Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria mediatora »

  Mediacja to szybsza, tańsza i skuteczna alternatywa procesu sądowego. Osiągnięcie porozumienia trwa kilka, kilkanaście dni, nie wymaga opłacenia adwokata, a honorarium mediatora jest wielokrotnie niższe niż opłata wpisowa do sądu. Najważniejszą przewagą mediacji jest jednak to, że osiągnięcie celu nie jest okupione zyskaniem nowego wroga, co zazwyczaj jest nieodłącznym skutkiem wygrania procesu. Po podpisaniu porozumienia strony zachowują poprawne relacje i zwykle kontynuują współpracę. Ugoda podpisana przed mediatorem ma moc ugody zawartej przed sądem; w sprawach podlegających egzekucji po nadaniu klauzuli wykonalności można z nią pójść do komornika (choć najczęściej nie trzeba, ponieważ prawie zawsze strony przestrzegają ugody, którą same wypracowały). Prowadzimy mediacje rodzinne (w tym przedrozwodowe, mające na celu opracowanie rodzicielskiego planu wychowawczego oraz podział majątku), cywilne i gospodarcze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rafał Zaguła »

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego oraz karnego.
  Siedziba Kancelarii mieści się w Swarzędzu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA Sławomira Zagajewskiego usługi prawnicze »

  Określenie praw rodzicielskich lub praw do opieki nad dzieckiem z pewnością nie jest przyjemne. Istotne, żeby wszelkie formalności od strony prawnej były fachowo zamknięte. Adwokat Sławomir Zagajewski urzędujący w kancelarii znajdującej się w Żyrardowie przy ulicy Okrzei udostępni rzetelnej pomocy prawnej w każdym przypadku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, ale w podobny sposób prawa karnego i gospodarczego. Przygotowuje akty oskarżenia i reprezentuje Klientów w sądzie. Udzieli porad prawnych w każdej sytuacji. Pomoże przy determinowaniu alimentów czy praw do opieki nad dzieckiem. Wszelkie zlecenia traktuje z adekwatną powagą, tym samym w ciągu wieloletniej praktyki w zawodzie adwokata udało mu się zdobyć grono powierzonych Klientów. Do zapoznania się ze szczegółową ofertą inwitujemy na stronę internetową kancelarii.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne od porad prawnych, po sporządzanie wszelkich pism procesowych, opinii prawnych, jak też występowanie przed sądami, organami ścigania, urzędami i wszelkimi innymi instytucjami. Kancelaria specjalizuje się w rozwodach, sprawach związanych z władzą rodzicielską, kontaktami, alimentami, sprawach o zapłatę, sprawach z zakresu prawa rzeczowego, czy też spraw z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń i prawa karnego wykonawczego. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Adwokat Marta Arendt w sposób fachowy i rzeczowy ocenia realne szanse przeprowadzenia sprawy w sposób najpełniej realizujący interes Klienta.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa »

  Porady prawne przez telefon to możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy lub prawa karnego. Porady prawne udzielane są w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Wrocław »

  Biuro Doradztwa Prawnego to możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon w takich dziedzinach polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo pracy. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych doradców prawnych twoje problemy prawne zostaną rozwiązane w sposób skuteczny oraz profesjonalny. Zapraszamy do korzystania z usług prawnych naszego biura.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Wieloletnie zaangażowanie w branży adwokackiej, pan adwokat Rzeszów Krzysztof Kopciuch, to gwarancja z sukcesem uwieńczonej każdej sprawy. Biuro gwarantuje wszechstronne doradztwo prawne, zachowanie kwestii kontrowersyjnych i normalną pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Państwu obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące Kancelarii dostępne są na stronie www.kopciuch.com.pl. Oferujemy także inne usługi adwokat Rzeszów. Firma dostarcza różnorodne usługi powiązane z pomocą prawną, postępowaniem i wspieraniem klienta w sądzie.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Nie dla wszystkich scheda jest powodem do szczęścia. W bardzo wielu przypadkach sprawdy o spadek nie tylko nadzwyczaj ospale się toczą ale dodatkowo nastręczają wielu dodatkowych udręk i problemów. W momencie gdy chodzi o finanse, rozpoczyna się najczęściej gigantyczna bitwa. Właśnie w takich położeniach pomoc prawna jest wskazana.
  Skutkiem tego jeżeli dysponujecie spadkiem zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej kancelarii przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Fojcik Żory »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Fojcika świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym, osobom prawnym oraz jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej.Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy Państwu nie tylko w postępowaniu przed sądem, ale również na etapie postępowania przed sądowego.Naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązanie Państwa problemów prawnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »