Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

Szczegóły strony nakaz-zaplaty.pl:

Podlinkuj stronę nakaz-zaplaty.pl:

Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja Polaris »

  Nasza firma zajmuje sie odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRUST Doradztwo Prawne - Odszkodowania, odszkodowanie »

  Jeśli z winy osoby drugiej doszło do wypadku komunikacyjnego ( jako kierowca, pasażer, pieszy), wypadku przy pracy, wypadku przy pracy w rolnictwie lub upadku na uszkodzonej, śliskiej nawierzchni ( chodnik, ulica) w skutek którego doznałeś obrażeń ciała to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Ci kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania.

  Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz) czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Boniuszko »

  Profesjonalne porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rynku kapitałowego. Doradztwo w procesie zakładania spółek oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Zastępstwo procesowe

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria Adwokacka T&T z Krakowa oferuje szeroki wachlarz usług obejmujących pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa jak: karne, cywilne czy rodzinne, a także dotyczące umów, prawa lokalowego, nieruchomości i inwestycji budowlanych. Kancelaria świadczy pomoc prawną dla Klientów w kilku językach min.: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - http://www.jakimprawem.com/ »

  Masz problemy prawne? Na naszym blogu przestudiujesz artykuły publikowane przez najlepszych adwokatów w kraju, całkowicie bezpłatnie. Omawiamy głównie kwestie rozwodowe, przygotowujemy czytelników do potyczek na gruncie prawa cywilnego, wyjaśniamy aspekty wyboru właściwego pełnomocnika. Jeżeli prowadzicie Państwo kancelarię prawną zachęcamy do merytorycznej współpracy, np. opcja wstawienia artykułu sponsorowanego. Poruszamy tematy praktyczne, dajemy rzetelne wskazówki, zawsze niezawodne w obowiązującym systemie prawnym.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plockadwokat.pl »

  Kancelaria Adwokacka w Płocku zapewnia obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych i instytucji oraz pomoc prawną dla osób fizycznych. Zakres działalności obejmuje ustne i pisemne porady prawne, reprezentowanie Klientów w toku postępowań przedsądowych i sądowych, sporządzanie pism, opiniowanie dokumentów, stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Wśród specjalności adwokatów z kancelarii znalazło się prawo karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, handlowe, reprywatyzacyjne, nieruchomości oraz administracyjne.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Problemy z prawem zawsze przysparzają wielu zmartwień. Większość z nas panicznie boi się zderzenia z sądowniczą machiną. Tryby sprawiedliwości bywają nieugięte, a przepisy prawne dla przeciętnego Kowalskiego są po prostu niezrozumiałe. Jeśli więc sytuacja życiowa wymusza na nas wkroczenie na drogę prawną, warto mieć przy boku skutecznego i doświadczonego prawnika z Rzeszowa. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze interesy będą w sądzie właściwie reprezentowane, a my unikniemy niesprawiedliwego wyroku.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal o podatkach i zmianach w prawie »

  Patrząc na wszystkie pewniaki jakie podaje nam B. Franklin, to jeden z pewnością wybralibyśmy w ciemno, bez żadnych wątpliwości. Jest to właśnie podatek, a dlaczego? Pomimo tego, że nikt nie lubi płacić podatków, nikt nie lubi o nich myśleć ani widzieć kwot do zapłaty, to jest to jedna z podstaw gospodarki, która utrzymuje całe państwa. Podatki płacą wszyscy, chyba że ktoś jest bezdomny, bezrobotny i nie robi żadnych zakupów, ponieważ w każdym państwie podatkami obłożony jest właściwie każdy towar i usługa. Bardzo często robiąc zakupy nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy, że właśnie opłaciliśmy podatek. Podatków nie lubimy, pomimo tego są one obecne w naszym życiu na każdym kroku. Wyjaśnijmy co to takiego jest dokładnie podatek.
  Co to jest podatek?
  Jest to świadczenie na rzecz państwa, jakie uiszcza obywatel danego kraju. Podatki są obowiązkowe, jeśli ktoś tego obowiązku nie spełnia, może zostać ukarany grzywną pieniężną. Podatki są bezzwrotne, po uiszczeniu ich nie otrzymamy natychmiast żadnej usługi ani produktu, jednak wiemy, że pieniądze będą przeznaczone na ogólne potrzeby państwa. Z podatków jest opłacana budowa dróg, szkół, szpitali oraz ich utrzymanie, tak by każdy podatnik mógł z nich korzystać.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »