Podkategoria: Kredyty - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kredyty Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Finanse - Niezależny Doradca Finansowy »

  Zajmuje się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym. Doradzam zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniam bezpieczeństwo finansowe oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Sprawiam, że skomplikowany świat finansów i ubezpieczeń staje się bardziej zrozumiały. Chcę tworzyć nową jakość na rynku usług doradztwa finansowego, gwarantując spełnienie obietnic złożonych klientom.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradca Rzeszów »

  Internetowe Biuro Rachunkowe Doradca obsługuje małe
  i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, szczegółową wiedza i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
  Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Polega ona w szczególności na świadczeniu następujących usług:
  -doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
  -pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
  -doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
  Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
  Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla osób z komornikiem »

  Wsparcie finansowe dla osób, które posiadają zajęcie komornicze to często jedyne wyjście z trudnej sytuacji życiowej. Aby rozwiązać swoje problemy coraz częściej sięgamy po kredyt gotówkowy, który może zostać przeznaczony na dowolny cel. Dowiedz się więcej na czym polega istota kredytów komorniczych.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bankowe »

  Wszystkim mogą się zdarzyć przelotne perypetie płatnicze lub niezwłoczny wydatek. Wówczas nieraz decydujemy się na kredyt bankowy. Z pomocą naszej witryny odnajdziesz najdogodniejsze zobowiązanie, a także policzysz jaką masz zdolność kredytową i w jaki sposób ją powiększyć. Na stronie został przedstawiony każdy rodzaj zobowiązania, a z nim wartościowe porady przy zaciąganiu każdego z nich. Otrzymasz wiedzę jak zmniejszyć raty kredytu oraz końcowy nakład na kredyt. Na stronie możesz natknąć się też wiedzę o pozostałych usługach bankowych, jak na przykład inwestycje terminowe czy też rachunki oszczędzające. Jeśli chcesz mieć więcej wiadomości na ten temat, możesz zapisać się do naszego newslettera lub napisz do nas, a udzielimy Ci nieodpłatnej rady. Miło wszystkim polecam oraz zachęcam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Dużo osób posiada kiepskie warunki mieszkaniowe i śni, aby je zmienić. Taka inwestycja jest kolosalnym wydatkiem i z tego powodu życzylibyśmy sobie, aby rozłożyć go na dłuższy okres. Przydatny okazać się może kredyt. Nasz Serwis został stworzony dla tej kategorii ludzi, jest to strona na której odnajdziesz poradnik dla kredytobiorcy, dowiesz się co powinieneś zrobić, aby nie zostać oszukanym, skroisz zobowiązanie do swoich potrzeb, a to przy użyciu dzisiejszych wiadomości i drogocennym radom na temat tej problematyki. Przy użyciu komparacji hipotek zostaniesz poinformowany, który jest w każdej chwili najmniej kosztowny, a także w którym banku będziemy dysponowali największą zdolnością kredytową. Masz możliwość również wyedukować się w jaki sposób dostać kredyt z dopłatą "Rodzina na swoim". Gdybyś pragnął specjalnych wiadomości o tej problematyce, możesz wpisać się do biuletynu. Możesz również się z nami skontaktować, a użyczymy Tobie profesjonalnej wskazówki. Gdybyś potrzebował niusów o innych usługach bankowych, jak np. oprocentowanie lokat czy też konta oszczędzające, również je u nas znajdziesz. Ciepło każdemu rekomenduję i zachęcam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GOSPODAREK NIERUCHOMOŚCI »

  Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomosciami na terenie Lublina i okolic, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W naszej ofercie mamy ciągle nowe propozycje mieszkań, domów i innych nieruchomości.
  Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości Lublin. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji, sprawdzamy i pomagamy wyjaśnić stan prawny, dbamy o szczegóły transakcji. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze warunki kredytów hipotecznych. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Stosujemy Kartę Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomosci oraz Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leazing.pl - usługi finansowe oraz doradztwo »

  Leazing.pl - jest spółką która przez wiele lat na rynku dostarcza usługi finansowe najwyższej klasy.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wybierając nas masz pewność że to najlepszy wybór.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo w finansach osobistych i firmowych »

  Open Lender Polska Sp. z o.o. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą znaleźć korzystne rozwiązania finansowe klientom indywidualnym i firmowym. Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnego doradztwa i pomocy w zakresie kompleksowych rozwiązań kredytowych dostępnych na Polskim rynku finansowym. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów. Jesteśmy po to, by doradzać i służyć pomocą Klientom i wspólnie tworzyć przyjazny świat finansów. Nasi Doradcy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz pomoc Klientom w podejmowaniu kompleksowych decyzji finansowych. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu finansów osobistych jaki i firmowych. Jesteśmy otwarci na niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Umów się na bezpłatna konsultację z Doradcą Kredytowym Open Lender.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi »

  Bezstronne i bezpłatne doradztwo kredytowe to usługi cenione przez obywateli pragnących uzyskać kredyt budowlany lub korzystnie zainwestować gotówkę. Nie wszyscy doradcy są rzeczywiście niezależni, warto zatem wybrać się do oddziałów certyfikowanych podmiotów doradczych. Adresy, oferty i kontakt do najbardziej doświadczonych z nich znajdziecie tutaj.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koszalin »

  Koszalińskie biuro rachunkowe Constans, świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe, szerokiej rzeszy klientów z pomorza zachodniego. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi rozliczanie podatków - dochodowego PIT jak i CIT, rozliczenia związane z podatkiem VAT oraz roczne rozliczenia podatkowe. Biuro rachunkowe Constans, to także usługi kadrowe w tym rozliczenia z zakładem ubezpieczeń społecznych.

  Wszystkich przedsiębiorców z Koszalina i okolic, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Częstochowa www.CNIF.pl »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura nieruchomości w Częstochowie gdzie pomożemy Ci w kupnie lub sprzedaży nieruchomości, wykonamy profesjonalną wycenę, pozyskamy kontrahenta, załatwimy wszystkie formalności związane z pośrednictwem oraz doradzimy w sprawie finansowania, kredytów mieszkaniowych i hipotecznych. Nasze doświadczenie oraz referencje naszych klientów, które prezentujemy na stronie www.cnif.pl świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Jeśli zastanawiasz się co jest potrzebne aby kupić działkę, dom lub mieszkanie, masz jakieś pytania to nie wahaj się skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również aktualne oferty naszego biura nieruchomości oraz kontakt do naszych agentów. Jeśli jesteś z Częstochowy i okolic umów się na spotkanie, nasza oferta jest kompleksowa i wszystko możesz załatwić w jednym miejscu.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Wschowa »

  Najlepsze kredyty we Wschowie. Znajdź najtańsze kredyty we Wschowie. Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pożyczka.
  kredyt we Wschowie, kredyty we Wschowie, kredyty Wschowa, kredyt Wschowa, kredyt, kredyty, pożyczka we Wschowie, pożyczki we Wschowie, pożyczka Wschowa, pożyczki Wschowa

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty24.warszawa.pl - katalog stron finansowych »

  Katalog finansowy Kredyty24.Warszawa.pl prezentuje najlepsze oferty dziedziny finansów, bankowości w formie listy stron internetowych. Struktura serwisu to jasne kategorie/podkategorie z branży finansowej. Oceniamy profesjonalnie wpisy finansowe. Propozycje serwisu to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, banki, doradztwo finansowe, leasing, serwisy bankowe. Zapraszamy strony kredytowe do dodania wizytówki w serwisie.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Super Kredyt - katalog stron finansowych »

  Katalog www.SuperKredyt.info.pl przedstawia dobre produkty z dziedziny bankowości, finansów w formie listy stron internetowych. Podział katalogu stron to przejrzyste kategorie/podkategorie z branży finansowej. Oceniamy starannie wszystkie dodane strony kredytowe. Oferta strony to m.in. pożyczki gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, banki, doradztwo inwestycyjne, lokaty, serwisy bankowe. Zapraszamy strony finansowe do dodania prezentacji w serwisie.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akita Finance - kredyt na samochód »

  AKITA FINANCE specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie instrumentów finansowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie kredytów na samochód i inne pojazdy, leasingów samochodowych oraz leasingów maszyn i urządzeń. Oferujemy elastyczny leasing samochodowy oraz atrakcyjny kredyt na samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – nowe i używane, motocykle, skutery, quady, przyczepy, naczepy, ciągniki rolnicze, pojazdy specjalistyczne typu przyczepy campingowe, wywrotki, autobusy, karetki itp. Dzięki współpracy z czołowymi bankami i kilkoma Firmami Leasingowymi, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Zajmujemy się całościową obsługą kredytu i leasingu (przedstawienie i dopasowanie oferty dla Klienta, przyjęcie wniosku, przygotowanie i podpisanie umów, uruchomienie środków finansowych) oraz wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem na kredyt bądź leasing. Na terenie województwa Mazowieckiego dojeżdżamy do Klienta. W pozostałych województwach istnieje możliwość złożenia wniosku telefonicznie lub e-mailem.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, inwestycje, ubezpieczenia »

  Webfin.pl oferuje szerokie spektrum produktów finansowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych - dla klientów indywidualnych i firm.

  W serwisie znajdziesz duży wybór różnego rodzaju kredytów, pożyczek, konta osobiste i firmowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia motoryzacyjne, zdrowotne, turystyczne, rankingi, przegląd aktualności bankowych oraz nowość - porównywarkę produktów finansowych.

  Przejrzyj naszą ofertę, wybierz interesujące Cię produkty i złóż wniosek przez Internet - szybko, bez problemów i bez wychodzenia z domu!

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt »

  Stroną dominującą w stosunku kredytowym wobec kredytobiorcy jest bank, który określa warunki kredytu i jest uprawniony do kontroli jego wykorzystania oraz uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej, przy czym nie jest zobowiązany do udzielenia kredytu, nawet jeżeli osoba ubiegająca się o kredyt ją posiada. Kredyt występuje jedynie w formie bezgotówkowej, pod postacią zapisu na rachunku. Prawo udzielania kredytów mają wyłącznie banki, a środki na ten cel pochodzą z depozytów powierzonych bankowi przez ich klientów, dlatego umowy kredytowe reguluje prawo bankowe. W zależności od okresu kredytowania wyróżniamy kredyty krótkoterminowe (do 1 roku), średnioterminowe (od 1 roku do 3 lat) i długoterminowe (powyżej 3 lat). Podział kredytów bankowych [edytuj] kredyt gospodarczy kredyt obrotowy kredyt w rachunku bieżącym kredyt rewolwingowy kredyt w rachunku kredytowym kredyt docelowy przeznaczony na określoną w umowie operację kredyt na pokrycie bieżących zobowiązań udzielony jako pomoc finansowa w przypadku braku środków pieniężnych na pokrycie zobowiązań z okresem kredytowania krótszym niż 30 dni linia kredytowa odnawialna i nieodnawialna kredyt sezonowy udzielany jest firmom związanym z sezonowością kredyt wekslowy dyskontowy i akceptacyjny kredyt inwestycyjny udzielony na sfinansowanie inwestycji - długoterminowy kredyt dla osób fizycznych kredyt mieszkaniowy kredyt samochodowy kredyt konsumpcyjny Funkcje kredytu emisyjna - wprowadzenie pieniądza do obiegu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog kredytowy »

  Przedstawiamy Kredytowy.info.pl - moderowany katalog o tematyce finansowej. Dokładnie sprawdzane strony, zrozumiały układ katalogu oraz wielość kategorii pozwala na skuteczną reklamę w w sieci. Wśród obszernej gamy artykułów bankowo - finansowych godne uwagi są: kredyty gotówkowe, konta bankowe, oferty leasingowe, doradztwo inwestycyjne. Zapraszamy strony zajmujące się kredytami do przedstawienia swojej oferty na stronach katalogu.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Serwis finansowy Finansomania.net to nie tylko finanse osobiste czy finanse firmowe, ale również inne ciekawe informacje na temat polskiej bankowości, SKOK-ów, usług doradczych, podatków. W naszym wortalu znajdziesz najlepsze lokaty bankowe, aktualne oferty kredytów i pożyczek hipotecznych a także możliwości alternatywnego zainwestowania Twoich pieniędzy. Na łamach naszego serwisu dowiesz się jaki jest najnowszy ranking banków, kredytów gotówkowych czy kont osobistych. W naszym serwisie znajdziesz również opisy i opinie internautów o polskich bankach obejmujące m.in. banki komercyjne, banki spółdzielcze oraz banki internetowe. Odwiedź nasz serwis i sprawdź aktualności finansowe!

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron finansowych »

  Katalog www.Kredyty-info.net.pl przedstawia wartościowe wizytówki związane z branżą finansów. Nasz katalog jest świetnie przygotowanym lokalizacją w internecie, gdzie dzięki czytelnemu podziałowi na kategorie i podkategorie, a także zrozumiałej grafice łatwo zaproponujesz swoją prezentację. Profesjonalnie oceniamy wszystkie dodawane strony, z tego powodu wciąż umacniamy swoją pozycję zapewniając doskonałą jakość. W katalogu skupiają się oferty kredytów dla firm, kont oszczędnościowych, kont osobistych, serwisów finansowych, ubezpieczeń, ubezpieczeń dla firm, ubezpieczeń indywidualnych. Serdecznie zapraszamy strony z branży finansów do dodawania prezentacji do katalogu Kredyty-info.net.pl.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: