Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zarządzane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie w biurowej części Mokotowa.

Firma świadczy usługi outsourcingu księgowego, kadrowo-płacowego, jak również doradztwa oraz audytu. Obsługa księgowa prowadzona jest w oparciu o przepisy polskie i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej.

Działamy wyłącznie na sprawdzonych i stabilnych systemach księgowych, takich jak CDN OPT!MA firmy Comarch, sprawność przepływu dokumentacji między klientem a biurem zapewnia Elektroniczny Obieg Dokumentów. Prace prowadzone są pod nadzorem Biegłych Rewidentów i Doradców Podatkowych.

Bezpieczeństwo danych zapewniają restrykcyjne procedury oraz nowoczesny system ograniczonego dostępu i ciągłej archiwizacji.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na kwotę 1 000 000 złotych.

Z naszego doświadczenia korzysta kilkaset klientów o różnych formach organizacyjnych, działających w wielu dziedzinach.

Komunikujemy się swobodnie w języku polskim i angielskim.

Szczegóły strony macauditor.pl:

Podlinkuj stronę macauditor.pl:

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sortis Sp.zo.o Najtańsze Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  1/ pełna ewidencja księgowa
  2/ uproszczona ewidencja księgowa- KpiR,
  Ryczałt Ewidencyjny, Karta Podatkowa
  3/ rozliczenia VAT krajowy, VAT unijny,
  import i eksport
  4/ prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z
  ZUS-em
  5/ deklaracje PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS
  6/ sprawozdania finansowe, sprawozdania
  do NBP, GUS, PIP itp.
  7/ inne czynności usługowe

  Cennik Biura Rachunkowego Sortis sp.zoo. jest jawny, sprawdź ile zapłacisz u nas za usługę www.sortis.net, lub e-mail: biuro@sortis.net, tel.91 422 20 22, fax. 91 422 08 22, siedziba: Felczaka 20 c, 71-417 Szczecin

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fenig - Biuro Rachunkowe Kraków - księgowość Kraków, rachunkowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Fenig Kraków świadczy usługi księgowe oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość kraków, rachunkowość kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Zabrze Krystyna Łukaszczyk »

  Problem z podatkami? Księgowa z Zabrza pomoże. Biuro rachunkowe składające się z 10 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem obsługuje regionalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Skomplikowane przepisy podatkowe. Pit, Cit i Vat staną się w końcu jasne, a zawiłości polskiego systemu podatkowego przestaną być odwieczną tajemnicą. Są sposoby na podatki. Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk, Obrońców Westerplatte 4 Zabrze.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin - Ekomat »

  Biuro rachunkowe Ekomat ze Szczecina, zajmuje się księgowością, doradztwem podatkowym oraz dotacjami unijnymi. Zespół profesjonalistów pod nadzorem właściciela eksperta Gwarantuje najwyższą jakoś usług, która procentuje zaufaniem. Dzięki temu uzyskujesz poczucie bezpieczeństwa i stabilności dla Siebie i swojej firmy.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowo rachunkowe »

  Nasze biuro zajmuje się pełną obsługą księgową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi dla stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych i przedstawicielstw. O zadowoleniu naszych Klientów najlepiej świadczy wieloletnia współpraca z ogromną większością z nich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę składającą się z biegłych rewidentów oraz samodzielnych księgowych. Nasz personel świetnie zna specyfikę wszelkich form organizacyjnych podmiotów gospodarczych oraz posiada ogromną znajomość przepisów podatkowych. Naszym atutem jest wszechstronna oferta cechująca się elastycznością oraz komplementarnością usług.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Księgowy, Namysłów »

  Grupa MTD – Biuro rachunkowe w Namysłowie. Świadczymy odpłatne usługi w zakresie: prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenia ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń, wspólnot itp., pełnej obsługi kadrowo-płacowej i ZUS, sprawozdań do GUS.
  Staramy się doradzać, udzielać wyjaśnień i porad. Informujemy i konsultujemy w sprawach księgowych oraz w przypadku posiadanego pełnomocnictwa reprezentujemy podmiot przed organami skarbowymi.
  Pomagamy firmom wybrać najkorzystniejszy kredyt czy też leasing lub najbardziej atrakcyjną pożyczkę spośród ofert wielu banków. Określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty kredytu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w pracy z bankami oraz przeszkolonej w tym zakresie kadrze specjalistów.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amicus. Biuro. Ociepka E. pełna obsługa księgowa wrocław »

  Firma AMICUS to wysokiej klasy biuro księgowo - rachunkowe, które prowadzi swoją działalność w Częstochowie. Właścicielką biura jest pani mgr Edyta Ociepka. Decydując się na skorzystanie z usług firmy AMICUS zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie transakcje w Waszej firmie zostaną porządnie zaksięgowane i rozliczone. AMICUS proponuje przedsiębiorcom usługi ryczałtowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadrowo - płacową, łącznie z wypełnianiem deklaracji ZUS wszystkich pracowników danej firmy. Niezwykle okazały jest również zakres usług jednorazowych. Po dokładne informacje dotyczące propozycji firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pabianice - Krzysztof Karczmarz »

  Oferujemy pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z założeniem własnej działalności. Naszych klientów osobiście reprezentujemy przed Urzędem Skarbowym lub ZUS'em.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

  Obsługujemy już ponad 100 firm w różnych branżach. Każda firma jest traktowana indywidualnie. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania poufności w kontaktach z naszymi klientami.

  Biuro Rachunkowe Pabianice ustala wszystkie ceny indywidualnie dla każdego klienta. Ceny są stałe i niezmienne przez cały rok.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Przedstawiam Państwu firmę Sukulent. Jest to biuro rachunkowe, które prosperuje w Łodzi. Obsługujemy klientów w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz wszelkich innych usług związanych z rachunkowością.
  Będzie nam bardzo miło jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym w Łodzi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w księgowości. Dzięki temu możemy zapewnić usługi na wysokim poziomie w korzystnej cenie. Biuro rachunkowe Sukulent w Łodzi obsługuje małe, średnie i duże firmy. Za każdym razem zapewniając terminowość i profesjonalizm.
  Rozumiemy, że samodzielne zajmowanie się księgowością jest uciążliwe i przeszkadza w realizowaniu swoich usług. Zdecydowanie lepiej jest poświęcić ten czas na doskonalenie swoich usług i rozwijanie umiejętności.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe CredoTax »

  CredoTax to profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu. Oferuje usługi księgowe na najwyższym poziomie. Świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm, obsługę kadrową niezależnie od formy prowadzonej działalności.

  Data dodania: 24 08 2016 · szczegóły wpisu »