MADG - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

MADG

Biuro biegłego rewidenta i biegłego księgowego MADG zlokalizowane jest we Wrocławiu i świadczy wysoką jakość usług. W MADG klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa księgowego oraz usług audytorskich na wysokim poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu dokształcaniu się w zakresie prowadzonej działalności klienci MADG mogą liczyć na wysoką jakość usług oraz profesjonalną pomoc. Zapraszamy do korzystania z usługi badania sprawozdań finansowych oraz innych usług wchodzących w zakres sprawozdawczości. Pełen zakres usług dostępny jest na stronie internetowej MADG.

Szczegóły strony madg-rachunkowosc.pl:

Podlinkuj stronę madg-rachunkowosc.pl:

MADG

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Poznań - MM Accounting sp. z o.o. »

  Jesteśmy biurem rachunkowym działającym od niedawna, ale mogącym poszczycić się długoletnim doświadczeniem osób w nim zatrudnionych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i rzetelne przygotowanie merytoryczne poparte doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym. Na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje oraz śledzimy zmiany w przepisach prawnych. Państwa bezpieczeństwo podatkowe i satysfakcja ze współpracy z nami są naszym priorytetem.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń kadrowo płacowych, zarządzanie rejestrem należności i zobowiązań oraz szeroko rozumianą pomoc prawną. Siedziba AW Perfecta znajduje się w Gdańsku. Świadczone przez biuro usługi odbywają się na zasadzie outsourcingu. Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej lub innego rodzaju podmiotu prawnego. Zajmuje się też reprezentowaniem we wszelkich urzędach Państwowych (np.: US, ZUS, Sąd). Z usług księgowych biura rachunkowego AW Perfecta zadowolonych jest wielu klientów, dołącz do nich. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu prawa księgowego, księgowości.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe, księgowe, outsourcingowe - Warszawa »

  ICB sp. z o.o. jest firmą outsourcingową, świadczącą kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w zakresie:nn-obsługi finansowo-księgowej,n-obsługi kadrowo-płacowej,n-obsługi informatycznej (administrowanie siecią, help desk i serwis sprzętu i oprogramowania),n-zarządzania wierzytelnościami, windykacją,n-reklamy, małej poligrafii,n-wykonawstwa usług budowlanych,n-obsługi projektowej, kosztorysowej, nadzoru budowlanego,nnNa zasadzie outsourcingu przejmujemy obowiązki wewnętrznych działów przedsiębiorstwa, oferując atrakcyjne warunki współpracy, pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych oraz doświadczenie naszych specjalistów.nnPodstawowe zalety tego rozwiązania dla naszych Klientów, to obniżenie kosztów usługi wykonywanej dotychczas wewnątrz firmy i możliwość skupienia się w działalności gospodarczej na prowadzeniu \\\"core businessu\\\". Zadania wynikające z przepisów prawa przejmujemy my.nDo każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym dopiero rozpoczynającym działalność.nnUsługi rachunkowe Warszawa księgowe outsourcingowe outsourcing księgowy rachunkowy obsługa księgowa rachunkowa

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradca Rzeszów »

  Internetowe Biuro Rachunkowe Doradca obsługuje małe
  i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, szczegółową wiedza i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
  Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Polega ona w szczególności na świadczeniu następujących usług:
  -doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
  -pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
  -doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
  Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
  Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białystok »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz zajmuje się świadczeniem swoich usług na terenie Białegostoku i najbliższych okolic. Klienci będą więc mogli skorzystać z szerokiej gamy usług doradztwa podatkowego, w tym między innymi z zakresu doradztwa transakcyjnego, czy też reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. W usługach znajduje się też biuro księgowe.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pol-Finans Roman Banaszkiewicz »

  Biuro Rachunkowe Pol-Finans zajmuje się kompleksową obsługą rachunkowo – księgową, podatkową oraz kadrowo- płacową firm o różnych profilach działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb i rodzaju przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, terminowość, solidność, wysoką jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 8120/2004 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Obsługujemy firmy w sposób tradycyjny oraz preferujemy rozwiązania nowoczesne, np. prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych drogą mailową przez internet, w związku z tym nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Zapraszamy do współpracy. Szczerze polecam nasze usługi i gwarantuję ich najwyższą jakość.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • AP Office biuro rachunkowe i doradztwo prawne »

  AP Office świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz asystę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

  Klientami firmy są: sklepy stacjonarne i internetowe, osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PayU, sklepy stacjonarne dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy IT zajmujące się tworzeniem oprogramowania, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy prowadzące obrót nieruchomościami, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu elektronicznym, firma handlowa z udziałem zagranicznym sprowadzająca do Polski żywność, firmy pozyskujące dofinansowanie unijne.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Prowadzimy biuro rachunkowe zajmujące się działalnością finansowo – prawną w nadmorskich kurortach takich jak Reda oraz Wejherwowo. Robimy rozliczenia podatkowe zarówno z kraju jak i za granicy. Zajmujemy się odzyskiwaniem należnego podatku oraz pozyskiwaniem wsparcia finansowego od instytucji samorządowych i rządowych. Przede wszystkim prowadzimy dla firm oraz osób indywidualnych wszelkiego typu działalność księgową tak aby kadra w danej firmie mogła zająć się najważniejszymi dla siebie rzeczami a w ten sposób oszczędzać czas jak i pieniądze.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »