M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk

Kancelaria adwokacka z Gdańska jest kierowana przez adwokata Macieja Włodarczyka. Działa na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Prywatna Praktyka Adwokacka współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Świadczy pomoc prawną z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Poza tym występuje o odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego bądź wypadku w czasie pracy. Reprezentuje osoby pokrzywdzone oraz oskarżone przed sądami. Prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorstw, oprócz tego przedstawia interesy spółek prawa cywilnego przed organami administracji. Więcej informacji umieszczono na witrynie.

Szczegóły strony www.adwokat-wlodarczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-wlodarczyk.pl:

M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski »

  Ekspert prawa zamówień publicznych - zamówienia publiczne Warszawa. Wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami. Pomoc prawna dla firm i osób fizycznych, zamówienia publiczne dla zamawiających i dla wykonawców. Szkolenia, doradztwo, przetargi, zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, reprezentacja przed sądami, reprezentacja przed Krajowa Izbą Odwoławczą, zastępstwo procesowe odwołania, apelacje, skargi, zażalenia, wnioski. Sporządzanie SIWZ. Prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo nowych technologii (IT), prawo autorskie, prawo administracyjne, prawo budowlane.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Nie dla wszystkich scheda jest powodem do szczęścia. W bardzo wielu przypadkach sprawdy o spadek nie tylko nadzwyczaj ospale się toczą ale dodatkowo nastręczają wielu dodatkowych udręk i problemów. W momencie gdy chodzi o finanse, rozpoczyna się najczęściej gigantyczna bitwa. Właśnie w takich położeniach pomoc prawna jest wskazana.
  Skutkiem tego jeżeli dysponujecie spadkiem zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej kancelarii przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański »

  Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Toruniu przy ul. Wiązowej 16/4. Z tego względu jej działalność skupia się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, zwłaszcza w takich miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Lipno, Brodnica, Golub – Dobrzyń oraz Inowrocław. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również usługi na terenie całego kraju. Kancelaria poleca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria współpracuje z licencjonowanym biurem prawno – rachunkowym, a także z kancelarią notarialną oraz komorniczą.
  Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna i kompleksowa obsługa prawna. Standardy działania Kancelarii adwokackiej zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci profesjonalizmu i skuteczności podejmowanych działań prawnych.

  Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stachniałek Kancelaria Adwokacka Iława »

  Adwokat Paweł Stachniałek prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Iławie.

  Adwokat Oferuje pomoc prawną z zakresu
  - odszkodowań (szkoda na osobie, na mieniu, wypadki komunikacyjne, szkody w uprawach, błąd medyczny),

  - prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie rodzicielstwa, podział majątku),

  - prawa spadkowego (dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, testament),

  - spraw dotyczących nieruchomości (zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, księgi wieczyste, hipoteki),

  - windykacji (egzekucja, wezwania do zapłaty),

  - prawa pracy (dochodzenie wynagrodzenia, odszkodowania, ustalenie stosunku pracy, wypowiedzenie umowy o pracę),

  - prawa administracyjnego (skargi, odwołania, skargi kasacyjne),

  - prawa karnego (obrona, pełnomocnictwo oskarżyciela posiłkowego, prywatne akty oskarżenia),

  - prawa gospodarczego (upadłość, rejestracja spółek prawa handlowego, umowy).

  Główny obszar działania adwokata to Iława, Ostróda, Olsztyn, Elbląg, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Susz, Kisielice, Zalewo i Kurzętnik. W razie potrzeby usługi adwokata świadczone są na terenie całego kraju.

  strona: www.adwokat-ilawa.com

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka adwokata Patrycji Kucharczyk to kancelaria godna zaufania. Na polskim rynku istnieje już od 2007 roku, natomiast jej siedzibę można znaleźć na lubelskim rynku. Zatrudnia profesjonalistów, których interesuje zarówno obsługa prawna firm, jak i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z wieloma różnymi dziedzinami prawa, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to współpracuje z innymi specjalistami, którzy mogą być pomocni w rozwiązywaniu danej sprawy.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Maksymilian Bergtraum »

  Kancelaria prowadzona przez adwokata Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi prawne na terenie Jeleniej Góry i Wrocławia. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, sprawach rodzinnych oraz tematach związanych ze sporządzaniem i analizą umów. Porady prawne świadczone są zarówno dla firm i przedsiębiorstw jak i dla osób prywatnych.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »