Ogłoszenia o prace - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogłoszenia o prace

Serwis internetowy z ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Na portalu można odszukać oferty przedsiębiorców z kilkunastu branż. Serwis oferuje mnóstwo ciekawych opcji, takich jak możliwość dodania własnego CV w bazie danych oraz umieszczenie własnego ogłoszenia w sektorze „szukam pracy”. Oprócz ogłoszeń, można tutaj wyszukać bardzo interesujące artykuły na temat narodowego rynku pracy (aktualności, poradniki, ciekawostki itp.).

Szczegóły strony www.metropraca.pl:

Podlinkuj stronę www.metropraca.pl:

Ogłoszenia o prace

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oferty pracy na stronie pracajutra.pl »

  Pracajutra.pl zwiera oferty pracy z całej Polski. Strona została tak przygotowana aby osoba szukająca pracy mogła w szybki sposób wyszukać swoją wymarzoną i dobrze płatną prace w bardzo krótkim czasie. Serwis umożliwia aplikowanie online.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne - EP-Personel i Organizacja »

  Od dłuższego czasu szukasz managera? Potrzebujesz „na szybko” zatrudnić osobę
  o wysokich kwalifikacjach? Zastanawiasz się czy struktura firmy odpowiada wyzwaniom
  rynku? A może chciałbyś poprawić zarządzanie personelem? Jesteś we właściwym miejscu.

  EP - Personel i Organizacja oferuje kompleksową obsługę HR w zakresie rekrutacji,
  zarządzania personelem, szkoleń i optymalizacji zatrudnienia. Jesteśmy praktykami HR.
  Wyróżniamy się zrozumieniem wyzwań stojących przed przedsiębiorcami, znajomością
  rynku oraz obowiązującychprzepisów. Dzięki nam wzrośnie efektywność Twojej firmy,
  jej struktura będzie dostosowana do walki na rynku a kadra menedżerska będzie
  zadowolona, pełna motywacji do pracy.

  W EP – Personel i Organizacja każdy Pracodawca jest traktowany indywidualnie.
  Przedstawimy Ci najlepszych kandydatów i doradzimy, na jakich warunkach będą u Ciebie
  pracować. Znajdujemy pracowników tak, aby nasi Klienci (Pracodawcy i Kandydaci) mogli
  wspólnie odnieść sukces.

  EP - Personel i Organizacja znajduje ludzi o wysokich kompetencjach.

  Nasze zalety to: profesjonalizm, entuzjazm i dyskrecja.

  Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych Klientów: Pracodawców ( z nowych
  pracowników,wnoszących wartość dodaną do firmy) i Kandydatów (z nowego miejsca pracy).

  Szefowa EP – Personel i Organizacja
  Ewa Pióro

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy dodatkowej przez internet »

  Oferty pracy dodatkowej przez internet kuszą wysokimi zarobkami, brakiem szefostwa, ustalonymi godzinami pracy oraz pod wieloma innymi względami. Na naszej stronie znajdziecie możliwości jakie daje nam internet. Dowiecie się jaka praca jest opłacalna i jak uniknąć naciągaczy którzy wyłudzają pieniądze. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niania, Opiekunka, Pomoc domowa »

  Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. nZnalezienie odpowiedniej osoby do opieki nad dziećmi jest jednym z najważniejszych decyzji, jaki kiedykolwiek podejmiesz. nPomożemy Ci znaleźć odpowiednią Nianie, dzięki czemu będziecie mogli wyjść do pracy wiedząc że dziecko jest w dobrych rękach. nMOŻESZ ZAMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE, przeprowadzić rozmowy, weryfikować kandydatki na własną rękę, ale to bardzo trudne. nMożesz popełnić błąd mając do weryfikacji zbyt wiele zgłoszeń. Spotkanie się ze zbyt dużą ilością kandydatek może być męczące dla Ciebie i twojej rodziny. nNaprawdę możemy zaoszczędzić twój czas!!!nNie boimy się zadawać trudnych ale ważnych pytań.nZnalezienie idealnej kandydatki wymaga umiejętności, dlatego my możemy Cię z tego wyręczyćnSpotkanie z potencjalnymi kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze, u Ciebie w domu bądź w kawiarni. nWszystkie polecane przez nas nianie zostaną poddane wnikliwemu procesowi weryfikacji.nNasz proces kontroli ma na celu znalezienie najbardziej odpowiedniej Opiekunki dla Twojego dziecka która zapewni bezpieczeństwo i Jego rozwój. nJesteśmy do Państwa dyspozycji, pomożemy przejść przez cały proces rekrutacji.nDajemy Ci pewność wybrania najlepszej opiekunki dla twoich dzieci.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników z jobfitter »

  Poszukując dodatkowego zajęcia na pewno szukamy także nowych rozwiązań, które skracają okres szukania i oferują nam dużo więcej ofert niż dotychczasowe źródła. Znana jest także erekrutacja, polegająca na wypełnianiu autorskich testów, pomagających odkryć predyspozycje przyszłego pracownika lub ocenić jego umiejętności. Taka rekrutacja pracowników jest nie tylko dobrym rozwiązaniem dla ludzi szukających pracy, lecz także dla firm, które poszukują pracowników, ponieważ interpretacja testów pozwoli na znalezienie odpowiedniego aplikanta do właściwego stanowiska pracy a w ten sposób potencjalny pracownik otrzyma dużo więcej ofert, a przedsiębiorstwo otrzyma zbiór wyselekcjonowanych aplikacji. Taki sposób rekrutacji to oszczędność czasu zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla aplikantów i z pewnością w dużym stopniu ogranicza czas poszukiwania ofert pasujących do konkretnej grupy docelowej.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzór CV i życiorysu - Career Factory »

  Career Factory oferuje przygotowany specjalnie dla Ciebie profesjonalny, atrakcyjny graficznie szablon i wzór CV oraz życiorysu zarówno po polsku jak i angielsku. Naszą ideą jest pomoc w tworzeniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Proponowany kreator sprawi, że Twoje CV będzie wyglądać unikalnie i wyróżni się ze stosu innych dokumentów.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SOLIDNE Świetliki Dachowe w dobrej CENIE »

  ALMOS-2 to warszawska firma działająca na mazowieckim i ogólnopolskim rynku budowlanym w branży lekkich konstrukcji stalowo-aluminiowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych oraz szkła.
  ALMOS-2 od 20 lat zajmuje się: świetliki dachowe, pasma świetlne, daszki, zadaszenia, wyłazy dachowe. kom. 604 113 185, 604 246 025 Warszawa

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca - oferty i ogłoszenia »

  Portal praca.pl to nie tylko zbiór ofert pracy, ale także serwis informacyjny, zawierający wiele cennych wskazówek dla osób poszukujących pracy. W serwisie udostępniona jest opcja dodania własnego CV jako osoby szukającej zatrudnienia, dzięki czemu pracodawca ma szansę znalezienia pracownika bez jego indywidualnej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Rozbudowana baza pracodawców wspiera poszukiwania pracy, jako alternatywny sposób szukania zatrudnienia. Wygodna wyszukiwarka ofert zapewnia komfort korzystania z serwisu i efektywne przeglądanie ofert.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »  Europejskie Centrum Podatkowe to ogólnopolska kancelaria podatkowa, wyspecjalizowana w zagranicznych rozliczeniach podatkowych polskich pracowników. Pracując na zasadach zgodnych z obowiązującym prawem w krajach takich, jak m.in. Wielka Brytania, czy Irlandia mamy prawo ubiegać się o zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Zwykłemu pracownikowi trudno jest zgromadzić wymagane zaświadczenia, odpowiednio je wypisać oraz porozumieć się ze wskazanym zagranicznym urzędem, lecz ECP posiada ponad trzydziestu wykształconych konsultantów, którzy proponują profesjonalne wsparcie przy odzyskiwaniu zwrotu z podatku. By otrzymać wsparcie z zakresu rozliczeń podatkowych, trzeba jedynie uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie euro-punkt.pl, a następnie oczekiwać na kontakt ze strony konsultanta.


  Europejskie Centrum Podatkowe wykonuje usługi systemowo, dzięki czemu klient jest otoczony fachową opieką w każdym momencie odzyskiwania zwrotu zagranicznego podatku. W odniesieniu do danych uzyskanych od klienta, Europejskie Centrum Podatkowe gromadzi stosowne dokumenty i pomaga w ich wypisaniu. Później reprezentuje klienta w zagranicznych urzędach. Nad przebiegiem sprawy czuwają również zagraniczni doradcy podatkowi, z którymi Centrum nawiązało stałą współpracę.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog Michała Wyszyńskiego - Biznes, Motywacja, Relacje »

  Na moim blogu znajdziesz między innymi wpisy o tematyce revshare oraz opisy takich programów jak FutureAdPro, TheAdsTeam. Znajdziesz także różne ciekawostki z branży Bitcoin, opisy kopalni takich jak GainBitcoin, a także portal typu FutureNet. Blog nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a wszystko co na nim znajdziesz jest w celach informacyjnych. Oczywiście blog nie jest poświęcony tylko marketingowi i znajdziesz tu dużo więcej ciekawych wpisów motywacyjnych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej marketingu internetowym i relacjach to koniecznie nie może Cię tutaj zabraknąć. Przede wszystkim zależy mi na relacjach z odbiorcami więc treści są dodawane często. Zależy mi na odbiorcach i też dla nich poświęcam dużo czasu na odpowiedzi czy porady biznesowe. Zresztą sam możesz się o tym przekonać wchodząc na bloga i czytając moje wpisy . Czy będą dla Ciebie wartościowe ? Tego nie wiem, poczytaj i sam zdecyduj czy było warto.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »