Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.komornikgdansk.pl, która ułatwi Państwu kontakt z naszą Kancelarią oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego, postępowania zabezpieczającego lub przeprowadzenia spisu inwentarza spadku.Kancelarię tworzy kilkunastoosobowy zespół młodych, ale jednocześnie doświadczonych pracowników. Kancelaria korzysta w codziennej pracy z wszystkich dostępnych komornikom narzędzi teleinformatycznych, które ułatwiają i przyspieszają zainicjowanie postępowania oraz uzyskiwanie informacji na jego potrzeby: OGNIVO, CEPIK, PUE ZUS, PESEL NET, EPU, Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

Szczegóły strony www.komornikgdansk.pl:

Podlinkuj stronę www.komornikgdansk.pl:

Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stwierdzenie nieważności małżeństwa »

  Veritas - Kancelaria prawa kanonicznego W Warszawie. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, jak uzyskać rozwód kościelny. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN GODYŃ Komornik Kraków »

  Czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych wykonywane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Marcin Godyń jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Krakowie, dzielnicy Krowodrza. Realizuje orzeczenia sądowe w sytuacjach dotyczących roszczeń pieniężnych oraz niepieniężnych, jak także zabezpieczenia roszczeń. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, a w wyznaczonych godzinach przyjmowane są strony. wiadomości związane z godzinami pracy oraz dane do kontaktu (adres e-mail, telefon), zamieszczone zostały na stronie internetowej, na jakiej znajdują się także wnioski do pobrania.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski »

  Serwis informacyjny Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski. Znajdziesz w nim informację o specjalizacjach adwokata, zasady współpracy i ustalania honorarium, wiadomości na temat wybranych aspektów prawa.

  Pomoc prawna świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA Radca prawny wrocław »

  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta specjalizuje się w rozwiązywaniu kłopotów prawnych osób indywidualnych oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy swoja działalność w województwie dolnośląskim. Działamy zarówno w specjalności deweloperskiej jaki budowlanej. Obsługujmy osoby fizyczne prowadzące aktywność gospodarczą oraz spółki cywilne, handlowe oraz inne. Przygotowywanie uchwał oraz protokołów organów lub kompleksowa obsługa procesów tworzenia to jedne z przeprowadzanych przez nas usług. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, elektronicznie albo telefonicznie. Cały obszar usług Kancelarii mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnosco - kancelaria prawna Wrocław »

  Specjaliści pracujący w kancelarii Agnosco świadczą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz również klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, podatkowego i budowlanego.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. »

  Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów instytucjonalnych, w tym korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, windykacji tzw. wierzytelności trudnych, prawie własności intelektualnej, a także sprawach z zakresu odszkodowań za szkody majątkowe,  jak i osobowe (także związanych ze śmiercią osoby bliskiej). Specjalizacja ta obejmuje między innymi takie dziedziny prawa, jak: prawo cywilne, prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo administracyjne, prawo ubezpieczeń oraz prawo pracy.

  Ze szczegółowym zakresem świadczonych przez kancelarię usług i dziedzin, których dotyczą, można zapoznać się na stronie w zakładce Oferta.

  Wieloletnie doświadczenie zespołu, wiedza prawnicza i poszanowanie zasad etyki zawodu radcy prawnego, jako zawodu zaufania publicznego, są elementami, które przekładają się na profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej. Jednak to opinia i zadowolenie klientów, którzy zaufali kancelarii, są ostatecznym, faktycznym miernikiem jakości oferowanych usług. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi na stronie w zakładce Referencje.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 1 »

  Kancelaria Notarialna Anna Poswa Beata Janowska s.c. znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych godzinach niż godziny urzędowania Kancelarii bądź w sobotę. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska »

  AZ Management jest biurem świadczącym usługi administracyjno prawne dla biznesu z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy pomoc/consulting przy uzyskaniu licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odbadami. Naszymi klientami często są: skupy złom, stacje demontażu pojazdów, fabryki, huty, zakłady przetwarzania i gromadzenia różnego rodzaju odpadów. Doradzamy, wspieramy i szkolimy na każdym etapie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Szczecin »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Artur Żurowicz stosuje elektroniczne narzędzia egzekucyjne takie jak CEPIK - do poszukiwania samochodów dłużników, KIR OGNIVO - do poszukiwania kont bankowych dłużników, ZUS - EKS - do poszukiwania przychodów emerytalno-rentowych dłużników, CPD do poszukiwania adresów zamieszkania dłużników, CEIDG - do poszukiwania prowadzonych działalności gospodarczych dłużników, EKW - do poszukiwania nieruchomości dłużników. Komornik ze Szczecina posiada dla wierzycieli możliwość odbioru wniosków elektronicznych w EPU. Na stronie internetowej znajdują się informacje o licytacjach komorniczych i obwieszczenia. Licytacje komornicze dotyczą nieruchomości - szczegóły na stronie internetowej komornika ze Szczecina. Właściwość komorników to prawo do wyboru dowolnego komornika dla wierzyciela na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjątki dotyczą spraw o egzekucję z nieruchomości a także spraw, gdzie przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Właściwość komorników powoduje, że wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa razem z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie odnośnie tego, że korzysta z prawa wyboru komornika. W przypadku gdy komornik, wybrany przez wierzyciela, podejmuje czynności poza swoim rewirem komorniczym wydatki obejmujące diety przysługujące osobom zatrudnionym w kancelarii komornika oraz koszty przyjazdów i noclegów komornika obciążają wierzyciela.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »