Podkategoria: Kredyty - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kredyty Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Dobra Pożyczka - Opinie i Forum »

  Dobra pożyczka to idealny produkt dla osób ubiegających sie o zreperowanie swojego portfela. Długo doświadczenie i wykawalifikowana kadra pozwala na dobra nie dla klienta najlepszej opcji pożyczki gotówkowej. Produkt ten dodatkowo charakteryzuje się niskim oprocentowaniem. Dodatkowo można wymienić takie produkty jak; pożyczka dla zadluzonych, pozyczka na samochod, pozyczka na mieszkanie, pozyczka gotowkowa, pozyczka chwilowka, pozyczka konsolidacyjna, pozyczka na dowolny cel, pozyczka bez biku.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eurostudio-Silesia - Dotacje, Kredyty, Inwestycje, Doradztwo »

  Jeśli interesują Państwa dotacje na rozwój firmy lub inne formy finansowania projektów inwestycyjnych, zachęcamy do skorzystania z Naszych usług doradczych. Dobierzemy odpowiedni program i sporządzimy profesjonalną dokumentacje: biznes plan, wniosek aplikacyjny i pozostałe wymagane załączniki.
  Naszym Celem jest kompleksowość i najwyższa jakość świadczonych przez Nas usług oraz profesjonalizm współpracujących z nami doradców.
  Pomagamy i doradzamy w załatwianiu takich produktów bankowych jak: kredyt technologiczny, kredyt inwestycyjny, kredyt hipoteczny, leasing, factoring, itd.
  Opracowujemy fachową dokumentacje związaną z projektami inwestycyjnymi: biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowo-ekonomiczne, itd.
  Prowadzimy doradztwo w zakresie: wdrażania innowacyjnych technologii, odnawialnych źródeł energii, finansowania przedsięwzięć związanych ze wzrostem efektywności energetycznej.
  Sporządzamy analizy strategiczne, strategie rozwoju, analizy rynkowe, modele finansowe i biznesowe, optymalizacje struktury finansowania działalności oraz inwestycji przedsiębiorstw.
  Dzięki szerokiej współpracy z innymi podmiotami jesteśmy w posiadaniu stosownej wiedzy merytorycznej i doświadczenia w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych w dziedzinie organizacji, zarządzania oraz zagadnień ekonomicznych jednostek gospodarczych.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator kredytowy - kredyty bez tajemnic »

  Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz innych produktów bankowych. Strona zawiera ciekawe porady dotyczące ofert kredytowych, problemów z uzyskaniem kredytu, zdolnością kredytową i innymi sprawami związanymi z tematyką kredytów. Zaciągając kredyt często zastanawiamy się, gdzie dostaniemy kredyt na najdłuższy okres kredytowania. Czasem zdarza się również, iż wśród wnioskodawców jest osoba starsza co często stwarza problem, gdyż wszystkie banki mają wyznaczoną górną granicę wieku. Przedstawiamy, które Banki mają najdłuższy okres kredytowy bądź akceptują najwyższy wiek kredytobiorców.W przypadku zakupu nieruchomości na cele prywatne maksymalny okres kredytowy to 50 lat. Taki okres oferuje Bank Ochrony Środowiska w przypadku gdy kredytobiorca skorzysta z ubezpieczenia na życie (ale kredyt musi zakończyć się przed ukończeniem przez klienta 70 roku życia) oraz Getin Bank (do 80 r.ż.). 45 lat oferuje Bank DnBNord (do ukończenia 75 r.ż.) oraz Nordea w przypadku kredytu w PLN (do 70 r.ż). 40 lat oferuje już więcej banków w tym: mBank (do 70 r.ż), MultiBank (do 70.r.ż), Nordea (kredyt walutowy - do 70 r.ż), ING (wymóg posiadania 20% wkładu własnego - do 70 r.ż.), BNP paribas Fortis (do 75 r.ż), BGż (do 75 r.ż), Bank Pocztowy (do 80 r.ż, w przypadku kredytu na promocyjnych warunkach z ubezpieczeniem AVIVA do 75 r.ż.). Pozostałe Banki okres kredytowy ustaliły na 30 lat lub mniej.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny »

  Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlegają takie kredyty jak kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy,karty kredytowe czy pożyczka hipoteczna. Na Naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na ten temat, doradzimy / polecimy Ci najlepsze rozwiązania, porównamy oferty bankowe. Dowiesz się jakie zalety posiada kredyt konsolidacyjny, jak go spłacać, jak zaciągnąć, jakie jest jego oprocentowanie oraz wiele innych, ale równie przydatnych informacji na ten temat.Dodatkowo na stronie możesz zlożyc bezpłatny wniosek online.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra Pożyczka 24 - opinie portal informacyjny »

  Szukasz informacji na temat kredytu lub pożyczki? A może chcesz się dowiedzieć, jakie trzeba spełniać warunki przed pójściem do banku. Te i inne ważne dla nas informacje można odnaleźć na naszym portalu finansowym. Sprawdź czy wiesz już wszystko.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Concierge - doradztwo z zakresu inwestycji, ubezpieczeń i kredytów »

  Firma Concierge zajmuje się doradztwem finansowym z zakresu inwestycji,
  kredytów i ubezpieczeń. Oferuje ona bezpłatną analizę i budowę
  strategii finansowej, szeroko rozumianą pomoc w uzyskaniu kredytów
  hipotecznych,wsparcie w wyborze odpowiedniej dla danego klienta strategii
  oszczędzania i pomnażania majątku jak również formy zabezpieczenia
  zdrowia, życia i majątku. Firma pomaga także w znalezieniu specjalistów
  (m.in. kacelarii prawniczej,
  rzeczoznawcy majątkowego, notariusza, architekta, firmy budowlanej lub
  remontowej, projektanta wnętrz, biura rachunkowego)oraz odpowiedniej dla
  klienta nieruchomości mieszkalnej.
  Firma Concierge zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, których rozwiązania
  opierają się na dogłębnej analizie finansowej klienta. Pozwala to
  dokładnie dopasować się do jego potrzeb i możliwości i wybrać najwłaściwszą strategię dzialania.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie na kredyt »

  Interesuje cię kredyt na mieszkanie? Chcesz dowiedzieć się podstawowych informacji na temat kredytu mieszkaniowego,porównać oferty największych polskich banków? Sprawdź który kredyt będzie dla ciebie najkorzystniejszy i jakie dokumenty będą ci potrzebne przy podpisywaniu umowy w banku. Na stronie prócz przydatnych informacji istnieje możliwość złożenia bezpłatnego wniosku w wybranym przez państwa banku lub u doradcy kredytowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy Toruń »

  Strona poświęcona promocyjnej ofercie kredytu samochodowego w Getin Banku.nnNa stronie podane wartości wysokości oprocentowania w zależności od długości okresu kredytowania jak i wieku kupowanego pojazdu.nnIm młodszy pojazd tym oprocentowanie niższe. Aby zapoznać się, ze szczegółami oferty należy wypełnić formularz kontaktowy. Konsultant banku oddzwoni, wypyta o podstawowe założenia kredytu i wyliczy wysokość raty.nnW razie zainteresowania przekaże sposób podpisania umowy kredytowej.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-Z Finanse Kłodzko - doradztwo kredytowe i finansowe »

  Kredyt Kłodzko A-Z Finanse - zespół profesjonalnych doradców finansowych oferujących kompleksowe usługi z zakresu wyboru dogodnych strategii finansowych. Firma oferuje niezależne opinie związane z posiadanymi produktami radząc i pomagając klientom w ich wyborze. A-Z Finanse świadczy usługi z zakresu następujących produktów finansowych: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne w tym również w obcej walucie, kredyty w programie Rodzina na Swoim. Ponadto w ramach produktów emerytalnych oferuje Otwarte i Indywidualne Fundusze Emerytalne. Doradza również w wyborze korzystnej i bezpiecznej polisy ubezpieczeniowej a także różnego rodzaju produktów inwestycyjnych jak: lokaty czy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Głogów -A-Z Finanse »

  Kredyt Głogów: A-Z Finanse każdego dnia świadczy usługi doradcze na rzecz osób prywatnych i firm pomagając w wyborze najkorzystniejszych ofert rynku finansowego. A-Z Finanse z Głogowa proponuje klientom oferty produktów finansowych kilkudziesięciu banków w tym min; kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne w tym również w walucie obcej, fundusze inwestycyjne i lokaty bankowe. Firma świadczy również usługi doradcze z zakresu Otwartych i Indywidualnych Funduszy Emerytalnych oraz polis ubezpieczeniowych inwestycyjnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny, kredyt inwestycyjny, kredyt dla firm wszystko w jednym miejscu - Private Brokers »

  Doradcy finansowi z Private Brokers pomogą w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego lub firmowego. Dzięki znajomości procedur bankowych i wieloletniemu doświadczeniu, można uniknąć wielu problemów. W jednym miejscu dostępnych jest blisko 40 ofert banków, dzięki czemu można wybrać najlepszą. Firma wyspecjalizowana w kredytach mieszkaniowych i firmowych, począwszy od pożyczek hipotecznych, przez kredyt na remont skończywszy na kredycie na zakup nieruchomości lub konsolidacyjny. Dla firm oferta obejmuje kredyt obrotowy, inwestycyjny, factoring, hipoteczny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Goldenegg - doradcy kredytowi w Warszawie »

  "Kredyty Hipoteczne Warszawa - firma Goldenegg to wyspecjalizowany zespół doradców kredytowych i inwestycyjnych z wieloletnim doświadczeniem oferujący klientów sprawdzone oferty instytucji finansowych oraz pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i gotówkowych. Ponadto firma oferuje doradztwo z zakresu : zawierania polis ubezpieczeniowych, otwartych funduszy Emerytalnych, Indywidualnych kont Emerytalnych, funduszy oraz polis inwestycyjnych."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki - serwis informacyjny »

  kres studiów, który często pamiętamy i wspominamy przez całe życie to często wyznacznik naszej przyszłej kariery zawodowej. Stały wzrost kosztów utrzymania, wzrost cen żywności i podstawowych artykułów sprawia, że okres nauki na uczelni wyższej staje się bardzo dużym wydatkiem dla przeciętnej polskiej rodziny. Oferta rządu w postaci preferencyjnego kredytu studenckiego pozwala znacząco ułatwić tę drogę młodemu człowiekowi. Oprocentowanie zaledwie na poziomie inflacji, dopłata do odsetek oraz co najważniejsze - karencja jego spłat to idealna propozycja dla każdego studenta. Jeśli interesuje cię temat kredytu studenckiego zapraszamy na nasz serwis. Poznasz tu wszelkie zalety z jego korzystania, wymagania na aktualny rok oraz szereg odpowiedzi na zadawane przez was pytania. W przypadku jakichkolwiek problemów, możesz również przesłać śmiało (za darmo) nurtujące kwestie bezpośrednio do autorów serwisu. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredytolog.com.pl - szybka pożyczka »

  Pieniądze nie urzeczywistniają marzeń, mogą jednak wesprzeć w realizacji wielu z nich dlatego warto sobie pomóc i skorzystać z kredytu lub pożyczki. Jeżeli interesuje Państwa pożyczka przez Internet, kredyt online lub karta kredytowa online, zapraszamy do naszego serwisu. Dostarczana do Państwa pożyczka przez Internet to przedsięwzięcie dla wszystkich, którzy lubią nowoczesne rozwiązania, komfort oraz oszczędność czasu. Dzięki nam, nie opuszczając domu, leżąc wygodnie w fotelu otrzymacie Państwo interesujące Was pożyczki gotówkowe, współgrające z Waszymi potrzebami i możliwościami finansowymi.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe »

  Zanim zdecydujesz się na kredyt hipoteczny poznaj praktyczne informacje o kredytach. Przeczytaj jakie koszty kredytu będziesz musiał ponieść oraz czym jest zdolność kredytowa. Skorzystaj z kalkulatora oraz słownika kredytowego. Porównaj kredyty mieszkaniowe online i wybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz i kalkulatory internetowe »

  Typowe i nietypowe kalendarze internetowe, w tym: kalendarz szkolny, kalendarz ferii zimowych, kalendarz dni płodnych, kalendarz imienin, kalendarz ze świętami, kalendarz świąt nietypowych i wiele innych przydatnych kalendarzy. Polecamy również nasze kalkulatory: kalkulator kredytowy, kalkulator dat i kilka innych przydatnych kalkulatorów.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty w żarach - minimum formalności maksimum korzyści! »

  Potrzebujesz szybkich pieniążków?
  Szykujesz się na długo wyczekiwane wakacje,ale nie masz za co sfinansować podróży i dodatkowych atrakcji?
  A może marzy ci się nowe mieszkanie lub samochód?

  Dla nas zapewnienie Tobie takich dodatkowych pieniążków to nie problem! Zgłoś się do Nas a razem wybierzemy dla ciebie najlepszą ofertę!
  Doradzimy i pomożemy w taki sposób by obie strony były zadowolone.

  W ofercie naszego Banku, który jest oficjalnym partnerem Alior Banku znajdziecie Państwo między innymi takie produkty jak:

  kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe, chwilówki, pożyczki gotówkowe, pożyczki na dowód, pożyczki w ramach programu rządowego Rodzina na swoim i wiele innych.

  Dlaczego warto wziąć kredyt właśnie u Nas?
  Gwarantujemy najniższe raty kredytowe - okres kredytowania wydłużamy nawet do 50 lat!

  U nas czeka na ciebie minimum formalności a w zamian za to maksimum korzyści!

  Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą! Zadzwoń lub przyjdź i przekonaj się sam!

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hossa Finance Szczecin »

  Hossa Finanse to prawdziwie niezależna instytucja finansowa, której fundamentem funkcjonowania jest praktyczne doradztwo w ramach instrumentów i produktów finansowych dla osób indywidualnych a także przedsiębiorstw. Jesteśmy jednostką kompleksową, gdzie wyśmienicie wyedukowani doradcy finansowi pomogą Ci nie wyłącznie wyselekcjonować najlepszą ofertę pośród ogromnej ilości produktów finansowych, jakie są dostepne, ale takżewraz z Tobą pomogą ukończyć z sukcesem cały tok operacyjny - od czasu sygnowania wniosku kredytowego po pozyskanie pożyczki czy też kredytu. Nasza specjalność to kredyt hipoteczny Szczecin to miasto, w którym mamy siedzibę. Jesteśmy jednostką kompleksową, gdzie nienagannie wyszkoleni doradcy finansowi pomogą Ci nie tylko wyselekcjonować najlepszą ofertę pośród dziesiątek produktów finansowych, jakie są na rynku, ale takżewspólnie z Tobą pomogą przeprowadzić pomyślnie cały tok operacyjny - od wypełnienia wniosku kredytowego po otrzymanie pożyczki lub kredytu.Doradcy firmy moga zaproponować Państwu kredyt hipoteczny, samochodowy czy nawet kredyt inwestycyjny Szczecin jest siedzibą firmy i to miasto i okolice są głównym obszarem jej działania.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pożyczka forum »

  Wielu ludzi nie ma zielonego pojęcia na temat pożyczek i wszystkiego co z tym związane. Czy więc można takie informacje gdzieś zdobyć. Z pewnością tak i nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać. Wystarczy wejść na przykład na jedną ze stron łatwo dostępnych w sieci. Taką jest na przykład dobrapozyczkaforum.com. Bez problemu można odnaleźć najciekawsze i najważniejsze szczegóły dotyczące pożyczek, a także miejsc w których można je otrzymać. Zamieszczone na stronie teksty są konkretną informacją dla przyszłych i obecnych pożyczkobiorców. Warto co jakiś czas ją odwiedzać, gdyż systematycznie pojawiają się na niej treści ściśle powiązane z pożyczkami i sposobem ich zaciągania. Wielu ludzi chwali daną stronę, dlatego trzeba po prostu na nią wejść i sprawdzić samemu co jest jej zaletą a co wadą, jeżeli takowe posiada. Jeżeli ktoś ma ochotę, może również pod konkretnym tekstem dodać swój wpis na jego temat. Wypowiedzi jak się okazuje są różne, warto je sprawdzić oraz ocenić przynajmniej niektóre teksty.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maney GoFinanse - Internetowy doradca »

  Maney GoFinanse - pierwszy polski internetowy bank okazji. Niezależny, bezpieczny i najtańszy. Finanse i kompleksowe korzyści. Atrakcyjne kredyty. Konta osobiste. Fundusze inwestycyjne, emerytalne i ubezpieczeniowe. Polski kapitał.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: