Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 148

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik - Publiczny transport zbiorowy »

  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest publiczny transport zbiorowy.
  Świadczymy usługi prawne m.in. dla zarządów transportu miejskiego, urzędów miejskich oraz prywatnych przewoźników.

  Zakres pomocy prawnej to m.in.:
  • prawo publicznego transportu zbiorowego
  • prawo przewozowe
  • usługi publiczne w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego.

  Oferujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę prawną.
  Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole - Adwokat Aleksandra Paściak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także podmiotów non profit.
  Czerpiąc z doświadczeń zawodowych zapewnia obsługę prawną na wysokim poziomie, charakteryzującą się dbałością o interesy klientów na wszystkich płaszczyznach prawa.
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy pomoc prawną w całym kraju, jednak to w Opolu ma swoją siedzibę i na terenie właściwości Sądu Okręgowego w Opolu koncentruje gotowość do świadczenia usług prawnych.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku usług prawniczych. Świadczymy pomoc prawną na najwyższym poziomie. Kancelaria świadczy usługi na obszarze województw: Wielkopolskiego, Lubuskiego, Zachodniopomorskiego oraz Dolnośląskiego, w szczególności w miastach takich jak Poznań, Zielona Góra, Szczecin oraz Wrocław. Specjalizacja kancelarii obejmuje:prawo spółek (zakładanie,przekształcanie, likwidację oraz ich pełną obsługę); prawo procesowe; przygotowywanie kontraktów i transakcji handlowe; prawo nieruchomości i budownictwa; prawo pracy; prawo spółdzielcze; prawo sportowe; audyt prawny; windykacja należności (postępowanie egzekucyjne); prawo nowych technologii i e-biznes.
  Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej).
  Świadczone usługi obejmują takie zagadnienia jak: spadek; testament; darowizna; lokale mieszkalne i inne nieruchomości; prawo pracy; spory sądowe; odszkodowanie.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Porady prawne online. Potrzebujesz niedrogiej porady prawnej - to jest miejsce dla Ciebie. Wygodny i szybki sposób rozwiązania swojego problemu prawnego. Porad udzielają profesjonalni prawnicy.
  Porady prawne przez internet są dla wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej porady prawnej a nie mają czasu żeby czekać na termin u prawnika. Wszędzie drogo, informacje skąpe i uzyskana pomoc czasami wątpliwa, szczególnie jak się dobrze nie zapamięta treści udzielonej porady. W internecie taka pomoc będzie tańsza, szybka i skuteczna. Cena jak za tak fachową pomoc jest wręcz śmiesznie niska w porównaniu do tradycyjnych usług prawnych.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urlop Wychowawczy »

  Strona Urlop-Wychowawczy.pl zawiera zawsze aktualne informacje na tematy takie jak: urlop macierzyński, dodatkowy urlop macierzyński (nowość z 2013 roku!), urlop wychowawczy oraz urlop ojcowski.

  Ponadto wyjaśniamy jakie formalności musisz spełnić, aby dostać wybrany urlop na dziecko. Dowiesz się również czy możesz liczyć na zasiłek macierzyński kiedy jesteś na urlopie i jaki będzie jego wymiar.

  Informacje zawarte na stronie Urlop Wychowawczy są zawsze zgodne z obecnym stanem - wnikliwie śledzimy wszelkie zmiany w prawie dotyczące urlopów wychowawczych, macierzyńskich i innych urlopów na dzieci i informujemy o tym naszych czytelników. Dzięki temu każdy pracownik może dostać dokładnie to, czego potrzebuje.

  Stronę dedykujemy również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą (zarówno jeśli jest to jednoosobowa firma, jak i większe przedsiębiorstwo) oraz działom HR - dzięki naszej stronie wszystkie te osoby będą mogły poznać w przystępny sposób prawo pracy regulujące udzielanie urlopów macierzyńskich, wychowawczych i ojcowskich i prawidłowo je zastosować.

  Dla ułatwienia wprowadziliśmy ponadto dział Druki, Wnioski i Podania, w którym umieszczamy wszystkie istotne formalności dotyczące udzielania urlopów. Ten dział przyda się szczególnie młodym matkom (i ojcom), którym nie w głowie papiery - dla nich najważniejsze jest obecnie dziecko, a nie formalności.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administrator bezpieczeństwa informacji - Soczko »

  Jakakolwiek firma, posiadająca bazę klientów, jest odpowiedzialna za jej bezpieczeństwo. Ochrona danych osobowych, to nie tylko obowiązek, ale też przeciwdziałanie nieprzyjemnym sytuacją. W firmie za tę funkcję na ogół odpowiedzialny jest administrator bezpieczeństwa informacji, pełniący funkcję nadzoru nad wszelkimi tajnymi danymi. Jego zadaniem jest zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, chroniąc także klientów firmy, jak i jej najwyższy interes. Wszelkie działanie prowadzące do ochrony danych, powinny uwzględniać zarówno zagrożenia wewnętrzne jak i zewnętrzne w firmie. Żeby upewnić się, że stopień zabezpieczeń jest wysoki, można zlecić obcej firmie audyt z ochrony danych osobowych. Dzięki temu zyskamy pewność, że wszelkie działania na niekorzyść firmy i jej klientów, zostaną wychwycone i zniwelowane. Wszelki wyciek informacji może narazić firmę na szkodę, a klientów na wszelkiego typu matactwa. Zakład pracy dbająca o dobro swoje i swoich klientów, jako obowiązek powinna zapewniać najwyższy stopień bezpieczeństwa.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie | Człuchów | Działka | Pomorze »

  Człuchów 24 - tu znajdziesz niedrogie mieszkanie, działkę lub dom na Pomorzu. Obsługa prawna zapewniona przez Biuro nieruchomości Wilczyńska, dobieramy kredyty !

  Lokalizujemy wady prawne mieszkań, nie pozwalamy aby oszuści wykorzystywali klientów przy sprzedaży czy zakupie mieszkania.

  Dokładnie sprawdzamy Księgi Wieczyste, współpracujemy z Sądem. Transakcje na rynku nieruchomości na Pomorzu z nami są w pełni bezpieczne.

  Właścicielka od lat ma tytuł: Licencjonowany pośrednik nieruchomości, dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności osobistej.

  Przekonaj się, przyjdź i powiedz czego szukasz, mamy dobrą kawę i wygodne fotele:-)

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Walterowicz Kancelaria »

  Rafał Walterowicz - Radca Prawny - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria Walterowicz zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasze specjalizacje to m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym oraz byłym pracownikiem Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »