Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Janusz Kozłowski Notariusz Łódź »

  W ramach działalności Kancelaria Notarialna Janusza Kozłowskiego oferuję profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Kancelaria zapewnia stronom bezpieczeństwo obrotu, stosując przepisy obowiązującego prawa i przestrzegając zasad etyki zawodowej.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste mieszkań, domów, działek, gruntów, nieruchomości »

  Usługa internetowa pozwalająca na pobranie księgi wieczystej dowolnej nieruchomości. Odpis księgi wieczystej jest dostępny już kilka sekund po wprowadzeniu numeru księgi wieczystej. Usługa jest całkowicie darmowa.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRUST Doradztwo Prawne - Odszkodowania, odszkodowanie »

  Jeśli z winy osoby drugiej doszło do wypadku komunikacyjnego ( jako kierowca, pasażer, pieszy), wypadku przy pracy, wypadku przy pracy w rolnictwie lub upadku na uszkodzonej, śliskiej nawierzchni ( chodnik, ulica) w skutek którego doznałeś obrażeń ciała to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Ci kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania.

  Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz) czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Skrzypa adwokat legnica, prawnik legnica, legnica adwokaci, legnica prawnik. »

  Kancelaria adwokacka Marcin Skrzypa w legnicy i świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków - Luka s.c. »

  Biuro rachunkowe Luka świadczy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Działamy na rynku od 1993 r. w formie spółki cywilnej, posiadamy wpis do Krajowej Izby doradców finansowych - nr 01140. Nasi pracownicy przechodzą regularnie szkolenia, tak więc stale podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z przepisami prawa podatkowego. Od początku istnienia naszej firmy, szczególną wagę przykładamy do jakości naszych usług, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www lub osobiście do naszego biura.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZOFIA GRZEGORZEWSKA kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi, wszystkich, którzy nie mogą odkryć się w gąszczu regulaminów ustawowych, animuje do skorzystania z usług prawniczych. Kazimierz Grzegorzewski i Agnieszka Rembelińska to mecenasowie z dużym doświadczeniem profesjonalnym. Ich wiedza daje gwarancję sumiennych porad prawnych. W kancelarii zdobędą Państwo pomoc prawną dotyczącą prowadzenia aktywności gospodarczej, w tym także przedsiębiorstw joint veniture. Adwokaci podejmują się reprezentowania Klientów w sprawach z obszaru prawa porządkowego, w tym przede wszystkim powiązanego z gospodarką gruntami i inwestycjami. Do kancelarii adwokackiej mogą zgłaszać się osoby prywatne, firmy i instytucje, jakie potrzebują obsługi prawnej w obszarze prawa cywilnego, prawa handlowego, rzeczowego lub ochrony konkurencji. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa-Elżbieta Piątkowska »

  Kancelaria patentowa opiera się na pracy rzeczników patentowych z dużym doświadczeniem, o wykształceniu prawniczym i technicznym, co gwarantuje zrozumienie specyfiki problemów związanych z prowadzeniem profesjonalnej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.Proponujemy Państwu naszą aktywną pomoc na każdym etapie postępowania oraz nadzorowanie spraw w ramach udzielonych pełnomocnictw, m.in. przy rejestracji znaku towarowego. Kancelaria Patentowa oferuje kompleksową obsługę, w zakresie prawa własności przemysłowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.Biuro-Excelio.pl »

  Jesteśmy grupą specjalistów oferujących kompleksowe usługi dla osób prowadzących własne biznesy, jak i tych, którzy przygodę rozpoczynają. Zgłosić się do nas mogą osoby będą na każdym etapie prowadzenia biznesu. Możemy pomóc w otworzeniu spółki, prowadzeniu księgowości, w kwestiach prawnych. Działamy na rynku od kilku lat, jesteśmy zorientowani w potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Pomagamy zarówno korporacjom, jak i właścicielom jednoosobowych firm. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością pomożemy.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa - FALCON »

  Prywatny Detektyw Falcon - Warszawskie Biuro detektywistyczne, specjalista od spraw rozwodowych i czynności windykacyjnych.
  Nasi detektywi pomagają w gromadzeniu dowodów zdrady, wykrywają zdradę, dokumentują spotkania kochanków, zbierają materiał dowodowy, który można przedstawić przed sądem w sprawie rozwodowej. Posiadamy dużą skuteczność w tego typu sprawach, zgromadzony przez nas materiał dowodowy decydował o losach i winie małżonka za rozpad małżeństwa. Działamy na rynku od kilku lat, przede wszystkim w Warszawie, jeśli jest taka potrzeba działamy również w całym kraju. Prywatni Detektywi Falcon zapraszają do Biura Detektywistycznego w Warszawie.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »