Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Wojewódzki Związek Zrzeszeń Kupców i Usługodawców w Łodzi »

  Społeczne zespolenie dla popierania i rozwoju wiedzy zawodowej oraz popieranie prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z zasadami etyki. Cele i zasady działania Zrzeszenia w Łodzi. Oferty dla członków, sprawozdania z przeprowadzanych działań.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie poznań »

  ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO JUŻ DZISIAJ !!!

  UTECH CLEAN świadczy szeroki wachlarz usług wysokościowych na terenie Poznania.

  Dachy odśnieżamy metodami mechanicznymi przy użyciu szufli i pługów

  śnieżnych, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności.

  Zapewniamy szybki czas reakcji i pełen profesjonalizm. Cena uzależniona jest od rodzaj

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • VipCard - i płacisz mniej »

  Karta rabatowa to chyba najprzyjemniejsza z kart, ponieważ nie uszczupla naszego wirtualnego portfela, a daje nam coś w prezencie. Przykładem może być karta Vipcard, dzięki której możemy dostać rabat aż do 50% na różne usługi związane z gastronomią, rozrywką i rekreacją. Ponadto możemy wejść za darmo na koncert lub uzyskać zniżkę na wstęp na siłownię. Reastauratorzy fundują nam, dzięki programowi lojalnościowemu związanemu z kartą Vipcard, obiad lub pizzę za 1 zł. Smakosze piwa zaś mogą wypić drugi kufel zupełnie za darmo. Warto więc być stałym klientem, szczególnie w czasach, gdy do łask wraca stare powiedzenie “klient nasz pan”!

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Adalbert - Fundacja dla Polski i Europy »

  Oficjalna strona Fundacji Adalbert przedstawiająca jej działalność charytatywną, cele, aktualności, informacje z instytucji europejskich, programy pomocowe, konkursy, publikacje, artykuły oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Lojalnościowy Złoty Punkt »

  "Złoty Punkt" to Program Partnerski o zasięgu ogólnopolskim zorganizowany przez Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Krakowie.
  W programie uczestniczą sklepy, zakłady usługowe, gastronomiczne i rozrywkowe. Jego ideą jest wzbogacenie oferty towarowej, atrakcyjności świadczonych usług, organizacji różnego rodzaju promocji, sezonowych obniżek, bonifikat.
  Partnerzy Programu "Złoty Punkt" nagradzają swoich Klientów za to, że w ich placówkach robią zakupy lub korzystają z ich usług. Ilość i atrakcyjność nagród w Programie "Złoty Punkt" jest imponująca. Każdy, kto obejrzał Katalog Nagród dostępny w każdej placówce Partnera Programu, mógł się o tym przekonać. Niektóre nagrody Klienci odbierają natychmiast ale większość, decyduje się zbierać punkty, żeby odebrać nagrodę o wyższej wartości.
  Każdy z nas robi zakupy w sklepach spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego. Często odwiedzamy księgarnię, sklepy motoryzacyjne, punkty usługowe lub biura turystyczne. Zebranie odpowiedniej ilości punktów w celu odebrania wymarzonej nagrody nie wymaga długiego czasu. W każdej placówce oznaczonej "TU ZDOBĘDZIESZ ZŁOTY PUNKT" żądaj wydania karty "Złoty Punkt" i zacznij zbierać punkty a w krótkim czasie zamienisz je na bardzo atrakcyjne nagrody.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Waldemar Jordan »

  Waldemar Jordan urodził się w Łodzi w 1952 r. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, a później Politechniki Łódzkiej, wraz z żoną zamieszkał w 1978 r. w Pile, wybierając to miasto i północną Wielkopolskę na swą 'małą ojczyznę'.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe biuro rachunkowe. »

  E-Bilans to najlepiej prosperujące biuro rachunkowe, które świadczy swoje usługi już od 2007r. Mamy więc już setki zadowolonych Klientów oraz cieszymy się znakomitą marką. W naszej ofercie znajdziecie: usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, pełną obsługę księgowości osób prawnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka Firm »

  Ogólnopolska Platforma Biznesowa KatalogPrzedsiebiorstw.pl jest skategoryzowaną wyszukiwarką firm i instytucji w Polsce. Wpis w bazie danych gwarantuje publikacje najistotniejszych danych - informacji teleadresowych, przekierowań na adresy e-mail, strony www, mapki dojazdowej, słów kluczowych oraz obszernej informacji o historii firmy, podstawowych produktów, usług. Niniejsza wyszukiwarka jest dedykowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców szukających dostawcę, usługodawcę, bądź producenta. Baza podmiotów gospodarczych istniejących na portalu stanowi również interesującą informacje gospodarczą przydatną przy podejmowaniu różnego rodzaju akcji marketingowych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Zapraszamy wszystkich Państwa do nawiązania współpracy. Jeśli szukacie Państwo pomocy prawnej, zapoznajcie się z naszą ofertą. Atrakcyjna cena oraz bardzo szeroka oferta. Dzięki nam, z pewnością będą Państwo zadowoleni z uzyskanej pomocy prawnej. Dla nas liczy się zawsze zadowolenie klienta. Liczne pozytywne komentarze są najlepszą gwarancją naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe z Bydgoszczy zaprasza wszystkich Państwa do współpracy. Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi w Bydgoszczy. Atrakcyjna cena oraz szeroki zakres usług. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej na którym publikujemy pełne informacje o naszej ofercie. Z nami Państwa firma będzie się bardzo dobrze rozwijać.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • AOW Faktoring »

  AOW Faktoring Sp. z o.o. posiada w ofercie usługi faktoringowe - zapewnianie środków finansowych za wykorzystaniem posiadanych przez nie faktur z odroczonym terminem płatności. Spółka posiada proste procedury i szybciej niż w dużych instytucjach można przyznać finansowanie. Od piętnastu lat firma zajmuje się rynkiem wierzytelności, doświadczenie pozwala skutecznie unikać zagrożenia.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luxeko - Sprzątanie warszawa, remonty »

  Jesteśmy firmą, która w sposób kompleksowy zadba o najlepszy wizerunek Państwa firmy poprzez utrzymanie na
  najwyższym poziomie czystości i porządku oraz poprzez wykonanie prac modernizacyjno-remontowych w Państwa
  obiektów.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa, twój wirtualny adres Twojej firmy »

  Polskie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Bezpieczeństwa w Biznesie,oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie rozpoczynania własnej działalności gospodarczej i zakładania spółek.W ofercie także wirtualne biuro w Warszawie,wirtualny adres Twojej firmy,usługi ksiegowe.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki LG »

  Falowniki LG wortal napędów elektrycznych zawiera szczegółowy opis falowników: Falowniki iE5, Falowniki iC5, Falowniki iG5-A, Falowniki iP5-A, Falowniki iS5, Falowniki iS7. W serwisie jest szczegółowy opis falownika iS7 : Falowniki iS7: Falowniki iS7: Seria 3-fazowych falowników iS7 dostępna jest w zakresie mocy od 0,75kW do 160kW dla pracy stało momentowej iS7 jest to najnowsze rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich serii jest dużo bardziej wszechstronny co do właściwości sterowania silnikami oraz posiada skomplikowane algorytmy, które zapewniają wysokie parametry pracy i precyzję pracy maszyn. iS7 to całkowicie nowa generacja przemienników dla bardzo wymagających aplikacji i bardzo odpowiedzialnych układów sterowania.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • STAN - kapusta kiszona, ogórki, cebula marynowana - Kalisz »

  Firma "STAN" istnieje na rynku od 25 lat. Specjalizuje się w produkcji kwaszonek, barszczu, żuru, soku z kapusty kwaszonej, oraz cebuli marynowanej. Produkty przez nas wytwarzane są najwyższej jakości. Charakteryzują się doskonałymi walorami smakowymi, produkowane są bowiem ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych warzyw, pozyskiwanych z własnych pól uprawnych. Posiadamy własne kwaszarnie na 4 tys. ton kapusty i 800 ton ogórków oraz nowoczesny zakład konfekcjonowania kwaszonek i halę przetwórczą. Cały czas się doskonalimy wprowadzając nowe technologie, a przede wszystkim dbamy o higienę i jakość wytwarzanych przez nas wyrobów. Mamy wdrożony System Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego HACCP. Naszymi odbiorcami są największe sieci handlowe oraz z inne sklepy, hurtownie i przetwórnie w całej Polsce. Nasze wyroby cieszą się również powodzeniem poza granicami naszego kraju. Posiadamy własną, dobrze rozwiniętą bazę transportową, dzięki temu nasze produkty dostarczamy bezpośrednio na sklepy jak i magazyny zbiorcze zawsze na czas.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-urząd, skrzynka podawcza - EDICTA »

  W dzisiejszych czasach e-urząd jest właściwie koniecznością. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym systemem w skład którego wchodzi m.in. skrzynka podawcza. E-urząd jest naprawdę przydatny i zwiększa wydajność pracy

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dach Kraków - Nowy rodzaj działalności w postaci dystrybucji pokryć dachowych i materiałów przemysło »

  Dystrybucją pokryć dachowych zajmujemy się z ramienia powstałej w 1991 roku firmy
  NOVMAR Sp. z o.o., specjalizującej się w kompleksowym wykonawstwie, remontach i
  serwisowaniu obiektów przemysłowych. W ciągu 20 lat działalności firma zrealizowała
  wiele dużych kontraktów w Polsce i na całym świecie, nawet w tak odległych i
  egzotycznych krajach jak Islandia, Singapur, RPA czy Urugwaj, a także utworzyła swój
  oddział w Szwecji. Dzięki zaangażowanej, fachowej i doświadczonej załodze zyskała u
  kontrahentów opinię kompetentnego i solidnego wykonawcy.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Kraków »

  Krakowski oddział ogólnopolskiej firmy leasingowej świadczącej pełen zakres usług polegających na pozyskiwaniu środków zewnętrznych na sfinansowanie firmowych inwestycji. Doradzam zarówno małym, jak i dużym firmom, którym zależy na wyborze najlepszej oferty leasingowej.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polberry Sp.z o.o. - Produkcja i dystrybucja, skup borówki amerykanskiej »

  Firma Polberry Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem owoców borówki amerykańskiej w Polsce i Europie. Informacje o firmie, współpracy i skupu, handlu borówkami amerykańskimi oraz innymi owocami miękkimi.
  Dodatkowo informacje o borówce amerykańskiej i jej właściwościach.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krynica Morska Oficjalna Strona Urzędu Miasta »

  Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie? Z całą pewnością klimat: czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt. Co roku Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów. Specyfika Krynicy polega na tym, że każdy turysta znajdzie tu ulubioną formę wypoczynku. Mamy bowiem plaże z pełnym zapleczem turystycznym, tj. wypożyczalnią sprzętu wodnego, przebieralniami i barami nad wodą oraz miejsca dzikie i bezludne. Rosnącym powodzeniem cieszy się plaża w okolicach Piasków, którą upodobali sobie zwolennicy opalania nago.W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu obejrzycie Państwo piękny widok: z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: