Notariusz Jelenia Góra - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

Szczegóły strony notariuszejeleniagora.pl:

Podlinkuj stronę notariuszejeleniagora.pl:

Notariusz Jelenia Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Recompensum.pl »

  NALEŻY CI SIĘ WIĘCEJ!
  RECOMPENSUM to KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA zajmująca się likwidacją szkód na
  mieniu i osobach. Reprezentujemy poszkodowanych przed sprawcami szkody i ich ubezpieczycielami.
  Pomagamy w ustaleniu należnych poszkodowanym świadczeń odszkodowawczych
  oraz doradzamy jak udowodnić szkodę i jej wysokość. Zobowiązany do naprawienia
  szkody nigdy nie pomoże poszkodowanemu w uświadomieniu mu całego katalogu świadczeń
  które powinna otrzymać osoba uprawniona. My wiemy jak pomóc w takiej sytuacji!
  NALEŻY CI SIĘ WIĘCEJ!

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia - Rafał Curzytek »

  Kancelaria adwokacka adwokata Rafała Curzytek obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Zakres działaności obejmuje prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne. Kancelaria znajduje się w miejscowości Gdynia.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Stolarska »

  Kancelaria oferuje obsługę prawną klientów indywidualnych oraz firm. Doświadczenie, kompetencja, specjalistyczna wiedza oraz umiejętności zawodowe umożliwiają właściwe prowadzenie najbardziej skomplikowanej sprawy z dziedziny prawa. Koszt usług ustalany indywidualnie.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne warszawa »

  Masz kłopoty ze dokuczliwym sąsiadem albo pracodawcą? Potrzebna ci pomoc prawna albo podatkowa? Zgłoś się do nas i zapoznaj z ofertą profesjonalnych usług prawnych i podatkowych. Nasze usługi to między innymi Adwokat warszawa. Proponujemy pomoc przy załatwianiu spraw karnych i obywatelskich a także podatkowych. Występujemy w imieniu klienta przed sądem czy Urzędem Skarbowym. Wspieramy w wypełnianiu każdych pism i wniosków. Nasze bogate doświadczenie i duża ilość zadowolonych klientów są gwarancją solidności i rangi usług. Rozwiąż swoje kłopoty jak najprędzej z naszą pomocą.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i szybkie porady prawne udzielane przez doświadczonych prawników »

  Tanie i szybkie porady prawne prawne udzielane przez doświadczonych ekspertów z zakresu prawa, ubezpieczeń, podatków. Duża baza wzorów umów, dokumentów, porady prawnych. Ciekawe artykuły i poradniki z dziedziny prawa.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • DEJA porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabeli Deja z siedzibą w Elblągu zachęca do skorzystania z kompleksowej obsługi prawnej z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Doświadczenie adwokat Izabeli Deja, jej staranność zawodowa oraz profesjonalne nastawienie do klienta to walory tej Kancelarii. Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabeli Deja trudni się wieloma czynnościami prawnymi. Udziela rzetelnych wskazówek prawnych z uwzględnieniem wszelkich zmian w kodeksach. Świadczy usługi z zakresu przygotowywania wszystkich wniosków, pism, wzorów umów, wezwań i tym podobnych. Dodatkowo posiada znaczne doświadczenie w reprezentowaniu klienta w postępowaniach przed odpowiednim sądem. Profesjonalne podejście do realizowanego zawodu pozwoliło Kancelarii Adwokackiej Adwokat Izabeli Deja zdobyć wysoką pozycję i renomę wśród klientów. Zapraszamy zatem na naszą stronę www.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych w Bydgoszczy - R. Glamowski, M. Porażyński »

  Kancelaria Radców Prawnych Rafał Glamowski, Michał Porażyński prowadzi obsługę firm prowadzących działalność w różnych formach prawnych: działalność gospodarcza, spółki prawa handlowego, spółdzielnie, osoby fizyczne prowadzące działalność indywidualnie, bądź jako wspólnicy spółek cywilnych.

  Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących: porady prawne, windykacja należności, obsługa prawna firm, sprawy pracownicze, prawo spółek, sprawy rodzinne i małżeńskie, prawo spadkowe, obrót nieruchomościami, zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Toruń »

  Nowoczesna kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach rozwodowych, o separację i podział majątku wspólnego małżonków, alimenty. Klientom w sprawach o rozwód z obszaru Torunia i okolic zapewniamy wszelką pomoc i bezpieczeństwo prawne przy podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Dobieramy dla Państwa możliwie najlepsze rozwiązania by sprawa o rozwód nie trwała zbyt długo oraz by sprawy rodzinne pozostawały w miarę możliwości wśród członków rodziny. Wykorzystujemy i tworzymy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze usługi są atrakcyjniejsze i łatwiej dostępne. Dążymy do coraz to doskonalszych rozwiązań w dziedzinie pomocy prawnej. Nasz dorobek to kilkaset zakończonych spraw o rozwód, dzięki czemu mamy bardzo duże doświadczenie w tych sprawach. Udzieliliśmy tysiące porad prawnych za pośrednictwem sieci Internet. Grono naszych stałych klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Karne w Warszawie »

  Usługi proponowane przez naszą kancelarię adwokacką są całkowicie rzetelne i profesjonalne. Podejmujemy się wszystkich, nawet nietypowych spraw, ponieważ lata doświadczenia i praktyka jaką posiadamy, oraz ciągłe pogłębianie wiedzy dają nam szerokie pole do popisu. Przyjmujemy sprawy o rozwód, którymi zajmuje się adwokat w Warszawie. Porad prawnych udzielamy z takich dziedzin jak prawo pracy, oświaty, gospodarcze, rodzinne czy cywilne. Szeroko rozumiane prawo karne, którym zajmuje się adwokat w Warszawie obejmuje też porady dla osób podejrzanych, pokrzywdzonych i oskarżonych, reprezentujemy naszych klientów przed wieloma instytucjami oraz przygotowujemy odpowiednie wnioski i dokumenty.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »