Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Detektyw »

  detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia,detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstytucje w poratlu e-prawnik »

  Najnowsza sekcja portalu e-prawnik umożliwiająca dostęp do konstytucji uchwalonych na przestrzeni wielu lat w Polsce oraz za granicą. Można tu znaleźć Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, Konstytucję 3 Maja, Konstytucję USA, Konstytucję PRL, Konstytucję kwietniową oraz marcową, a także Konstytucję Królestwa Polskiego.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Poradnia Kanoniczna świadczy kompleksową pomoc powodom i pozwanym w procesie o unieważnienie małżeństwa i uzyskanie tzw. rozwodu kościelnego.

  Działalność poradni prawa kanonicznego oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Law Firm »

  Pełna obsługa firm i osób indywidualnych w Kanadzie. Prawo pracy, rozwody, prawo cywilne. Transakcje na rynku nieruchomości, obsługa inwestycji.Pomoc prawna w szerokim zakresie. Kancelaria prawnicza z zespołem radców prawnych i prawników świadczących doradztwo prawne dla biznesu w Polsce i w Kanadzie.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy »

  Kancelaria Prawna Themi, specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie gospodarczym, oraz odszkodowaniach, w tym odszkodowaniach za bezumowne korzystanie przez zakłady przesyłowe.Themi wykonuje usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw w tym min.:restrukturyzacja spółek, windykacja sądowa, reprezentacja w postępowaniach gospodarczych, sprawach związanych z kredytami i pożyczkami, prawo bankowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze - powstałe w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i karne-skarbowe, specjalizując się również w arbitrażu. Themi świadczy również usługi prawnicze dla zadłużonych przedsiębiorstw, prowadząc procesy restrukturyzacji, reprezentacji w postępowaniu upadłościowym, postępowaniach egzekucyjnych i likwidacji. Themi reprezentuje przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w procesach o ustalenie ich odpowiedzialności za długi spółki, sprawy z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi posiada również wyspecjalizowany zespół prawników specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań, min.: odszkodowania za linie energetyczne i inne linie przesyłowe - tzw. odszkodowanie za słupy, odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, oraz odszkodowania za szkody na majątku.Posiadając doświadczony zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem adwokackim, Themi prowadzi nawet najtrudniejsze sprawy.Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Themi świadczy usługi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »


  O nas i o naszej usłudze

  Vindi CaseSM to zupełnie nowatorski pomysł na rynku wierzytelności, dający receptę na to jak Szybko – Skutecznie – Tanio odzyskać swoje należności. Dla sprawnego i skutecznego odzyskiwania długów pozyskaliśmy do współpracy dużą kancelarię prawną oraz bardzo skuteczną kancelarię komorniczą. Dzięki umowie stałej współpracy i dużej liczbie zleceń kierowanych do tych kancelarii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stałą, niską cenę, za kompleksowe przeprowadzenie postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucji komorniczej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mazowsze: Płock, Płońsk, Sochaczew »

  Witryna internetowa Kancelarii Adwokackiej mecenasa Grzegorza Woźniaka.
  Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych.
  Działamy na obszarze Mazowsza, posiadamy filie w Płocku i w Wyszogrodzie.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Zbigniew Ciupiński »

  Kancelarię prowadzi rzecznik patentowy Zbigniew Ciupiński wpisany na listę rzeczników patentowych Urzędu Patentowego RP pod numerem 3063, na listę rzeczników patentowych Europejskiego Urzędu Patentowego pod numerem 00146040 oraz na listę profesjonalnych reprezentantów Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) pod numerem 27281.

  Kancelaria rzecznika patentowego Zbigniewa Ciupińskiego świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa własności intelektualnej.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie:
  - wynalazków i wzorów użytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znaków towarowych
  - oznaczeń geograficznych
  - umów licencyjnych
  - zastępstwa w postępowaniu przed Urzędem Patentowym RP
  - astępstwa przed sądami
  - zastępstwa przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) i Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO)
  - przygotowywania opinii i ekspertyz
  - przygotowywania i negocjacji umów z zakresu własności intelektualnej
  - prawa autorskiego
  - zwalczania nieuczciwej konkurencji
  - prowadzenia spraw spornych

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »