Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe

Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych.

Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy polisę OC do kwoty 2 milionów złotych.

Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony frejno.com.pl:

Podlinkuj stronę frejno.com.pl:

Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe, podatkowe - VINDEX - Poznań »

  Biuro rachunkowo prawne oferuje między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw: kadrowych i płacowych, rozliczenia ZUS, prowadzenia ewidencji na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Biuro Finansowo Księgowe »

  Krakowskie Biuro Finansowo - Księgowe powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski jak i za granicą. Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Gwarantujemy Państwu wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Audyt-Pro jest biurem rachunkowym prowadzonym przez biegłego rewidenta w Bydgoszczy. Księgowość jako jedną z najważniejszych kwestii teoretycznych powiązanych z prowadzeniem firmy. Warto dobrze poszukać i powierzyć zadanie prowadzenia księgowości biuru sprawdzonemu i pewnemu. Serdeczne zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem www.audyt-pro.pl

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Katarzyna Kępka »

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Kępka prowadzi kompleksową finansowo- księgową obsługę podmiotów gospodarczych.
  Oferujemy usługi z zakresu: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
  Biuro rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.
  Odbiór dokumentów na życzenie klienta.
  Wyprowadzamy zaległości.

  Możliwość pracy w siedzibie klienta (outsourcing) - znajomość programów SAP, Symfonia

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Horus Sp. z o.o. »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prowadzenia firmy w zakresie:
  usług księgowych
  usług kadrowo-płacowych
  usług analitycznych
  usług finansowych ( przygotowanie analityczne projektów inwestycyjnych uzyskanie kredytowania dla projektu)
  usług sprawozdawczych
  reprezentacja przed urzędami i ZUS
  doradztwa gospodarczego.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Biuro rachunkowe Millenium - obszar działania to głównie Rumia, Gdynia, Reda, Wejherowo. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Biuro rachunkowe Rumia i Reda. Kliknij i zobacz więcej - sprawdź naszą ofertę teraz.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • AD REM - biuro rachunkowe »

  Firma Ad Rem z Torunia proponuje Państwu usługi z zakresu księgowości, administracji i rachunkowości. Funkcjonujemy od roku 1997. Oferujemy Państwu prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg przychodów oraz rozchodów, wypełnianie deklaracji podatkowych PIT oraz rozliczeń ZUS, sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych. Proponujemy swoją pomoc przy otwieraniu firm i wyborze stosownego opodatkowania dla nich. Ponadto działamy na rynku nieruchomości pośrednicząc w wynajmie, kupnie, sprzedaży działek, domów, mieszkań i lokali użytkowych. Posiadamy odpowiednie licencje w zakresie prowadzonej przez nas aktywności. Więcej szczegółów o pracy naszego biura, kwalifikacjach specjalistów lub dane adresowe i kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej, do której odwiedzenia zachęcamy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • S&S - biuro rachunkowe »

  Oferujemy profesjonalną obsługę księgową, doradztwo w zakresie biznesplanów oraz zarządzania finansami. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych - sporządzamy zeznania roczne i przygotowujemy różnego rodzaju dokumenty do urzędów.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomikus »

  Biuro Rachunkowe Ekonomikus zlokalizowane w Sosnowcu oferuje szeroki wybór usług księgowych dla przedsiębiorstw, spółek oraz stowarzyszeń (Sosnowiec, Zawiercie). W branży jesteśmy obecni od 2008 roku. Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz pełnej księgowości. Zajmujemy się także obsługą kadr i płac, obsługą administracyjną formalności w ZUS i US. Dokumenty księgowe odbieramy z siedziby firmy naszych klientów.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Calendaria w Opolu »

  Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Biura Calenadria na stronie internetowej . Możesz się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo . Siedziba naszej firmy znajduje się w Opolu (45-831).
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 16 11 2017 · szczegóły wpisu »