Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zarządzane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie w biurowej części Mokotowa.

Firma świadczy usługi outsourcingu księgowego, kadrowo-płacowego, jak również doradztwa oraz audytu. Obsługa księgowa prowadzona jest w oparciu o przepisy polskie i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej.

Działamy wyłącznie na sprawdzonych i stabilnych systemach księgowych, takich jak CDN OPT!MA firmy Comarch, sprawność przepływu dokumentacji między klientem a biurem zapewnia Elektroniczny Obieg Dokumentów. Prace prowadzone są pod nadzorem Biegłych Rewidentów i Doradców Podatkowych.

Bezpieczeństwo danych zapewniają restrykcyjne procedury oraz nowoczesny system ograniczonego dostępu i ciągłej archiwizacji.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na kwotę 1 000 000 złotych.

Z naszego doświadczenia korzysta kilkaset klientów o różnych formach organizacyjnych, działających w wielu dziedzinach.

Komunikujemy się swobodnie w języku polskim i angielskim.

Szczegóły strony macauditor.pl:

Podlinkuj stronę macauditor.pl:

Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi księgowe Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Możesz bez obaw powierzyć nam swoją firmę. Jako biuro rachunkowe w sposób profesjonalny, z udziałem kompetentnych i doświadczonych specjalistów z z zakresu finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo - płacowe, podatkowe i inne, byś Ty nie musiał się martwić o nic, jak tylko o biznesowy aspekt Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Wybierając usługi Optimum możesz być pewien, że powierzasz kwestie finansowe swojej firmy w dobre ręce. Nasze biuro rachunkowe to profesjonalizm, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Synergia - Biuro rachunkowe »

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, płac, kadr i finansów. Ofertę wsparcia z zakresu księgowości kierujemy dla sektora NGO, tj. stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów gospodarczych. Wspieramy firmy w procesach planowania i analiz ekonomicznych. Usługa księgowa wykonywana jest przez księgowych posiadających uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zapraszam, Grzegorz Dębowski, tel. 12 288 00 24

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Księgowo Audytorska My - Tobie Kielce »

  Firma audytorska "Tobie" Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZU, szkolenia, doradztwa finansowego, pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Współpracujemy także ze specjalistami w zakresie prawa i informatyki.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Rachunkowość jest bardzo złożonym tematem. Ciągłe zmiany ustaw nie ułatwiają odnaleźć się na polu księgowości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące działalności biura rachunkowych oraz szeroko pojętej księgowości, dowiesz się wszystkiego na ten temat na naszej stronie internetowej. Zostaw u nas również swoje pytanie.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nolotax.pl »

  Nolotax.pl jest profesjonalnym biurem rachunkowym, świadczącym usługi kompleksowej księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz optymalizacji kosztów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne, kompleksowe podejście do każdego klienta. Nasze bogate doświadczenie pozwala również na obsługę organizacji pożytku publicznego (głównie Stowarzyszeń oraz Fundacji) oraz rozliczania projektów unijnych. Nasi klienci mogą skorzystać także z usługi wirtualnego adresu. Dewizą Nolotax.pl jest dbałość o interesy naszych klientów w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • AVAT Rzetelne biuro księgowe »

  W Zielonce, w województwie mazowieckim, działa biuro rachunkowe AVAT, które specjalizuje się w usługach księgowych dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie uproszczonej oraz pełnej księgowości oraz obsługi kadr i płac. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencję podatkową, wykonujemy sprawozdania finansowe, e-księgowość i wymianę dokumentów prze Internet. Oferujemy także pomoc w ramach niestandardowych usług, takich jak analiza kosztów, wystawianie faktur, robienie przelewów itd. Swoje usługi adresujemy także dla osób rozpoczynających działalność, a także większych przedsiębiorstw, spółek osobowych, handlowych i stowarzyszeń. Dzięki współpracy z naszym biurem, zyskują Państwo czas oraz mogą skoncentrować się na rozwinięciu firmy. Dla nowych klientów biura księgowego AVAT w pierwszych dwóch miesiącach obsługa rachunkowa za 1 zł. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ICN w Lublinie »

  Biuro rachunkowe ICN w Lublinie – sprawdzony wybór w niskiej cenie. Każdy przedsiębiorca wraz z założeniem działalności gospodarczej, ma przymus rozliczać się ze swoich dochodów. Zdecyduj się na nasze doradztwo podatkowe w Lublinie.

  Ty zajmujesz się kierowaniem własnej firmy, a papierkową robotę zlecasz innym – i co najlepsze fachowcom wykształconym w kierunku finansów. Nasze księgowe oferują bystre wskazówki jak zarządzać firmą, doradztwo gdzie można wygospodarować koszty oraz reprezentowanie Twojej działalności przed urzędem podatkowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Sydor" »

  Nasza firma świadczy pełen wachlarz usług związanych z księgowością. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem oraz marketingiem. Swoim klientom bezpłatnie tworzymy strony internetowe oraz pozycjonujemy je w podstawowym zakresie. Zależy nam na rozwoju i stabilnej pozycji naszych klientów dlatego oprócz usług związanych z księgowością proponujemy również usługi marketingowe. W wielu branżach ilość klientów zależy od pozycji w wyszukiwarce google. Takie działania wyróżniają nas spośród konkurencji. Pracujemy głównie z firmami bez względu na sposób rozliczania się z fiskusem. Rozliczamy ryczałt, książkę przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość. Oprócz firm na pełnej księgowości świadczymy usługi dla stowarzyszeń i kół łowieckich. Pomagamy również podmiotom które chcą zmienić sposób rozliczania się lub wybrać dla nich najkorzystniejszy. Prowadzimy również kadry. Możemy reprezentować naszych klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Z ZUSem rozliczamy się za pomocą programu Płatnik. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do najważniejszych dokumentów przez internet co pozwoli w pewien sposób kontrolować naszą działalność. Działamy w Przemyślu i okolicach miasta. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszych usług. Jeżeli jesteście niezdecydowani na wybór firmy zapraszamy do biura które mieści się pod adresem Plac na Bramie 8, gdzie będziemy mogli osobiście szczegółowo przybliżyć wam warunki współpracy.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe, Kredyt, Leasing, Dotacje - Legnica »

  Finsea jest firmą doradczą oraz biurem rachunkowym świadczącym pełen zakres usług księgowych. Dla naszych klientów poza tradycyjnymi usługami księgowymi świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania finansowania dla firm oraz osób indywidualnych.
  Wspieramy przedsiębiorców w realizacji inwestycji przygotowując dokumenty o wnioski kredytowe i dotacyjne, składając je i nadzorując proces przyznania środków finansowych oraz rozliczając uzyskane finansowanie. Dla klientów indywidualnych świadczymy usługi polegające na doborze najlepszych ofert kredytów hipotecznych lub gotówkowych jak i produktów inwestycyjnych. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze spółek z o.o. a w szczególności nowo powstających rozpoczynających swoją działalność. W ramach współpracy z nami rozliczymy twoje wszystkie podatki: Pit, Cit, Vat itd. złożymy w twoim imieniu wszystkie sprawozdania oraz doradzimy tak aby maksymalnie zoptymalizować twoją firmę.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »