Podkategoria: Kredyty - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kredyty Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Kredytyfinansowe.com | Najświeższe informacje finansowe z kraju i ze świata. »

  Kredytyfinansowe.com to najlepsze miejsce w sieci, dla wszystkich, którzy interesują się swoimi finansami oraz sposobami ich szybkiego powielania. Znajdą się tu aktualne informacje finansowe, podatkowe, ubezpieczeniowe oraz inwestycyjne z Polski i ze świata.Najświeższe notowania giełd, wskaźniki i opisy, oraz praktyczne porady.Oferujemy również przegląd najlepszych ofert bankowych, ich dokładny opis oraz charakterystykę. Jeśli poszukują Państwo najlepszych opcji kredytowania mieszkania, samochodu czy projektów inwestycyjnych, zapraszamy na naszą stronę. Dodatkowo znajdą tu Państwo najważniejsze informacje podatkowe czy emertytalne oraz najciekawsze oferty biznesowe z całej Polski.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki społecznościowe »

  Udzielanie pożyczek z pominięciem banków jest korzystne zarówno dla Inwestora jak i Pożyczkobiorcy. Pożyczkobiorcy mogą uzyskać o wiele niżej oprocentowany kredyt niż w tradycyjnych instytucjach finansowych i nie muszą okazywać wielu dowodów na swoją wypłacalność, a Inwestorzy mają szanse na ulokowanie kapitału na procent wyższy niż na lokacie w banku, przy ciągle dość niskim ryzyku. Ryzyko jest zminimalizowane, ponieważ jedna pożyczka jest rozkładana na kilku Inwestorów – w zależności od jej wielkości. Ten zabieg zwiększa opłacalność transakcji. Każdy może też dowolnie dysponować swoimi środkami finansowymi.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne »

  Serwis przybliżający zjawisko social lending w Polsce. Sprawdź na czym polega idea pożyczek społecznościowych, w których stronami transakcji gotówkowych są osoby prywatne. Pożyczanie pieniędzy odbywa się z pominięciem banków, dzięki czemu osoby dające pożyczkę mogą zarobić więcej niż na lokacie, a z drugiej strony osoby pożyczający mogą taniej pozyskać gotówkę. Dodatkowo brak regulacji bankowych sprzyja łatwiejszemu uzyskaniu pożyczki. Dowiedz się na jakich zasadach funkcjonują pożyczki prywatne i gdzie udać się po pożyczkę.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY, POŻYCZKI, LEASING, kredyt mieszkaniowy, kredyty hipoteczne »

  Nasza firma istnieje na rynku finansowym od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w zaspokajaniu zmiennych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  Nasz zespół, złożony z wykwalifikowanych doradców posiada zdolność adaptacji wobec trudnych warunków rynku, co pozwala nieustannie poszukiwać optymalnych rozwiązań tym samym zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne blog »

  Blog finansowy kredyty-hipoteczne.biz.pl jest przeznaczony zagadnieniom kredytowym, zwłaszcza kredytom mieszkaniowym. Kredyty hipoteczne dają sposobność posiadania swojego mieszkania czy domu, jednak również są bardzo poważnym zadłużeniem, na kilkadziesiąt lat, nierzadko na całe życie. Toteż wybór tego rodzaju kredytu musi być szczegółowo przemyślany i tu radą służy nasz blog o finansach. Nasi specjaliści - blogerzy przedstawiają opinie i analizy, porównują warunki kredytowania pośród najpopularniejszych kredytów pod hipotekę. Tutaj poznasz również aktualne propozycje kredytowe najważniejszych polskich banków, z naszą poradą wybór kredytu będzie prostszy. Jeśli wahasz się, jaki kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie właściwy, zapraszamy na naszą stronę

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe blog »

  Kredyt gotówkowy to doskonała metoda na sfinansowanie pilnych wydatków, ale również bieżących potrzeb. Wyjazdy wakacyjne, uroczystości rodzinne, marzenie o nowym motorze, to wszystko i jeszcze więcej można sfinansować dzięki pożyczkom gotówkowym. Jeżeli brakuje funduszy zdecyduj się na kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel. To proste, ale w jaki sposób wśród tak ogromnej mnogości produktów banków dobrać tą odpowiednią? Banki i instytucje finansowe prześcigają się w nowych promocjach kredytów gotówkowych, oferując korzystniejsze warunki, niższe oprocentowanie, jednak nie każda oferta realizuje nasze wymagania. Tu z pomocą przychodzą specjaliści serwisu dobre-kredyty-gotowkowe.pl. Na naszym blogu przedstawiamy istotne informacje, najświeższe promocje oraz rzetelnie wyselekcjonowane według nas kredyty gotówkowe. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć czy kluczowe jest oprocentowanie kredytu, czas spłaty, wysokość raty, jakie są wymagane dokumenty zapraszamy na blog www.dobre-kredyty-gotowkowe.pl.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecane karty kredytowe »

  Karta kredytowa to funkcjonalna możliwość na korzystanie z pieniędzy, pewna i nie skomplikowana. Banki i instytucje finansowe prześcigają się w korzystnych propozycjach kart kredytowych, wdrażając systemy rabatowe, usługi dedykowane, lub ekstra ubezpieczenie na przykład ubezpieczenie na życie. Zadłużenie na karcie kredytowej może być alternatywą dla normalnego kredytu gotówkowego, czasami nawet takie wyjście jest bardziej opłacalne. Jak mądrze korzystać kart kredytowych, która karta kredytowa będzie najlepsza, jakie względy dają karty kredytowe sugerują nasi eksperci. Zapraszamy na stronę www.karta-kredytowa.biz.pl, znajdź odpowiedź, jaka karta kredytowa spełnia Twoje wymagania, skorzystaj z fachowych rad, dopasuj rodzaj karty kredytowej.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki kredyty »

  TwojeFinanse.waw.pl - portal informacyjny dla Twoich Finansów. Wiadomości i aktualności o: gospodarce, usługach, giełdzie, nieruchomościach. Jak oszczędzać? Zaciągnięcie kredytu hipotecznego łączy się z wieloma wydatkami. Każdy z nas musi co roku rozliczyć się z fiskusem. Operacje przewalutowania kredytu nie są zbytnio skomplikowane, wymagają jednak pewnej ostrożności. Z roku na rok obserwujemy rosnący udział w handlu firm zajmujących się sprzedażą przez internet.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Samochód to współcześnie nie wyłącznie wygoda i oszczędność czasu, ale również narzędzie w pracy. Nie zawsze mamy szansę zakupu samochodu za gotówkę, dlatego coraz chętniej wykorzystujemy wsparcie kredytowe przeznaczone na zakup samochodu. Blog auto-na-kredyt.pl przybliża wiele istotnych informacji, by dobór kredytu samochodowego był odpowiedni. Skorzystaj z rzetelnych rad, aktualnych informacji z obszaru kredytów na samochód. Dowiedź się jak pozyskać kredyt samochodowy, gdzie są dostępne oferty specjalne i kiedy jest odpowiedni czas na kupno wymarzonego auta. Jeśli chcesz zasięgnąć fachowych wiadomości finansowych, być pewnym dobrego wyboru kredytu samochodowego wejdź na naszą stronę.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Pożyczka hipoteczna jest wygodnym źródłem finansowania większych zakupów lub inwestycji przewyższających wartością typowy kredyt konsumencki. Na naszej stronie dowiesz się jakie banki oferują te pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości i na jaki procent Ci jej udzielą. Zestawiono też koszty zawierające opłaty i prowizje bankowe tak aby potencjalny klient wybrał najkorzystniejszą ofertę pożyczki hipotecznej. Pamiętaj ze pożyczka hipoteczna nie jest zagrożeniem przejęcia Twojej nieruchomości - nie w bankach które opisujemy i porównujemy, zapraszamy.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mini Ratka w PKO BP »

  Serwis poświęcony promocyjnej ofercie kredytów gotówkowych w PKO BP. Kwota pożyczki od 500 do 20.000zł na okres do 8 lat na dowolny cel.

  Dwa szczególnie atrakcyjne warianty oferty: z obniżonym oprocentowaniem lub bez prowizji - szczegóły u doradców.
  Za pomocą serwisu można złożyć zgłoszenie do banku w celu zgłoszenia chęci uzyskania pożyczki.

  Minimum formalności:
  -standardowo bez zabezpieczeń i bez poręczycieli
  -jeśli jesteś klientem PKO BP wystarczy twój dowód osobisty i oświadczenie o dochodach
  -jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP pożyczkę możesz otrzymać bez zabezpieczeń i bez poręczycieli, jedynie na podstawie dowodu osobistego, drugiego dokumentu ze zdjęciem i oświadczenia o dochodach. Standardowo zaświadczenie o zarobkach jest wymagane dopiero przy kwotach przekraczających 10 000 zł lub jeśli masz już inne pożyczki
  bez zgody współmałżonka pożyczka do 8000 zł na standardowych warunkach
  tylko jedna wizyta w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego i pieniądze mogą być do Twojej dyspozycji.

  Atrakcyjna pożyczka z ubezpieczeniem
  Dzięki dodatkowej ofercie ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych STU na Życie ERGO HESTIA SA I STU ERGO Hestia SA korzystając z Max Pożyczki możesz zapewnić spokój i bezpieczeństwo Sobie i Swoim najbliższym. Dodatkowo decydując się na zakup ubezpieczenia, możesz skorzystać z preferencyjnego oprocentowania pożyczki.

  Zapraszamy

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe blog »

  Niewielu z Polaków jest w stanie pozwolić sobie na zakup domu czy mieszkania za gotówkę, jednak każdy może spełnić marzenia o własnym mieszkaniu. Receptą jest kredyt mieszkaniowy. Jednakże do zatwierdzenia postanowienia, który kredyt zaciągniemy potrzebne są specjalistyczne wiadomości, neutralne porównania kredytowe oraz opnie specjalistów. To wszystko zbierzesz na blogu kredytymieszkaniowe.waw.pl, oprócz kompetentnych porad przedstawione są również najważniejsze wieści z rynku kredytowego i atrakcyjne produkty kredytowe banków. Na blogu www.kredytymieszkaniowe.waw.pl eksperci - blogerzy sugerują w jaki sposób najkorzystniej wziąć kredyt na mieszkanie, którą walutę wykorzystać, jak należycie dobrać typ rat oraz gdzie ubezpieczyć nasze wymarzone M. Jeżeli chcesz zasięgnąć fachowych informacji, być pewnym najlepszego wyboru kredytu mieszkaniowego odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog kredyty mieszkaniowe »

  Blog kredyty-mieszkaniowe.warszawa.pl jest przeznaczony kwestiom kredytowym zwłaszcza kredytom pod hipotekę.
  Kredyty mieszkaniowe to częstokroć najlepsza recepta na zakup swojego domu czy mieszkania, z tego powodu cieszą się niezmiennym wzięciem, nawet w czasach kryzysu instytucje finansowe udzielały wiele tych kredytów. Kredyt hipoteczny wiąże się jednakże z bardzo wieloma przepisami, restrykcjami, watro wobec tego nabyć podstawową wiedzę z zakresu kredytowania, aby dobrany kredyt był doskonale dopasowany do naszych potrzeb i możliwości. Te właśnie zasadnicze informacje, podane łatwym językiem przedstawiane są na blogu kredyty-mieszkaniowe.warszawa.pl. Blog kredyty-mieszkaniowe.warszawa.pl został stworzony z myślą o przyszłych kredytobiorcach, aby usprawnić im wybór kredytu wśród tak dużej ilości propozycji bankowych.
  Na naszej stronie internetowej eksperci sugerują jak najlepiej wziąć kredyt na mieszkanie, którą walutę wybrać, jak odpowiednio dopasować typ rat. Jeśli chcesz zasięgnąć rzetelnych informacji, być pewnym dobrego wyboru kredytu wejdź na kredyty-mieszkaniowe.warszawa.pl.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe blog »

  Blog kredytowy to zestawienie doniesień finansowych w prostej formie. Blog kredyty-kredyty.com.pl napisany jest językiem zrozumiałym dla wszystkich choćby tych, którzy z finansami nie mają wiele wspólnego. Na blogu znajdziesz wiadomości o różnych odmianach kredytów, są to m.in: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty bez BIK. Jeżeli masz problem z doborem sposobu kredytowania, nie masz pojęcia jakimi założeniami kierować się kiedy dobierasz kredyt, na co zwracać największą uwagę biorąc pod uwagę różne oferty, czy najistotniejsze jest oprocentowanie kredytu, okres kredytowania, wysokość raty, jakie są konieczne wnioski i dokumenty? Dobrze trafiłeś, na blogu Kredyty-Kredyty.com.pl zajmujemy się tymi wymienionymi problemami, w jasny i bezstronny sposób wyjaśniamy wszelkie zawiłości finansowe. Przedstawiamy też dobre naszym zdaniem oferty kredytów, skrzętnie wybrane z dużej ilości bankowych propozycji. Jeżeli pragniesz zasięgnąć rzetelnych wiadomości finansowych, być pewnym dobrego wyboru kredytu odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog kredytowy »

  Serwis finansowy przedstawia kwestie powiązane z szerokim pojęciem kredytów. Odnajdziecie na stronie wiadomości o wielu odmianach kredytów, od kredytów online, przez kredyty samochodowe, aż po kredyty hipoteczne. Te i sporo innych cennych informacji odnajdziesz na blogu taniekredyty.priv.pl, oprócz kompetentnych rad przedstawione są także najświeższe wieści z rynku kredytowego. Na stronie TanieKredyty.priv.pl eksperci doradzają jak najkorzystniej wziąć kredyt na dowód, którą walutę wybrać, w jaki sposób należycie dopasować typ rat. Jeśli pragniesz zasięgnąć rzetelnych informacji, być pewnym dobrego wyboru kredytu odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez BIK »

  BIK przechowuje informacje na temat wszelkich historii kredytowych przez kilka lat. Przez ten okres osoby ze złą historią mają duże problemy z uzyskaniem kredytu. Pomocną dłoń wyciągają do nich instytucje finansowe udzielające pożyczek bez BIK. Dalsze informacje na temat sposobów uzyskania takich kredytów znajdziesz na tej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy kredyt hipoteczny »

  W wyborze najtańszego kredytu na budowę domu lub kupno mieszkania mogą pomóc nam nie tylko konsultanci zatrudnieni w placówce banku, ale także wiedza zdobyta w internecie. Jeśli szukamy taniego kredytu hipotecznego powinniśmy najpierw zorientować się w rynku i dowiedzieć, jakie kredyty hipoteczne są obecnie polecane przez doradców finansowych.

  Doskonałym sposobem na znalezienie taniego kredytu może być także próba znalezienia opinii na temat tanich kredytów i wysłuchanie osób, które zaciąganie kredytu mają już za sobą. Wtedy dowiemy się choćby tego, jakie są realne koszty kredytu, jakie raty kredytowe spłacają te osoby i na jakie preferencyjne warunki możemy liczyć.

  Korzystając z wiedzy w internecie możemy także dowiedzieć się, jakie obecnie kredyty są najchętniej sprzedawane przez doradców finansowych i jakie kwoty pożyczek są najpopularniejsze. Przy okazji poszukiwania kredytu dowiemy się także jak ograniczyć koszty w pierwszych miesiącach w nowym domu a także, jak w przyszłości płacić niższe raty kredytowe oraz rachunki w naszym domu.

  Do zdobycia takiej wiedzy doskonale przygotuje nas serwis najtanszy-kredyt-hipoteczny.pl i to właśnie on jest polecany przez wiele osób zaciągających kredyty hipoteczne.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse / akuc.pl »

  Jak wiadomo - pieniądze nie są w życiu najważniejsze - pod warunkiem, że się je ma. Dlatego przedstawiam aktualne wiadomości z rynków finansowych w Polsce i na Świecie, dotyczące głównie: banków, giełdy, waluty, podatków, biznesu i emerytur - w nadziei, że pomogą one zainteresowanym w osiągnięciu sukcesu w życiu zawodowym i osobistym, opartego na solidnym fundamencie finansowym.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Firma specjalizująca się przede wszystkim w organizowaniu kredytów samochodowych. W krótkim czasie przy minimalnej ilości formalności może zorganizować auto o jakim marzysz. Twoja marzenia się spełnią. Nowe auto- marzenie wielu z nas, jednak jak je osiągnąć gdy ceny są wygórowane,
  a w naszych domowych budżetach zazwyczaj nie ma aż takich kwot możliwych do wykorzystania na niezaplanowane wydatki. Sposób jest prosty. Idealne rozwiązanie w takich sytuacjach to po prostu kredyty samochodowe. Często zamiast działać zastanawiamy się i dziesiątki razy analizujemy co zrobić żeby mieć upragniony samochód. Przestańmy się terroryzować rozważaniem dziesiątków scenariuszy, po prostu skorzystajmy z ofert jakie otwierają przed nami kredyty samochodowe. Pozwólmy osobą profesjonalnie przygotowanym do pertraktacji z klientami zająć się myśleniem i analizowaniem wysokości potencjalnej raty i naszych możliwości finansowych. Kredyty samochodowe same w sobie po prostu ułatwiają nam życie, więc nie traćmy czasu na niepotrzebne debaty i zastanawiania tylko wykażmy się rezolutności i zaradnością korzystając z tego co dobre i ciesząc się z nowo posiadanego samochodu.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator Kredytowy - Wszystkie banki w jednym miejscu »

  Informator Kredytowy to obszerna baza ofert banków z całej Polski. Teraz już nie trzeba odwiedzać każdego banku osobno. Na stronie znajdują się kalkulatory, porównywarki kredytowe i wiele innych elementów pomocnych w wyborze odpowiedniego produktu dla siebie.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: