Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia - drukowanie jest proste »

  Drukarnia offsetowa, druk wielkoformatowy i wiele innych rodzajów druku w jednym miejscu. Współpraca z nami się opłaca. Drukarnia, która kompleksowo zrealizuje, każde zlecenie. Niezależnie od rozmiaru czy wielkości nakładu. Wszystkie rodzaje druku w jednym miejscu. Obsługujemy cała Polskę, druk z dostawą do firmy.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Believe - dystrybutor produktów marki Varadero »

  Firma Believe w Mikołowie jest dystrybutorem ekskluzywnego urządzenia kuchennego marki Varadero, którego głównym kanałem dystrybucji jest sprzedaż bezpośrednia. Believe powstała z marzeń, ogromnej pasji i potrzeby tworzenia, czego efektem było wprowadzenie na rynek własnej marki produktu kuchennego Varadero.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.ekomartines.pl »

  Usługi w zakresie produkcji stolików w stylu antycznym z blatami marmurowymi, granitowymi oraz z innych kamieni.usługi ogólnobudowlane,gładzie,malowanie, balustrady nierdzewne,tarasy, balkony,ogrodzenia

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłki dla bezrobotnych »

  Każdy wie jak ważna jest praca i stałe dochody, lecz co się dzieje gdy stracimy naszą pracę i będziemy zmuszeni zapisać się jako osoba bezrobotna w najbliższym Urzędzie Pracy? Tego oraz wiele więcej dowiesz się na naszym blogu, który stworzyliśmy aby pomóc osobom bezrobotnych i pokierować je w celu odebrania należytego zasiłku. Odwiedź serwis Bezrobotni.info.pl gdzie przedstawiamy pomocną wiedzę w tak zwanej pigułce.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Toruń »

  Nowo powstałą Kancelaria Komornika Sądowego Dariusza Filipiaka ma zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia swojej wizytówki internetowej. Strona naszej kancelarii umożliwia państwu zaczerpnięcie wielu ważnych informacji związanych z egzekucją sądową oraz pobranie gotowych wzorów różnego typu wniosków niezbędnych w postępowaniu egzekucyjnym. Komornik Toruń prowadzi swoje działania mające na celu wyegzekwowanie od dłużnika świadczeń pieniężnych i nie pieniężnych od dłużnika na rzecz wierzyciela który posiada odpowiedni tytuł wykonawczy zaopatrzony w klauzule wykonalności. Komornik Toruń może prowadzić wyżej wymienione postępowanie na terenie całej Polski ponieważ obecnie wierzycielom przysługuje prawo wyboru komornika i w związku z tym nie są już ograniczeni rewirowo jak to było kiedyś. Prowadzimy takie sprawy jak na przykład: egzekucja należnych alimentów, egzekucja świadczeń pieniężnych w sprawach cywilnych i gospodarczych, eksmisje itp.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Technologiczny »

  Inkubator Technologiczny w Lublinie jest miejscem rozwoju przedsiębiorczości Lubelszczyzny. Głównym zadaniem Inkubatora jest udzielenie wsparcia - przez okres do dwóch lat - młodym przedsiębiorcom z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, teleinformatycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska oraz optoelektronicznej. Jest to oferta inkubacji.
  Inkubator posiada również Wirtualne Biuro – czyli usługę umożliwiającą zarejestrowanie firmy pod adresem Inkubatora. W Inkubatorze można również skorzystać z przestrzeni openspace - Mikrobiuro oraz Coworking.
  W Inkubatorze Technologicznym znajdują się także sale szkoleniowe i sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, które są idealnym miejscem do wynajęcia w celu zorganizowania np. na szkolenia, spotkania, konferencji lub sesji zdjęciowej. Inkubator udostępnia ponadto salę spotkań, idealnie nadającą się na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usamodzielnianie »

  Fundacja Robinson Crusoe istnieje na rynku od przeszło dziesięciu lat. Przez ten czas swojej działalności, zajmowała się usamodzielnianiem oraz wsparciem osób młodych z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka oraz rodzin zastępczych. Fundacja pokazuje tym dzieciom jak mają one osiągnąć samodzielność społeczną, ekonomiczną oraz emocjonalną nie posiadając wsparcia osób dorosłych. Fundacja stworzyła dla młodzieży specjalne Wehikuły Usamodzielnienia się oraz obozy, gdzie może ona się tego wszystkiego nauczyć.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Branżowy Katalog Firm »

  Przedstawiamy Państwu Branżowy Katalog Firm dostępny pod adresem www.branzowykatalogfirm.pl. Jest to internetowa baza działających na terenie Polski firm, przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Katalog firm podzielony jest na 21 głównych kategorii branżowych, odpowiadających najpopularniejszym branżom. Są to m.in. Administracja i polityka, Biznes, Handel i usługi, Finanse i Ubezpieczenia, Nieruchomości, Prawo i podatki, Medycyna i uroda, Sport i Turystyka czy Transport i spedycja. Każda branża podzielona jest na bardziej precyzyjne podkategorie branżowe, do których można dołączyć własną jeśli żadna z obecnych nie odpowiada profilowi prowadzonego biznesu. Nikogo nie trzeba dziś przekonywać jak ważna jest reklama w Internecie, warto więc skorzystać z Branżowego Katalogu Firm jako ciekawego i taniego narzędzia do promocji firmy w Sieci. Każdy wpis jest weryfikowany przez Moderatora katalogu, dzięki czemu na starcie odrzucane są mało wartościowe strony internetowe firm. Administratorom katalogu zależy na tym by był on wartościową bazą firm, dlatego też bezwzględnie egzekwują zapisy Regulaminu katalogu.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inwestuj w ziemie na Mazurach »

  Serwis dostarcza informacji na temat kupna nieruchomości gruntowych na obszarze Warmii i Mazur za ułamek ich wartości. Oferta skierowana jest dla inwestorów ale również dla przeciętnego Kowalskiego, który chciałby wybudować dom na działce nad jeziorem.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kliper - układy napędowe »

  Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Kliper mieszczącego się w Gdańsku. Oferujemy usługi z zakresu wyposażania i remontów statków. Od 2007 roku nieustannie współpracujemy ze Stocznią Północną S.A. Wykonujemy usługi z obszaru prefabrykacji oraz montażu systemów paliwowych, olejowych, hydraulicznych, termo olejowych, rurociągów ze stali nierdzewnej. Montujemy także układy napędowe urządzeń pomocnych oraz urządzeń pokładowych. Nasz zespół uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kursach oraz posiada odpowiednie certyfikaty pomocne do wykonywania prac. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • INNOWACJE | KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW »

  INNOWACJE Sp. z o.o. - KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW. Telefon 71 79 78 275, ul. Jedności Narodowej 55-57/7. Biuro rachunkowe we Wrocławiu, księgowość wrocławska, księgowy Wrocław. A teraz wyobraź sobie świat bez Urzędów Skarbowych, świat w którym nie trzeba jeździć do ZUS, faktury same się rozliczają, na bieżąco widzisz stan swoich finansów, a pracownik którego zatrudniasz to człowieka z krwi i kości, a nie liczby i cała sterta papierów. Jeżeli podoba Ci się taka wizja, nasza innowacyjna oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wykwalifikowana kadra Innowacji pomoże Ci w realizacji tej wizji i sprawi, że tak właśnie będzie wyglądał twój świat.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wtórplast – przemiały »

  Zapraszamy do zapoznania się z uczciwą i sprawdzoną firmą- Wtrórplast - Recykling z małej miejscowości Czapury pod Poznaniem. Od 2010 roku przez cały czas partycypujemy w programie Rzetelna Firma, gwarantując naszym Klientom bezpieczeństwo realizowanych u nas zakupów. Prowadzimy skup sztucznych tworzyw termoplastycznych, które potem przetwarzamy przy pomocy nowoczesnych, skutecznych maszyn. W wyniku recyklingu surowców wtórnych produkujemy granulaty, barwniki do kolorowania tworzywa i różnorodne folie, mogące służyć do pakowania i zabezpieczania rozmaitych produktów. Przeprowadzając recykling tych tworzyw przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego eliminując z wysypisk i składowisk elementy, które nie ulegają naturalnemu rozkładowi. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elpor - wkładki topikowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładów Sprzętu Elektrotechnicznego Elpor z siedzibą w Mysłowicach. Przedsiębiorstwo istnieje od 1929 roku, bezustannie dostarczając porcelany elektrotechnicznej. Wytwarzamy złączki tablicowe i ciąg bezpieczników zabezpieczających przed zwarciami oraz przeciążeniami różne instalacje elektryczne. Dostarczamy bezpieczników do zastosowań domowych, możemy również pomóc w ochronie sieci trakcyjnych oraz przewodów wysokiego napięcia. Dzięki wyjątkowej staranności fabrykacji, nasze wyroby gwarantują chronionym sieciom najwyższy stopień bezpieczeństwa, przy zachowaniu estetycznego wyglądu oraz funkcjonalnego kształtu. Po bliższe informacje na temat historii naszej firmy oraz tworzonych przez nas fragmentów, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Maszyny S.C. - automaty lakiernicze »

  oferujemy Państwu wyspecjalizowaną ofertę firmy Dobre Maszyny ze Strzelców Opolskich. Tworzymy innowacyjne projekty technologii z obszaru szlifowania powierzchni prostych i profilowanych, w tym drewnianych, fornirowanych, MDF pod folię i polerowania po olejowaniu. Sprzedajemy nowe oraz używane maszyny, urządzenia, wykorzystywane przy obróbce drewna, w tym między innymi: automatów lakierniczych, robotów, polerek, brykieciarek, frezarek, gilotyn, linii produkcyjnych, piłek, strugarek czy sprzętu komunikacyjnego. Stale poszerzamy i uzupełniamy naszą ofertę. Jesteśmy specjalistami w specjalności - warto poprosić nas o doradztwo, podczas doboru technologii do drewna. Współpracują z nami najlepsi, czyli Flex-Trim, Rosales, Miniprof, Universal Robots, MC. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale Szkoleniowe Lodz Sale Konferencyjne »

  super nowoczesne z pełnym wyposażeniem (projektor multimedialny, komputer z internetem i drukarką, kserokopiarka, skaner, flipchart, nagłośnienie); aranżacja wnętrza (ustawienie stołów konferencyjnych w systemie szkoleniowym lub teatralnym) - według zamówienia; dla małych i dużych grup - od 10 do 80 osób; możliwość tłumaczenia na języki obce; catering; w pobliżu parking; promocyjne ceny – od 50 do 200 zł za godzinę, przy rezerwacji powyżej 5 godzin – od 300 do 800 zł/dziennie.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Helsta - taśmy elektryczne »

  Przedstawiamy Państwu firmę Helsta, mieszczącą się w Warszawie. funkcjonujemy już od 1990 roku. Filia naszej firmy mieści się Łodzi, jest to przedsiębiorstwo handlowo - usługowe Optimex - Central. Specjalizujemy się w linii: elektroenergetycznej, taśmach klejących, klejach oraz technikach klejenia. Współpracujemy z firmą 3M, pracujemy wykorzystując artykuły tej firmy. Polecamy klientom wysokiej klasy: taśmy elektryczne, taśmy piankowe VHB, areozole, taśmy elektroizolacyjne, nakładki ochronne Bumpon, rzepy przemysłowe, taśmy fleksograficzne, taśmy winylowe, taśmy piankowe, taśmy samospajalne. W naszej firmie asortyment zakupią Państwo po cenach hurtowych i detalicznych. Zapewniamy wyłącznie wysoką postać oraz rozsądne ceny. Wszelkie kluczowe szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Conform - wyroby przemysłowe »

  Zapraszamy do poznania się z działalnością przedsiębiorstwa Conform. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Dobrej. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek betonowych, które dzięki powierzchniowemu utwardzeniu mają szczególne właściwości umożliwiające wykorzystanie ich jako nawierzchni różnych celów. Gładka oraz sztywna powierzchnia naszych betonowych posadzek bez trudu się czyści oraz jest odporna na ścieranie. Odznacza się również znaczą wytrzymałością w przypadku znacznego nacisku, co czyni ją świetną nawierzchnią hal magazynowych i parkingów wielomiejscowych. Dzięki estetycznemu wyglądowi oraz dużej trwałości posadzki betonowe wykorzystywane są również do budowy poniektórych obiektów sportowych, na przykład skateparków. Bliższe wiadomości o naszej firmie i prowadzonej przez nas aktywności mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apasz - wynajem mikrofonów »

  Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu multimedialnego Apasz, której siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy. Mamy dla naszych nabywców wyłącznie wysokiej jakości sprzęt multimedialny, w tym video, audio, sprzętu komputerowego. Stale rozszerzamy ofertę, uzupełniając ją o nowsze rodzaje. U nas kliencie wypożyczą: laptopy, sprzęt komputerowy, projektory, sprzęt audio-wideo. Proponujemy także: telewizory, konsole do gier, kamery, monitory LCD, ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy, głośniki, mikrofony, statywy i miksery. Przy wynajmie sprzętu komputerowego, oferujemy: tablety, sprzęt sieciowy oraz laptopy. Z naszych usług stosują firmy eventowe, organizatorzy szkoleń, sympozjów, kursów, konferencji oraz osoby prywatne. Dowiedz się więcej o naszej wypożyczalni sprzętu IT, wyłącznie dobrej jakości. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Majolika - opakowania »

  Proponujemy Państwu zapoznanie się z asortymentem firmy Majolika. Zasięgiem swojej dystrybucji obejmujemy obszar całej Polski i Unii Europejskiej. Nic dziwnego, że cieszymy się dużym uznaniem i zaufaniem Klientów- swoją renomę budujemy już ponad dwadzieścia lat dbając o najwyższą postać produktów oraz najwyższy standard obsługi. Produkujemy torby foliowe z nadrukiem indywidualnym i dystrybuujemy opakowania foliowe, papierowe oraz plastikowe. Torby foliowe wykonujemy we wszystkich rodzajach, również z nadrukiem zdjęciowym oraz ekologiczne, które ulegają przyspieszonej degradacji. W celu zapoznania się z rozległą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: