ODPISY KRS - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ODPISY KRS

Firma świadczy usługę wysyłkowej sprzedaży odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego KRS. Dostarcza odpisy aktualne i zupełne w 24 h na terenie Polski. Do zamówień dodawany jest skan w pełnym kolorze - gratis. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Firma wystawia faktury VAT. Odpisy uzyskane za pośrednictwem serwisu są papierowe i odpowiednie dla wszystkich urzędów, banków, notariuszy, przetargów, sądów. Firma wykonuje także kopię akt rejestrowych.

Szczegóły strony www.odpisy-krs.pl:

Podlinkuj stronę www.odpisy-krs.pl:

ODPISY KRS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 139 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 155

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobra Pożyczka Gotówkowa - Oferta Pożyczek gotówkowych, hipotecznych, samochodowych. »

  Dobra pożyczka oferuje produkty pożyczek dla swoich klientów od roku 2002. Całe zgromadzone doświadczenie jest kierowane ku potrzebom klientów tak aby sprostać wszystkim wymaganiom. W naszej ofercie znajdują się Pożyczki bez BIK, Pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • APROPO architektura / wnętrza - kraków »

  podstawową działalnością biura jest projektowanie i aranżacja wszelkiego rodzaju wnętrz oraz tworzenie unikalnych projektów mebli i innego wyposażenia a także projektowanie architektoniczne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej - pozwala to zaoferować klientowi kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie - od konsultacji na etapie planowania poprzez projektowanie, nadzory autorskie aż po porady związane z eksploatacją budynku lub lokalu...
  współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdej inwestycji
  - zapraszamy do współpracy - www.apropo.info.pl

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo zawodowe i kariery »

  Serwis innapraca.pl to ekspercki komentarz do historii i doświadczeń osób z pracy.
  Udzielamy fachowego komentarza, odpowiadamy na pytania, udzielamy wiedzy
  z dziedziny doradztwa zawodowego.Ponadto promujemy książkę Ewy Pióro
  i Pawła Burdzy "Jak znaleźć pracę i nie zgubić po drodze siebie".
  Osoby, które widzą potrzebę indywidualnego podejścia do swojej sytuacji zawodowej
  mają okazję skorzystać z unikalnego coachingu "Znajdź pracę".
  6 unikalnych sesji coachingowych i wysokiej wartości materiały wspierają osoby
  w poszukiwaniach pracy.Coaching jest skuteczny i sprawdzony na próbie
  120 osób - beneficjentów Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej.
  W trakcie coachingu osoba optymalnie pisze swoje CV i ćwiczy z coachem
  rozmowę kwalifikacyjną. Ponadto ustala plan działania poszukiwań pracy.
  Doradzamy bez wzgledu na wiek, pomagamy podjac decyzje o zmianie zawodu,
  pracodawcy, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej.
  Aktywnie pracujemy z osobami pragnacymi zmiany, okreslamy ich mocne strony
  a na ich podstawie formulujemy wspólnie strategie celów i sposoby ich osiagniecia....

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring Oferty »

  Najszersza gama produktów faktoringowych w jednym miejscu. Faktoring dla dużych średnich oraz małych przedsiębiorstw. Prezentacja, analiza i porównanie przygotowanych indywidualne ofert faktoringu.
  Z faktoringu może skorzystać każda firma sprzedająca swoim kontrahentom towary i usługi z odroczonym terminem płatności. Firma korzystająca z faktoringu uzyskuje szybkie i elastyczne finansowanie dopasowane do poziomu obrotów. Uwolnione w procesie faktoringu środki finansowe umożliwiają finansowanie bieżącej działalności firmy bez konieczności zaciągania kredytów. Bez zbędnych formalności i zabezpieczeń faktoring można uruchomić w kilka dni.
  Współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi w tej dziedzinie, dlatego nasza oferta zawsze będzie konkurencyjna i w pełni uwolni finansowy potencjał firmy.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o swoje finanse »

  Czas na finanse pozwoli Ci na mądre i skuteczne zarządzanie swoim majątkiem. Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat usług bankowych, sposobów oszczędzania i inwestowania swoich pieniędzy. Przejrzyste artykuły i poradniki pozwolą Ci na poznanie świata finansów od podstaw, jak i zrozumienia jego skomplikowanych mechanizmów działania.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy, produktu – nazwane.pl »

  Ekipa nazwane.pl oferuje fachowe tworzenie nazw firm i produktów. Naming to usługa realizowana przez nazwane.pl wszechstronnie. Projektowanie nazw przebiega od zaprezentowania wstępnych pomysłów, poprzez badania i analizy dotyczące zaproponowanych nazw, po rejestrację wybranej nazwy. Odpowiednia nazwa dla produktu czy firmy jest istotnym elementem przyczyniającym się do odniesienia sukcesu. Z tego powodu zaleca się powierzyć tworzenie nazw profesjonalistom, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu tworzenia nazwy. Nazwane.pl oferuje również renaming, czyli zmianę nazwy firmy bądź produktu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć etat - oferta pracy »

  Serwis objaśnia zasady pracy jako niezależny dystrybutor FM Group. Przedstawia warunki oraz sposób jak działać efektywnie. Naszym wsparciem jest grupa BSG (Międzynarodowa Grupa Wsparcia Biznesowego), która pomaga każdemu dystrybutorowi stać się człowiekiem sukcesu. Mamy mnóstwo materiałów, szkoleń, udzielany pełne wsparcie.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Warszawa »

  Przedmiotem działalności Smart Tax Kancelaria Doradcy Podatkowego z siedzibą w Warszawie jest wykonywanie czynności doradztwa podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. 2002 r. Nr 9 poz. 86). Szczegółowy zakres oferowanych usług obejmuje: pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów podatkowych, projektowanie podatkowe przyszłych przedsięwzięć gospodarczych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, opiniowanie zawieranych umów pod kątem obciążeń podatkowych, prowadzenie postępowania przed organami podatkowymi oraz Sądami Administracyjnymi, przeprowadzanie audytu podatkowego, stałe doradztwo na podstawie umowy o współpracę.
  Efektem podjętych czynności doradztwa podatkowego może być zatem obszerna opinia podatkowa, jak i krótkie pisemne konsultacje w zakresie bieżących drobnych problemów, a także konsultacje ustne. Reprezentowanie podatnika w postępowaniu przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej obejmuje pomoc w sporządzeniu wyjaśnień i obsługi postępowania oraz czynności podejmowane w imieniu podatnika na poszczególnych etapach postępowania podatkowego, w tym sporządzenie zastrzeżeń do protokołów z kontroli oraz odwołań od decyzji podatkowych. Postępowanie przez Sądami Administracyjnymi może ograniczać się do przygotowania projektu skargi, ale może obejmować również reprezentowanie podatnika na rozprawie na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes internetowy! Jak zarabiać w Internecie? »

  Przekonaj się jaki produkt najbardziej opłaca się sprzedawać w Internecie. Przejdź kurs, w którym dowiesz się jaki produkt zapewnia największe zainteresowanie i gigantyczne zyski.
  Zapomnij o wypełnianiu ankiet, polecania produktów w programach partnerskich i pracy przez wiele godzin, która nie daje żadnych efektów!
  Jeśli chcesz zarabiać w Internecie to musisz mieć pomysł na biznes. Tu poznasz najskuteczniejszą metodę zarabiania przez Internet.
  Kurs "Jak naprawdę zarabiać w Internecie" to komplet konkretnych wskazówek, które pokazują co, gdzie i jak sprzedawać.
  Poznaj sekret najbardziej opłacalnego biznesu internetowego. Ten pomysł na biznes internetowy to strzał w dziesiątkę!
  Dowiedz się skąd pozyskiwać klientów i nie wydawać na reklamę zbędnej złotówki. Kto kupi Twój produkt? Czyli jak zdefiniować najbardziej opłacalną grupę docelową.
  Nauczysz się tworzyć ofertę sprzedaży nie do odrzucenia, której nikt się nie oprze.
  Ten kompleksowy kurs zarabiania w Internecie to gotowy przewodnik do uruchomienia dochodowego biznesu internetowego.
  Przeczytaj o szalenie skutecznych trikach, które wykorzystywane są w ogromnych korporacjach. Od sztuczek, które pozwalają tanio pozyskiwać klientów przez takie, które sprawiają, że nikt nie potrafi oprzeć się Twojemu produktowi.
  Wydatki Polaków w Internecie rosną z roku na rok, a biznes internetowy to ogromna szansa na udany biznes. Dlaczego z tego nie skorzystać?

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »