Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • Przenoszenie strony internetowej na inny serwer »

  Proponujemy Państwu kompleksowe przeniesienie strony WWW na nasz hosting (w tej opcji całkowicie bezpłatnie) lub na serwer innej firmy. Przenosimy zarówno małe prywatne strony jak również rozbudowane witryny oparte o CMS Wordpress, Joomla, Drupal itp. Specjalną ofertę kierujemy do organizacji pozarządowych non-profit (stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła, parafie, osoby zbierające 1% i inne działające charytatywnie), które mogą wykupić hosting na naszych serwerach w ramach symbolicznej opłaty 2,90 zł/mc lub 29 zł za rok. Wszelkie dodatkowe czynności jak przenoszenie strony internetowej z innego hostingu zrobimy za darmo. W ramach oferty dla NGO proponujemy Państwu własną subdomenę w atrakcyjnej domenie *.ngo24.eu, np. Nazwa_fundacji.ngo24.eu, oprócz tego własną skrzynkę pocztową, np. biuro@Nazwa_fundacji.ngo24.eu

  Zapraszamy także do korzystania z innych usług internetowych realizowanych przez naszą firmę. Działamy na terenie całej Polski, a większość usług wykonujemy zdalnie, za pośrednictwem łącza internetowego. Nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z naszego szybkiego serwera, utworzyć stronę WWW czy zlecić e-pomoc, za pomocą której pozbędziesz się wielu problemów komputerowych (w tym usuwanie irytujących reklam z przeglądarek, wirusów, niebezpiecznych plików po konfigurację systemu Windows). Zestaw usług, które możemy dla Ciebie wykonać jest praktycznie nieograniczony;) Napisz do nas i zapytaj w czym możemy pomóc.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe. Gdzie najlepsze konto? Jaki bank wybrać? »

  Porównanie kont internetowych w bankach. Jaki bank wybrać? Opłaty i prowizje w bankach. Tutaj sprawdzisz wszystkie informacje na temat najpopularniejszych rachunków bankowych na rynku finansowym.

  Oferty wielu banków w jednym miejscu. Konta osobiste, walutowe i oszczędnościowe. Aktualne tabele opłat i prowizji dla kont bankowych. Rachunki bez opłat za prowadzenie i przelewy internetowe.

  Cenniki usług bankowych w formacie PDF. Przed wyborem najlepszego konta osobsitego dla siebie koniecznie sprawdź opłaty i prowizje zapobierane przez banki za najpopularniejsze operacje finansowe. Zestawienie lokat i oferta funduszy inwestycyjnych.

  Data dodania: 01 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja pomocy dzieciom Avalon »

  Nasza fundacja działa od 2006 roku zajmując się szeroką pomocą kierowaną do osób niepełnosprawnych. Nasza pomoc kierowana jest do osób niepełnosprawnych na terenie całego kraju. Działania naszej fundacji obejmują między innymi realizowanie pomocy dla osób przewlekłe chorych. Zajmujemy się między innymi likwidowania barier społecznych czy realizowania wsparcia w zakresie integrowania się niepełnosprawnych ze społeczeństwem.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polski Tłumacz Przysięgły Londyn »

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez polskich tłumaczy w Londynie. Dzięki możliwości płatności online zlecenie tłumaczenia przysięgłego przez polaków mieszkających w Anglii jest teraz wyjątkowo proste. Wystarczy przesłać skan lub czytelne zdjęcie dokumentu aby otrzymać darmową wycenę, a następnie wykonane tłumaczenia na swoją skrzynkę pocztową e-mail lub wskazany adres. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są ze wszystkiego rodzaju dokumentów. Szkolnych, metryk, zaświadczeń, wyroków, i innych dokumentów standardowych i jedynych w swoim rodzaju.
  Cykliczne promocje sprawiają, że tłumaczenia są jeszcze łatwiej dostępne dla każdej osoby. Po co przepłacać za angielskiego tłumacza, kiedy można ten sam efekt otrzymać niższymi kosztami? Tłumaczenia przysięgłe uznawane są w każdym miejscu na ziemi oraz w każdym urzędzie. Wysyłka przy tłumaczeniach powyżej 15 funtów za darmo.
  Sprawdzony tłumacz daje gwarancję profesjonalizmu, szybko wykonanych zleceń i najwyższej jakości. Ponadto, istnieje możliwość zlecenia tłumaczenia w dni wolne od pracy oraz w trybie ekspresowym, już w parę godzin od przyjęcia zlecenia

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamieński - przekładnie zębate »

  Głównym profilem działalności naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie kół i przekładni zębatych składających się z kół zębatych walcowych o zębach prostych i śrubowych, a także łańcuchowych kół zębatych i wałków zębatych o zębach śrubowych. W ofercie firmy znajduje się również wykonywanie ślimaków, ślimacznic oraz przekładni ślimakowych. Mamy możliwość wykonania kół zębatych o średnicy do 600 mm i module do 10 mm.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transkrypcje nagrań »

  Transkrypcja nagrań jest dla nas pasją, którą realizujemy w Państwa interesie. W swojej ofercie posiadamy między innymi:
  Transkrypcja wywiadów IDI
  Transkrypcja wywiad FGI
  Transkrypcja nagrań dyktafonowych
  Transkrypcja protokołów sądowych
  Transkrypcja konferencji
  Tworzenie napisów do film
  Transkrypcje w języku angielskim
  Inne transkrypcje

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konto bez opłat »

  Serwis poświęcony analizie darmowych rachunków bankowych. Znajdziesz tutaj aktualny ranking oraz dokładną charakterystykę najlepszych dostępnych w Polsce ofert. Decyzję o wyborze konta bez opłat, pomoże podjąć użyteczny słowniczek terminów używanych w branży finansowej. Polecamy i zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmach w Polsce »

  Serwis opinia o firmie to miejsce w Internecie, gdzie można sprawdzić dane kontaktowe firm w Polsce. Jest to wygoda wyszukiwarka firm jednoosobowych, jak również spółek z.o.o. Ponadto w serwisie zamieszczone zostały wiarygodne komentarze i opinie na temat działalności poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem podestów scenicznych. Wypożyczalnia sceny i estrady. PODESTY.SCENICZNE.PL »

  Potrzebujesz sceny na swoje wydarzenie. Zbudujemy ją z podestów scenicznych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa oraz profesjonalizm w tym co robimy. Nasza firma zamontuje Ci scenę na każde wydarzenie: konferencje, pikniki i imprezy firmowe, targi, forum, eventy dla dzieci czy koncerty. Nasze podesty sceniczne pracują przy produkcjach filmowych oraz służą jako stabilne podłoże do kamer. Nasza agencja eventowa może również zmontować trybuny dla widzów, wybiegi na pokaz mody, podium dla chór, stół dla DJ-a, sceny na maratony zumby i warsztaty taneczne. Dla salonów samochodowych proponujemy montaż najazdów samochodowych wraz z ekspozycją danego auta. To wszystko za naprawdę niską cenę, a do tego wszytko w najlepszej dekoracji dostosowanej do twojego eventu - Branding. Posiadamy tylko nowe atestowane podesty sceniczne. Organizujemy i obsługujemy techniczną stronę imprez. Zbudujemy dla Ciebie każdy rodzaj estrady i sceny. Wynajem podestów scenicznych to dobry krok aby Twoje wydarzenie nabrało "dobrego wyrazu".

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • XE Opole - sprzedaż i serwis skanerów »

  Poznaj najnowsze rozwiązania w dziedzinie przechwytywania danych z dokumentacji papierowej i przesyłania ich do systemów EZD. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym skanerów i oprogramowania marki Kodak Alaris.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja i selekcja kadry managerskiej w Polsce »

  Jesteśmy generalistami i nie obce nam są tematy prawie z każdej dziedziny biznesu i branży. Nasza unikalna metodologia i siła perswazji sprawdza się w każdych warunkach. Natomiast wybitnie dobrze wychodzi nam pozyskiwanie talentów odpowiedzialnych za sprzedaż i rozwój biznesu oraz zarządzanie operacyjne i strategiczne. Head hunting word cloud concept. Vector illustration Mapowanie rynku Forma wywiadu gospodarczego jakże cenna w dobie walki o talenty i ich utrzymanie. Dobrze jest wiedzieć co słychać u konkurencji i jak wygląda rynek pracy w naszej branży oraz czy mamy alternatywę przy budowaniu planów sukcesji.
  Rekrutacja i selekcja Profesjonalny screening życiorysów oraz nasze niecodzienne podejście do kandydatów oraz styl prowadzenia rozmów zbada ich wiarygodność i motywację, wykształcenie, doświadczenie, wiedzę i znajomość języków obcych oraz wymagane kompetencje miękkie.
  Job Posting, Networking i Social MedianWspółpraca z najlepszymi portalami pracy, wewnętrzne i zewnętrzne bazy kandydatów, portale społecznościowe i fora tematyczne oraz wypracowane relacje branżowe znacząco pomagają w przyśpieszeniu identyfikacji najbardziej wartościowych kandydatów.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Borówka amerykańska oraz jagoda kamczacka - polskieborowki »

  Strona o tematyce borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej.
  Informacje o sadzonkach, krzakach, plantacjach, skupie itp. borówki oraz jagody kamczackiej. Z roku na rok rynek borówki amerykańskiej ma coraz większa konkurencję oraz zwiększa się ilość plantacji. Wiąże się to z szeregiem problemów. Nasza firma powstała po to aby pomóc nowym plantatorom zaistnieć w świecie borówkowym. Po to aby dać szansę wszystkim tym, którzy borykają się z problemami prowadzenia plantacji. Po przez zaoferowanie najlepszej jakości sadzonek borówki amerykańskiej chcemy zagwarantować przyszłym plantatorom bezproblemową uprawę.

  Dzięki wspólnej współpracy osiągniemy najlepszej jakości owoce, wyeliminujemy obawy przed brakiem zainteresowania nimi. Naszą główną działalnością jest sprzedaż sadzonek oraz doradztwo w zakresie uprawy borówki. Wieloletnie doświadczenia z naszymi obecnymi partnerami są zagwarantowaniem jakości naszych usług.

  Naszym celem jest pomoc jak największej liczbie plantatorów w uzyskaniu jak najlepszej jakości owoców borówki amerykańskiej, tak aby polskie borówki były cenione na całym Świecie.

  Znajdziesz u nas informacje o: jagodzie kamczackiej, borówce amerykańskiej, plantacji borówki, sadzonkach, skupie borówek, jak dbać o krzaki borówki.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Global Rating Sp. z o.o. »

  Global Rating to działająca w Polsce agencja ratingowa oferująca usługi analizy ryzyka niewypłacalności dla emitentów dłużnych instrumentów finansowych. Oprócz usług ratingowych spółka zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych, wierzytelności i instrumentów finansowych. Uzupełniającym przedmiotem działalności jest analiza rynku i specjalistyczne analizy podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skarpetki.org | P.W. SOBCZAK - producent skarpet Aleksandrów Łódzki »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOBCZAK - producent skarpet Aleksandrów Łódzki. Oferta:
  skarpetki męskie, skarpetki damskie, skarpetki dziecięce, skarpetki wojskowe, kolorowe skarpetki, skarpetki bezuciskowe, skarpetki bawełniane, skarpetki bambusowe, skarpetki stopki, skarpetki garniturowe, podkolanówki

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe »

  Najtańsze konta bankowe. U nas możesz porównać popularne konta internetowe i założyć konto bez wychodzenia z domu. Otwórz rachunek osobisty w Alior Banku, mBanku, ING Banku Śląskim i innych bankach. Porównaj opłaty za konta. Przeczytaj porady jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet. Załóż nowoczesne konto osobiste i kontroluj swoje finanse, gdziekolwiek jesteś.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Banki Online »

  Porównanie ofert banków online. Oferty dostępne przez Internet.
  Porównanie kont bankowych, kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, mieszkaniowych, kart kredytowych. Sprawdź w porównywarce najtańsze konta osobiste i kredyty.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polska ubezpieczalnia w UK - Enterprise FS »

  Szukając dobrego ubezpieczenia można się zainteresować ofertą jaką przygotowała Polska ubezpieczalnia w UK. Jest to opcja doskonała między innymi ze względu na atrakcyjną niską wysokość składek, jakie trzeba opłacać w ramach tego ubezpieczenia. To komfortowe i wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu praktycznie każdemu.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  Caspar TFI posiada w swojej ofercie kilka własnych otwartych funduszy inwestycyjnych. Inwestuje na rynkach polskich, europejskich oraz globalnie. Fundusze prowadzone są przez doświadczonych Zarządzających. Środki lokowane są zarówno w akcje jak i obligacje. Do wyboru są produkty o większym lub mniejszym ryzyku inwestycyjnym.nZ Caspar TFI powiązana jest spółka Caspar Asset Management, która zajmuje się zarządzaniem portfelem (aktywami) najzamożniejszych klientów.nSiedzibą spółek jest Poznań.nnZapraszamy do zapoznania się z ofertą i sprawdzeniem wyników.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • D&J - Lord Nelson & Queen Anne - wyposażenie sypalni, łazienki i spa »

  Lord Nelson marką przedmiotów łączących praktyczne zastosowanie, solidne wykonanie oraz piękny wygląd. Każdy produkt z naszej szerokiej oferty dostarcza jakość i piękno za rozsądną cenę dzięki produktom, które dostarczą w każdym Spa i hotelu by zagościła nuta luksusu i przepychu. Stworzyliśmy dla Ciebie takie produkty jak: ręczniki, pościele, koce, pledy, akcesoria do wyposażenia SPA, akcesoria kuchennych, akcesoria łazienkowe oraz akcesoria przydatnych przy aktywnym wypoczynku. Lord Nelson to szwedzki producent markowych produktów z najwyższej półki słynący z zastosowania najlepszych materiałów.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projob - odzież robocza i ochronna »

  Projob to producent odzieży ochronnej oraz obuwia, rękawic i akcesoriów BHP. Szwedzkia marka najwyższej jakości odzieży roboczej dla twoich pracowników. Produkty marki Projob • są gwarancją bezpieczeństwa, ponieważ są najwyższej klasy jakości i wykonania, a w wielu przypadkach od prawidłowego funkcjonowania elementów ochronnych zależy bezpieczeństwo pracowników, a niebezpieczne mogą się okazać nawet niedopracowane drobiazgi (typu wystająca nitka, odstający element odzieży, nieszczelność łączenia dwóch fragmentów materiału. Odzież robocza jest zaprojektowana tak, by można jej było używać z najcięższych warunkach.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: