Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Francuski Instytut Zarządzania »

  Francuski Instytut Zarządzania specjalizuje się w marketingu, finansach, zarządzaniu ludźmi oraz strategii firm, prowadząc studia Master of Business Administration. Instytut powstał w Polsce jesienią 1990 roku w ramach funduszy pomocowych przekazanych przez Francję, jako oddział paryskiej szkoły podyplomowej Institut Francais de Gestion. Od samego początku swej działalności zdecydowanie przedkładał nauczanie praktyki nad teorię – stosując nowatorskie metody dydaktyczne, oparte na studiach przypadków (cases), symulacjach komputerowych, a od niedawna także internecie. Absolwenci Instytutu w Polsce (około 15000 osób) pilotują obecnie firmy o łącznym (dodanym) obrocie przekraczającym 10 % krajowego dochodu narodowego brutto.
  Historia: 1990 – utworzenie Francuskiego Instytutu Zarządzania w Polsce, 1991 – wprowadzenie pierwszych gier symulacyjnych, 1992 – pierwsze w Polsce zajęcia z zarządzania zasobami ludzkimi, 1993 – pierwsze w kraju seminarium z analizy finansowej, 1995 – inauguracja warsztatów z public relations (PR), 1996 – techniki multimedialne w programie MBA, 1999 – wprowadzenie podręczników na komputerowych cd-rom, 2000 – program aktualizacji wiedzy w internecie dla Absolwentów, 2002 – pierwszy w Polsce symulator strategiczny.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Franchising.pl - franczyza, własny biznes. »

  Franchising.pl - to portal pomysłów na własny biznes (franczyza, partnerstwo, agencja, firma). Informacje o franczyzie i własnym biznesie. Szukasz pomysłu na własny biznes? Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Interesujesz się problematyka gospodarczą? Zobacz!

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MIR Consulting firma doradcza projekty i dotacje unijne, porady prawne, szkolenia »

  MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.

  Personel

  W trosce o wysoki poziom świadczonych usług MIR Consulting zatrudnia wysoko wykwalifikowane kadry. Nasi doradcy to zespół posiadający kompetencje w obszarze ekonomii, zarządzania, prawa, a także legitymujący się doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami na terenie całego kraju, co pozwala na kompleksową obsługę powierzonych nam zadań.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Włochy, hostessy italia, tancerki italia »

  Praca polega na wspólnej zabawie z gośćmi lokalu, tańcu, rozmowie, towarzyszeniu podczas konsumpcji różnych drinków, drobnych przekąsek oraz kolacji.Za każdą z nich dziewczyny mają bonus w wysokości od 1 - 30 EUR. Zaproszone do stolika mają za zadanie zachowywać się tak aby goście dobrze czuli się w jej towarzystwie i ponownie wrócili do lokalu. Praca jest przyjemna i nie trudna dla towarzyskich ludzi. Zarobki wysokie oraz możliwość szlifowania języka.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Warszawa »

  Istniejemy dla Państwa od 2000 roku. Swoją wiedzą, doświadczeniem i wyobraźnią służymy w organizowaniu cateringu na terenie Warszawy i całej Polski.nnOrganizujemy: bankiety, koktajle, konferencje, gale, eventy firmowe, uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie, wesela), bale sylwestrowe, karnawałowe, studniówki, przyjęcia plenerowe (grille, pikniki, garden party), imprezy w domach prywatnych.nnNasi kucharze - wirtuozi smaku zaskoczą Państwa wyśmienitą kuchnią ni niepowtarzalną aranżacją dań, a kelnerzy urzekną gracją, savoir-vivrem ni dyskretną obsługą.nnNajwyższa jakość i kreatywność w połączeniu z przyjazną i profesjonalną obsługą to tajemnica naszego sukcesu!nZapewniamy pełną satysfakcję - od pomysłu do realizacji! Poczuj wyjątkową radość tworzenia z nami!nnwww.siekierkacatering.plnkom: 608 620 560

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EcoCorner - ekologiczne zakupy »

  Ekologiczny sklep internetowy. Niepowtarzalne gadżety ekologiczne, ekologiczne produkty do domu i do biura. Oryginalny design, funkcjonalność i pozytywna ekologia w jednym miejscu! Sprawdź nas!

  Preco Logic jest firmą zajmującą się wdrażaniem oraz promowaniem postaw proekologicznych w polskim społeczeństwie. W tym celu założony został sklep internetowy EcoCorner, w którym można nabyć artykuły gospodarstwa domowego będące przyjazne dla środowiska użytkownika.

  Korzystając ze wzorców z krajów Europy Zachodniej, Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz bazując na własnych innowacyjnych pomysłach i rozwiązaniach chcemy kształtować świadomość naszego społeczeństwa, wskazywać drogi, którymi rozwijający się kraj taki jak Polska powinien się poruszać. Zdajemy sobie sprawę, że kwestie związane z ochroną środowiska są w naszym kraju traktowane wciąż jako drugoplanowe i mało istotne. Zdajemy sobie także sprawę, że na obecnym etapie rozwoju gospodarczego zdecydowana większość naszego społeczeństwa nie jest zainteresowana ochroną środowiska a postawy proekologiczne są im obce bądź wręcz całkowicie nieznane. Rozumiejąc te problemy zauważamy jednak pozytywne sygnały świadczące, że następują pewne procesy zbliżające nasz kraj do ekologicznych potęg takich jak Dania, Niemcy bądź Japonia.

  Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie EcoCorner i do współpracy!

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Unia Dystrybutorów Stali – stal w Internecie »

  Stal w Polsce i na Świecie. Rynek stali i branża hutnicza monitorowane na bieżąco. Portal prezentujący przemysł stalowy, wyroby hutnicze, analizy, komentarze, ceny stali.nn Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dla Firm »

  Usługi dla firm to alternatywne rozwiązanie dla firm chcących afirmować nowoczesny wizerunek własnej firmy w prestiżowym i eleganckim biurze w różnych miastach Polski. Projekt skierowany jest do firm nowo powstałych, rozwijających się oraz prężnie funkcjonujących na rynku, dla których stacjonarne Biuro jest zbędne w procesie zarządzania i kierowania firmą. Wirtualne Biuro powstało z zamysłem zaoszczędzenia Państwa pieniędzy jak i czasu, który w obecnym zabieganym świecie biznesu jest bezcenny. Oferujemy Naszym klientom : n• Siedzibę firmy w prestiżowym biurowcu w Centrum miasta Łódź, Poznań i Wrocław Indywidualny nr telefonu i faxu wraz z obsługą sekretarską Możliwość poboru dokumentów księgowo – biurowych potrzebnych w bieżącej działalności Prowadzenie terminarza spotkań Obsługę korespondencji Porady prawne Wirtualną asystentkę, która pomoże i odciąży Państwa przy załatwianiu spraw biurowych: rezerwacja hotelu, sali szkoleniowej, cateringu itd…

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • INTERSIL - krzemionki koloidalne »

  Strona importera i dystrybutora krzemionek koloidalnych.nOferujemy krzemionki hydrofilowe i hydrofobowe, znajdujące szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach jako wypełniacze, zagęszczacze...Dogodne warunki płatności oraz krótkie terminy dostaw.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forumsoft dGCS sp. z o.o. »

  Strona firmy Forumsoft sp. z o.o. Można tu znaleźć wszystkie informacje dotyczące oferty firmy jak i samej spółki. Prężne działania spółki umożliwiły stały rozwój już od 10 lat. Przez ten czas Forumsoft aktywnie uczestniczy w zmaganiach rynku informatycznego w Polsce jednocześnie biorąc udział w kreowaniu nowych trendów branżowych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Kosmetyczny Dorota Zywer »

  Jestem dyplomowaną kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie.Mój Gabinet znajduje się na ul.Żytniej 13/35 w Warszawie i wyposażony jest w nowoczesny sprzęt oraż profesjonalne kosmetyki.Wykonuję zabiegi pielęgnacyjne na twarz,ciało,stopy i dłonie.Wszystkie zabiegi konsultuję i indywidualnie dobieram kosmetyki dla każdego klienta .Zapewniam że pielęgnacja ciała w moim gabinecie sprawi że będziecie Państwo dłużej cieszyć się młodym zdrowym wyglądem i co się z tym wiąże dobrym samopoczuciem.Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz aktualnymi promocjami.Jeżeli chodzi o zabiegi na twarz to szczególnie polecam mikrodermabrazję oraz mezoterapię bezigłową.
  Zapraszam Dorota Zywer

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy firmy »

  Jesteśmy zainteresowani zakupem zadłużonych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Notarialnie odkupujemy wszystkie udziały, zmieniamy zarząd oraz przejmujemy wszystkie zobowiązania. Dzięki współpracy z naszą firmą, nie musisz zarażać siebie i swoich bliskich na odpowiedzialność. Działamy szybko i skutecznie. W ciągu 48 godzin wykonujemy wszelkie czynności, włącznie z dokonaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Zajmujemy się sporządzaniem wszystkich dokumentów. Współpraca z nami to korzyść dla Ciebie i twojej firmy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PKF Skarbiec »

  Dobrapożyczka.org to serwis, na którym znajdziecie wszystkie szczegóły na temat oferty Korporacji Finansowej Skarbiec. Widoczne w tym miejscu informacje przedstawiają zarówno profil naszej firmy jak i usługi jakie świadczymy. Jesteśmy dumni z ogromnego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci z całej Polski. Na obecną renomę pracujemy bez ustanku od 2002 roku. W tym czasie zyskaliśmy spore doświadczenie w sektorze usług kredytowych. Specjalnie dla osób, które potrzebują sprawdzonej pożyczki stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która opiera się na niewysokim oprocentowaniu i ustalanym wspólnie z klientem terminie spłat.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Makler giełdowy - kompendium wiedzy o zawodzie »

  Makler papierów wartościowych - wszystko, co powinieneś wiedzieć o zawodzie, jak zostać maklerem, charakterystyka egzaminu, zdawalność na przełomie lat, licencja maklera - wymagania formalne niezbędne do wpisu na listę maklerów, zawód maklera, przydatne predyspozycje w przyszłej pracy, rodzaje wykonywanej pracy, dalsze możliwości kariery, prestiżowe licencje finansowe w Polsce

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Korporacja Finansowa Skarbiec »

  Dobra Pożyczka to produkt stworzony z myślą o osobach, które ze względu na różne sytuacje życiowe potrzebują błyskawicznej gotówki. Oferowana pożyczka zyskała już uznanie wśród kontrahentów przede wszystkim ze względu na marginalizację formalności oraz interesujący system spłat. Korporacja Finansowa Skarbiec to prężnie funkcjonująca firma świadcząca usługi z zakresu wsparcia finansowego w formie szybkich pożyczek od 10 do 300 tysięcy złotych. Wchodząc na podany serwis możesz poznać szczegóły naszej oferty jak i komentarze klientów.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BMTC Poland »

  BM TRADA Certification jest jedną z wiodących jednostek certyfikujących, akredytowaną przez UKAS z ponad 30- letnim doświadczeniem w usługach certyfikacyjnych.
  BM TRADA założona w 1974r posiada biura przedstawicielskie w ponad 25 krajach.
  Od początku 2010 roku oferuje usługi również na terenie Polski, świadczone przez BMTC Poland Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu.
  Realizujemy usługi certyfikacji następujących systemów zarządzania:
  -Jakością na zgodność z ISO 9001
  -Środowiskiem na zgodność z ISO 14001
  -Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na zgodność z OHSAS 18001
  -Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z ISO 27001
  -Bezpieczeństwem Żywności na zgodność z ISO 22000
  Powyższe certyfikacje realizowane są w systemie akredytacji UKAS.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie »

  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie prowadzi egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii, szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruch udrogowego, szkolenia dla kierowców zawodowych.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Aktywności Zawodowej - ZAZ7 »

  Zakład Aktywności Zawodowej mieszczący się w Koźminie Wielkopolskim przy ulicy Boreckiej 25 Posiada 5 pracowni: Kooperacji, Poligrafii, Ceramiki, Utrzymania Terenów zielonych oraz Gabinet Rehabilitacji.
  Współpracując z nami można skorzystać z ulgi na PEFRON

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sangoma VoIP A101, A102, A104, A108 Sangoma Netborder Bramki Patton »

  Dystrybucja Sangoma, A101, A102, A104, A108, Sangoma Netborder, Bramki Patton Telefonia internetowa VoIP Instalacje i wdrożenia centralek VoIP Telefony Polycom
  Sklep internetowy ze sprzętem telekomunikacyjnym dla operatorów, integratorów systemów VoIP. Sangoma Cards.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Egipt, sprzedaż i wynajem, ekskluzywne apartamenty i tanie mieszkania »

  Nieruchomości Egipt, sprzedaż i wynajem, ekskluzywne apartamenty i tanie mieszkania, dobra inwestycja na całe życie, ciepłe lato przez cały rok.n Nieruchomości w Egipcie to doskonałe miejsce do zainwestowania kapitału. Zdaniem ekspertów ten właśnie kraj należy do jednego z nielicznych w tej części świata, w którym przewiduje się ogromny wzrost zarówno ekonomiczny, gospodarczy jak i turystyczny.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: