Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum prawne - darmowe porady prawne »

  Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mazowsze: Płock, Płońsk, Sochaczew »

  Witryna internetowa Kancelarii Adwokackiej mecenasa Grzegorza Woźniaka.
  Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych.
  Działamy na obszarze Mazowsza, posiadamy filie w Płocku i w Wyszogrodzie.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nasz-prawnik.pl »

  Ogólnopolska baza prawników zawodowych i aplikantów Baza adwokatów i radców prawnych Biuletyn zleceń Wyszukiwarka zawodowych prawników Baza opinii o prawnikach blogi prawniczePortal Nasz-Prawnik.pl stanowi profesjonalne narzędzie marketingu usługprawniczych stworzone wyłącznie na potrzeby prawników zawodowych iaplikantów do zawodów prawniczych i dlatego umożliwi Państwu zaprezentowaniesię szerszej grupie odbiorców – potencjalnych klientów - z pierwszeństwemprzed konkurencją w postaci prawników niezawodowych.Sercem portalu jest rozbudowana wyszukiwarka, która identyfikuje problemprawny użytkownika (potencjalnego klienta) i umożliwi mu odnalezieniespośród zawodowych prawników, prawnika posiadającego szczególną wiedzę idoświadczenie w dziedzinie, której problem ten dotyczy, a takżeposiadającego cechy i umiejętności ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta,takie jak np. znajomość konkretnego języka.Z wyszukiwarką połączona jest rozbudowana baza danych prawników zawodowych,obejmująca szczegółowe informacje o prawnikach dotyczące m.in. ichdoświadczenia zawodowego, preferowanej praktyki, obsługiwanych podmiotów,dodatkowych umiejętności (znajomość języków, specjalistyczne szkolenia,itp.)

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Gdańsk - porady prawne »

  Renke & Partnerzy - Kancelaria Prawna Gdańsk oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych. Solidny zespół, w którym każdy radca prawny specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa, pozwala na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk to szybka i skuteczna pomoc prawna – porady prawne, doradztwo prawne, pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Kancelaria Radcy Prawnego Gdańsk zaprasza po pomoc prawną – doświadczony prawnik, radca prawny to skuteczna porada prawna. Kancelaria Prawnicza Radców Prawnych rozwiąże Państwa problemy.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Łysko - Prawo Finanse Biznes »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa gospodarczego, handlowego, windykacji, finanse, biznes, małe i średnie przedsiębiorstwa, podatki
  Oto przed Państwem pokłosie dyskusji, rozważań, pomocy, analiz tego co w świecie przedsiębiorców piszczy. Głównie prawo i finanse piszczą, albo co gorsza u wielu leżą i kwiczą. Jestem prawnikiem, z 3-letnim (wiem malkontenci – MAŁO! CO TEN SYNEK MOŻE WIEDZIEĆ?) stażem w renomowanych kancelariach, Jako dumny Ślązak studiowałem w Warszawie, jako Polak w Ghent (Belgia) i jako Europejczyk na Yale (USA). Obecnie pracuję nad rozprawą doktorską pod kierunkiem dr hab. Roberta Gwiazdowskiego. Coś tam podsłyszałem, coś się dowiedziałem, coś przeżyłem, a to co piszę, to głównie problemy z którymi spotykałem się w mojej codziennej pracy. Rozwiązania będę prezentował na bieżąco, so stay tuned

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zachowek »

  Przygotowana przez nas strona internetowa ma za zadanie pomóc wszystkim osobom, które są zmuszone procesować się o prawo do zachowku, w sytuacji gdy nie zostały one wpisane do testamentu bliskiego krewnego. Zebrane przez nas informacje pozwalają zorientować się kto i w jaki sposób może starać się o wypłacenie zachowku od spadkobierców oraz ile może on wynosić. Zwracamy uwagę osób zainteresowanych także na takie aspekty jak chociażby czynniki mogące wpływać na znaczne obniżenie takiej kwoty oraz koszty procesu sądowego. Staramy się także wskazać co powinno znaleźć się w sporządzanym przez nas wniosku, tak aby został on przyjęty przez sąd.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ostrołęka »

  Szukasz skutecznego prawnika z terenu powiatu Ostrołęka, Łomża? Nie szukaj dalej już znalazłeś. Nasza Kancelaria Prawna od ośmiu lat świadczy usługi prawne dla mieszkańców Warszawy a obecnie otwarliśmy naszą filię w Ostrołęce. Świadczymy usługi m.in. w takich sprawach jak: sprawy o rozwód, sprawy spadkowe, pozwy o zapłatę, sprzeciwy od nakazu zapłaty i wiele innych. Nasz zespół to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący profesjonalizm w prowadzeniu powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz »

  Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Adres kancelarii:
  Plac Niepodległości 4
  46-200 Kluczbork
  Tel.: 77 418 58 24

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 8 - 16. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach oraz w sobotę

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pabiniak »

  Kancelaria Radców Prawnych zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Obsługa prawna wykonywana jest również w języku angielskim. Ponadto jako nieliczni na rynku doradzamy w sprawach związanych z ochroną prawną odmian roślin.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »