Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Urzędy Skarbowe i Izby Skarbowe w Polsce »

  Wszystkie Urzędy Skarbowe oraz Izby Skarbowe Polsce: dane teleadresowe, mapa, dojazd, godziny pracy, konta bankowe. Dogodny podział na województwa i miasta, najbliższe miejsca zamiejszkania urzędy skarbowe

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ORGANIZACJA KONFERENCJI i kongresów na terenie całej Polski. »

  Firma Artanima Biznes zajmuje się organizacją konferencji na teranie całej Polski. Celem firmy jest organizacja konferencji oraz spotkań marketingowych. Działamy w wielu branżach. Prowadzimy profesjonalną organizację imprez oraz spotkań naukowych. Działamy w takich miastach jak: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Katowice. Nasze usługi doceniły największe firmy polskie i zagraniczne.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku, analiza konkurencji »

  Firma działająca na rynku od 2008 roku świadcząca profesjonalne usługi w zakresie:
  - badań rynku
  - analizy konkurencji

  W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu:
  biuro@tsresearch.pl

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne Opolskie »

  Znajdziesz tu informacje dotyczące innowacyjnych rozwiązań, które realizowane są w województwie Opolskim. Sam projekt skierowany jest w szczególności do niedużych firm, czyli tam gdzie skala wprowadzonych rozwiązań jest zdecydowanie niewielka. Proponujemy na bliską współpracę nauki z sektorem biznesowym. Dzięki stronie www.innowacyjneopolskie.pl firmy i pracownicy naukowi nawiązują współpracę i mogą podjąć skuteczne działania. W serwisie znajdziesz inforamcje o aktualnych dotacjach, ogłoszenia, forum i wiele więcej!

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ONLYcnc - Szkolenia na operatorów CNC »

  OnlyCNC przedstawia ofertę kształcenia zawodowego na obrabiarki sterowane numerycznie CNC.

  Oferujemy Państwu kursy i szkolenia, których celem jest zdobycie nowych, podniesienie nabytych już umiejętności zawodowych oraz przygotowanie do otrzymania tytułów kwalifikacyjnych na poziomie operatora - programisty numerycznych maszyn CNC.

  Organizowane kursy i szkolenia są dla osób indywidualnych oraz grup pracowniczych, firm i zakładów pracy. Kursy prowadzone są w oparciu o ogólnie dostępne programy szkoleniowe oraz materiały dydaktyczne. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi maszyn sterowanych numerycznie CNC. Gwarancją szkolenia jest wysoki poziom nauczania teoretycznego oraz praktycznego. Zapewniamy Państwu dobrze wyposażoną sale wykładowczą w urządzenia umożliwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych jak również przyrządy pomiarowe.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • EVENT AGENCY - Platforma Eventowa »

  Platforma Eventowa AgencyEventsnn Uroczyste otwarcia Akcje promocyjnenn Jubileusze i Gale Konferencjenn Imprezy integracyjne Bale, bankiety, nn Pikniki, festyny Christmas PartynnW ramach swoich działań platforma skupia szereg firm nn- wykonawców, którzy mogą zaproponować różne formy organizacji eventów, są tu specjaliści od eventów ekstremalnych, fotograficznych modowych i wielu innych.nnPrezentujemy też lokacje w których te eventy mogą być organizowane.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatyzacja dla ludzi »

  Celem portalu jest przekazanie korzyści płynących z prywatyzacji, z przekształceń własnościowych oraz zrozumienie idei własności prywatnej. Zapraszamy również obywateli do wspólnego stołu do szerokiego grona akcjonariuszy spółek prywatyzowanych przez giełdę, a tym samym do udziału w polskiej prywatyzacji. Akcjonariat Obywatelski=Prywatyzacja dla ludzi.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium wykonalności »

  Biznes plan jest pewnego rodzaju analizą pozwalającą na zaplanowanie swojego biznesu, jednak nie pozwala on na przewidzenie wszystkich wydarzeń i zagrożeń, które mogą się pojawić podczas prowadzenia projektu. Zazwyczaj biznes plany nie zawierają wystarczająco dokładnej analizy rynkowej, makroekonomicznej, obecnych trendów, analizy technologii, czy też pozyskiwania funduszy. Te wszystkie elementy oferuje studium wykonalności projektu. Jest to kompleksowa usługa zawierająca wyżej wymienione analizy, które pozwalają z dużym prawdopodobieństwem oszacować prawdopodobieństwo wykonania projektu i ponadto na ograniczenie niepotrzebnych wydatków i problemów.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe »

  Projektowanie wnętrz i wyposażenie, biur, banków, hoteli, kawiarni i restauracji to nasze atuty! Proponowane Państwu meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, biurka i krzesła zaspokoją gusta najbardziej wymagających, co wpłynie korzystnie na komfortowe warunki pracy oraz zwiększy efektywność i wydajność pracowników.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materace »

  Firma M&Kfoam już od 18 lat prężnie działa na rynku polskim i zagranicznym.
  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materacy bonelowych, kieszonkowych, piankowych oraz lateksowych. Stelaże, łóżka i poduszki stanowią dopełnienie naszej wspaniałej oferty.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i świadomości wpływu jaki mają materace na komfort wypoczynku naszych Klientów, oddajemy w Państwa ręce produkty najwyższej jakości.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu Ancla »

  Witam, Firma Ancla sp z o.o. zajmuje się doradztwem firmą w zakresie przygotowywania planów rozwoju eksportu. Naszą działalność można podzielić na 2 części. Pierwsza część to pomoc w przygotowaniu kompleksowych planów rozwoju eksportu dla firm. Druga część naszej działalności to opiniowanie przygotowanych już przez firmy planów rozwoju eksportu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dodatkowe szczegóły oferty. Posiadamy liczne referencje oraz wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jade Bond Group - skuteczne i nowoczesne narzędzia i metody badawcze »

  Oferta JBGroup kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i właścicieli biznesu, a także organizacji NGO. Niezależnie od charakteru badania, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę dostosowaną do Jego potrzeb, zawierającą przede wszystkim:nn* rekomendowaną metodę przeprowadzenia badania oraz proponowane techniki badawcze,n* terminy realizacji,n* kalkulację kosztów,n* inne informacje, które pomogą w dokonaniu oceny naszej propozycji.nnnSpecjalizujemy się w badaniach instytucji i organizacji koncentrujących się w szczególności na:nn* celach i strukturze organizacji,n* wartościach, normach, przekonaniach pracowników,n* potrzebach i postawach pracowników,n* systemach oceniania i motywowania,n* satysfakcji pracowników,n* stylu oraz standardach zarządzania, delegowaniu władzy i uprawnień,n* procedurach, rytuałach, regułach organizacyjnych,n* systemach awansów i degradacji.nnPrzygotowujemy badania w oparciu o:nnmetody ilościowe:nn* ankiety audytoryjne,n* ankiety elektroniczne,n* wywiady kwestionariuszowe,nnmetody jakościowe:nn* wywiady swobodne,n* indywidualne wywiady pogłębione,n* obserwacja uczestnicząca,n* analiza treści,n* analiza dokumentów zastanych.

  Oferty zawierające kilka wariantów badania, przygotowywane są przez zespół profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zarówno akademickie jak i praktyczne.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - odszkodowania wypadek, odszkodowania oc, odszkodowania komunikacyjne »

  Generalną zasadą działania zakładów ubezpieczeń jest, aby odszkodowanie, które musi zostać wypłacone było jak najniższe!nJeszcze ważniejsze jest, aby w ogóle nie wypłacić odszkodowania. Tak działa większość zakładów ubezpieczeń na naszym rynku.nnDlatego w Twoim imieniu wystąpimy o:n- Zadośćuczynienie i zwrot kosztów leczenian- Rentę na zwiększone potrzeby - utracone zarobkin- Odszkodowanie za śmierć bliskiej Ci osobyn- Zwrot kosztów pogrzebu oraz rentę alimentacyjnąn- Odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazdn- Odszkodowanie za zniszczone mieniennMożemy ci pomóc wówczas gdy:n- Miałaś/eś wypadek będąc pasażerem, pieszym, kierowcąn- Ktoś bliski zmarł wskutek wypadkun- Twój samochód został skradziony lub uszkodzonyn- Twoje mienie uległo zniszczeniun- Nie otrzymałaś/eś należnego odszkodowanian- Ubezpieczyciel zaniżył Ci odszkodowanien- Czujesz się pokrzywdzona/y decyzją ubezpieczycielannDlaczego warto z Nami współpracować?n- Nie pobieramy żadnych zaliczek i wstępnych opłatn- Rozpatrujemy sprawy bez żadnych kosztówn- Prowadzimy sprawy polubownie i na drodze sądowejn- Zapewniamy kompetentną, rzetelną i skuteczną obsługę Twoich spraw

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Organizacja Franczyzodawców »

  Podstawowym celem i zadaniem Organizacji Franczyzodawców jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego jak również wobec innych organów i organizacji, w tym, na forum międzynarodowym.

  Polska Organizacja Franczyzodawców zrzeszająca polskie firmy franczyzowe jest patronem odbywającego się co rok Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZbiorowePozwy.org (pozew zbiorowy) »

  Serwis zawierający informacje bieżące o pozwach zbiorowych, nieuczciwych praktykach, decyzjach UOKiK. Jeśli stałeś się ofiarą nieuczciwych praktyk firm, organizacji lub urzędów państwowych, w serwisie znajdziesz pomoc w jaki sposób dochodzić swoich roszczeń. Na łamach serwisu możesz znaleźć poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słoneczne i tanie noclegi w Gdańsku »

  Strona poświęcona apartamentom do wynajęcia, które znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji gdyż mieszkania zlokalizowane są bardzo blisko morza, niedaleko Parku Oliwskiego, a ponieważ znajdują się na granicy Gdańska i Sopotu również blisko Sopockiego Molo. Dla osób studiujących również są to dobre apartamenty do wynajęcia gdyż znajdują się niedaleko AWFiS i Uniwersytetu Gdańskiego. Jeżeli chodzi o uczestnictwo w wydarzeniach sportowych to ważne jest również, że znajdują się vis a vis Ergo Arena (hala Gdańsk-Sopot).

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magia Wnętrza »

  Jesteśmy dystrybutorem markowych artykułów gospodarstwa domowego wiodących producentów europejskich i amerykańskich. Oferujemy swoim klientom najwyższej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Naczynia ze stali nierdzewnej BEKA (Niemcy) i SPRING (Szwajcaria). Młynki do soli, pieprzu i akcesoria do wina - PEUGEOT (Francja) i Cole&Mason (Anglia). Drobny sprzęt kuchenny AD HOC (Niemcy). Dzbanki do parzenia herbaty / kawy, akcesoria do kuchni i na stół, skandynawski design - BODUM/MELIOR (Szwajcaria) i SmartCafe (Anglia). Wagi osobowe i kuchenne - EKS (Francja). Drobny sprzęt kuchenny ze stali nierdzewnej - KüCHENPROFI (Niemcy) CILIO (Niemcy) Berghoff(Niemcy) Vinzer (Szwajcaria) ZEST (Anglia) Gipfel (Niemcy) SKK (Niemcy). Wyroby z drewna na stół ZASSSENHAUS (Niemcy). Grille ogrodowe na węgiel drzewny i gaz - WEBER (USA). Deski do prasowania i akcesoria - FRAMAR (Włochy). Noże, bloki, ostrzałki - SOLICUT (Niemcy) Solingen.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuro z mBiuro to rozwiązanie dla polskich i zagranicznych firm wchodzących na rynek oraz doświadczonych przedsiębiorców, decydujących się na stworzenie oddziałów firmy. Posiadamy
  wirtualne biuro w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Katowice.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • NWA Najlepsze produkty i owocna współpraca »

  NWA to korporacja skupiająca w swej strukturze wiele przedsiębiorstw. Dzięki strategii dywersyfikacji i zapewnieniu szerokiej oferty produktowej, Firma już teraz odnotowuje bardzo duże sukcesy i gwarantuje szanse dynamicznego rozwoju.

  www.pl-nwa.com

  W ofercie znajduje się szeroki wybór linii produktów, dostępnych zarówno poprzez sklep internetowy, jak i poprzez konsultantów w formie sprzedaży osobistej. Wielkość asortymentu ulega ciągłym zmianom ze względu na wzbogacanie oferty.

  W ofercie znajdują się:

  - suplementy diety
  - kosmetyki
  - perfumy
  - biżuteria
  - kawa i ekspresy do kawy
  - odzież jeansowa
  - filtry do wody
  - karma dla zwierząt


  Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klienta, korporacja NWA opracowała niespotykany wcześniej model współpracy, oferując bardzo korzystne warunki, zarówno finansowej jak i pozafinansowej gratyfikacji współpracowników.

  Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami bądź współpracą, zapraszam na moją stronę.
  Znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędne informacje

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia »

  Kiedy fotografia pojawiła się na świecie, pierwszym, co ludzie chcieli zachować na zdjęciach, byli oni sami. Już od prawie dwóch wieków utrwalamy wszystko, co dla nas ważne i piękne, bo nic lepiej niż fotografia nie uchwyci przecież chwili.
  Aparat fotograficzny towarzyszy mi od lat niemal wszędzie. Fotografuję ludzi, ale także i miejsca. Zawsze z wielką pasją staram się wydobyć z nich właśnie to, co najpiękniejsze i pokazać to, co najważniejsze. Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: