jakość i profesjonalizm naszych pracowników. Wszystkie te usługi są w przystępnych cenach, a za same porady nie pobieramy opłat. Jednocześnie reprezentujemy przed sądem naszych konsumentów używając przy tym mądrość naszych prawników.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Radca Prawny Anna Żelasko oferuje kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych, specjalistyczne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej.
  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania klienta. Działamy w przekonaniu, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klienta, gwarantuje sukces i optymalne dla niego rozwiązania.
  Kancelaria swym działaniem obejmuje cały zakres prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa medycznego, dochodzenie należności.
  Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria, w uzgodnieniu z Klientem, przesyła, w zadanych okresach, raporty z czynności podejmowanych przez Kancelarię, sądy i komorników (raport może być sporządzony w formie pliku elektronicznego o wskazanej przez Klienta strukturze i formacie m.in. doc, xls, xml, rtf, pdf), dzięki czemu Klient na bieżąco wie o postępie swojej sprawy.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  nasza kancelaria przyjmuje zarówno firmy jak i osoby prywatne. Pomagamy przy założeniu działalności gospodarczej, udzielamy porad prawnych i konsultacji oraz pomagamy w sprawach cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych czy egzekucyjnych.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lucyna Filas Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw. Świadczy pomoc prawną przy rozwodach i spadkach. Prowadzi sprawy alimentacyjne i podatkowe. Bliższe informacje na stronie internetowej Kancelarii www.kancelaria-filas.pl lub pod numerem telefonu 608 844 342.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych w Sosnowcu »

  Biuro porad prawnych PomagamySprawnie z siedzibą w Sosnowcu oferuje doradztwo prawne dla osób fizycznych, a także obsługę prawną firm z terenów Śląska i Zagłębia. Udzielamy porad z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, prawa wykroczeń,a także prawa pracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, terenowa, efektywna »

  O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności. Najbardziej skuteczna windykacja to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną. Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji.Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat. W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń, większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie, dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA testament notariusz warszawa »

  W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Zarządzający nią Notariusz i inni pracownicy posiadają upoważnienia do realizowania konkretnych działań, jakim powinno się nadać formę legalną. W Kancelarii Notarialnej można za darmo otrzymać informacje odnośnie do tego, które dokumenty jest obowiązek przygotowywać w wyznaczonym wypadku oraz w jaki sposób przebiega sprawa notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m.in. do sporządzenia aktu notarialnego sprzedaży lub darowizny działki albo w toku przygotowywania testamentu, w razie przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, czyli intercyzy. Drobiazgowe wiadomości zawarto na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka Justyna Nowak-Trojanowska ukierunkowana jest głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz klientów biznesowych, instytucji i osób fizycznych.

  Zakres działalności obejmuje m.in. prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne i prawo spadkowe.

  Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - adw. dr Mateusz Chołodecki »

  Jeśli szukasz miejsca, w którym pracują wyspecjalizowani prawnicy, kancelaria prawna adw. dr Mateusz Chołodecki będzie doskonałym wyborem. Kancelaria szczyci się nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zakres usług proponowany przez Chołodeckiego jest niezwykle szeroki. Uzyskamy poradę prawną odnośnie wielu obszarów, w tym tak powszechnego zagadnienia, jakim jest prawo administracyjne. Prawnicy odpowiedzą nawet na te najbardziej nurtujące pytania.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »