Ogłoszenia o prace - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogłoszenia o prace

Serwis internetowy z ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Na portalu można odszukać oferty przedsiębiorców z kilkunastu branż. Serwis oferuje mnóstwo ciekawych opcji, takich jak możliwość dodania własnego CV w bazie danych oraz umieszczenie własnego ogłoszenia w sektorze „szukam pracy”. Oprócz ogłoszeń, można tutaj wyszukać bardzo interesujące artykuły na temat narodowego rynku pracy (aktualności, poradniki, ciekawostki itp.).

Szczegóły strony www.metropraca.pl:

Podlinkuj stronę www.metropraca.pl:

Ogłoszenia o prace

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca, oferty pracy w GazetaPraca »

  Dla większości ludzi praca to jedna z podstawowych spraw w życiu. Pozwala w głównej mierze na godne życie oraz wyżywienie siebie i najbliższych. Wykonywana z przyjemnością daje nam olbrzymią satysfakcję i poczucie spełnienia. Z rozkwitem sieci, to właśnie on jest najszybszym sposobem dystrybucji ofert pracy. Portal GazetaPraca.pl, lider pośród sieciowych serwisów pracowych, każdego dnia publikuje tysiące nowych, ciekawych ofert. Jeśli zamierzasz zmienić pracodawcę na lepszego nie zwlekaj, przeszukaj najciekawsze oferty w serwisie.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czysty Biznes - jak zarobić na sprzątaniu »

  Blog o tematyce biznesowej związanej z zarabianiem na ogólnopojętym sprzątaniu.

  Jeśli nie masz własnego pomysłu na biznes znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat na temat tego jakie perspektywy ma biznes związany z branżą utrzymania czystości w naszym kraju.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transfero - HR, szkolenia, projekty dla biznesu »

  Transfero realizuje projekty rozwoju organizacji i rozwoju osobistego, zapewnia wsparcie dla Zarządów i działów HR. Prowadzi projekty doradcze dla HR, testy dla biznesu, outsourcing personalny, warsztaty otwarte, business menoring, coaching.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Practical Solutions For - Procedury i Narzędzia »

  Strona dedykowana jest dla specjalistów z branży zarządzania zasobami ludzkimi lub kadry zarządzającej w firmie. Znajdują się tutaj gotowe procedury/podprocesy oraz narzędzia do wdrożenia w celu optymalizacji procesów biznesowych w obszarze personalnym i kadrowym, łańcucha dostaw oraz księgowości zarządczej w obszarze produkcyjnym. Specjalizacja w procesach optymalizacyjnych usług i produkcji.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euspecjalista.eu oferty pracy w Szwajcarii »

  euspecjalista.eu oferty pracy w Szwajcarii. Agencja pośrednictwa pracy 6847, początek działalności 1996. Współpracujemy z wiodącymi agencjami pracy w Szwajcarii. Pielęgniarki, Położne, Personel budowlany Hydraulicy, Dekarze, Stolarze to personel, który rekrutujemy w sposób ciągły.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życie i praca w UK »

  Portal informacyjny dla Polaków planujących wyjazd i mieszkających w Wielkiej Brytanii na temat pracy, biznesu, finansów i życia w UK. Najnowsze wiadomości z rynku pracy i oferty pracy. Porady specjalistów na temat rekrutacji do pracy, kariery, zakładania i prowadzenia własnej firmy w UK.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jobexplorer - Ofery pracy »

  Portal pracy zawierający najświeższe i aktualne darmowe ogłoszenia pracy dla studentów, jak i specjalistów oraz managerów w różnorodnych branżach. U nas znajdziesz oferty pracy w Polsce i zagranicą. Użytkownicy serwisu mogą umieszczać i publikować swoje CV, które będzie udostępnione dla solidnych pracodawców korzystających z naszego portalu. Firmy mają sposobność umieszczenia swoich ofert pracy, zwiększając swoje szanse na odnalezienie solidnego pracownika. Możliwość zamieszczania darmowych ofert lub płatnych w wersji Professional z indywidualną szatą graficzną. Wejdź na naszą stronę i znajdź pracę dla Siebie.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Talfit.pl - system wspomagania HR »

  Zdarzyło Ci się, że osoba, którą zatrudniłeś miała interesujące CV i bogate doświadczenie, ale zupełnie nie potrafiła odnaleźć się we współpracy z innymi, więc musiałeś ją zwolnić? Aby nie tracić czasu na nietrafione rekrutacje, wspomóż się programem Talfit.pl. Ten system to gwarancja zatrudnienia właściwego człowieka na właściwym miejscu, ponieważ sprawdza to, czego nie wyczytamy w CV ani nawet w liście motywacyjnym, czyli cechy charakteru oraz istotne wartości. Badanie polega na wypełnieniu ankiety online – najpierw bierze w nim udział przełożony kandydata oraz kilku pracowników, co pozwala na sprecyzowanie oczekiwań wobec kandydata, następnie kwestionariusz wypełniają wszyscy ubiegający się, którzy palikowali na dane stanowisko. Raport z przeprowadzonych badań można obejrzeć w każdej chwili za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki i suplementy Oriflame własne konto na zakupy »  Własne konto w Oriflame dla klientki konsultantki to wygodne zakupy w cenach hurtowych, atrakcyjne prezenty w Programie Witamy a po jego zakończeniu zestaw kosmetyków do wyboru w Programie Lojalnościowym. Kupując dla siebie taniej możesz sprzedawać i zarabiać. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, można zamawiać na odroczony termin płatności - 14 dni.

  Oriflame to doskonały wybór kosmetyków i suplementów diety niezależnie od potrzeb, budżetu i humoru. To możliwość tańszych zakupów i sprzedaży z 30% marżą. To wolność wyboru w pełnym spokoju, z możliwością zasięgnięcia porady konsultantki. To organizowanie pokazów kosmetycznych, na których można swobodnie oglądać, dotykać, czuć i przeobrażać się według własnego rytmu i upodobań.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »