Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Badania Niszczące »

  Krajowy system badań, posiadający certyfikat ISO. Nowoczesne metody, objęte przepisami kodeksu. Bogata oferta badań, analizy obszerno - techniczne, fizyczno- chemiczne, analizy mikrobiologiczne. Ponadto pomiary na stanowiskach pracy i pomiary naturalne. Posiadamy własny dział certyfikacji wyrobów, ośrodek automatyki i badań, ośrodki kształcenia i doskonalenia kadr. Zapraszamy do Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kluczową wiedzą w organizacji - Testy wiedzy »

  Strona pozwala na zapoznanie się z tematyką zarządzania kluczową wiedzą w organizacji za pomocą profesjonalnych testów wiedzy. Metodologia stosowana przez Instytut Analiz im. Karola Gaussa sp. z o.o. pozwala w łatwy i systematyczny sposób monitorować kluczowe zasoby wiedzy pracowników. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • United Investors- Inwestycje Ziemskie, Inwestowanie w Ziemię Rolną »

  United Investors inwestuje w ziemię rolną, nieruchomości gruntowe o wysokich klasach bonitacyjnych. Dzięki możliwośći dotarcia do wyjątkowo atrakcyjnych ofert, nabywamy grunty rolne nawet za jedynie 20% ich transakcyjnej wartości. Pozwala to osiągać wyjątkowo duże zyski dla inwestorów, zachowując jednocześnie wysokie bezpieczeństwo. Spółka opiera się na doświadczeniu i wiedzy z zakresu ekonomii oraz rynku nieruchomości. Inwestycja z United Investors to świetne zabezpiecznie przed kryzysem, będące jednocześnie świetną inwestycją!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dom nadziei »

  Fundacja Dom Nadziei to Organizacj Pożytku Publicznego, prowadząca ośrodek leczenia uzależnień dla dzieci i młodzieży oraz poradnię terapii uzależnień. Jako profesjonalna OPP staramy się pomagać nie tylko samym uzależnionym, ale również ich rodzinom i bliskim. W codziennych działaniach kierujemy się chrześcijańskimi wartościami, a u podstaw naszej działalności leży poszanowanie wolności człowieka.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniprofil - ościeżnice regulowane »

  Częstochowska firma Uniprofil to producent między innymi drzwi i ościeżnic. Działa na polskim rynku już wiele lat oferując klientom wyroby najwyższej jakości.
  Dzięki temu, iż są oni liderem w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii wykonują takiego rodzaju modele drzwi, których nie jest w stanie wyprodukować konkurencja.
  Sama dostępna gama gotowych wzorów obejmuje ponad 300, ale niecodzienne pomysły klientów są chętnie realizowane przez Uniprofil.
  Z ich oferty korzystają już nie tylko Polacy ale także Czesi i Niemcy. Warto podkreślić i czas realizacji i wysyłki zamówienia jest bardzo krótki dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i maszyn.
  Śmiało można określić Uniprofil jako lidera w kraju w dziedzinie drzwi ramiakowych, drzwi typu Soft oraz w produkcji ościeżnic (futryn).
  Dbając o środowisko naturalne Uniprofil w procesie produkcji odzyskuje odpady i przerabia je na brykiet, który również jest dostępny w ofercie firmy.
  Warto sprawdzić stronę www.uniprofil.pl gdzie znajdziemy również kreator drzwi oraz bardzo pomocną galerię.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm »

  Ogólnopolski Branżowy Katalog Firm. Oferujemy Państwu rozbudowaną bazę firm, bezpłatne wpisy do kategorii tematycznych, podzielone na regiony Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dyskont biurowy »

  Sklep internetowy z tak tanimi arytkułami biurowymi, że aż trudno w to uwierzyć. Z czasem z pewnością dokonamy ekspansji, lecz na tę chwilę znaleźć u nas można kompleksowe zaopatrzenie biura.
  Kierujemy się faktem, iż w czasach kryzysu zyski należy dzielić. Stąd też zredukowaliśmy nasze koszty do minimum oraz maksymalnie obiniżyliśmy ceny.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikson Group - konsulting biznesowy | business consulting »

  Mikson Group zajmuje się konsultingiem biznesowym świadcząc usługi doradcze (Business Consulting) dla kadry zarządzającej oraz właścicieli przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych, chcących usprawniać procesy biznesowe zachodzące w firmie oraz zwiększać jej zyski i udziały rynkowe.

  Wspólnie, analizując poszczególne obszary biznesowe wskażemy problemy oraz możliwości, których odpowiednie rozwiązanie i właściwe wykorzystanie doprowadzi przedsiębiorstwo Państwa firmy do realizacji wytyczonego celu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Corporate identity »

  Agencja Brandingowa Visane oferuje szeroki zakres działań bezpośrednio powiązanych z kreacją marki, wizerunku firmy, planowaniem i budowaniem liczącej się renomy firmy na rynku czy identyfikacją wizerunku. Zapewnia to wzmocnienie pozycji i wartości przedsiębiorstwa, popularyzację oraz wzrost skuteczności w dotarciu do pożądanego klienta.
  Agencja Visane zbiera doświadczenie na rynku marketingowym już od ponad 10 lat. W ciągu tego czasu współpracowała z tak znaczącymi przedsiębiorstwami jak między innymi PGE czy PKP Cargo.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Crm »

  Trimtab jest doświadczoną firmą działającą już od wielu lat na rynku ekonomicznym, informatycznym i biznesowym. Świadczy szeroki zakres usług gwarantujący kompleksową obsługę przedsiębiorstw czy projektów. Są to między innymi skuteczne realizowanie i prowadzenie projektów, analiza efektywności działań firmy, szkolenie pracowników, analiza wymagań systemowych czy leasing specjalistów. Firma Trimtab działa w różnych branżach, między innymi handlowo usługowych, farmaceutycznych, energatycznych czy telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy żeliwne - Hydro-Vacuum S.A. »

  Firma Hydro-Vacum wykonuje między innymi odlewy żeliwne. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz odpowiednie podejście do klienta sprawia iż odlewnia żeliwa Hydro-Vacuum S.A. jest liderem w swojej branży.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gazetka promocyjna – aktualne oferty i wyprzedaże popularnych sieci handlowych »

  Aktualne gazetki promocyjne, przeceny i wyprzedaże w najpopularniejszych sieciach handlowych na terenie Polski. Gazetkapromocyjna.com.pl – wszystkie promocje w jednym miejscu aktualizowane codziennie w celu dostarczania rzetelnych informacji o promocjach i ofertach sklepó takich jak Lidl, Aldi, Tesco i inne.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Development Center »

  Wraz z rozwojem gospodarki wolnorynkowej, stanowisk pracy i aktywności ludzi nastąpił gwałtowny rozwój szeregu dziedzin wspomagających rekrutację pracowników na przeróżne stanowiska pracy i rozwój metod i dyscyplin badawczych. Badania obejmują dzisiaj niemal wszystko, co jest związane z kondycją człowieka w otoczeniu gospodarczym: od preferencji i możliwości szeregowego pracownika po dyspozycje menedżera. Efektywność tego ostatniego wiąże się ze stylem przywództwa, które również można zbadać i określić, choćby metodą ILM72 firmy 4 business & people. Narzędzie określa zasady skutecznego przywództwa oraz jego styl. Pomaga znaleźć optymalną drogę przywództwa do osiągnięcia najlepszych efektów.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych »


  Słowo trener dawniej kojarzyło się przede wszystkim z osobą związaną ze sportem. Dzisiaj trener to wszechstronnie przygotowana osoba do pracy z ludźmi. Pracy, która ma na celu zmianę osobowości, zmianę profilu zawodowego, podniesienie kwalifikacji czy kompetencji osobistych szkolonej osoby. Trener dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii, socjologii i wiedzą merytoryczną w określonej dziedzinie. Poznaje ją i trenuje w szkołach trenerów, które oferują różne zaawansowane programy szkoleniowe, często poszerzone o moduły związane ze zrównoważonym rozwojem i partycypacją społeczną.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chwilowka »

  SMS kredyt to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej pożyczki, a nie mają czasu na zbędne formalności czy pieczołowite wypełnianie dokumentów. Czasem występuje w życiu awaryjna sytuacja czy szybka potrzeba na pożyczenie pewnej sumy pieniędzy. Chwilówki, czyli szybkie pożyczki jakie oferuje SMS kredyt to najszybsza wersja otrzymania pieniędzy w krótkim czasie. Nie trzeba dzwonić- wystarczy wysłać sms a konsultant skontaktuje się z klientem i już po kilku godzinach otrzyma on pożyczkę. Szybko i łatwo.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmowa Poznań »

  Profesjonalna i bardzo zaawansowana produkcja filmowa w Poznaniu. Nasze studio filmowe oferuje produkcję profesjonalnych filmów reklamowych, promocyjnych i korporacyjnych. Oferujemy także produkcję profesjonalnych spotów telewizyjnych, czołówek. Studio filmowe Poznań, Warszawa. Zapraszamy

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KLAUN - imprezy dla dzieci i dorosłych, wesela, komunie »

  Klaun Dyzio to nietuzinkowy artysta oferujący szeroki wachlarz działań wszystkim zainteresowanym. W mojej ofercie znajdziesz pokaz baniek mydlanych xxl,wynajem zamków dmuchanych,pełną organizację imprez jak również występy typowo estradowe i performance na weselach i uroczystościach rodzinnych.Pompuję również balony helem oraz robię watę cukrową.Serdecznie zapraszam do współpracy organizatorów z woj.śląskiego,opolskiego i małopolskiego. Działam najdłużej w branży imprez dla dzieci w woj.śląskim.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna warszawa »

  Agencja ENIGMA to firma świadcząca usługi detektywistyczne. W naszej ofercie znajduje się poszukiwanie osób. Sprawdzamy osoby, weryfikujemy je, śledzimy podejrzanych o zdradę. Zajmujemy się posłuchami oraz wywiadem gospodarczym. Gwarantujemy pełną dyskrecję i wysoką skuteczność. Posiadamy olbrzymie doświadczenie śledcze.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring odwrotny »

  Faktoring staje się coraz popularniejszą formą poprawienia płynności finansowej przedsiębiorstwa. Jeżeli twój partner handlowy zalega z zapłatą kwot należnych Ci za usługę a faktury są wciąż nieopłacone, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie podmiot oferujący usługi faktoringu spółka lub bank zwani faktorami. Na stronie http://faktoring-odwrotny-pelny.pl znajdziesz informacje kogo wybrać na partnera w faktoringu i z jakie jego rodzaje możesz sobie wybrać w zależności od kosztów jakie chcesz ponieść i ryzyka transakcji spadającego na ciebie lub faktora.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: