Nieruchomości Szczecin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nieruchomości Szczecin

"Villa-Szulc Biuro Obrotu Nieruchomościami" oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze! Dlatego rozszerzyliśmy zakres naszych działań o usługi geodezyjne, architektoniczne, ogólnobudowlane i pomoc w uzyskaniu kredytu. Mamy nadzieję, że oferty i propozycje usług naszego biura spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do zapoznania się z z naszą ofertą!

Szczegóły strony www.villaszulc.pl:

Podlinkuj stronę www.villaszulc.pl:

Nieruchomości Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 155 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi księgowe warszawa, doradztwo podatkowe warszawa »

  Jesteśmy doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów, świadczącym usługi najwyższej jakości. Od ponad 20 lat prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Oferta obejmuje kompleksowe usługi księgowe, pozwalające naszym klientom skoncentrować się na działalności kluczowej. \\\"Maksyma\\\" to nie tylko biuro rachunkowe. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYT DLA FIRM - uzyskaj płynność finansową firmy »

  Kredyt dla firm daje ogromne możliwości tylko wtedy gdy wiesz jak go otrzymać. Można sfinansować bieżące potrzeby firmy w postaci kredytu obrotowego w rachunku lub korzystając ze specjalnej karty kredytowej dołączonej do konta. W serwisie http://kredytdlafirm.org znajdziesz nie tylko porady jak je otrzymać, ale i oferty banków. Przedsiębiorstwa, które chcą pozyskać finansowanie na rozwój, powinny ubiegać się o kredyt firmowy inwestycyjny, który jest przeznaczony zgodnie z Biznes Planem na sfinansowanie inwestycji w czasie. Finansowanie maszyn rolniczych, urządzeń dla przedsiębiorstw i innych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa to tylko część projektu inwestycyjnego. Koszty wdrożenia projektów w tym koszta prawników, architektów, projektantów, budowlane to wszystko można finansować. Czym dokładniej są Państwo przygotowani tym szybciej pozyskacie środki na sfinansowanie inwestycji. Na rynku jest wiele firm zajmujących się pomocą w sporządzeniu biznesplanu, oraz pośrednictwem w pozyskaniu dla Państwa środków. W większości przypadków usługi tych firm są bezpłatne- te firmy otrzymują wynagrodzenie z banków i innych źródeł, więc świadcząc dla Państwa usługi doradcze lub pośrednictwa finansowego w ramach swojego know how nic za to nie płacicie. Więcej na stronie http://kredytdlafirm.org

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Celna Anneberg - fachowa obsługa celna »

  Agencja Celna Anneberg z siedzibą główną w Zielonej górze funkcjonuje na rynku usług celnych i spedycyjnych już ponad 10 lat. Agencja celna Anneberg oferuje rzetelną i fachowa obsługę klientów, dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta.nAgencja Celna Anneberg to przede wszystkim zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników. nAgencja Celna Anneberg ma swoje biura także w Gdańsku, Hrubieszowie i Gdyni.nnAgencja Celna Anneberg oferuje usługi celne, w tym odprawy celne importowe i eksportowe, tranzyty, wystawianie dokumentów potwierdzających pochodzenie towarów, wystawienie karty kontrolnej T5, wystawianie deklaracji AKCU, obsługę INTRASTAT, doradztwo celne, rezprezentacja podmiotów gospodarczych przed organami celnymi.nnAgencja Celna Anneberg oferuje także usługi w spedycji morskiej – obsługa przesyłek door to door, transport morski import/eksport, obsługa ładunków specjalistycznych, spedycja ładunków niebezpiecznych ADR, obsługa przesyłek i kontenerów, doradztwo w zakresie spedycji morskiej.nnAgencja Celna Zielona Góra,oferuje także usługi spedycji drogowej: {przesyłki drobnicowe, przesyłki całokontenerowe, przewóz ładunków niebezpiecznych ADR, przewóz ładunków specjalistycznych, obsługa kontenerów w portach.nnSzanujemy czas i pieniądze naszych klientów dlatego często doradzamy im rozwiązania, które pozwalają na załatwianie formalności bez konieczności osobistego kontaktu z urzędem celnym i które przynoszą korzyści finansowe dla firmy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Szukasz optymalnej lokaty? Oszczędź czas i pieniądze. Przygotowaliśmy i zebrali w jednym miejscu popularne oferty produktów finansowych, zestawienia, porównania, ranking lokat bankowych. Możesz sprawdzić TOP 10 lokaty bankowe lub też wyszukać ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Wystarczy że wypełnisz prosty formularz, podając kwotę lokaty, walutę i okres. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, a jeżeli wybierzesz atrakcyjną lokatę możesz wprost z naszej witryny wypełnić wniosek do banku. Porównaj i wybierz optymalne lokaty. Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszym porównaniu lokat znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Kraków »

  Nasze biuro prawne udziela pomocy prawnej w sprawach z zakresu takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo, karne, prawo spadkowe lub prawo pracy. Dzwoniąc na infolinię prawną zostaniesz połączony bezpośrednio z doradcą prawnym który udzieli Ci porady prawnej niezbędnej do pozytywnego załatwienia wszelkich problemów. Porad prawnych w naszym biurze udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w kancelariach prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walex - zwrot podatku z Holandii »

  Przedsiębiorstwo Walex pomaga w odzyskaniu podatku z zagranicy. Na swojej stronie umieszcza wszelkie niezbędne dokumenty i formularze, które należy wypełnić. Ponadto oferuje usługi dla wszystkich, którzy pracowali za granicą i chcą odzyskać nadpłacony podatek. W tym firma prowadzi klienta przez cały gąszcz formalności prosząc tylko o niezbędne czynności z jego strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Walex pomaga już w swojej kategorii dla państw Europejskich jak: zwrot podatku z Holandii, Anglii oraz Niemiec. Walex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, wynagrodzenie pobiera tylko po sukcesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna rzeszów »

  Temida to kancelaria prawna która oferuje Państwu usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa farmaceutycznego, prawa budowlanego, prawa spedycji, prawa upadłościowego, prawa autorskiego, prawa bankowego, prawa celnego, prawa działalności gospodarczej oraz wiele innych. Kancelaria prawna Temida znajduje się w Rzeszowie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta i działa na całym podkarpaciu. Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich powierzanych nam
  informacji, pełny i stały dostęp do przekazywanych nam dokumentów Państwa sprawy, rzetelność i komunikatywność, w tym informowanie o każdym kroku kancelarii, podejmowanym w Państwa sprawie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze - Rajakowski.pl »

  Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zkasiacisieoszczedzi.pl - Moneyback »

  Czego można się spodziewać po blogach finansowych? Czy to tylko nudne i bezwartościowe umieszczanie danych na tematy ogólnodostępne? Otóż nie. Często zapoznawanie się z blogami tego typu pomaga zrozumieć nie tylko skomplikowaną terminologię bankowców ale także pomaga wybrać najlepszy rodzaj poszukiwanego dla siebie produktu bankowego. Produktem takim nazywamy konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, kredyty i pożyczki a także karty kredytowe. Przykładem może być nowy blog, który znaleźć można pod adresem zkasiacisieoszczedzi.pl. Aktualnie tematem numer jeden, który jest zarazem tematem przewodnim są konta bankowe z programem moneyback. Korzystanie z takich rachunków osobistych pozwala zarobić aktywnie korzystając z konta. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że bank nie dość, że rezygnuje z pobierania opłat za prowadzenie konta (oczywiście po spełnieniu określonych warunków) to jeszcze pozwala swojemu klientowi na wypracowanie premii doliczanej do rachunku. Zadzra się, że tego typu możliwości okupione są warunkami, które klientowi mogą się nie spodobać. Zaliczyć można do nich konieczność związania się z bankiem na określony czas bądź wysoka wymagana kwota transakcji dokonywanych kartą debetową. Te oraz inne ważne informacje znaleźć można w wyżej wymienionym blogu, który dokładnie przedstawia ofertę, a nie tylko jej dobre strony.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »