Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe

Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych.

Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy polisę OC do kwoty 2 milionów złotych.

Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony frejno.com.pl:

Podlinkuj stronę frejno.com.pl:

Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 89 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Brazulewicz- biuro rachunkowe Gdańsk »

  Bartosz Brazulewicz prowadzi biuro rachunkowe w Gdańsku specjalizujące się w w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę i zakres działania w okolicy Trójmiasta. Do oferty usług dla klientów należy: prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, pełna obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Biuro rachunkowe Poznań podobnie jak biuro rachunkowe Warszawa oraz biuro rachunkowe Rzeszów świadczy usługi na rzecz ludzi w zakresie doradztwa a także pomocy rachunkowej oraz księgowej. Świadczenia te obejmują głównie zagadnienia takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, prowadzenie kadr i płac a także usługi dodatkowe takie jak pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abx - Przyjazne biuro rachunkowe »

  Biuro rozliczające małe firmy w tym samozatrudnienie oraz średnie przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi kompleksowe łącznie z przedstawicielstwem w urzędach ZUS, US i innych za niską cenę. Oferujemy dopasowane do potrzeb konkretnego klienta usługi księgowe, kadrowe i płacowe oraz kilka innych. Jesteśmy elastyczni i odpowiedzialni. W swej pracy kierujemy się ideami: partnerstwa i wzajemnego zaufania oraz dyskrecji, stabilności, informacji. Biuro mieści się w Katowicach w dzielnicy Giszowiec przy drodze 86. Obsługujemy przedsiębiorców z całego Województwa Śląskiego. Najłatwiejszy dojazd mają jednak klienci z Katowic, Mysłowic, Tychów, Sosnowca. Lokalizacja biura jest jedną z jego zalet - nie trzeba przebijać się przez korki w centrum miasta. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie www. Chętni mogą przyjść po darmową poradę jeszcze przed podpisaniem umowy. Zapraszamy i życzymy miłego dnia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bielsko »

  W naszym biurze nieustannie doskonalimy wiedzę z dziedziny szeroko pojętych rachunkowości oraz księgowości, co pozwala nam zaproponować teraz Państwu w pełni profesjonalną obsługę w zakresie: rejestracji nowo powstających podmiotów gospodarczych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, a także przygotowywania analiz finansowych. Doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz ekspertów gwarantuje efektywne i sprawne zarządzanie finansami każdej firmy, polskiej i z kapitałem zagranicznym, małej i średniej. Oferujemy również kompleksowe doradztwo związane z kwestiami prawa podatkowego, prawa pracy, czy też ubezpieczeń społecznych. Dzięki naszym staraniom będziecie mogli Państwo uwolnić się od uciążliwej konieczności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zyskacie także czas, który będziecie mogli poświęcić na dalsze rozwijanie Państwa firmy. Jesteśmy liderem na rynku rachunkowości oraz księgowości, a świadczone przez nas usługi od lat cieszą się uznaniem klientów.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim. »

  Nasza firma to biuro rachunkowe. Prowadzimy działalność w Grodzisku Mazowieckim. każdy nasz pracownik posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie księgowości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, nie nastawiamy się na ilość tylko jakość wykonywanych usług. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Poznania.
  Signata to przyjazne i tanie biuro księgowe działające w Poznaniu. Księgowość prowadzona w firmie Signata to usługa stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, przystępne ceny i wygodę.

  Oferta biura rachunkowego kierowana jest do przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

  Klienci biura rachunkowego Signata rozliczani są w ramach:
  - Ksiąg Handlowych
  - Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
  - Ryczałtu Ewidencjonowanego

  Firma Signata w swojej pracy wykorzystuje profesjonalne narzędzia finansowe i księgowe.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje rachunkowość | Subito »

  Ośrodek szkoleniowy Subito skupia w sobie specjalistów z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy zarazem kadrę, która ma doświadczenie i predyspozycje do prowadzenia szkoleń, kursów i lekcji prywatnego nauczania z zakresu rachunkowości. Wraz z początkiem roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów i studentów na korepetycje rachunkowość, prowadzone celem zażegnania problemów z nauką zagadnień z takich dziedzin jak: ekonomia, księgowość, rachunkowość. Wymienione tu dziedziny wiedzy są szczególnie bliskie naszemu sercu, dlatego też poszliśmy tą właśnie drogą zawodową, która pozwoliła nam na otwarcie biura rachunkowego. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zapewnia profesjonalne usługi księgowe, ukierunkowane na wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy i jej reprezentowaniu przed organami kontroli zewnętrznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dossier Sp. z o.o. badanie sprawozdań finansowych warszawa »

  Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych i problemów z obszaru prawa pracy. Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych oraz upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Usługi księgowe w Lublinie www.biuro-aj.pl »

  Prowadzimy usługi księgowe i rachunkowość firm na terenie miasta Lublin. Nasze biuro rachunkowe AJ gwarantuje rzetelność prowadzonej ewidencji a elastyczny cennik pozwala znaleźć rozwiązania dla każdej firmy.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem podatkowym

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »