Ogłoszenia o prace - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogłoszenia o prace

Serwis internetowy z ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Na portalu można odszukać oferty przedsiębiorców z kilkunastu branż. Serwis oferuje mnóstwo ciekawych opcji, takich jak możliwość dodania własnego CV w bazie danych oraz umieszczenie własnego ogłoszenia w sektorze „szukam pracy”. Oprócz ogłoszeń, można tutaj wyszukać bardzo interesujące artykuły na temat narodowego rynku pracy (aktualności, poradniki, ciekawostki itp.).

Szczegóły strony www.metropraca.pl:

Podlinkuj stronę www.metropraca.pl:

Ogłoszenia o prace

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 82

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogłoszeniowiec – ogłoszenia drobne, reklama, praca rzeszów, nieruchomości, domy »

  Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi - zrób to skutecznie w Ogłoszeniowcu : Rzeszów, Krosno, Mielec Przemyśl, Stalowa Wola . Bezpłatne ogłoszenia drobne, tanie reklamy, wysoka oglądalność. Doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy.
  Jesteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowo-reklamowym na Podkarpaciu.

  W wysokim tempie rośnie ilość osób odwiedzających oraz zamieszczających ogłoszenia i reklamy. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród podkarpackich serwisów ogłoszeniowych.

  Prowadzimy intensywne kampanie reklamowe naszego serwisu, dlatego też ogłoszenia, reklamy w nich zawarte docierają do bardzo wielu Waszych obecnych jak i naszych klientów.

  Ogłoszeniowiec to doskonałe narzędzie do budowy wizerunku, a w szczególności do pozyskiwania nowych klientów na Wasze towary i usługi.

  W ogłoszeniowcu mieszkańcy Podkarpacia znajdą największą ilość ogłoszeń dotyczących pracy, nieruchomości, samochodów, usług.

  Biorąc pod uwagę tempo rozwoju ogłoszeniowca, szeroką zewnętrzną promocję serwisu, ilość odwiedzających ogłoszeniowca w relacji do ceny ogłoszeń i reklam to z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy najtańsi. (opracowano na podstawie porównania cen z 5 innymi serwisami).

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malwinka. Profesjonalna domowa opieka »

  Domowa, profesjonalna opieka nad starszymi, niepełnosprawnymi i dziećmi. Rodzinna atmosfera i duża elastyczność godzinowa. Rejon działania firmy to Warszawa i okolice. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Ori. Cała prawda o Oriflame »

  Zapraszam do współpracy innowacyjną metoda Ori Net, która pozwoli na rozwinięcie Waszego biznesu w rewelacyjnie szybkim tempie, praktycznie bez wychodzenia z domu. Pracuj w Oriflame.
  To łatwa i przyjemna praca, która już niedługo może stać się rzeczywistością i odmienić Twoje życie.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii Level1 »

  Firma Level One powstała w 2000 roku dzięki wykorzystaniu kapitału holenderskiego i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii. Firma posiada swe biura zarówno na terenie Polski jak i Holandii.nnGłównym zadaniem biura Level One jest nadzorowanie procesu rekrutacji kandydatów. Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, oferujemy pomoc w zdobyciu potrzebnych dokumentów oraz w wypełnianiu wniosków zgłoszeniowych. nNadzorujemy przebieg każdego kontraktu.nnProfesjonalne usługi biura poświadcza posiadany przez nas certyfikat oraz wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr 602/1b.nnJesteśmy członkiem Związku Pracodawców Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy Okap, co obliguje nas do rzetelnego wywiązywania się z wszelkich zobowiązań wobec naszych pracowników jak i całego podnoszenia standardów zatrudnienia.nnOferujemy pewną i legalną pracę w Holandii na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.nnJako biuro pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat za swe usługi od potencjalnych pracowników. Staramy się przeciwdziałać bezrobociu w Polsce oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy i stałą opiekę Polakom chcącym pracować na terenie Holandii.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życie i praca w UK »

  Portal informacyjny dla Polaków planujących wyjazd i mieszkających w Wielkiej Brytanii na temat pracy, biznesu, finansów i życia w UK. Najnowsze wiadomości z rynku pracy i oferty pracy. Porady specjalistów na temat rekrutacji do pracy, kariery, zakładania i prowadzenia własnej firmy w UK.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznesmix.pl - Blog o biznesie »

  Biznesmix to blog o biznesie dla ludzi aktywnych chcących poszerzać swoje horyzonty i żyjących z misją zmieniania świata robiąc najlepiej to, co potrafią. Bez względu na skalę przedsięwzięcia jakie prowadzą – od wlaściciela kwiaciarni po prezesa dużej firmy.

  W biznesmix chodzi o dzielenie się nowymi ideami w biznesie, designie, technologii, kreatywnosci i lifestyleu. Znajdziecie tu wywiady, opinie, analizami i studia przypadków.

  Dodatkowo garść inspiracji i materiałów z pogranicza rozwoju osobistego – dla wszystkich chcących znaleźć odpowiedź na pytanie co lubią najbardziej w życiu robić i jak sprawić by zrobić z tego sposób na życie – w myśl zasady by nie przepracować ani jednego dnia.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezrobotny.cba.pl »

  Szare życie człowieka w dobie kryzysu kapitalistycznego ustroju. Słowami opisane spojrzenie na Polską rzeczywistość w nowoczesnym świecie. rosnące bezrobosie, brak perspektyw. Życie młodego człowieka w dzisiejszych czasach do łatwych nie należy. sytuacja innych Europejskich państw również nie napawa optymizmem, a przecież nie to obiecywali nam politycy startujący w wyborach. Powiem jedno - kryzys ponad wszystko.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czechowice-Dziedzice - portal pracy »

  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy możliwość korzystania z szerokiej bazy, aktualnych ogłoszeń o pracę. Zapewniamy przede wszystkim ogłoszenia lokalne związane z Czechowicami-Dziedzicami. Publikujemy również cenne porady dla pracowników dotyczące pracy sezonowej, pracy na czarno, prawa pracy i zakresu uprawnień pracowników, itd. Zapraszamy do zapoznania się z bazą naszych ogłoszeń i artykułów!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca-strumien.pl »

  Nasz serwis internetowy należy do grupy regionalnych portali pracy. Celem naszej strony jest ułatwienie poszukiwania przez pracowników ofert pracy w mieście Strumień oraz w regionie. Na stronie przedstawiane są ciekawe oraz unikalne porady dla pracowników. Strona pozwala również na szybsze znalezienie przez pracodawców pracowników pochodzących z regionów, gdzie działa ich firma. Przedstawiamy również porady z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Online Jobs - work from home with us! »

  Nasz serwis jest cenną pomocą dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w swoim miejscu zamieszkania. Naszym celem nie jest tylko wskazanie na to, jakiego rodzaju działalność można wykonywać jako freelancer, ale przede wszystkim przedstawienie konkretnych pracodawców, którzy są gotowi zaoferować pracę zdalną osobom, które po złożeniu aplikacji zakwalifikują się na dalszych etapach rekrutacji. Przedstawiamy profile poszczególnych firm zatrudniających osoby pracujące w soim własnym domu, bez konieczności dojeżdżania do biura, a także podpowiadamy jak znaleźć oferty w wybranej lokalizacji.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »