Kredyty hipoteczne PKO i nie tylko - Doradca Nr 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kredyty hipoteczne PKO i nie tylko - Doradca Nr 1

Doradzamy Klientom w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego - na dom i na mieszkanie. Oferujemy również kredyt samochodowy, leasing i kredyt gotówkowy. Dla przedsiębiorców posiadamy kredyty gospodarcze i faktoring.

Szczegóły strony www.pko24.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pko24.com.pl:

Kredyty hipoteczne PKO i nie tylko - Doradca Nr 1

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 97 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja »

  GRABOWSKI INKASSO Doradztwo Finansowo-Prawneto firma windykacyjna założona w 1996 roku. Od samego początku koncentruje się na bezzaliczkowej windykacji długów oraz wywiadzie gospodarczym. Wywiad gospodarczy funkcjonuje przede wszystkim jako wsparcie dla windykacji wpływającej pozytywnie na jej skuteczność. Firma działa obecnie na ternie każdego województwa, realizując zlecenia windykacji należności gospodarczych oraz tych przysługujących od prywatnych osób, zwłaszcza z tytułu pożyczki. W 2009 r. na firmowej stronie internetowej został umieszczony nowy dział, zawierający bezpłatne, praktyczne porady dla wierzycieli. Od firmy windykacyjnej oczekuje się szybkich i skutecznych działań, jako alternatywa do działań procesowych i egzekucyjnych - komorniczych. GRABOWSKI INKASSO stara się w tym zakresie wychodzić na przeciw oczekiwaniom wierzycieli, jednak wyłącznie w granicach prawa. Jeżeli windykacja pozasądowa nie doprowadza do odzyskania należności, GRABOWSKI INKASSO na swój koszt prowadzi sprawy przed sądami oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE i FINANSOWE Doradca podatkowy Łódź »

  Firma Piotra Efenbergera istnieje od siedemnastu lat, świadcząc szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa fiskalnego oraz księgowości. Poza prowadzenia ksiąg podatkowych, ewidencji, sporządzania zeznań i deklaracji podatkowych, do zadań firmy przynależy też doradztwo, podpowiadanie, a przede wszystkim tłumaczenie konsumentom w jaki sposób powinni zastosować określone przepisy prawa, aby ich nie złamać, a skutecznie zoptymalizować wynikające z nich obciążenia. Doradca Podatkowy Piotr Efenberger współpracuje z najlepszymi ekspertami pokrewnych specjalności na terenie Łodzi by zagwarantować Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Kancelaria Pierwsza Prawna z Warszawy to usługi znawców prawa na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne świadczone przez radcę prawnego z ponad 15sto letnim doświadczeniem w branży. Radca dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce zna materię prawa jak nikt inny i poradzi sobie z każdym problemem na tle prawnym. Dodatkowo, kancelaria oprócz standardowych usług zapewnia pomoc prawną przez Internet- szybki kontakt, profesjonalne podejście i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CV i list motywacyjny »

  Strona "CV i list motywacyjny" ma postać internetowego poradnika, z którego można dowiedzieć się jak napisać CV, list motywacyjny i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jest ona skierowana do osób rozpoczynających karierę zawodową lub takich, które nie spełniają się w swojej dotychczasowej pracy i chcą ją zmienić. Artykuły zostały przyporządkowane do trzech głównych działów: Curriculum vitae (CV), List motywacyjny i Rozmowa kwalifikacyjna. Zawierają wzory i przykłady CV i listów motywacyjnych, jak również najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne. Jeśli chcesz wiedzieć jak poprawnie sporządzić dokumenty aplikacyjne, aby zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i w jaki sposób się na niej zachować, odwiedź tę stronę. Dostęp do strony jest bezpłatny.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca administracyjny, tłumacz, pomoc w sprawach urzędowych Doradca Marzena »

  Doradca Marzena Nguyen Dang to profesjonalny i wykwalifikowany tłumacz języka niemieckiego oraz doradca administracyjny. Specjalizuje się w świadczeniu pomocy administracyjnej Polakom w Niemczech, szczególnie w landzie Sachsen. Oprócz usług klasycznej opieki tłumacza, Pani Marzena zapewnia również pomoc w składaniu wniosków Niemcy, pomoc w sprawach urzędowych Niemcy, pomoc w założeniu firmy, otrzymaniu świadczeń socjalnych w Niemczech, czy świadczeń rodzinnych w Niemczech. Jest osobą kompetentną, godną zaufania, dla której pomoc Polakom w Niemczech jest przyjemnością i sposobem na życie. Bogate doświadczenie w załatwianiu spraw urzędowych zaowocowało wieloma uszczęśliwionymi osobami. Jeśli zamierzacie się Państwo osiedlić w Niemczech, a nie wiecie jak się odnaleźć to bardzo dobrze trafiliście! Zapraszam również na swoją stronę FB.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analityk finansowy banki spółdzielcze »

  Firma oferuje usługi w zakresie analizy efektywności przedsiębiorstwa na różnych poziomach działalności. Szczególnie są to audyt finansowy w zakresie produktów bankowych, ubezpieczeń, leasingu, factoringu, gwarancji i akredytyw, ubezpieczeń transakcji handlowych. Poza tym audyt kosztowy przedsiębiorstwa, implementacja systemu budżetowania kosztów, opracowanie planu finansowego przedsiębiorstwa. Oferta obejmuje także opracowanie systemu motywacyjnego pracowników i kart ocen, opracowanie planu strategicznego, wielostopniowy rachunek marż pokrycia kosztów, opracowanie planu kont wg miejsc powstawania kosztów dla wielooddziałowej struktury sprzedaży i rozbudowanego modelu produkcji, opracowanie biznes planu pod potrzeby instytucji finansowych i projektów pozyskania kapitału z dotacji UE, aAnaliz z zakresu opłacalności inwestycji w tym analizy NPV i IRR.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo SEO i SEM, konsultacje e-commerce »

  Z ponad 10-ci letnim doświadczeniem e-commerce manager stworzy dla Twojej firmy strategię promocji w internecie. Doradztwo w zakresie SEO i SEM, Konsultacje e-commerce. Kampanie AdWords dowolnej wielkości i typu. Przeprowadzam również audyty SEO i pomagam wyjść stronom z filtra ręcznego lub algorytmicznego.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi doradztwa biznesowego | WFY Group »

  Firma WFY Group oferuje swoim Klientom bogaty zakres usług, na który składają się między innymi doradztwo finansowe, prawne, podatkowe, a także doradztwo z zakresie HR i zarządzania ryzykiem. Siedziba WFY Group mieści się w Warszawie, ale firma posiada również oddziały w Poznaniu, Krakowie i Łodzi.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »