Notariusz Jelenia Góra - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

Szczegóły strony notariuszejeleniagora.pl:

Podlinkuj stronę notariuszejeleniagora.pl:

Notariusz Jelenia Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawnicza TEDA - Teresa Loga »

  Witam w Kancelarii Prawniczej TEDA, prowadzonej w Warszawie przez radcę prawnego Teresę Loga.

  W oparciu o 35-letnie doświadczenia zawodowe staram się w prosty, zrozumiały i przejrzysty sposób pomagać, wspierać oraz wyjaśniać przedstawiane problemy.

  Zapraszam
  Teresa Loga

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taxpress - podatek od środków transportu »

  Warszawskie wydawnictwo Taxpress to firma która specjalizuje się w wydawaniu artykułów o prawnej tematyce. Od 10 lat publikujemy artykuły gdzie mogą znaleźć Państwo informacje na ważne tematy, jak np. podatek od środków transportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiktora Bieńkowskiego »

  Kancelaria nasza zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, osób prawnych i innych podmiotów mających siedzibę na terenie miasta Szczecin jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, a także organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Adam Bernau | Lublin »

  Chcesz coś rozwiązać, naprawić albo czegoś się dowiedzieć. Masz pewne pytania lub wątpliwości. Adam Bernau Kancelaria Adwokacka dostarcza kompleksowych rozwiązań prawnych. Od porady prawnej, poprzez pisma procesowe (wnioski, pozwy, apelacje, skargi), a na występowaniu i reprezentowaniu przed urzędami i sądami kończąc udzieli potrzebnego wsparcia. Adwokat wskaże możliwe warianty postępowania, przewidywane wynagrodzenie, orientacyjne terminy. Podejmiesz decyzję o tym, na jakim etapie i w jakim zakresie chciałbyś udziału prawnika zajmującego się w pełni Twoja sprawą, aby uniknąć sytuacji, kiedy nic już nie można zrobić. Adwokaci kompleksowo zajmują się sprawami KARNYMI (jako obrońca, pełnomocnik), sprawami MAJĄTKOWYMI (m.in. regulowanie stanu prawnego nieruchomości, zasiedzenie, eksmisja, podział, dziedziczenie, nakłady, lokatorskie, umowy), o ODSZKODOWANIE (linie przesyłowe, medyczne, z tytułu przestępstwa, wypadek), ale również ZADOŚĆUCZYNIENIE za doznaną krzywdę, sprawami RODZINNYMI (rozwody, władza rodzicielska, alimenty, kontakty z dzieckiem, ojcostwo, rozdzielność majątkowa), sprawami PRACOWNICZYMI (przywrócenie do pracy, odszkodowania z tytułu niezgodnego z prawem wypowiedzenia lub rozwiązania umowy), spawami o ZAPŁATĘ i EGZEKUCJĘ należności, sprawami ADMINISTRACYJNYMI (wszczęcie, odwołania od decyzji, postępowanie sądowo-administracyjne), sprawami KONSUMENCKIMI (m.in. reklamacja, gwarancja, zwrot ceny lub jej obniżenie). Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski »

  Ekspert prawa zamówień publicznych - zamówienia publiczne Warszawa. Wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami. Pomoc prawna dla firm i osób fizycznych, zamówienia publiczne dla zamawiających i dla wykonawców. Szkolenia, doradztwo, przetargi, zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, reprezentacja przed sądami, reprezentacja przed Krajowa Izbą Odwoławczą, zastępstwo procesowe odwołania, apelacje, skargi, zażalenia, wnioski. Sporządzanie SIWZ. Prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo nowych technologii (IT), prawo autorskie, prawo administracyjne, prawo budowlane.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Donos do urzędu skarbowego »

  Donoszenie nie jest etyczne, jednak wszyscy stajemy przed sytuacjami, w których donos jest jedynym rozwiązaniem sytuacji. Tylko w naszym serwisie informacje o tym, w jaki sposób złożyć donos, do kogo powinien on trafić i jakie mogą być tego konsekwencje!

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE »

  Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych a także usługi prawne dla jednostek samorządu terytorialnego – gmin i powiatów. Misją, którą kieruje się nasza kancelaria adwokacka jest świadczenie usług pomocy pawnej w sposób zindywidualizowany, biorący pod uwagę dobro klienta i mający na celu jego zadowolenie z końcowych efektów pracy adwokata i zespołu kancelarii. Prowadzimy sprawy z takich dziedzin jak prawo karne, prawo handlowe, prawo cywilne. Prowadzimy sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie. Nieobca jest nam windykacja należności, rejestracja spółek, przekształcanie spółek, optymalizacja podatkowa, restrukturyzacja w oparciu o prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczenie procesowe oraz profesjonalizm pozwalają każdorazowo na wypracowanie indywidualnej, zoptymalizowanej ścieżki w każdej sprawie i pozwala na wyjście z trudnych dla Klienta sytuacji.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna MMK Radca Prawny Marek Kierzel »

  Kancelaria Radcy Prawnego z biurami w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie świadczy profesjonalne usługi prawne Klientom indywidualnym oraz Klientom biznesowym. W zakresie obsługi prawnej PRZEDSIĘBIORCÓW - Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa rejestrowego, administracyjnego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego i UE. W zakresie obsługi Klientów INDYWIDUALNYCH specjalizujemy się w prawie pracy, prawie nieruchomości i budowlanym, w odszkodowaniach w związku z wypadkami komunikacyjnymi (roszczenia od ubezpieczycieli komunikacyjnym), a także prawie rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe małżeńskie).

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »