Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Za Kulisami Ślubu - Organizacja Wesela i Organizacja Ślubu. »

  Organizacja wesel - dowiedz się jak zorganizować ślub i wesele lub zleć organizowanie uroczystości ślubnych konsultantowi. Konsultant ślubny zorganizuje ślub na terenie takich miast jak: Wrocław, Opole, Legnica, Jelenia Góra, Zielona Góra, Wałbrzych. Nasz główny obszar działania to Dolny Śląsk, woj. opolskie, Lubuskie.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Spółki z o.o. od ręki - Poznań. Fabryka Firm. »

  Dzięki naszym wysiłkom, staniesz się właścicielem firmy - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bez zbędnych formalności, biegania po urzędach, bankach itp. itd. Dajemy Tobie wszystko od ręki!
  Gotowe Spółki z o.o. od ręki i bez zbędnych formalności.
  Twoja Firma będzie dysponowała otwartym rachunkiem bankowym, nadanymi numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE . Nasze Spółki są wolne od zobowiązań i nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Fabryka Firm.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent sit i wstrząsarek laboratoryjnych »

  Aparatura kontrolno-pomiarowa firmy MULTISERW-Morek opracowywana jest przez doświadczoną grupę technologów i projektantów we współpracy z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

  Wymagania stawiane przez nowoczesny przemysł, a także możliwości zastosowania ostatnich osiągnięć z dziedziny techniki pomiarowej skłaniają do kontynuowania rozwoju i udoskonaleń w produkcji urządzeń pomiarowych aby zapewnić możliwość kompleksowego wyposażenia laboratorium.

  Aparatura laboratoryjna produkowana przez firmę MULTISERW-Morek jest wykorzystywana w laboratoriach przemysłowych jak również w jednostkach naukowo-badawczych. Urządzenia te charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdzają jej użytkownicy jak również liczne wyróżnienia i medale przyznane firmie MULTISERW-Morek na Międzynarodowych Imprezach Targowych. Aby zapewnić najwyższą jakość produkowanych urządzeń wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz ISO 14001. Informacje o naszej misji i przyjętej polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania znajdą Państwo w zakładce Polityka ISO.

  Firma MULTISERW-Morek zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwis techniczny oferuje swoje usługi nie tylko w swojej siedzibie, lecz przede wszystkim w laboratorium użytkownika. Zakres wykonywanych usług obejmuje przeglądy, sprawdzenia, kalibracje, wzorcowanie, naprawy oraz modernizacje urządzeń.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Competence Examination Center in SEO »

  Competence Examination Center in SEO to projekt certyfikacji specjalistów ds. SEO dla osób z co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym. Celem egzaminu jest kompleksowe sprawdzenie wiedzy o podstawach tworzenia stron, ich optymalizacji i linkowania wewnętrznego, ale także prezentacji wyników w wyszukiwarce. Sprawdzone zostaną również informacje dotyczące najważniejszych produktów Google oraz umiejętność monitorowania i analizy pochodzących z nich danych. Ostatnim działem wiedzy są kwestie dotyczące zagadnień prawnych i etycznych (źródłem informacji jest opracowany przez CEC in SEO Kodeks etyczny). Egzaminy będą organizowane kilka razy w ciągu roku i będą się odbywały stacjonarnie.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Legionowie »

  Adwokat Łukasz Dziurkiewicz oferuje Państwu w Legionowie kompetentną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego rodzinnego i gospodarczego. W ramach prawa karnego usługi świadczone są już na etapie postępowania przygotowawczego, w szczególności w razie zatrzymania lub tymczasowego aresztowania. Obrona przed Sądem to przede wszystkim strategia i wnikliwe przesłuchanie świadków. Jednocześnie zauważyć należy, że adwokat Łukasz Dziurkiewicz odnosi znaczące sukcesy na polu apelacji wnoszonych od wyroków sądów I instancji. W ramach prawa cywilnego Kancelaria prowadzi przede wszystkim sprawy o zapłatę, ale również o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustalenie prawa własności czy też uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Wyraźną specjalizacją są również sprawy tzw. małżeńskie, czyli o rozwód, ustanowienie rozdzielności majątkowej, o ustalenie kontaktów, czy też podziała majątku po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej. W ramach prawa spadkowego prowadzone są sprawy o zachowek oraz dział spadku. Adwokat Łukasz Dziurkiewicz udziela również w swoje Kancelaria z siedzibą w Legionowie porad prawnych w zakresie powyższych zagadnień. http://dziurkiewicz.eu/legionowo-adwokat/

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sterget - Automatyka maszyn »

  Firma zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatyki. Oferujemy usługi kompleksowej automatyzacji maszyn, linii technologicznych i procesów przemysłowych jak również projektowania i prefabrykacji szaf sterowniczych. Przyjmujemy także zlecenia na projektowanie oraz produkcje specjalizowanych urządzeń elektronicznych(regulatory, karty akwizycji danych itp.) dostosowanych do wymagań klienta.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Giełdy i kantory kryptowalut »

  Zestawienie w formie graficznej polskich i zagranicznych giełd i kantorów kryptowalut. Odnośnik do opinii i rankingu giełd. Spis na bieżąco uaktualniany wraz z powstawaniem nowych giełd i kantorów. Od góry umieszczane są giełdy i kantory które mają największą popularność.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spawacz w Warszawie »

  Firma Weldmag specjalizuje się w usługach spawalniczych realizowanych w Warszawie i na terenie całego województwa Mazowieckiego.
  Posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający na sprawne spawanie różnego rodzaju stopów.
  W praktyce zajmujemy się zarówno spawaniem rur i instalacji hydraulicznych jak i płotów czy małogabarytowych elementów.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju dla Par - Psychoterapia Małżeńska w Warszawie »

  Centrum Rozwoju dla Par jest przedsięwzięciem warszawskich psychoterapeutów pracujących od lat ze związkami. W ramach Centrum prowadzona jest przez dwoje terapeutów (kobietę i mężczyznę) psychoterapia i konsultacje par. Założycielami CRdP są psycholog Agnieszka Serafin oraz psychoterapeuta Mikołaj Czyż, którzy prowadzą również samodzielnie psychoterapię par oraz terapię indywidualną w ramach swoich praktyk.

  Z usług Centrum Rozwoju dla Par korzystają związki, które - rozpoznając trudności z jakimi się borykają - poszukują rozwiązania kryzysu lub dróg rozwoju swojej relacji. Związki w każdym wieku, każdego wyznania, pochodzenia społecznego, orientacji seksualnej i statutu. Małżeństwa oraz związki nieformalne.

  Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż prowadzą również bloga o wyzwaniach i radościach życia w związku (Psychologia Par) oraz serwis o przewlekłych dolegliwościach ginekologicznych (wulwodynia).

  Sesje i konsultacje prowadzone są w języku polskim lub angielskim (couples therapy in English). Odbywają się w cichej okolicy Starej Ochoty i trwają 60 minut. Pierwsze spotkanie to konsultacja, w czasie której określany jest cel i zakres pracy. Więcej informacji o metodzie, sposobie pracy, zasadach, problemach z jakimi pary pracują podczas terapii oraz o kwalifikacjach i doświadczeniu terapeutów znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Szczecin »

  Oferta skutecznego pozycjonowania stron internetowych skierowana do przedsiębiorców ze Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego.
  Oprócz usług SEO, firma oferuje również prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (SEM) oraz prace programistyczne.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz inwestycyjny Macromoney FIZ AN | Macromoney »

  Macromoney.pl: Fundusz inwestycyjny Macromoney FIZ AN oparty jest na strategii hedge fund i przeznaczony jest dla zamożnych klientów i instytucji.
  Celem Macromoney FIZ AN jest osiąganie ponadprzeciętnej bezwzględnej stopy zwrotu poprzez aktywne zarządzanie aktywami. Dążąc do tego celu, używamy różnorodnych strategii i narzędzi inwestycyjnych opartych na danych makroekonomicznych. Fundusz inwestuje do 100% wartości swoich aktywów w tytuły uczestnictwa zagranicznego funduszu Macromoney Global Investments Ltd. Fundusz jest przeznaczony dla niewielkiej liczby inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, rozumiejących korzyści ze stosowania globalnej strategii makroekonomicznej dla ich portfela inwestycyjnego.
  Fundusz ma charakter niepubliczny. Emisja Certyfikatów następuje przez wystosowanie imiennych propozycji nabycia łącznie do nie więcej niż 149 osób. Szczegółowe informacje określone są w Warunkach Emisji certyfikatów inwestycyjnych poszczególnych serii. Certyfikaty Inwestycyjne Funduszu są wyceniane raz w miesiącu, mogą zostać wykupione raz na kwartał.
  Macromoney Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych zarejestrowany jest w Polsce i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi dla Unii Europejskiej »

  Specjalistyczny serwis przetargowy obejmujący ogłoszenia instytucji europejskich: Komisji Europejskiej i jej agencji, Parlamentu Europejskiego, Rady, itd.
  Dlaczego przetargi dla Unii Europejskiej?
  Wkrótce dotacje i granty ulegną drastycznemu ograniczeniu. Unia Europejska wydaje corocznie setki milionów euro na ekspertyzy, meble, komputery, itd. Znikoma ilość polskich przedsiębiorstw startuje w tych przetargach. Już dzisiaj zdobądź przewagę nad konkurencją!
  Dlaczego warto zarejestrować się na naszej stronie?
  Uzyskasz bezpłatny dostęp do całej strony oraz newsletter Alert przetargowy o nowych ogłoszeniach. W sekcji Vademecum omawiamy prostym językiem zawiłości procedur zamówień publicznych. Solidny odbiorca jest na wyciągnięcie ręki!

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczkana.pl - portal finansowy »

  Pozyczkana.pl to portal finansowy z trzema rozbudowanymi działami dla osób zainteresowanych finansami. Jest to edukacja kredytobiorcy, porównanie pożyczek i kredytów oraz aktualności i wiadomości ze świata finansów. W pierwszej z tych grup w edukacji staramy się zapoznać użytkowników z podstawowymi terminami z bankowości przewijającymi się w umowach bankowych i kredytowych - tutaj ważne jest jak nie stracić i dobrze pożyczyć pieniądze. Gdzie to zrobić podpowie nam dział Porównania pożyczek online a w wiadomościach możemy sprawdzić aktualne trendy w bankowości, wysokość stóp procentowych i inne ważne wiadomości, zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Błyskawiczne Pożyczki - Chwilówki z Komornikiem »

  Złóż wniosek o pożyczki chwilówki z komornikiem w roku 2015, 2016, 2017 i dalszych. Nasze błyskawiczne pożyczki od najlepszych parabanków - Kredito24, Unichwilówka, Kyzoo Pozyczki, Smart Pożyczka, Optima, LendOn, Ekspres Kasa, Ofin, Filarum, OK Money itp. Błyskawiczna pożyczka dla każdego!

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferty banków online. Bankowość internetowa, konta, kredyty przez Internet. »

  Oferty wielu banków w jednym miejscu, porównanie kont bankowych, kredytów gotówkowych i hipotecznych, porównywarki ofert bankowych. Zestawienie ofert banków, wnioski online. U nas możesz szybko wybrać najlepsze oferty produktów finansowych. Banki w Polsce zawsze aktualne oferty rachunków osobistych, firmowych, kont oszczędnościowych i młodzieżowych.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie papierosy i tytoń z przemytu »

  Firma Imperial Tobacco S.A, poprzez tą stronę chce uświadomić wszystkim klientom i sprzedającym tytoń, że w naszym Państwie ta branża ma wszelkie uregulowania prawne i celne.
  Odwiedzając tą stronę, dowiemy się jakie w Polsce obowiązują stawki celne, akcyzowe i Vat na tytoń. Poza tym można dowiedzieć się dlaczego chroniony jest rynek produkcji i dystrybucji tytoniu, jakie są kary za nielegalny przemyt.
  Dla osób chcących zareagować gdy spotkają się z takim procederem, udostępniony jest na stronie anonimowy kontakt oraz podane są dane do jednostek, do których można zgłaszać taką działalność.

  Data dodania: 19 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe online »

  Konta bankowe - opisy kont, porady jakie konto wybrać, informacje o ofertach banków, pełne tabele opłat i prowizji w formacie PDF.
  Porównanie tanich kont osobistych z obsługą przez Internet.
  Na stronie masz możliwość szybkiego wyszukania informacji o wybranym koncie osobistym oraz złożenia wniosku do banku. Wszystko online, bezpiecznie, bez konieczności wizyty w banku.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto Walutowe - Ranking »

  Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące kont walutowych. Ranking zawiera dokładną charakterystykę poszczególnych rachunków, dzięki czemu, dopasujesz do siebie najlepszą ofertę. Przeczytasz też praktyczne porady, co należy wziąć pod uwagę wybierając konto walutowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć własną firmę w AIP »

  Zakładanie własnej firmy to wymagające przedsięwzięcie i dość kosztowne. Na szczęście Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oferują rozwiązanie, które pozwala nauczyć się jak skutecznie założyć własną firmę. Pozwalają na to między innymi warunki Inkubatorów Przedsiębiorczości. Zakładając firmę w Inkubatorach mamy możliwość prowadzenia legalnej działalności przy znacznie niższych kosztach i z minimalnym ryzykiem. Wystarczy wypełnić jednej formularz na naszej stronie i przesłać go do nas.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Banery Reklamowe Warszawa »

  Produkujemy trwałe i tanie banery reklamowe. Oprócz reklamy zewnętrznej, zapraszamy do zamawiania projektów graficznych nie tylko banerów. Projekt graficzny potrzebny będzie Państwu także do produkowanych przez nas roll upów czy ulotek. Wszystkie nasze produkcje, zarówno bannery jak i plakaty czy ulotki są najwyższej jakości. Dbamy o każdy detal naszych produkcji poligraficznych a fachowcy w dziedzinie poligrafii pilnują każdego detalu związanego z Państwa zamówieniem.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego i sprawdzenia naszych referencji. Produkujemy trwałe bannery reklamowe od blisko dziesięciu lat i mamy ogromne portfolio zadowolonych Klientów.

  Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów dotyczących projektu banera oraz omówienia możliwości zaproponowania specjalnej ceny na produkcję reklamy zewnętrznej.
  Wykonaliśmy tysiące banerów, dzięki temu w sposób rzetelny możemy podpowiedzieć Państwu jakiego typu baner sprawdzi się najlepiej w Państwa warunkach. Oprócz wymiaru i sposobu mocowania, chętnie doradzimy w zakresie samego projektu banera. Dobry projekt graficzny to taki, który niesie dostateczną ilość treści by zainteresować Klienta, ale równolegle zachęca go do kontaktu z Państwem by uzupełnić niedostatek informacji.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy
  Producent Banerów Reklamowych
  Drukarnia Smart Print

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: