ODPISY KRS - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ODPISY KRS

Firma świadczy usługę wysyłkowej sprzedaży odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego KRS. Dostarcza odpisy aktualne i zupełne w 24 h na terenie Polski. Do zamówień dodawany jest skan w pełnym kolorze - gratis. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Firma wystawia faktury VAT. Odpisy uzyskane za pośrednictwem serwisu są papierowe i odpowiednie dla wszystkich urzędów, banków, notariuszy, przetargów, sądów. Firma wykonuje także kopię akt rejestrowych.

Szczegóły strony www.odpisy-krs.pl:

Podlinkuj stronę www.odpisy-krs.pl:

ODPISY KRS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 140 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 155

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oferty gospodarcze »

  Firma nasza powstała w 1998 roku i w ciągu minionych lat wyrobiła sobie markę solidnego Partnera na rynku informacji gospodarczej w Polsce.Misją naszej firmy jest kreacja nowocześniejszych, bogatszych i bardziej przyjaznych dla Klienta standardów dostępu do informacji gospodarczej.Od samego początku funkcjonowania firma położyła nacisk na wyznaczanie nowych szerszych horyzontów i wyższych standardów jakości świadczonych usług. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymacie Państwo możliwość dostępu do aktualnych i rzeczowych ofert, informacji biznesowych co jest jednym z podstawowych warunków zachowania konkurencyjności przez polskie firmy. Oferujemy rozszerzenie dotychczasowych Państwa możliwości w zakresie poszukiwania klientów i poszerzenia rynków zbytu.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość On-line »

  Biuro rachunkowe Gusto specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac poprzez internet. Klienci Biura, za pomocą internetu, uzyskują stały wgląd w swoje dane finansowe, bez konieczności kontaktowania się z Biurem. Prowadzimy Księgowość On-line: pełna i uproszczona rachunkowość firm, deklaracje VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowa i płacowa, bilanse, sprawozdania statystyczne. Biuro posiada certyfikat MF i ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny Alior »

  Spośród wszystkich kredytów konsolidacyjnych kredyty w takich bankach jak Alior Bank mają jedne z najkorzystniejszych warunków ich przyznania. Dość niskie oprocentowanie, prowizja często równa 0% i minimum formalności cechuje najlepsze banki komercyjne. Jeżeli chciałbyś porównać wszystkie banki komercyjne oferujące kredyty oddłużeniowe zajrzyj na stronę finansową http://kredyt-konsolidacyjny-oddluzeniowy.pl, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytów konsolidacyjnych i oddłużeniowych banków komercyjnych.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wspólników, sumiennemu doborowi współpracowników, aplikantów i asesorów notarialnych o wysokich kwalifikacjach, notariusz w Krakowie - gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

  Notariusze z Krakowa do Państwa dyspozycji.

  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze dowolnego dnia, a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadwokacka.com - Jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? »

  Wytoczenie sprawy karnej nie jest końcem świata. Należy jednak podejść do niej z odpowiednią powagą i poszukać pomocy dobrego prawnika, który doradzi nam, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? Przede wszystkim, należy poprosić o pomoc znajomych – być może znają oni prawnika, który jest godny zaufania i wart polecenia. Można również sprawdzić w książce telefonicznej lub Internecie, dzięki czemu znajdziemy kogoś takiego jak adwokat prawo karne Warszawa. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z usług znalezionego prawnika, warto zasięgnąć o nim opinii i dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni z świadczonych przez niego usług. To pomoże podjąć nam ostateczną decyzję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Markowski »

  Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Markowskiego, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Zlecone zadania realizujemy z zachowaniem należytej staranności wynikającej z profesjonalnej wiedzy prawniczej oraz zasad etyki zawodowej. Zasadami, na których kancelaria opiera kontakty z klientami są: poufność, dostępność i terminowość. Naszym priorytetem jest profesjonalne i rzetelne reprezentowanie Klienta w prowadzonych sprawach oraz dostarczanie szybkich, skutecznych i zarazem optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Plewiskach koło Poznania, natomiast filia w Gostyniu.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal ISOsoft »

  Portal internetowy ISOSoft.eu oferuje innowacyjne e-usługi umożliwiające przedsiębiorcom samodzielne i zautomatyzowane:
  1. wdrażanie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/ lub środowiskowego ISO 14001
  2. utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/lub środowiskowego ISO 14001.
  Najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania naszych e-usług to:
  - prosta i wygodna obsługa programu,
  - przejrzysty interfejs i przyjazna szata graficzna,
  - konkurencyjna cena i atrakcyjne abonamenty,
  - brak dodatkowych kosztów związanych z wdrożeniem systemu,
  - bardzo łatwy i szybki proces wdrożenia systemu,
  - zindywidualizowany proces wdrożenia,
  - kompleksowe przygotowanie do audytu certyfikującego,
  - zdecydowanie niższe koszty utrzymania i doskonalenia systemu,
  - optymalizacja czasu wdrożenia, dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy,
  - dostęp do serwisu i indywidualnego konta firmy dla wielu użytkowników wszędzie tam, gdzie jest możliwość połączenia z Internetem.

  Utwórz własne konto w serwisie ISOsoft.eu, program poprowadzi Cię krok po kroku dając potrzebne informacje i wskazówki. Dzięki e-usługom samodzielnie zaprojektujesz i wdrożysz system zarządzania ISO. Dokładnie taki, jakiego potrzebuje Twoja firma!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog - prawo, akty prawne »

  Portal dotyczący prawa to tak naprawdę twój doradca prawny online. Jego najlepszą cechą jest cena - mianowicie jest on bezpłatny. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego porady prawne są za darmo. My zarabiamy na reklamach wyświetlanych w serwisie, a Ty cieszysz się rzetelnymi informacjami zupełnie nic nie płacąc. Skorzystaj z tego rozwiązania już dziś.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Analiza danych biznesowych - Ambcompany »

  Strona o Firmie AMB Company która profesjonalnie wykonuje usługi z zakresu analizy danych, wspomagając przy tym liczne decyzje biznesowe. Wspomaga przedsiębiorstwa przy opracowywaniu raportów, pomaga analizować rynek eCommerce oraz nadzoruje rzetelnie wysokobudżetowe projekty. Realizuje cele biznesowe: optymalizację, zwiększenie sprzedaży/wydajności, zdobywanie nowych możliwości. W ofercie firmy można znaleźć anlitykę danych, doradztwo w zakresie eCommerce, oraz zarządzanie projektami. Zadaniem firmy jest uświadamianie naszym klientom, że wszystkie procesy zachodzące w ich przedsiębiorstwach, spółkach powinny być mierzalne. Dane powinny być zbierane w odpowiednie bazy danych, które muszą być na bieżąco analizowane i aktualizowane. Zarządzanie przedsiębiorstwem na podstawie odpowiednio przygotowanych raportów jest dużo prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »