Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Rady Prawnego Joanny Prochownik znajduje się w Szczecinie, a dokładnie na Prawobrzeżu Szczecina. Wiele lat doświadczenia oraz praktyki pozwala świadczyć wysoce profesjonalne i solidne usługi prawne na wielu polach. Działalność kancelarii sprowadza się do między innymi prowadzenia spraw sądowych, prowadzenia spraw pozasądowych, sporządzania opinii prawnych, udzielania rad i konsultacji, sporządzania umów i sprawdzania umów oraz wiele innych. Wszelkie problemy prawne mogą być rozwiązane szybko i bardzo skutecznie przez adwokata w Szczecinie.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nasz-prawnik.pl »

  Ogólnopolska baza prawników zawodowych i aplikantów Baza adwokatów i radców prawnych Biuletyn zleceń Wyszukiwarka zawodowych prawników Baza opinii o prawnikach blogi prawniczePortal Nasz-Prawnik.pl stanowi profesjonalne narzędzie marketingu usługprawniczych stworzone wyłącznie na potrzeby prawników zawodowych iaplikantów do zawodów prawniczych i dlatego umożliwi Państwu zaprezentowaniesię szerszej grupie odbiorców – potencjalnych klientów - z pierwszeństwemprzed konkurencją w postaci prawników niezawodowych.Sercem portalu jest rozbudowana wyszukiwarka, która identyfikuje problemprawny użytkownika (potencjalnego klienta) i umożliwi mu odnalezieniespośród zawodowych prawników, prawnika posiadającego szczególną wiedzę idoświadczenie w dziedzinie, której problem ten dotyczy, a takżeposiadającego cechy i umiejętności ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta,takie jak np. znajomość konkretnego języka.Z wyszukiwarką połączona jest rozbudowana baza danych prawników zawodowych,obejmująca szczegółowe informacje o prawnikach dotyczące m.in. ichdoświadczenia zawodowego, preferowanej praktyki, obsługiwanych podmiotów,dodatkowych umiejętności (znajomość języków, specjalistyczne szkolenia,itp.)

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  1. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kancelaria prawna powinna świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Największe znaczenie mają oczywiście wysokiej rangi specjaliści, dzięki którym dana kancelaria zyskuje dobrą opinię. Tacy właśnie jesteśmy my! U nas każdy radca prawny posiada odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie, które umożliwia realizowanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu jesteśmy doskonałym wyborem nie tylko dla Klientów jednostkowych, ale także dla podmiotów gospodarczych, które poszukują dobrego prawniczego mentora.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech »

  Każdy poszkodowany w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec powinien jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej Lexpro i powierzyć im sprawę dochodzenia odszkodowania. W starciu z ubezpieczycielami zwykły śmiertelnik nie jest sobie w stanie poradzić bez wsparcia prawników doświadczonych i wyspecjalizowanych w tematyce odszkodowań.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe z oc sprawcy szkoda osobowa »

  Miałeś wypadek w ostatnich trzech latach skontaktuj się z nami. Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe za uszczerbek na zdrowiu. Są to odszkodowania osobowe za wypadki komunikacyjne takie jak potłuczenia ciała, złamania, skręcenia, otarcia skóry. Wygrywamy odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych. Z firmą Kompensja odzyskasz należne odszkodowanie po wypadku. Wygrywamy najwyższe odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu za wypadki komunikacyjne. Masz uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym? Zgłoś się do nas. Kompensja pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym. Byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym, rowerzystą lub motocyklistą w wypadku? Zadzwoń do nas. Pomożemy wygrać najwyższe odszkodowanie.Odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym.Specjaliści w odszkodowaniach za wypadki jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, motocyklista.Jeśli osoba bliska poniosła śmierć po 1997 roku zgłoś się do specjalistów z firmy Kompensja. Profesjonaliści w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowo-prawny z poradami »

  Blog finansowo-prawny.pl to nowoczesna strona, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, poszukujących bieżących informacji ze świata finansów. Można tu znaleźć artykuły na temat rozwiązań dla biznesu, związanego z nimi ryzyka oraz możliwości zysku. To również porady prawne oraz finansowe, udzielane w postaci przejrzystych artykułów poświęconych konkretnym zagadnieniom prawa cywilnego czy gospodarczego. Śledząc wpisy pojawiające się na blogu można poszerzać swoją wiedzę w zakresie prawa oraz związanych z biznesem aktualności z Polski i świata.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centralizacja podatku VAT »

  Kancelaria prawna PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu, proponuje współpracę w zakresie tzw. centralizacji podatku VAT. Doświadczeni pracownicy firmy poddadzą analizie czynności wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego, zweryfikują dotychczasowy sposób rozliczania podatku oraz zapewnią wsparcie merytoryczne, reprezentację przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »