Niemcy24.net - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niemcy24.net

PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

Szczegóły strony niemcy24.net:

Podlinkuj stronę niemcy24.net:

Niemcy24.net

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Tyskie biuro rachunkowe, zlokalizowane blisko centrum miasta oraz prowadzone przez księgową z wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe służy Tobie pomocą przy prowadzeniu księgowości i rachunkowości. Dodatkowo świadczy usługi związane z kadrami i płacami, ZUS, PITy, rozliczenia. Pamiętaj, że dobra księgowa to podstawa poważnej firmy. Biuro prowadzi usługi ma terenie środkowego Śląska, a głównie w Rybniku, Pszczynie i Mikołowie.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłych Rewidentów CDP »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów „CDP” sp. z o.o. została założona w roku 1994 i był to jeden z pierwszych podmiotów audytorskich, w regionie ówczesnego województwa gorzowskiego, uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

  Badamy i doradzamy firmom zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Zatrudniamy osoby władające językiem angielskim i umożliwiamy kontakt w dowolnej formie. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, przez co możemy kompleksowo obsługiwać Państwa firmę a Państwo mają jednego usługodawcę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Zabrze Krystyna Łukaszczyk »

  Problem z podatkami? Księgowa z Zabrza pomoże. Biuro rachunkowe składające się z 10 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem obsługuje regionalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Skomplikowane przepisy podatkowe. Pit, Cit i Vat staną się w końcu jasne, a zawiłości polskiego systemu podatkowego przestaną być odwieczną tajemnicą. Są sposoby na podatki. Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk, Obrońców Westerplatte 4 Zabrze.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dla firm »

  Księgowa, doradca podatkowy - Mirosława Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla dużch i małych firm. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc prawno-podatkowa i pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej.Księgowość - biura rachunkowo Gdynia, kosakowo, pogórze, woj. pomorskie.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pioniew Service »

  Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach, posiadamy 20 letnie doświadczenie, specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm: pełna księgowość, kadry i płace. Reprezentujemy podatników w US i ZUS, sporządzamy sprawozdania do GUS. Oferujemy nowoczesne narzędzia do monitoringu online danych księgowych klienta.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ONETAX - Biuro rachunkowe w Olsztynie »

  OneTax to biuro rachunkowe z Olsztyna zapewniające usługi z zakresu księgowości oraz zakładania i prowadzenia firmy. ONETAX obsługuje mikro przedsiębiorstwa, różnego rodzaju spółki w tym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. ONETAX zapewnia pełną obsługę księgowo-kadrową dla małych oraz średnich firm. Dla swoich klientów ONETAX, bezpłatnie przygotowuje politykę rachunkowości czy regulamin płac. Na początku miesiąca dokumenty są odbierane od klienta przez firmę kurierską.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Bożena Blaut »

  konsultacje i doradztwo podatkowe
  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej: osoby fizyczne, osoby prawne
  reprezentowanie przed urzędami
  zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych
  prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
  prowadzenie kadr i spraw pracowniczych
  sporządzanie list płac i deklaracji ZUS

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • AP Office biuro rachunkowe i doradztwo prawne »

  AP Office świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz asystę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

  Klientami firmy są: sklepy stacjonarne i internetowe, osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PayU, sklepy stacjonarne dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy IT zajmujące się tworzeniem oprogramowania, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy prowadzące obrót nieruchomościami, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu elektronicznym, firma handlowa z udziałem zagranicznym sprowadzająca do Polski żywność, firmy pozyskujące dofinansowanie unijne.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hometax »

  Biuro Rachunkowe Hometax świadczy usługi księgowe i kadrowo – płacowe na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro świadczy kompleksową obsługę dla firm, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub ryczałcie oraz dla spółek prowadzących księgi rachunkowe. Biuro rachunkowe Hometax zapewnia swoim klientom reprezentację przed urzędami, a także oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomaga przy rejestracji spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PLUS - tanie biuro rachunkowe katowice »

  Rachunkowe biuro PLUS - rzetelne, a zarazem tanie biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Świadczymy usługi firmom z miast takich jak: Katowice, Tychy oraz Mikołów.
  Biuro rachunkowe Zarzecze Zapewnia pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych ze wszystkich branż. Mamy do zaoferowania m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczeń podatkowych oraz kadr i płac.
  Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę współpracy i przystępne ceny. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, biorąc ciężar odpowiedzialności za świadczone usługi, ale posiadamy w związku z tym polisę OC z tytułu wykonywanych usług.
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą biura rachunkowego (http://biurorachunkoweplus.katowice.pl).

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »