Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

Szczegóły strony www.draszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.draszczyk.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • J. Pustuł M. Przywara Doradztow podatkowe s.c. »

  Udzielanie bieżących konsultacji w zakresie zagadnień podatkowych. CIT, VAT, transfer pricing, optymalizacja podatków. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa podatkowego dla podmiotów gospodarczych oraz inwestorów indywidualnych.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radziewski i Wosik Kancelaria Prawna Sp.j. »

  „Radziewski i Wosik – Kancelaria Prawna” Sp. j. jest Kancelarią świadcząca usługi w zakresie doradztwa prawnego dla organizacji społecznych, w tym polskich związków sportowych i klubów sportowych, przedsiębiorców, organów administracji publicznej oraz osób fizycznych.
  Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w następujących obszarach: prawo sportowe, prawo administracyjne, gospodarka nieruchomościami, dotacje ze środków publicznych oraz legislacja.
  Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu i tworzeniu prawa, zdobyte m.in. w pracy w urzędach obsługujących organy administracji rządowej oraz kancelariach prawnych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce optymalizacji podatkowej prowadzony przez Kancelarie Adamczyk z Trójmiasta. Kancelaria głównie specjalizuje się w tej tematyce prawnej od ponad 20 lat istnienia kancelarii.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy »

  Nowoczesne formy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są realizowane tylko dla dużych kontrahentów ze względu na ich skuteczność. Przy pomocy zamieszczonej wizytówki opisujemy jedną ze starszych i nie mniej skutecznych metod - praca podczas targów.Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości czy zasobności portfela.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Śniegucki - prawo cywilne »

  Kancelaria Adwokacka, prowadzona jest przez mecenasa Marka Śnieguckiego. Umieszczona jest w Łodzi. Sprawy naszych klientów przeprowadzane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt telefoniczny, elektroniczny lub osobisty w celu umówienia terminu spotkania z mecenasem. Kierujemy sprawy cywilne, rodzinne. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji i podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej adwokat pomaga w prawie gospodarczym prywatnym i publicznym. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Częstochowa »

  Kancelaria prawna w Częstochowie zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej w formie porad dotyczących aktualnego stanu prawnego. Rolą kancelarii prawnej jest wyjaśnianie, przybliżanie oraz tłumaczenie aktualnego stanu prawnego osobom, które nie posiadają biegłości w zakresie prawa.

  Kancelaria prawna oferuje analizę stanu prawnego, analizę dokumentów oraz regulaminów.

  Usługi kancelarii wykonywane są w siedzibie lub przez internet, w zależności od potrzeb klienta.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariusztrojmiasto.pl »

  Każdy z nas od czasu do czasu, potrzebuje usług związanych ze sprawami urzędowymi. Nie każdy zna się na tym temacie, dlatego też bardzo popularna w tej dziedzinie jest kancelaria notarialna gdynia. To kancelaria ciesząca się nieskazitelną reputacją i ma swoim klientom do zaoferowania dyskretne usługi, świadczone przez kompetentnych i wykwalifikowanych notariuszy. Jej siedziba mieści się w Gdyni i ma bardzo dogodną lokalizację. Zapewnia usługi na wysokim poziomie, w rozsądnej i atrakcyjnej dla klienta cenie.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »