Marcin Nawrocki - Notariusz Świnoujście - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Marcin Nawrocki - Notariusz Świnoujście

Kancelaria Notarialna Marcin Nawrocki znajdująca się w Świnoujściu to zespół młodych ludzi specjalizujących się w sporządzaniu aktów notarialnych. Jest to kancelaria otwarta na wyzwania i bardzo przyjazna dla interesantów, potrafiąca dostosować się do ich potrzeb. Współpraca na wysokim poziomie zawsze pozwala dopasować się do potrzeb klienta. Świnoujście jest miastem, które można odwiedzić jeśli potrzebny jest nam tani notariusz. Więcej informacji na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.notariusz-nawrocki.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-nawrocki.pl:

Marcin Nawrocki - Notariusz Świnoujście

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Zbigniew Wocka w Bydgoszczy posiada w ofercie czynności notarialne w obszarze przygotowywania wypisów oraz wyciągów, przygotowywanie na prośbę interesanta stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie poświadczeń oraz przygotowanie aktów notarialnych. Usytuowanie biura w środku miasta i możliwość osobistego umówienia się na termin zwiększa ciekawość oferowanych usług.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna Wektor Inkaso biuro Prawne »

  Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat, firma nasza - Wektor Inkaso - Biuro Prawne - świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E. prowadzimy szybką i skuteczną windykację należności na każdym etapie postępowania, wspartą procedurami prawnymi, ponieważ tylko taki sposób windykacji zapewnia szybkie i skutecznie odzyskanie długu. Powierzając odzyskanie pieniędzy naszej firmie,możesz być pewien że je odzyskasz. Firma Wektor Inkaso to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego,zapewniamy nie standardowe procedury windykacyjne, nie pobieramy opłat wstępnych, zapewniamy bezpłatne doradztwo windykacyjne w sprawach związanych z odzyskaniem Państwa należności. www.kancelariawektor.pl

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA AGNIESZKA STEFAŃSKA NOTARIUSZ »

  Kancelaria notarialna. Bezpłatny parking, nowy biurowiec dostosowany dla osób niepełnosprawnych, przystanek autobusowy oddalony o 150m. Kancelaria czynna w godzinach 9-18.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZNANYPRAWNIK -notariusze »

  Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria jest do Państwa dyspozycji przez pięć dni w tygodniu. Udzielamy Państwu niezbędnych informacji oraz drobiazgowo wskazujemy dokumenty potrzebne do danej czynności prawnej. Wszelkie czynności notarialne wykonujemy z zachowaniem tajemnicy zawodowej, która nie ustaje wraz z zakończeniem współpracy. Nasza firma znajduje się w Oświęcimiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo bogatą praktykę zawodową dlatego możecie być Państwo pewni, że realizujemy swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z podmiotami gospodarczymi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług a także Państwa zadowolenie z wyboru naszej kancelarii. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Odszkodowania powypadkowe. Pireus. »

  Firma Biuro Odszkodowań Pireus Sp. z o.o. współpracująca z wykwalifikowanymi prawnikami zajmuje się dochodzeniem adekwatnego do poniesionej straty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wypadek komunikacyjny, w pracy, błąd lekarski, śmierć bliskiej osoby. Analiza sprawy zawsze bezpłatna. Pomożemy nawet jeśli było to wiele lat temu lub uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie. Dlaczego nas wybrać? Odwiedź stronę i sprawdź…

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariailasz.pl Polski adwokat USA »

  Kancelaria adwokacka „Ilasz&Associates” świadczy usługi prawne dla społeczności polsko-amerykańskiej z zakresu prawa cywilnego i karnego. Odmowa wydania wizy nie musi być koszmarem, a rozwód USA może być przeprowadzony sprawnie. Mecenas Liwiusz Ilasz ma za sobą liczne sprawy, które w większości przypadków wygrywa. Rozwody USA i adopcje USA, po dużo bardziej poważniejsze procesy, gdzie klienta oskarżano o posiadanie narkotyków USA. Adwokat USA przyjmuje sprawy, które dla emigranta na obczyźnie są trudne i zawiłe, a które dodatkowo komplikują się poprzez brak znajomości języka angielskiego i przepisów prawa. Wieloletnie doświadczenie, szacunek wobec klienta i serdeczne usposobienie sprawiły, że kancelaria cieszy się pozytywną renomą wśród polskiej i amerykańskiej społeczności. Biuro mieści się na dolnym Manhattanie oraz we Warszawie. Polski adwokat USA to człowiek godny zaufania, który swojej pracy oddaje całe życie. To człowiek, któremu każdy może zaufać!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka »

  Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, wykroczeń, rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy włącznie z przygotowywaniem pism procesowych oraz reprezentacją przed wszystkimi sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Oświęcim »

  Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie:nnsporządza akty notarialne,nporządza akty poświadczenia dziedziczenia,nsporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu,nzgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem,ndaty okazania dokumentu,npozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,nndoręcza oświadczenia,nspisuje protokoły,nsporządza protesty weksli i czeków,nprzyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,nsporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,nsporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,nsporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych,nsporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »