Ogłoszenia o prace - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogłoszenia o prace

Serwis internetowy z ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Na portalu można odszukać oferty przedsiębiorców z kilkunastu branż. Serwis oferuje mnóstwo ciekawych opcji, takich jak możliwość dodania własnego CV w bazie danych oraz umieszczenie własnego ogłoszenia w sektorze „szukam pracy”. Oprócz ogłoszeń, można tutaj wyszukać bardzo interesujące artykuły na temat narodowego rynku pracy (aktualności, poradniki, ciekawostki itp.).

Szczegóły strony www.metropraca.pl:

Podlinkuj stronę www.metropraca.pl:

Ogłoszenia o prace

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kompetencje pracownicze »

  Platforma 360 oferuje usługi dotyczące badania i analizy kompetencji pracowników przez internet. Nasz automatyczny system ocen gwarantuje pracodawcy profesjonalną i sprawiedliwą ocenę swoich pracowników zaś pracownik poznaje swoje kompetencje pracownicze. Nasz system oceny kompetencji metodą 180° i 360° przez internet składa się z 5 etapów - przygotowanie do oceny, założenie oceny, przeprowadzenie oceny, sporządzenie raportu oraz zakończenie oceny. Ocenę wytypowanego pracownika przeprowadzają nie tylko przełożeni ale także pozostali pracownicy, podwładni oraz klienci zewnętrzni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wzory Listu Motywacyjnego, CV, Podania o pracę, Wzory CV. »

  Zapraszam do zapoznania się z umieszczonymi wzorami CV oraz Listu Motywującego. Umieszczone wzory CV mają na celu ułatwienie znalezienia pracy i pomoc w napisaniu i pokatalogowaniu na piśmie posiadanych umiejętności i nabytego doświadczenia zawodowego. Na stronie www.pisanie.info poza wzorami CV można znaleźć przykładowe podania o pracę, życiorysy i wszelkiego typu wnioski i pisma urzędowe. Główny nacisk jednak został nałożony na umieszczenie wzorów Curriculum Vitae którego przykłady są w języku polskim, angielskim co powoduje, że strona stała się atrakcyjna dla osób szukających prace w Polsce i na całym świecie.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transfero - HR, szkolenia, projekty dla biznesu »

  Transfero realizuje projekty rozwoju organizacji i rozwoju osobistego, zapewnia wsparcie dla Zarządów i działów HR. Prowadzi projekty doradcze dla HR, testy dla biznesu, outsourcing personalny, warsztaty otwarte, business menoring, coaching.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla kobiet »

  Blog dla kobiet ambitnych, kobiet pracujących, rozwijających się zawodowo ale nie dla karierowiczek.
  Poznaj prawa kobiet w pracy, dowiedz się wszystkiego co powinna wiedzieć kobieta pracująca i znajdź oferty pracy dla kobiet.
  Wszystko to na blogu:
  Kobieta na rynku pracy.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płatne ankiety »

  W ostatnim czasie modne stało się wypełnianie ankiet w internecie, ale po co robić to za darmo skoro można przy okazji zarobić?Wypełnianie ankiet jest legalnym i uczciwym sposobem na dodatkowy zarobek.Wystarczy tylko, że wyrazisz swoją opinię. Ankiety obejmują rożnorodną tematykę np. owe produkty lub usługi, strony internetowe, programy telewizyjne, magazyny, reklamy…

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog poświęcony biznesowi w Internecie. »

  Na blogu dojrzejesz jakże rezolutnie osiągać w Internecie dochody, w niezmiernie skrótowym terminie.Już teraz winszuję Ci też sukcesów w Internecie. Jeżeli motywacja do pracy, także upór w dążeniu do celu nie jest Twoją tęgą stroną to inwituję Cię na mojego bloga.Ujrzysz jak zoptymalizować i wbić swoją stronicę na początkowe wyniki szukania google co wyraźnie połączone jest z pojęciem pozycjonowania.To będzie wówczas Twój krok zwierzchni w zasłużeniu pierwszej złotówki w świecie wirtualnym.Nie muszę wspominać, że jest to dla Ciebie największa reklama w Internecie.Rozpoznasz pierwsze dewizy jakie nadzorują się marketingiem Internetowym i poznasz najlepsze narzędzia marketingowe w zjednoczeniu z intensywnością Twojego umysłu.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROGRESS prace wysokościowe »

  Chcemy Państwu przedstawić ofertę firmy Progress z Mińska Mazowieckiego. Progress świadczy usługi w zakresie realizowania wszelkich prac na wysokościach, z wykorzystaniem technik alpinistycznych a dodatkowo prac wykonywanych za pomocą wysięgników oraz rusztowań. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo prace, które wymagają działania na dużych wysokościach. Zajmujemy się także pracami remontowo - budowlanymi. Przeprowadzamy także mycie i czyszczenie elewacji, mycie i malowanie dachów. Zajmujemy się dodatkowo renowacją zabytków i renowacją oraz układaniem kamienia. Nasza załoga dostanie się wszędzie tam, gdzie ciężki sprzęt nie ma dostępu. Klientom zapewniamy fachowo wykonane usługi, na które dajemy do 7 lat gwarancji. To tylko niektóre prace, które proponujemy. Oferta naszej firmy jest ogromnie rozbudowana, z tej przyczyny zapraszamy Państwa do zapoznania się z jej pełną ofertą na stronie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet i nie tylko! »

  Strona ta powstała z myślą o internautach którzy chcą zarobić bądź tylko dorobić w internecie. Znajdziecie tu najnowsze serwisy w których można zarabiać na wiele różnych sposobów. Na tej stronie znajdziecie także porady, wskazówki gdzie zarabiać, jak zdobywać poleconych itp. Po rejestracji masz możliwość komentowania każdego artykułu, a także możecie dodać swój własny artykuł o serwisie w którym można zarabiać przez internet.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w kętach »

  Praca-Kęty - to portal gromadzący oferty i ogłoszenia o pracę w jednym miejscu. Dzięki zintegrowaniu ze stroną praca.bielsko baza naszych ofert jest jeszcze większa. Dzięki naszemu portalowi, znalezienie pracy staje się o wiele łatwiejsze. Posiadamy przejrzysty interfejs dzięki, któremu od razu wiesz co i jak. Ponadto znajdziesz tam przydatne porady na temat rozmów kwalifikacyjnych, twojego prawa premii i awansu.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznanie siebie i rozwój osobisty. »

  Testy on-line i ćwiczenia badające predyspozycje zawodowe, talent, osobowość.
  Jaka praca da ci spełnienie ? Gdzie masz największą szansę na osiągnięcie sukcesu ?
  Unikalny test badający predyspozycje do prowadzenia własnego biznesu takie jak : reaktywność układu nerwowego, stosunek do pieniędzy, wewnątrzsterowność i inne.
  Wykaz wszystkich zawodów w Polsce.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »