Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 148

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelarie, Prawnicy w Krakowie »

  Kancelarie-Kraków.pl to serwis internetowy w którym znajdziesz pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Serwis umożliwia wyszukiwanie kancelarii prawniczych na kilka sposobów. Strona jest również miejscem w którym kancelarie prawnicze z Krakowa mogą się reklamować - poprzez stworzenie wizytówki firmy.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy- doradztwo prawne upadłości »

  Kancelaria prowadzi działalność według najwyższych standardów specjalizując się w szeroko pojętej dziedzinie prawa. Indywidualne podejście do każdej sprawy i profesjonalne rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych spraw. Nowoczesne i sprawdzone metody wykorzystywane przez wybitnych prawników o wyjątkowym potencjale.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Gerard Woźniak »

  usługi prawnicze,obsługa prawna podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń, klientów indywidualnych
  oferujemy usługi prawne w zakresie sporów sądowych, sprawy cywilne, gospodarcze i handlowe, upadłościowe i naprawcze,spółdzielcze i mieszkaniowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinne i opiekuńcze, budowlane, administracyjne, obrót wierzytelnościami i windykacja, arbitraż, mediacja, sprawy bankowe związane z pożyczkami i kredytami i hipotekami, rynki finansowe, sprawy wekslowe, ochrona konkurencji i konsumentów, sprawy własności przemysłowej, sprawy praw autorskich i pokrewnych, sprawy związane z nieruchomościami oraz służebnościami.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracownika - wzory wniosków do pracodawcy, pism związkowych, pozwów »

  Portal oferuje bogaty wybór wzorów pism i dokumentów z zakresu prawa pracy, przydatnych zarówno pracownikom, jaki organizacjom pracowniczym. Do wzorów wniosków dołączono obszerne opisy, które ułatwiają prawidłowe załatwienie sprawy. Jakość wniosków gwarantują doświadczeni prawnicy - eksperci od praw pracowniczych. Drugą część serwisu stanowi obszerna baza artykułów omawiających różne aspekty prawa pracy oraz zawierających porady z tej dziedziny.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska »

  Wrocławska kancelaria notarialna funkcjonuje od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i obszerna wiedza jest podstawą oraz gwarancją rzetelnej realizacji usług notarialnych. Notariusz powołany do dokonywania czynności notarialnych, zobowiązany jest do zachowania tajemnicy okoliczności sprawy, którą prowadzi. Jest osobą zaufania publicznego, a wszelkie działania, które podejmuje posiadają wszelkie znamiona dokumentu urzędowego.
  Do głównych czynności wrocławskiej kancelarii notarialnej należy m.in. sporządzanie aktów notarialnych, w tym aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, poświadczeń, wypisów, wyciągów dokumentów. Notariusz jest zobowiązany również do sporządzania projektów aktów i pozostałych istotnych dokumentów na żądanie stron.
  Obowiązkiem notariusza jest sprawowanie pieczy nad właściwym zabezpieczeniem słusznych interesów oraz praw osób, które pragną skorzystać z usług kancelarii notarialnej. Warto mieć pewność, że odpowiedni wybór doświadczonego specjalisty przesłuży się należycie przeprowadzonej czynności notarialnej.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anita Hnatyszyn Notariusz Warszawa, Mokotów, Ursynów, Centrum »

  Godziny pracy Kancelarii: pn-czw. 9.00-18.00, a w piątki 9.00-17.00.Kancelaria mieści się blisko skrzyżowania al. Niepodległości i Ksawerów (blisko metra Wierzbno. Dogodny dojazd komunikacją miejską. Bezpłatny parking.Szybkie terminy, możliwość sporządzenia aktów w godzinach wieczornych, soboty i niedziele. Pełen zakres usług notarialnych, akty notarialne, rygory egzekucji, przewłaszczenie na zabezpieczenie, akty poświadczenia dziedziczenia, testamenty, umowy majątkowe, służebności, poświadczenia, sprzedaże, darowizny, zamiany, zniesienie współwłasności, umowy spółek, spółki jednoosobowe.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Małgorzata Bańkosz-Ruśkowska »

  Kancelaria Notarialna Małgorzaty Bańkosz-Ruśkowskiej istnieje na rynku od 1998 roku. Wieloletnie wykonywanie zawodu notariusza pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Wróblewska - Komornik Sądowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie prowadzona jest przez Joannę Wróblewską.
  Kancelaria Komornicza mieści się w Szczecinie.
  Kancelaria przyjmuje interesantów: poniedziałek-piątek 8:00-16:00 Dyżur komornika: środa 10:00-17:00

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i obsługa BHP na Śląsku - PREVENSIS »

  Szkolenia z zakresu BHP i ochrony p.poż. dla firm i instytucji oraz pełny pakiet usług BHP. Obsługa BHP firm na Śląsku (pełnienie zadań służby BHP), wykonywanie usług specjalistycznych (ocena ryzyka, instrukcje stanowiskowe, analizy BHP). nOpracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, z uwzględnieniem zagrożenia wybuchem (wg normy ATEX) oraz audyty ochrony przeciwpożarowej i tworzenie dokumentów zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem.nProwadzenie i uczestnictwo w audytach systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością (OHSAS 18001 / PN-N-18001 / SCC / ISO 9001) oraz przygotowanie firm do procesu certyfikacji.nDoradztwo specjalistyczne w zakresie BHP, zarządzania oraz prawa pracy. nSzkolenia z zakresu pierwszej pomocy, użycia podręcznego sprzętu gaśniczego oraz organizacji ewakuacji (w tym dla zespołów ratowniczych i osób wyznaczonych z Kodeksu pracy).nSzkolenia HR oraz z zakresu kompetencji menadżerskich (komunikacja interpersonalna, asertywność, skuteczna praca w zespole, itd.).nSzkolenia BHP online (w formie e-learningu) w najlepszych cenach.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »