Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 86

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gorzów »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokata Bartosza Wiszewskiego i adwokat Elżbiety Prawuckiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie naszych klientów w sporach sądowych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja przedsądowa i sądowa oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców »

  Legal Adviser Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną windykacją przedsądową oraz sądową na terenie całego kraju oraz za granicą (w szczególności Niemcy oraz Ukraina). W zakres oferowanych usług wchodzi również monitoring wierzytelności oraz skup wierzytelności handlowych. W ramach świadczonej obsługi prawnej służymy pomocą w zakresie prawa cywilnego, handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem tematyki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością), pracy oraz administracyjnego.Służymy również pomocą w kwestii zarządzania i planowania spadkowego oraz emisji obligacji korporacyjnych (corporate bonds). Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy i prawo karne »

  Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie Góry | Radca prawny Tarnowskie Góry »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług prawniczych pomagających rozwiązać problemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Rodzaj i zakres świadczonych usług jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół składa się z radców prawnych oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu porad prawnych, przygotowywaniu opinii, umów, prowadzeniu negocjacji, jak również w kompleksowym prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.
  W trosce o dobro Klienta gruntownie i uczciwie analizujemy indywidualnie każdy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie oceniamy szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z Klientem konsultujemy strategię działania.
  Zasady wynagradzania uzależniane są od charakteru sprawy i są ustalane indywidualnie.
  Oferujemy również pomoc on-line.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Vis Legis Paweł Mąka, Wojciech Piłat »

  Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Vis Legis, którą tworzą adwokat Paweł Mąka oraz adwokat Wojciech Piłat. Kancelaria ma swoją siedzibę w Olsztynie.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest pomoc i obsługa prawna klientów indywidualnych, osób prawnych oraz firm.
  Zapewniamy pomoc prawną z zakresu prawa:
  - cywilnego
  - karnego i karnego skarbowego
  - gospodarczego
  - administracyjnego
  - rodzinnego i opiekuńczego
  Prowadzimy sprawy o odszkodowania i windykacyjne.
  Sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty umów i inne akty prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania i urzędami.
  Pomagamy w pojedynczych sprawach, jak również oferujemy stałą obsługę prawną.
  Zapewniamy także pomoc prawną przez całą dobę osobom zatrzymanym przez policję bądź inne służby.
  Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu uzgodnienia najbardziej dogodnego dla Państwa terminu spotkania.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokatkuras.pl »

  Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej prawa rodzinnego w Tarnowie, to serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej - AdwokatKuras.pl. Naszą grupę tworzy grupa specjalistów, która doświadczenie zdobywała w zagranicznych szkołach. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość usług - serdecznie Cię zapraszamy!

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »