Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Leasing Wrocław »

  Oddział ogólnokrajowej firmy leasingowej we Wrocławiu, doradztwo leasingowe, różne rodzaje leasingu. Fachowe doradztwo, miła atmosfera, a przede wszystkich profesjonalne wsparcie. Nie będziesz musiał więc sam przechodzić procedury zaciągania leasingu, która dla wielu osób jest zbyt zawiła.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Wrocław »

  Kantor we Wrocławiu - aktualne kursu walut, wszystko i wymianie walut. Optymalne warunki wymiany zarówno dla klientów reprezentujących firmy, instytucje, jak i dla osób prywatnych. Zapewniamy im pełne bezpieczeństwo, miłą i szybką obsługę oraz możliwość negocjacji cen (w granicach rozsądku).

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean Enterprise Institute Polska »

  Jesteśmy specjalistami Lean Management i Lean Manufacturing. Powstaliśmy w 1999 inicjując Program Lean Manufacturing na Politechnice Wrocławskiej przy wsparciu University of Kentucky oraz Lean Enterprise Institute USA. Od ponad 11 lat doradzamy i szkolimy przedsiębiorców prowadząc warsztaty praktyczne, projekty doradcze, audity oraz analizy biznesowe. Jesteśmy najbardziej rozwiniętą organizacją Lean Management w Polsce. Posiadamy wydawnictwo oraz prowadzimy międzynarodowe projekty badawcze.LEI Polska to najwyższej klasy eksperci. Współpraca w ramach sieci Lean Global Network daje nam unikalną możliwość wymiany doświadczeń i najnowszej wiedzy z czołowymi specjalistami Lean na świecie, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w prowadzonych przez nas warsztatach i szkoleniach. W 2010 otrzymaliśmy Medal Europejski będący wyróżnieniem dla programu Warsztatów Otwartych który realizujemy na terenie przedsiębiorstw. Naszą misją jest zwiększanie efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez transfer wiedzy oraz rozwój praktycznych umiejętności z zakresu Lean Management. Szerzymy i rozwijamy najnowszą wiedzę na temat szczupłego podejścia i pomagamy organizacjom w transformacji oraz ciągłym doskonaleniu. Nasze działania i standardy pracy nagrodzone zostały Dolnośląskim Gryfem - Nagrodą Gospodarczą w kategorii instytucji i organizacji wspierających innowacyjność i przedsiębiorczość jak i Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, świadectwem wiarygodności i jakości w biznesie.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Prezydent - organizacja imprez integracyjnych »

  Nasz obiekt oferuje doskonałe warunki do organizacji imprez integracyjnych. Szczególnie polecamy nasze sale konferencyjne oraz inne obiekty sportowe, a do tego doskonałe wyżywienie i nocleg na najwyższym poziomie. Posiadamy ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o temat jakim jest organizacja imprez integracyjnych. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SzukamFirmę baza katalog firm instytucji rezerwacja pokoju »

  SzukamFirme.PL - promuj swoją firmę: Darmowa internetowa baza adresowa firm katalog instytucji urzędów. Turystyka nocleg wypoczynek rezerwacja pokoju, produkty usługi budowlane, nieruchomości developerzy szpitale medyczne kosmetyczne lekarze, uczelnie szkoły muzycy, eventy integracje firmy, hotele i pensjonaty, pokoje on-line

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceritas - Kancelaria Odszkodowawcza, Odzyskiwanie Odszkodowań »

  Ceritas Biuro Dochodzenia Praw Osób Poszkodowanych. Pomagamy naszym klientom odzyskać należne odszkodowanie. Prowadzimy sprawy z zakresu szkód komunikacyjnych, pomagamy odzyskiwać odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych przez powódź lub inne żywioły. Nasza firma specjalizuje się także w pomocy dla rolników w zakresie odzyskiwania odszkodowań rolniczych. Usługi świadczymy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hiacyntowy Dom, Ośrodek Wsparcia Osobistego, Warszawa-Wesoła »

  Nasz Ośrodek Wsparcia Osobistego oferuje: opiekę, pomoc, asystę dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, przewóz dzieci z zapewnieniem opieki. Warszawa - Wesoła. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym przewozie osób nr 00146/F3/11. Celem naszej działalności jest szeroko pojmowana pomoc. Ośrodek Wsparcia Osobistego „Hiacyntowy Dom” jest formą ukierunkowaną na wszechstronne wspomaganie rodzin z dziećmi oraz osób starszych, chorych i niepełnosprawnych w ich codziennym funkcjonowaniu. Ofertę kierujemy w szczególności do zapracowanych rodziców, pragnących zapewnić swoim dzieciom możliwość udziału w ich zajęciach oraz do osób o utrudnionym funkcjonowaniu z powodu choroby lub podeszłego wieku, które mimo trudności - nie chcą rezygnować z dotychczasowej aktywności.Współpracuję tylko z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.Wśród osób sprawujących opiekę znajduje się - pedagog, również pedagog specjalny, pielęgniarka, dyplomowana opiekunka dziecięca; pedagog o specjalizacji opiekuńczo - wychowawczej; pedagog specjalny; pedagog resocjalizacyjny; psycholog o specjalizacji: rewalidacja dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kontenerów i pojemników na piasek i sól »

  SALCONN to firma handlowo-produkcyjna zajmująca się sprzedażą pojemników na sól i piasek. Kontenery są w optymalnych cenach w stosunku do jakości. Poza sprzedażą pojemników firma zajmuje się przygotowaniem produkcji wraz z projektowaniem dowolnego elementu z tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odwrócona hipoteka »

  Odwrócona hipoteka - produkt finansowy Funduszu Hipotecznego Dom. Renta hipoteczna dla seniorów którzy ukończyli 65 rok życia. Za granicą usługa bardzo popularna wśród emerytów, w Polsce to jeszcze nowość. Odwrócona hipoteka to pieniądze w zamian za akt notarialny za mieszkanie lub dom. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu przedstawicielem Funduszu Hipotecznego.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie - Mąż i Żona do wynajęcia - Usługi dla domu, biura, Twojej firmy »

  Mąż i Żona do wynajęcia - to marka firmy K&R Consulting Group z siedzibą w Gdańsku, oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu wszelkich prac porządkowych i utrzymania czystości, m.in. takich jak: sprzątanie mieszkań, domów, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, sprzątanie klatek schodowych, pranie dywanów i wykładzin metodą ekstrakcji oraz oczyszczaczami parowymi, pomocy domowej, pogotowia sprzątającego, oraz wielu innych, według Państwa potrzeb.

  Oferujemy profesjonale zaplecze serwisu sprzątającego dla firm, biur, przedszkoli, wspólnot mieszkaniowych, administratorów nieruchomości, szkół i obiektów użyteczności publicznej. Świadczymy usługi tylko na najwyższym poziomie dostosowując się do wymogów klienta.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości »

  Strona organizacji non-profit, zajmującej się wspieraniem lokalnej przedsiębiorczości w ramach inicjatywy Jeremie i Ostrowskiego Funduszu Pożyczkowego.To alternatywna dla systemu bankowego metoda wspierania przedsiębiorczości. Niższe są wymagania, prostsza procedura. Dzięki temu małym firmom łatwo uzyskać wsparcie, także tym, które nie posiadają historii kredytowej.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bni Drgons Kraków Polska - Networking - Spotkania Biznesowe »

  Robimy biznes, kiedy konkurencja jeszcze śpi. nCzłonkowie BNI wiedzą, że naprawdę ważne jest to, KTO CIĘ ZNA, dlatego też dołączyli do szybko rosnącej grupy firm, których obroty zwiększyły się w znaczący sposób dzięki aktywności w BNI Dragons - grupie przekazującej sobie wzajemne referencje i rekomendacje.nnJa dam biznes Tobie - Ty dasz biznes mnie.n nUwierzyliśmy w tę złotą zasadę, która dla każdego z nas sprawdziła się i sprawdza na każdym spotkaniu grupy BNI Dragons. nnGłęboko wierzymy w to, że każdy biznes od najmniejszego po wielkie projekty robi się między ludżmi. Jesteśmy doświadczonymi biznesmenami, którzy reprezentują swoje firmy. Wnosimy do BNI Dragons naszą wiedzę, zapał i kontakty biznesowe. Poznajemy się wzajemnie personalnie jak też biznesowo. Słuchając 60 sekundowych prezentacji poszczególnych firm i osób, lepiej zapamiętujemy wyróżniki ich biznesu i dzięki temu możemy polecać ich produkty i usługi naszym klientom i znajomym. Tworzymy długoterminowe relacje w naszej grupie, nastawione na wzajemną współpracę i rozwój biznesu, na przekazywanie sobie rekomendacji i polecanie naszych usług.nnZwiększ swoją widoczność na rynku, poważnie rozwiń biznes i zbuduj efektywną sieć kontaktów. To tylko niektóre z korzyści, jakie płyną z członkostwa w BNI.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach »

  Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach jest organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła, zrzeszająca rzemieślników, działającą w oparciu o przepisy ustawy o rzemiośle, ustawy o organizacjach pracodawców oraz statutu Cechu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sala bankietowa Sopot »

  Sprawdź ofertę naszego klubu w Sopocie. Jesteśmy klubem, posiadający doskonałą lokalizację - tuż przy morzu wraz z prywatną częścią sopockiej plaży. Nasz klub został urządzony w nowatorski sposób - nowoczesne wnętrza sprawiają, że wpisujemy się do grona najbardziej prestiżowych klubów w Trójmieście oraz samym Sopocie. Zapraszamy do współpracy firmy, które mają ochotę zorganizować u nas eventy i imprezy firmowe, dysponujemy również dla naszych klientów salą koncertową. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz catering. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa - Agencja Pracy Tymczasowej Job Impulse »

  Agencja pracy tymczasowej Job Impulse zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz oferuje leasing i outsourcing pracowniczy - praca tymczasowa na terenie takich miast jak Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Gdańsk Republika Kobiet »

  Fundacja Republika Kobiet posiada kompleksową ofertę, w jej skład wchodzą: szkolenia i warsztaty oraz kursy(bezpłatne oraz odpłatne – po najniższej stawce szkoleniowej). Prowadzimy kursy głównie dla kobiet z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic. Zarówno kursy, szkolenia jak i warsztaty dotyczą tematyki ściśle związanej z urodą, zdrowiem i modą.Fundacja stawia na młodość i na dojrzałość, wspieramy również grupy zagrożone wykluczeniem społecznym. Dla nas każdy człowiek to diament, który ma w sobie potencjał i można go oszlifować do drogocennej postaci. Na pomoc Fundacji mogą liczyć :- kobiety i mężczyźni w rożnym przedziale wieku, potrzebujący pomocy.- osoby potrzebujące wsparcia w poszukiwaniu pracy- zdolna i ambitna młodzież, która nie ma zasobów finansowych na rozwój osobisty i zdobycie nowego zawodu- grupa osób zagrożona wykluczeniem społecznym. Jeśli chcesz się rozwijać i tym samym masz możliwość finansowo wspierać działania Fundacji, weź udział w naszych odpłatnych szkoleniach. Szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra i za niewielką cenę, co daje pełną satysfakcję obu stronom. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą i wybierz coś dla siebie. Podsumowując - Fundacja Republika Kobiet działa od 17 września 2010r. Fundacja powstała, aby działać aktywnie na rynku pracy i pomagać utrzymać się na nim osobom zagrożonym, a także pośredniczyć między pracownikami a pracodawcami.Jednym z naszych głównych celów jest udostępnienie szerokiej oferty szkoleń jedynie po kosztach.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK »

  Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez BIK? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty pożyczek gotówkowych bez BIK, bez zaświadczeń, na sam dowód osobisty. Pożyczki nawet do kilku tysięcy złotych bez poręczycieli. Sprawdź naszą ofertę i złóż wniosek, oddzwonimy i udzielimy niezbędnych informacji, tak szybko jak to będzie możliwe.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria : złote i srebrne zegarki, pierścionki, wisiorki »

  Jubiler 24h to aukcje z najwartościowszymi i najbogatszymi historycznie przedmiotami biżuteryjnymi. Przeglądając liczne oferty często można natknąć się na wisiorki z czasów wojny secesyjnej lub zegarki pamietajace początek XX wieku. Miłośnicy i pasjonaci przedmiotow jubilerskich odnajdą tutaj na pewno swoje miejsce.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalizacja w Niemczech »

  Dlaczego masz pracować w Niemczech? Większe zarobki, lepsze wyposażenie szpitali t tylko niektóre powody aby rozpocząć pracę w Niemczech. Aby rozpocząć u nas specjalizację prosimy o wysłanie cv na nasz adres. Oferty pracy dla lekarzy i praca dla lekarzy w niemczech to my ! Zapraszamy wszystkich młodych lekarzy do współpracy z nami. Od lat pośredniczymy między niemieckimi klinikami a polskimi i europejskimi lekarzami chcącymi rozpocząć pracę w Niemczech. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz lekarz był w pełni zadowolony ze swojej wymarzonej pracy w Niemczech i cieszył się sukcesem.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma innowacyjna, akademickie inkubatory przedsiębiorczości- TWTF.PL »

  Organizujemy konferencje, szkolenia, warsztaty, seminaria oraz staże w takich tematach jak: jakość życia, innowacyjna firma, transfer wiedzy, przedsiębiorczość akademicka oraz nauka i biznes. Wyróżnia się dwa rodzaje transferu wiedzy: know what i know how. Typ wiedzy know what umożliwia odpowiedź na pytanie- co to jest? Wiedza tego typu dostarcza definicję pojęć, opisy, które rozumieją i wykorzystują wszyscy członkowie danej organizacji oraz specyficzny język. Wiedza typu know how jest wyjątkowa oraz typowa dla danej organizacji.Wiedzę tę buduje się wiele lat i pozwala ona osiągać przewagę konkurencyjną.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: