Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Kraków »

  Jedna z pierwszych kancelarii prawno-podatkowych w Polsce, która działa od 1990 roku. Specjalizuje się między innymi w udzielaniu porad w zakresie zobowiązań podatkowych, sporządzaniu opinii i wykładni przepisów, analizie obciążeń podatkowych, optymalizacji inwestycji w nieruchomości itd. Oferuje profesjonalne doradztwo podatkowe zarówno dla polskich przedsiębiorców za granicą, jak i dla zagranicznych przedsiębiorców w Polsce. Prowadzi także księgi handlowe, ewidencje przychodów czy wyposażenia.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka gorzów »

  Kancelaria Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną firmom, instutucjom oraz osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych karnych oraz karno-skarbowych. Zapewniemy obsługę adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości - od jaśniejszej strony »

  Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości.
  Najświeższe informacje, analizy, wskaźniki, komentarze eksperta. Serwis przeznaczony
  jest dla osób poszukujących informacji o nieruchomościach, gruntach, budynkach, lokalach -
  w celu rozwiązania swoich problemów. Zawarte tu informacje są przydatne zarówno dla osób, które
  nie zajmują się zawodowo nieruchomościami, jak i dla profesjonalistów.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Luty - Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Andrzej Luty została założona w 1997 roku przez adwokata Andrzeja Lutego. Nasze biura mieszczą się w miastach Kraków oraz Radzyń Podlaski. Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców oraz pomoc prawną na rzecz osób prywatnych w sprawach z zakresu.Reprezentujemy naszych Klientów przed wszystkimi sądami i organami administracji. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe:
  - pozwy i wnioski
  - apelacje i skargi kasacyjne
  - odpowiedzi na pozwy sądowe oraz sprzeciwy od nakazu zapłaty
  - pisma procesowe w postępowaniu sądowym.

  Zapewniamy kompleksową obsługa firm polegającą m.in. na rejestracji i zakładaniu spółek, wprowadzaniu zmian w KRS, przekształceniach spółek oraz wszelkich procesach gospodarczych. Sporządzamy i opiniujemy umowy.
  Na naszej stronie internetowej www.kancelarialuty.pl prezentujemy nasze specjalizacje, którymi są:
  • prawo cywilne
  • prawo gospodarcze i prawo spółek
  • prawo nieruchomości
  • prawo administracyjne
  • prawo rodzinne i opiekuńcze
  • windykacja należności
  • odszkodowania i procesy o odszkodowanie
  • prawo umów
  • proces inwestycyjny i roboty budowlane
  • prawo karne

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA dekret bieruta »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski użycza wsparcia prawnego zarówno firmom, jak też osobom prywatnym. Prowadzimy procesy cywilne oraz gospodarcze, postępowania administracyjne, a również udzielamy porad prawnych. Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski mieści się w Warszawie, gdzie podejmuje interesantów w godzinach popołudniowych, jacy uprzednio umówili się na wizytę przez kontakt telefoniczny lub osobiście w siedzibie kancelarii. Specjalizujemy się także w prowadzeniu spraw kontrahentów niemieckojęzycznych w rozległym aspekcie wskazówek prawnych, a także reprezentowaniem przed polskim sądem. Więcej danych dogodnych pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną związaną dla firm. Priorytetem kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego podczas prowadzenia działalności gospodarczej.
  Kancelaria ściśle współpracuje również z biurami księgowymi, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie prawnym i finansowym.
  Porady prawne świadczone są zarówno jednorazowo jak i w formie stałej obsługi prawnej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarga kasacyjna »

  Adwokat doktor nauk prawnych Łukasz Supera zajmuje się przygotowaniem skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego. Skargi kasacyjne przygotowywane są w sprawach cywilnych oraz karnych, a także w sprawach z zakresu prawa pracy. Oprócz przygotowanie skarg kasacyjnych adwokat doktor Łukasz Supera oferuje również reprezentację przed Sądem Najwyższym, przygotowanie skarg konstytucyjnych oraz reprezentacje przed Trybunałem Konstytucyjnym

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie i Dyskusje o Firmach, Ofertach i Stronach WWW »

  Bez rejestracji przeglądaj lub dodawaj własne opinie o stronach internetowych Firm, Instytucji i Osób, których potrzebujesz na co dzień. Korzystaj z szerokiej bazy opiniowanych podobieństw i powiązań, która pozwoli Ci dotrzeć do lepszych źródeł informacji, bardziej konkurencyjnych cen usług i produktów.Wielotematyczne forum pozwoli Ci wziąć udział w ciekawych dyskusjach. Poznasz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię tematy i pytania. Popularne dziedziny to: oferty, usługi, zlecenia, firmy, strony firmowe, sklepy, fachowcy, usługi budowlane, remonty, kancelarie, przedszkola, wózki widłowe, ekogroszek, leasing, kredyty, lokaty, ubezpieczenia, kserokopiarki, domy, szkolenia, praca i wiele innych. Tylko w naszym serwisie rzetelność gromadzonych informacji gwarantujemy ręczną moderacją każdego wpisu!

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »