Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Janusz Kozłowski Notariusz Łódź »

  W ramach działalności Kancelaria Notarialna Janusza Kozłowskiego oferuję profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Kancelaria zapewnia stronom bezpieczeństwo obrotu, stosując przepisy obowiązującego prawa i przestrzegając zasad etyki zawodowej.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Nowara | Mikołów | Tychy | Pszczyna | Żory »

  Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie karnym (w tym prawo karne gospodarcze, prawo karne skarbowe, przestępstwa o charakterze stricte kryminalnym, \"przestępstwa drogowe\", jak i wykroczenia ).nnSłużę Państwu pomocą zarówno przed Sądem we wszystkich instancjach jak i na etapie postępowania toczącego się przed prokuraturą lub policją (postępowanie przygotowawcze), a także jeszcze przed wszczęciem jakiekolwiek oficjalnego postępowania.nnMoim celem jest ograniczenie lub jeżeli to możliwie wyeliminowanie negatywnych skutków jakie pociąga za sobą udział w procesie karnym, po stronie oskarżonego bądź pokrzywdzonego.nnWystępuję w roli obrońcy w przypadku, gdy zostali Państwo oskarżeni o popełnienie przestępstwa lub postawiono Państwu zarzuty w postępowaniu przygotowawczym.nnWystępuję także jako pełnomocnik osoby pokrzywdzonej – a więc tzw. oskarżyciel posiłkowy, reprezentując Państwa interesy w przypadku, gdy byliście Państwo ofiarą przestępstwa (również wypadku drogowego)nnSłużę Państwu pomocą w szczególności zakresie: przestępstw przeciwko, mieniu, zdrowiu i życiu, przestępstw o charakterze seksualnym, przestępstw związanych z posiadaniem lub obrotem narkotykami, przestępstw komunikacyjnych, błędów lekarskich, przestępstw skarbowych, oraz przestępstw o charakterze gospodarczym.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Olsztyn »

  Kancelaria rady prawnego dr Jarosław Szczechowicz w Olsztynie. Działalność Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Przedmiotem działalności są różne gałęzie prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Wysoki poziom świadczonych usług prawnych jest efektem wieloletniego do świadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat grudziądz »

  Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta pomoże Państwu w różnych trudnych sprawach. Wszyscy wiemy, że obecnie sprawy rozwodowe czy prawo rodzinne są bardzo skomplikowane i wymagają naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, by obronić swoich praw. Dlatego nasza kancelaria może zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych i wygranych spraw. Doradzamy naszym klientom, którzy nam zaufali i powierzają nam kolejne sprawy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. kancelaria patentowa »

  Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z Torunia zajmuje się pomocą w uzyskaniu właściwej ochrony prawnej dla wszelkiego rodzaju inwencji twórczych, rozumianej jako własność przemysłowa. Dla osób, które pierwszy raz zetknęły się z aktywnością takiego podmiotu, starczy wniosek „pomoc w patentowaniu”. Tym właśnie zajmuje się ta Kancelaria. Wszelakie arkana przepisowe zostaną Państwu przybliżone. Przy pomocy Kancelarii Patentowej Rawa & Rawa Spółka Jawna zdobędziecie Państwo ochronę dla tego wszystkiego, co sami stworzyliście. Spółka ta prowadzona jest przez wykwalifikowane figury, posiadające szeroką wiedzę na temat przepisów z różnych dziedzin. Serwują one pomocą legalną dla każdego Klienta. Eksperci Kancelarii pomogą Państwu zidentyfikować tajniki zgłaszania towaru do ochrony prawnej w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Drobiazgowe informacje znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat Wrocław to Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Iwo Klisz. Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na rzecz osób fizyczny i przedsiębiorców. Z zakresie głównych zainteresowań Kancelarii adwokackiej pozostaje prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne i spadkowe oraz prawo gospodarcze. Z szerokiego wchlarzu usług prawnych polecamy porady prawne, które mogą być udzielane w siedzibie kancelarii adwokackiej bądź za pośrednictwem internetu. Sporządzamy również opinie i ekspertyzy prawne w zakresie powyżej wskazanych gałęzi prawa. Opinie prawne, a także porady prawne udzielane są tylko przez doświadczonych prawników posiadających wpisy na listę adwokatków. Kancelaria adwokacka zajmuje się także prowadzenie postępowań sądowych, spornych, administracyjnych i egzekucyjnych. Reprezentujemy powodów, pozwanych, wnioskodawców, wierzycieli i dłużników. Prowadzimy sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwód, aliementy separację, spadkowe. Zajmujemy się także windykacją roszczeń oraz stałą obsługą przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokat Opole »

  Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. jest Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria udziela pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami.Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Adwokaci współpracownicy Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność oraz na rzecz osób fizycznych.Pomoc prawna może być świadczona także w języku angielskim lub niemieckim.Istotną kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. W świadczeniu pomocy prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko związane z prowadzeniem danej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy dążąc do możliwie jak najszybszego i jak najbardziej efektywnego rozwiązania problemu Klienta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Gdańsk - porady prawne »

  Renke & Partnerzy - Kancelaria Prawna Gdańsk oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych. Solidny zespół, w którym każdy radca prawny specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa, pozwala na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk to szybka i skuteczna pomoc prawna – porady prawne, doradztwo prawne, pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Kancelaria Radcy Prawnego Gdańsk zaprasza po pomoc prawną – doświadczony prawnik, radca prawny to skuteczna porada prawna. Kancelaria Prawnicza Radców Prawnych rozwiąże Państwa problemy.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska świadczy pomoc prawną w zakresie: obsługi prawnej przedsiębiorstw, reprezentacji osób fizycznych i prawnych w postępowaniach przed sądami i urzędami. Kancelaria zajmuje się pomocą prawną w sprawach o odszkodowania, sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych. Do zakresu usług kancelarii należy również sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych. Kancelaria jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »