Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ODPISY KRS »

  Firma świadczy usługę wysyłkowej sprzedaży odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego KRS. Dostarcza odpisy aktualne i zupełne w 24 h na terenie Polski. Do zamówień dodawany jest skan w pełnym kolorze - gratis. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Firma wystawia faktury VAT. Odpisy uzyskane za pośrednictwem serwisu są papierowe i odpowiednie dla wszystkich urzędów, banków, notariuszy, przetargów, sądów. Firma wykonuje także kopię akt rejestrowych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Monika Jurkiewicz »

  Kancelaria wyspecjalizowana w prawie pracy, prawie gospodarczym. Oferuje usługi prawne ukierunkowane na rozwiązywanie najbardziej złożonych problemów np zakresu czasu pracy, zatrudniania kadry managerskiej, mobbingu i dyskryminacji w zatrudnieniu, negocjacji ze związkami zawodowymi, procesów z zakresu prawa pracy, a także wszelkich procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w zakresie głównych dziedzin prawa to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

  Realizowane czynności obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne,bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Kancelaria Adwokacka współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż »

  Lex Utilis zajmuje się obsługą prawną firm i klientów indywidualnych. Świadczymy usługi doradcze w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i gospodarczego. Działamy szybko i skutecznie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Megali Szkolenia Projekty Doradztwo »

  Szkolenia dla OPS, DPS i NGO. Praca socjalna i opieka społeczna. Szkolenia dla kadr pomocy społecznej oraz samorządu terytorialnego. Firma Megali świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i prowadzi projekty socjalne z zakresu pracy socjalnej i integracji społecznej. Więcej na naszej stronie internetowej www.megali.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat Wrocław to Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Iwo Klisz. Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na rzecz osób fizyczny i przedsiębiorców. Z zakresie głównych zainteresowań Kancelarii adwokackiej pozostaje prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne i spadkowe oraz prawo gospodarcze. Z szerokiego wchlarzu usług prawnych polecamy porady prawne, które mogą być udzielane w siedzibie kancelarii adwokackiej bądź za pośrednictwem internetu. Sporządzamy również opinie i ekspertyzy prawne w zakresie powyżej wskazanych gałęzi prawa. Opinie prawne, a także porady prawne udzielane są tylko przez doświadczonych prawników posiadających wpisy na listę adwokatków. Kancelaria adwokacka zajmuje się także prowadzenie postępowań sądowych, spornych, administracyjnych i egzekucyjnych. Reprezentujemy powodów, pozwanych, wnioskodawców, wierzycieli i dłużników. Prowadzimy sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwód, aliementy separację, spadkowe. Zajmujemy się także windykacją roszczeń oraz stałą obsługą przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Wrocław »

  Biuro Doradztwa Prawnego to możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon w takich dziedzinach polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo pracy. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych doradców prawnych twoje problemy prawne zostaną rozwiązane w sposób skuteczny oraz profesjonalny. Zapraszamy do korzystania z usług prawnych naszego biura.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii adwokackiej Ewa Zalesińska. Prowadzimy usługi na kompleksowym poziomie – obsługujemy prawnie osoby fizyczne we wszystkich sprawach cywilnych i karnych jak i również przedsiębiorców. Nasza kancelaria posiada blisko 20 lat doświadczenia w usługach prawnych. W razie chęci kontaktu z nami udostępniliśmy na naszej stronie specjalny formularz. Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska znajduje się w Oleśnicy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna INVIGLA prywatny detektyw »

  Agencja detektywistyczna INVIGLA jest polskim biurem detektywistycznym, działającym na terenie Polski i Europy na podstawie zezwolenia RD-39/2012 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz licencji nr 0000571. Motywuje nas realizacja życiowej pasji oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe licencjonowanych detektywów. Nasza sieć profesjonalnych kontaktów znacznie poszerzyła się przez lata. Dzięki niej możemy dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.W każdą sprawę wkładamy pełny profesjonalizm oraz zaangażowanie – takie jest nasze podejście. Gwarantujemy wykonanie każdego zlecenia na jak najwyższym poziomie, z pełną dyskrecją i skutecznością, a pomaga w tym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie. Dostosujemy swoje usługi do potrzeb każdego indywidualnego klienta, dając Państwu pełne wsparcie, pewność i dyskrecję podczas korzystania z usług najlepszych detektywów. Dostarczenie kompletnych i sprawdzonych informacji jest naszym priorytetem gdyż umożliwia klientom podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.Po zakończeniu zlecenia, klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych z pełną dokumentacją, taką jak fotografie, klipy wideo lub audio, których można użyć jako dowód w Sądzie lub zostawić dla własnej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji.INVIGLA Detektywi

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »