Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Jarosław Niesobski z siedzibą w Bydgoszczy. Kancelaria sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności prowadzonych przez notariuszy na mocy polskiego prawa, tj. takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski Rejestr Firm Prawniczych - prawnik, adwokat, radca prawny, kancelaria prawnicza »

  Polski Rejestr Firm Prawniczych to przede wszystkim baza kancelarii, biur prawnych i instytucji prawniczych, ale także docelowo źródło wiedzy i informacji z wybranych zakresów prawa.
  W tej chwili do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą wyszukiwarkę zawierającą adresy kilku tysięcy kancelarii mających siedzibę na terenie naszego kraju. Regularnie pojawiać się będą kolejne, redagowane działy. Dlatego zachęcamy do częstych wizyt na stronach Polskiego Rejestru Firm Prawniczych prfp.pl. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne »

  Biuro nasze zostało założone do świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, a naszym celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Działamy regionalnie i na obszarze międzynarodowym. Stawiamy na różne obszary doradztwa oraz na dostosowaną indywidualnie obsługę prawną. Usługi nasze obejmują zarówno obsługę prawną przez Internet jak i telefoniczną pomoc prawną. Pełne rozpoznanie i zrozumienie przez prawników potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokat dr Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej w Łodzi oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, podział majątku oraz ustalenie kontaktów z dziećmi, a także prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności, prowadzeniem sporów sądowych, dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych. Kancelaria oferuje także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie opiniowania oraz przygotowywania projektów umów a także reprezentacji przed sądami i innymi organami. Wykształcenie psychologiczne adwokat Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej, specjalizacja w zakresie psychologii rodziny, stanowią o dodatkowej sile kancelarii w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Halarewicz »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od strony ul. Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00. Przed wizytą proszę ustalić z notariuszem wymagane dokumenty do przprowadzenia czynności notarialnej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Piotr Gardecki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Gardeckiego zaprasza i oferuje pełen zakres usług prawnych. Zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych. Także można pobrać ze strony wzory pism procesowych. Z powodzeniem pomagamy również i w bardzo trudnych przypadkach procesowych, windykacji długów czy roszczeń majątkowych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Sławomir Włodarski »

  Oferujemy profilaktyką prawną polegającą na analizie i weryfikacji dokumentów zawierającą opinię prawną. Zadbaj o bezpieczeństwo prawne i skonsultuj swoją sprawę z naszym radcą prawnym, który wskaże optymalny model postępowania. Reprezentujemy klientów m.in. w postępowaniach administracyjnych, czy też w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oziębowski - Obsługa prawna »

  Dostałeś w spadku mieszkanie i nie wiesz jak sobie poradzić z kwestiami prawnymi? A może zamierzasz założyć spółkę, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Tysiące przepisów, dziesiątki formularzy, wszystko to cię przytłacza? Prawo szybko się zmienia, nie jest też najłatwiejszą dziedziną, więc nic w tym dziwnego. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się o pomoc do kancelarii prawnej – w końcu pracują tam specjaliści z dziedziny prawa.
  Mieszcząca się w Chorzowie Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski od wielu lat reprezentuje klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, dbając o to, by byli oni zadowoleni z jej usług. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa, najbardziej chyba w prawie gospodarczym – posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw – ale też w sprawach pracowniczych, dotyczących ochrony środowiska, administracyjnych, rodzinnych, sporach sądowych czy obsłudze procesów budowlanych. Współpracujemy z licznymi kancelariami z całego kraju, więc w razie czego konsultujemy się ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Łódź »

  Skuteczny-adwokat.com to internetowa wyszukiwarka kancelarii adwokackich. Dzięki naszemu serwisowi dowiedzą się Państwo jaki adwokat łódź jest warty polecenia, a których należy omijać. Niezależny ranking prawników z całej polski, to doskonała propozycja dla tych osób, które nie mają czasu, ani chęci, aby samodzielnie wyszukać porządnego adwokata. Dzięki opinią byłych klientów, mają Państwo bardzo przejrzysty obraz poszczególnych kancelarii adwokackich. Dzięki podziałowi na specjalizacje błyskawicznie odnajdą Państwo interesującego was fachowca.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s.c. »

  Kancelarię Notarialną Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s.c. prowadzą: Notariusz Marcelina Kita i Notariusz Dominika Salej.

  W Kancelarii Notarialnej Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s. c. załatwić można poniższe sprawy: sprzedaż nieruchomości, darowizny testamenty, regulowanie spraw spadkowych, pełnomocnictwa, umowy deweloperskie, sprawy majątkowe małżonków (umowy majątkowe małżeńskie), służebność przesyłu, służebności drogi, przesyłu, podział nieruchomości (zniesienie współwłasności).

  Ponadto, zgodnie z art. 79 Prawa o notariacie notariusz dokonuje między innymi następujących czynności: sporządza akty notarialne (np. umowy sprzedaży nieruchomości), sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (notarialne stwierdzenie nabycia spadku), sporządza poświadczenia (np. poświadczenie podpisu), spisuje protokoły (np. protokół walnego zgromadzenia spółki akcyjnej), sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty lub dane na informatycznym nośniku danych, doręcza oświadczenia, sporządza projekty aktów i oświadczeń, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »