Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 86

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż spółek »

  Wiemy, ile pracy i czasu potrzeba poświęcic na zarejestrowanie spółki, dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci
  sprzedaż gotowych spółek i o wiele więcej...

  Oferujemy:

  sprzedaż spółek - kompleksowa obsługa prawna. Stała oferta do sprzedaży. Także spółki które nie podjęły działalności. W trakcie zakupu możliwośc dokonania wszelkich zmian. Umowy spółki. Skład organów zarządu.

  Rejestracja spółek – kompleksowa pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zakres podejmowanych przez nas obejmuje w szczególności opracowanie projektu umowy spółki, podpisanie z udziałem wspólników umowy spółki w kancelarii notarialnej, złożenie dokumentów do KRS, otwarcie rachunku bankowego oraz pomoc w uzyskaniu REGON i NIP.

  Rejestracja zmian w KRS - opracowujemy projekty wszelkich zmian dokumentów założycielskich spółek oraz pomagamy zarejestrować wprowadzone zmiany w KRS, w szczególności dotyczące firmy spółki, podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego, rozszerzenia przedmiotu działalności, zmian osobowych w składach Zarządów i Rad Nadzorczych, jak również innych zmian wymagających ujawnienia w rejestrze przedsiębiorców KRS.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Wanda Potępa - porady online »

  Kancelaria prawnicza zapewnia kpmpleksową obsługe prawną firm oraz klientów indywidualnych. Sprecjalizujemy się w sprawach szczególnie trudnych i wymagających wielkiego zaangażowania. W sprawach prostych polecamy skożystania z porad on-line, jest to prosty sposób na otrzymanie porady bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria prawnicza ZCW Warszawa oferuje szeroki zakres usług związanych z prawem. Jeżeli potrzebujesz adwokata, chcesz uzyskać fachową i wyczerpującą poradę skorzystaj z usług kancelarii ZCW. Zapraszamy

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Prawnicy oferują porady prawne, pisanie pism procesowych (pisma procesowe), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja. Radca prawny, kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Zapraszamy - kancelarie adwokackie. Oferjemy pomoc W siedzibie jak i osobiście np. u klienta w domu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Najlepszy notariusz w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy notarialnej. Nasza kancelaria zajmuje się wieloma trudnymi sprawami z wielkim powodzeniem. Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem Naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Usługi prawne Toruń »

  Kancelaria adwokacka w Toruniu świadczącą profesjonalną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa pracy, a także prawa gospodarczego. Wykonujemy zlecenia dotyczące przygotowania pism oraz opinii prawnych, a także reprezentowania przed sądami. Prawnicy biura zajmują się zagadnieniami prawa nieruchomości oraz prawa umów, dzięki czemu świadczymy usługi związane z ochroną własności nieruchomości, rozwiązywaniem sporów wynikających z umów najmu i dzierżawy, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, zniesienia współwłasności nieruchomości. Kancelaria doradza pracownikom i pracodawcom w zakresie ich praw oraz obowiązków. Reprezentuje także klientów przed sądami pracy. Adwokaci zajmują się także prowadzeniem spraw spadkowych - o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku oraz spraw o zachowek.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wrocław »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzeni strony internetowej firmy Malicki z Wrocławia. Jesteśmy spółką Adwokacką świadczącą pomoc prawną na rzecz osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Swoim klientom oferujemy między innymi:- profesjonalne doradztwo prawne- sporządzanie opinii prawnych- reprezentacja firmy lub osoby prywatnej przy ugodach sądowych oraz pozasądowych- windykację należności - prowadzenia działalności orzeczniczej w ramach sądownictwa polubownego- doradztwo podczas prowadzenia kontaktów z podmiotami zagranicznymi.Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi kancelariami, dzięki temu możemy podejść do wszystkich klientów w sposób niestandardowy a trudne sprawy zostaną rozwiązane przez większe grono fachowców. Nasza spółka powstała w 1992 roku, została wpisana również do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Była w tych czasach pierwszą spółką adwokacką na terenie Wrocławia. Jeśli masz problemy z prawem i potrzebujesz pomocy profesjonalnego zespołu, koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź całą szeroką ofertę.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Karne w Warszawie »

  Usługi proponowane przez naszą kancelarię adwokacką są całkowicie rzetelne i profesjonalne. Podejmujemy się wszystkich, nawet nietypowych spraw, ponieważ lata doświadczenia i praktyka jaką posiadamy, oraz ciągłe pogłębianie wiedzy dają nam szerokie pole do popisu. Przyjmujemy sprawy o rozwód, którymi zajmuje się adwokat w Warszawie. Porad prawnych udzielamy z takich dziedzin jak prawo pracy, oświaty, gospodarcze, rodzinne czy cywilne. Szeroko rozumiane prawo karne, którym zajmuje się adwokat w Warszawie obejmuje też porady dla osób podejrzanych, pokrzywdzonych i oskarżonych, reprezentujemy naszych klientów przed wieloma instytucjami oraz przygotowujemy odpowiednie wnioski i dokumenty.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »