MADG - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

MADG

Biuro biegłego rewidenta i biegłego księgowego MADG zlokalizowane jest we Wrocławiu i świadczy wysoką jakość usług. W MADG klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa księgowego oraz usług audytorskich na wysokim poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu dokształcaniu się w zakresie prowadzonej działalności klienci MADG mogą liczyć na wysoką jakość usług oraz profesjonalną pomoc. Zapraszamy do korzystania z usługi badania sprawozdań finansowych oraz innych usług wchodzących w zakres sprawozdawczości. Pełen zakres usług dostępny jest na stronie internetowej MADG.

Szczegóły strony madg-rachunkowosc.pl:

Podlinkuj stronę madg-rachunkowosc.pl:

MADG

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe w Londynie - Zakładanie i Rejestracja Firm, zwrot podatku z UK, benefityj »

  Na wstepnie chcemy zaznaczyć, że Biuro EB bookkeeper4you wykonuje usługi ONLINE, jak i OFFLINE bez względu na miejsce zamieszkania klienta .

  Jakie usługi Państwu oferuje biuro rachunkowe EB bookkeeper 4you w Londynie:

  - prowadzenie księgowości dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Londynie, jak i porady w założeniu tejże działalności.
  - Zakładanie i rejestracja Firm w 5 godzin ( Również ONLINE ).
  - Rozliczenie podatkowe roczne - Self assessment, Tax return,
  - Zwrot podatku dla zatrudnionych w UK, bądz byłych zatrudnionych w UK, zwrot podatku dla osób samozatrudnionych, oraz dla osób pracujących w systemie CIS - Tax refund.
  - Pomoc w uzyskaniu benefitów (zasiłków ) jak: tax credit, child benefit, housing benefit, maternity allowance.

  Firma posiada stronę internetową, która jest przystosowana również do wykonania powyższych usług ONLINE. Zawarte na niej formularze są szyfrowane ( Autoryzacja SSL ), co oznacza bezpieczeństwo wysyłanych danych ( zobacz zasady ochrony danych osobowych, oraz do polityki prywatności firmy ).

  Biuro rachunkowe / księgowe " EB bookkeeper 4you " w Londynie Zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.

  Dane kontaktowe :
  www.bookkeeper4you.co.uk/?str=kontakt

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fenig - Biuro Rachunkowe Kraków - księgowość Kraków, rachunkowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Fenig Kraków świadczy usługi księgowe oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość kraków, rachunkowość kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jawa Biuro Podatkowe, rachunkowe, Stawiguda »

  Oferta współpracy jest skierowana do osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności zarówno z terenu miasta Olsztyn, powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, ale również do podatników z Warszawy, Gdańska, Poznania... całego kraju

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ex Lege Usługi Księgowe »

  Zlecając rozliczenia firmy księgowości zewnętrznej, ma się zagwarantowaną poufność, uczciwość i bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria, usługi księgowe Wejherowo to nowoczesna księgowość, z wiedzą, pasją i kwalifikacjami, pozwala czuć się pewnie i z większą swobodą, wiedząc, że ktoś czuwa nad rozliczeniami i ewidencjami. Biuro rachunkowe Wejherowo ponosi wszelką odpowiedzialność za błędy księgowe, ponadto dzięki nowoczesnym technologiom i indywidualnemu podejściu do klienta oferuje niskie ceny prowadzenia dokumentacji. Profesjonalna kancelaria księgowa poszukuje indywidualnych rozwiązań dla swoich klientów, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Usługi księgowe Wejherowo to biuro z certyfikatami, z księgowymi pełnymi pasji i poszukiwania rozwiązań. Każda działalność gospodarcza jest inna, w związku z tym cechuje ją różnorodność w rozliczeniach i tym samym indywidualnie powinny być dopasowywane ceny za obsługę. Biuro rachunkowe Wejherowo stosuje właśnie te formy rozliczeń, ponadto zapewniając swoim klientom terminowość, uczciwość i podsuwanie najlepszych rozwiązań finansowych.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Medtax Konrad lech »

  Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3B. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej.
   
  Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie tylko w sprawach księgowych, ale również w zagadnieniach związanych z sanepidem, NFZ czy prawem medycznym.
   
  Biuro rachunkowe MedTax Żory gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pełną poufność informacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W każdym przypadku zakres obsługi dostosowany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Świadczymy również usługi związane z rocznym rozliczeniem PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie Online - Aplikacja do fakturowania online »

  Mobilna faktura to praktyczna aplikacja do fakturowania online. Taki program jak faktura VAT online zapewni Państwu wystawianie faktur online w bardzo krótkim okresie. Aplikacja do fakturowania którą oferujemy z pewnością sprawdzi się w każdej małej i średniej firmie. Nasz program posiada wiele praktycznych funkcji. Jest prosty w obsłudze i bardzo poręczny. Możemy się do niego zalogować i korzystać online w każdym miejscu poza firmą. Wystawianie faktur jest banalnie proste. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie oraz do pobrania programu do fakturowania online.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Podatkowa - biuro rachunkowe »

  Specjalizujemy się w usługach księgowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek akcyjnych, organizacji trzeciego sektora. Posiadamy przebogatą wiedzę na temat przepisów, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej. Jesteśmy w stanie pomóc w niemal każdym przypadku, posiadamy doświadczenie w działaniu w bardzo trudnych sytuacjach – gdzie było już mało czasu a trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Zajmujemy się rejestracją spółek, ich prowadzeniem, kompleksową obsługą księgową oraz prawną. Z naszych usług korzysta już wiele firm – stale współpracujących z nami na zasadzie abonamentu, jak również zwracających się do nas z prośbą o pojedynczą interwencję. W każdej sytuacji staramy się działać szybko, sprawnie, staramy się być bardzo elastyczni. Nasze interwencje często noszą charakter bardzo spektakularny – generalnie wychodzimy z założenia, że nie ma przegranych spraw – istnieją jedynie sprawy źle prowadzone. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  POLFINANS – Twój biznes jest bezpieczny z nami! Jesteśmy biurem rachunkowym oraz doradcą podatkowym, który pomoże Ci i odciąży ze spraw księgowych i podatkowych. Ty jako właściciel firmy masz zająć się jej rozwojem. My natomiast przejmiemy resztę. Z nami Twój biznes będzie bezpieczny, ponieważ posiadamy 25-letnie doświadczenie, dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi, byś wszystko miał w jednym miejscu. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że każdy biznes to zupełnie inna i indywidualna sprawa.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGW FINANSE Biuro Rachunkowe Wyszków »

  Biuro rachunkowe SGW FINANSE w Wyszkowie świadczące usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności gospodarczej (w tym również dla rolników). Oferuje rozliczenia w zakresie PIT, CIT, PPE i VAT. Elektroniczna wysyłka deklaracji do Urzędów Skarbowych i ZUS.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »