Niemcy24.net - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niemcy24.net

PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

Szczegóły strony niemcy24.net:

Podlinkuj stronę niemcy24.net:

Niemcy24.net

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wirtualne Biuro »

  Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy, wynajęcia lokalu czy prowadzenia sekretariatu. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom
  Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

  Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu. Wirtualne Biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie.

  W pakiecie ADRESS za 130 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika.

  w pakiecie BASIC za 245 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika. Oraz:

  - obsługa telefonów przychodzących (bez własnego nr tel.)
  - odbieranie korespondencji przychodzącej
  - przesyłanie skanów korespondencji, odbiór osobisty lub wysyłka raz w miesiacu pocztą
  - informacje o nadejściu korespondencji poprzez e-mail
  - odbieranie faksów
  - nadawanie faksów, wcześniej przesłanych mailem lub listownie 50 gr/str + koszt wg. taryfy TP.

  Ponadto pakiety: STANDARD i VIP

  Dostęp do SALI KONFERENCYJNEJ z pełnymi mediami

  Biuro wykończone w wysokim standardzie - Twoja renoma i prestiż w oczach klientów.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe „Księga” powstało w roku 2002 i zajmuje się kompleksową obsługą z dziedziny księgowości i doradztwa podatkowego. Biuro jest prowadzone przez bardzo doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zapewnia swoim Klientom kompleksową, rzetelną, fachową i w pełni profesjonalną obsługę w ramach prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej. Biuro „Księga” oprócz pełnego profesjonalizmu swoich usług, posiada również długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, podatków, kadr i płac oraz pozostałych usług zarówno w prowadzeniu osób fizycznych, jak również osób prawnych.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Otwock »

  Firma DFS prowadzona przez Panią Ewę Karwińską specjalizuje się w prowadzeniu rachunkowości dla firm. Prowadzą biuro rachunkowe, które wśród swoich usług posiada między innymi pełną księgowość, księgowość uproszczoną, księgowość dla osób będących na ryczałcie. Rozliczają w sposób poprawny leasing - księgowanie leasingu to ich specjalność

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe »

  Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych.

  Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy polisę OC do kwoty 2 milionów złotych.

  Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków - Biuro Rachunkowe SOWA »

  Ofertę Biura Rachunkowego Sowa adresujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które nie chcą tracić czasu na „papierkową robotę”. Wszystkie sprawy związane z księgowością zostawcie profesjonalistą. Naszą działalność prowadzimy na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi m.in. w zakresie:
  - prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów,
  - ewidencję VAT,
  - pomoc przy likwidacji firm,
  - rozliczenia unijne.
  Od lat dbamy o finanse naszych klientów! Doradztwo finansowe i podatkowe to nasza specjalność!
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą naszego biura!

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pioniew Service »

  Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach, posiadamy 20 letnie doświadczenie, specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm: pełna księgowość, kadry i płace. Reprezentujemy podatników w US i ZUS, sporządzamy sprawozdania do GUS. Oferujemy nowoczesne narzędzia do monitoringu online danych księgowych klienta.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Biuro rachunkowe KPbiuro prowadzi działalność usługową dla wszystkich firm, niezależnie czy jest to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo. Krystyna Piszczek wraz w wyszkoloną kadrą zajmie się rozliczeniem: ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT,deklaracje CIT,deklaracje VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu)nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:Ewidencja Przychodów (Ryczałt)Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)Księgi Handlowe (Pełna księgowość)Rejestry Zakupów i Sprzedaży VATEwidencja Środków Trwałych lub Wykaz Środków TrwałychEwidencja WyposażeniaEwidencja Przebiegu PojazduWyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowychSporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)Reprezentowanie podatnika przed Urzędem SkarbowymSporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowychSporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)Reprezentowanie płatnika przed ZUSAktualne porady księgowe i podatkoweBieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowychMonitorowanie limitu – Kasa FiskalnaMonitorowanie limitu – Podatek VATMonitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i RozchodówMonitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro rachunkowe w Jaworznie Sykulska.pl »

  W obecnych czasach mało który biznesmen ma czas na zajmowanie się sprawami finansowymi swojego przedsiębiorstwa. Doskonale wiemy, że zamiast rwać sobie włosy z głowy nad przepisami skarbowymi, znacznie lepiej jest powierzyć obsługę księgową, osobie która ma dużą wiedzę w tym temacie. Wszystkim tym którzy chcą spać spokojnie, na ratunek przychodzi biuro księgowe na terenie Jaworzna. Zapytania naszych petentów traktujemy z należytą dbałością i szacunkiem, starając im się zagwarantować najwyższy standard usług. My także uwielbiamy uiszczać zgodnie z prawem jak najniższe należności podatkowe, więc z przyjemnością dzielimy się wiedzą na ten temat z Państwem. Mamy nadzieję, że gdy zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, budzące grozę tajniki księgowości nie będą Wam dłużej sprawiać żadnego kłopotu.

  Świadczymy swoją pomoc przedsiębiorstwom z obszaru Śląska oraz Małopolski. Ochoczo udzielimy odpowiedzi ponadto na Państwa zapytania e-mailowe oraz telefoniczne. Zachęcamy Was też do wpadnięcia na stronę internetową sykulska.pl, na której namierzycie wzmiankę o naszych usługach. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ponad 100 uszczęśliwionych klientów, są dla nas najtrafniejszą rekomendacją.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »