Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Kancelaria Budnik Posnow Partnerzy to profesjonalny zespół - struktura kancelarii oraz charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa nieustannie po dziś dzień - lojalni współpracownicy to podstawa dobrych wyników. Nasi partnerzy mają duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług prawnych, świadczyli wcześniej usługi w renomowanych kancelariach.nnW ofercie kancelarii m.in.: dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej, prawo nieruchomości, prawo korporacyjne, prawo podatkowe.nnSiedziba KBPP mieści się pod adresem ul.Kościuszki 14, Wrocław - na Rynku od początku istnienia. Kancelaria \"od spraw trudnych\" - zyskaliśmy takie miano wśród naszych klientów dzięki naszym efektom działań.nnKancelaria obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku angielskim, polskim, francuskim, niemieckim - działalność w wymiarze międzynarodowym, mamy przedstawicieli w Belgii i Francji.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste i odpisy KRS »

  Elektroniczne księgi wieczyste pobierane bezpośrednio z sądu w wersji papierowej. Sprzedaż wysyłkowa odpisów z ksiąg wieczystych i krajowego rejestru sądowego KRS. Oryginalne odpisy do banku, notariusza aby sprawdzić aktualny stan nieruchomości.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Megali Szkolenia Projekty Doradztwo »

  Szkolenia dla OPS, DPS i NGO. Praca socjalna i opieka społeczna. Szkolenia dla kadr pomocy społecznej oraz samorządu terytorialnego. Firma Megali świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i prowadzi projekty socjalne z zakresu pracy socjalnej i integracji społecznej. Więcej na naszej stronie internetowej www.megali.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZOFIA GRZEGORZEWSKA kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi, wszystkich, którzy nie mogą odkryć się w gąszczu regulaminów ustawowych, animuje do skorzystania z usług prawniczych. Kazimierz Grzegorzewski i Agnieszka Rembelińska to mecenasowie z dużym doświadczeniem profesjonalnym. Ich wiedza daje gwarancję sumiennych porad prawnych. W kancelarii zdobędą Państwo pomoc prawną dotyczącą prowadzenia aktywności gospodarczej, w tym także przedsiębiorstw joint veniture. Adwokaci podejmują się reprezentowania Klientów w sprawach z obszaru prawa porządkowego, w tym przede wszystkim powiązanego z gospodarką gruntami i inwestycjami. Do kancelarii adwokackiej mogą zgłaszać się osoby prywatne, firmy i instytucje, jakie potrzebują obsługi prawnej w obszarze prawa cywilnego, prawa handlowego, rzeczowego lub ochrony konkurencji. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Halarewicz »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od strony ul. Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00. Przed wizytą proszę ustalić z notariuszem wymagane dokumenty do przprowadzenia czynności notarialnej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt sprawozdań finansowych »

  Audyty finansowe są bardzo potrzebne. Każda działalność musi sprawdzać swoją sytuacje finansową przynajmniej raz do roku. Spółka 4Audyt specjalizuje się w audycie finansowym a także sprawozdawczym. Nasi pracownicy to biegli rewidenci w doradztwie rachunkowym i transakcyjnym. W naszym sposobie działania stosujemy dokładne due diligence. Nasz podmiot ma uprawnienia do sprawdzania stanu faktycznego sprawozdań finansowych i związanym z nim audytem. Zajmujemy się też badaniami nad planami przekształcenia. Prócz doradztwa i audytu jesteśmy też specjalistami od szkoleń rachunkowych. Szkolenia dla firm z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - zamówienia publiczne »

  Strona zawiera zestawienie ogólnopolskich szkoleń organizowanych przez BONiZP z siedzibą w Krakowie.
  Zestawione szkolenia dotyczą Prawa Zamówień Publicznych i są skierowane do Zamawiających sektorowych, beneficjentów środków unijnych, jednostek samorządowych czy spółek komunalnych.
  Zestawienie szkoleń z zamówień publicznych jest systematycznie aktualizowane i poszerzane o kolejne kursy, warsztaty i szkolenia.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego w Łodzi »

  Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego zlokalizowana jest w Łodzi. Nasza oferta obejmuje wszelkie czynności prawne zgodne z ustawą Prawo notarialne z 1991 roku. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych, poświadczeń, wypisów i odpisów dokumentów. Ponadto spisujemy protokoły, sporządzamy protesty weksli i czeków, przyjmujemy na przechowanie pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych z Gdańska »

  Nasza Kancelaria to zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Stawiamy na skuteczność i kompleksowość oferowanych rad. Sprawnie rozwiązujemy sprawy naszych klientów, bowiem współpracujemy z zawodowcami różnych płaszczyzn prawa. Wykonujemy pracę skutecznie oraz bezpiecznie przy czym zawsze na czas. Doceniamy wykazaną nam ufność i tworzymy je zaświadczając klientom zupełną dyskrecję oraz pełne zaangażowanie. Wykonując przysługi do klienta odnosimy się do niego indywidualnie kontrolując, żeby wszelkie informacje były klarowne, a klient zagwarantowany był o rzetelnej współpracy z nami.

  Dostarczamy usługi polegające na:
  - Oferowaniu rad prawnych,
  - Koncypowaniu projektów zaświadczeń, pism procesowych, wniosków, umów, porozumień, aktów prawnych, etc.,
  - Oferowaniu wsparcia przedsiębiorcy w trakcie prowadzonych negocjacji,
  - Wyrabianiu oceny, analiz oraz treści prawnych,
  - Reprezentacji przed sądami publicznymi, administracyjnymi, instytucjami oraz urzędami,
  - Wywoływaniu ugodowego zamykania konfliktów,
  - Dozorowaniu podejmowanych działań pod kątem ich adekwatności z obowiązującym porządkiem prawnym,
  - Prowadzeniu szkoleń z obszaru rozmaitych płaszczyzn prawa.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »