Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Janusz Kozłowski Notariusz Łódź »

  W ramach działalności Kancelaria Notarialna Janusza Kozłowskiego oferuję profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Kancelaria zapewnia stronom bezpieczeństwo obrotu, stosując przepisy obowiązującego prawa i przestrzegając zasad etyki zawodowej.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko Biała »

  Adwokat Rafał Bargiel świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem Internetu. Porady prawne oraz reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu: dochodzenie odszkodowań, prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy oraz prawo karne. Przygotowywanie analiz oraz opinii prawnych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna, adwokat, radca prawny Szczecin »

  Kancelaria Prawna i Tłumaczeń Radcy Prawnego Mai Grzegorczyk oferuje kompleksowe usługi prawnicze. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz przedsięwzięć gospodarczych. Gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Adwokat Beata Nowakowska oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Ze względu na swą lokalizację kancelaria oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z Gdańska i Pomorza i osób, których interes prawny jest związany z Pomorzem
  Portal internetowy kancelarii oferuje możliwość skorzystania z usług prawnych takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma wg informacji klienta. Warto zapoznać się z pełną ofertą usług prawnych online. Oczywiście, kancelaria prowadzi również tradycyjne porady prawne, a także reprezentuje swoich klientów przed sądami i urzędami.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kraków | Porady prawne »

  Adwokaci z Krakowa udzielają niedrogo porady prawne: rozwody, prawo spadkowe, rejestracja spółek, szybko pomaga w sprawach karnych. Kraków to miejsce, gdzie prawnik ma wiekowe doświadczenie, szybko ocali Cię z opresji, zadzwoń +48 12 631 08 65.

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw w mieście Szczecin »

  Na propozycję biura detektywistycznego Altor składa się bogata oferta usług, jedną z nich jest na przykład wywiad gospodarczy. Raport z takowego można zamówić w formie podstawowej, rozszerzonej lub detektywistycznej. Rozszerzona wersja prócz podstawowych informacji o danej firmie zawiera uwagi dotyczące powiązań osobowych i finansowych podmiotu, analizę finansową oraz sprawdzenie pod kątem rejestrów sądowych. Zainteresowanych propozycją biura zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal rozwod.org to porady dotyczące rozwodu i darmowe wzory pozwu o rozwód i separację »

  Portal rozwod.org ma na celu przybliżenie zagadnień dotyczących rozwodu i pomoc w samodzielnym wniesieniu pozwu o rozwód albo pozwu o separację. Na stronie rozwod.org dwóch radców prawnych z Poznania w sposób przystępny przedstawia i omawia: przesłanki rozwodu, kwestię winy małżonka za rozpad małżeństwa, alimenty na dziecko, powierzenie władzy rodzicielskiej, kontakty z dzieckiem w trakcie rozwodu i po orzeczeniu rozwodu, problemy związane z podziałem majątku po rozwodzie i wspólnym mieszkaniem małżonków, różnice między separacją a rozwodem. Nadto na portalu rozwod.org zostały przygotowane wzory pozwu o rozwód, pozwu o separację i wniosku o separację.Istnieje także możliwość zadawania pytań, w tym celu utworzona została specjalna podstrona. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną rozwod.org!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Worek Mateusz Kancelaria Ruda Śląska »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. W zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmy

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »