Notariusz Jelenia Góra - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

Szczegóły strony notariuszejeleniagora.pl:

Podlinkuj stronę notariuszejeleniagora.pl:

Notariusz Jelenia Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polski Rejestr Firm Prawniczych - prawnik, adwokat, radca prawny, kancelaria prawnicza »

  Polski Rejestr Firm Prawniczych to przede wszystkim baza kancelarii, biur prawnych i instytucji prawniczych, ale także docelowo źródło wiedzy i informacji z wybranych zakresów prawa.
  W tej chwili do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą wyszukiwarkę zawierającą adresy kilku tysięcy kancelarii mających siedzibę na terenie naszego kraju. Regularnie pojawiać się będą kolejne, redagowane działy. Dlatego zachęcamy do częstych wizyt na stronach Polskiego Rejestru Firm Prawniczych prfp.pl. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Gaik kandydat Sochaczew »

  Strona o kandydacie do Rady Miasta Sochaczew z listy Platformy Obywatelskiej RP. Piotr Gaik miejsce 3, Okręg wyborczy nr.4 Chodaków, Trojanów, Wypalenisko. Program Przyjazny Sochaczew. 12 punktów dla miasta Sochaczew.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  porady prawne łódź proponuje swoje profesjonalne usługi wysokiej klasy. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie rozwikłasz swoje problemy odnośnie prawa lub podatków. Oferujemy usługi kancelarii prawnej i podatkowej, usługę adwokacką, a także w prosty sposób wytłumaczymy wszelkie zawiłości prawa dzięki profesjonalnemu doradztwu. Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki czemu szybciej rozwikłasz swoje kłopoty i wątpliwości. Proponujemy pewną jakość i profesjonalizm naszych pracowników. Wszystkie te usługi są w przystępnych cenach, a za same porady nie pobieramy opłat. Jednocześnie reprezentujemy przed sądem naszych konsumentów używając przy tym mądrość naszych prawników.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Paulina Walczuk . Adwokat Warszawa-Wesoła »

  Adwokat, Warszawa- Wesoła. Kancelaria Adwokacka Walczuk Paulina z siedzibą w Warszawie (Wesoła), prawnik, porady prawne, obsługa prawna firm i osób prywatnych, przygotowywanie pism procesowych.
  Adwokat Paulina Walczuk prowadzi kompleksową obsługę wszelkich podmiotów prawnych oraz osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii posiadają wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa-Elżbieta Piątkowska »

  Kancelaria patentowa opiera się na pracy rzeczników patentowych z dużym doświadczeniem, o wykształceniu prawniczym i technicznym, co gwarantuje zrozumienie specyfiki problemów związanych z prowadzeniem profesjonalnej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.Proponujemy Państwu naszą aktywną pomoc na każdym etapie postępowania oraz nadzorowanie spraw w ramach udzielonych pełnomocnictw, m.in. przy rejestracji znaku towarowego. Kancelaria Patentowa oferuje kompleksową obsługę, w zakresie prawa własności przemysłowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Głogów »

  Internetowy serwis przedstawiający ofertę usług windykacyjnych świadczonych przez spółkę Sensor Pro sp. z o.o.

  Na stronie przedstawione zostały szczegóły oferty obejmującej windykację polubowną, sądową oraz etap postępowania egzekucyjnego. Ponadto omówione zostały usługi monitoringu należności oraz pieczęci prewencyjnej.

  Na stronie znajdują się ponadto informacje przydatne wierzycielom zamierzającym skorzystać z usług firmy windykacyjnej, a także dane kontaktowe i rejestrowe spółki.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-latos.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Latos w swojej ofercie zawiera usługi skierowane do klientów w sferze prywatnej oraz państwowej. To co wyróżnia firmę to długoletnia obecność na rynku, merytoryczne oraz indywidualne podejście do klienta. Kancelaria kieruje swą ofertę m.in. do jednostek Ministerstwa Obrony Narodowej, agencji reklamy internetowej oraz firm informatycznych.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych »

  KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to zespół dynamicznych prawników specjalizujących się w różnych gałęziach prawa (od prawa karnego przez cywilne, administracyjne i gospodarcze aż po prawo pracy czy konsumenckie). Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm, spółek, fundacji, stowarzyszeń, jednostek administracyjnych. Oferujemy także pojedyncze porady prawne, reprezentowanie klientów przez sądami czy organami administracji państwowej.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • P. U. GRAFRED - Kancelaria ABI »

  Audyt początkowy i prowadzenie rocznych kontroli zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie raportów pokontrolnych i przedkładanie ich Administratorowi Danych Osobowych. Przygotowanie dokumentacji ODO. Stworzenie i aktualizacja: Polityki Bezpieczeństwa, Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi wraz z koniecznymi załącznikami i formularzami. Identyfikacja podstaw prawnych legalizujących przetwarzanie danych osobowych a w przypadku stwierdzenia uchybień pomoc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. Opracowanie i wdrożenie klauzul wynikających z obowiązku informacyjnego wobec klientów, petentów, pracowników. Prowadzenie wewnętrznego rejestru zbiorów danych osobowych a tam, gdzie jest to wymagane zgodnie z art. 27 i art. 43 Ustawy o ochronie danych osobowych zarejestrowanie zbiorów w GIODO. Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na temat zasad przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych i zapoznanie pracowników z obowiązującą w organizacji dokumentacją ODO. Zarządzanie upoważnieniami, oświadczeniami i umowami poufności. Przygotowywanie umów powierzenia (poufności).Wsparcie w opanowaniu kryzysów wynikających z incydentów bezpieczeństwa. Reprezentowanie Administratora Danych Osobowych w kontaktach z GIODO. Opiniowanie dokumentów organizacji pod kątem ich zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych (umowy z klientami, oferty, treść mailingu). Działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa danych osobowych w organizacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »