Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Rolmech - ładowacze czołowe »

  Specjalnością P.P.H.U. ROLMECH jest sprzedaż i usługi w obszarze mechanizacji i rolnictwa. Firma powstała w Mstowie, w 1989 roku na osnowie POM Wancerzów. W swej bogatej ofercie posiada: ciągniki nowe i używane (URSUS, CASE, STEYR), akumulatory ciągnikowe i samochodowe, urządzenia i maszyny rolnicze, jak również smary, płyny, oleje, dętki, opony oraz części zamienne do ciągników i maszyn. Wszelkie oferowane produkty odznaczają się wysoką jakością i posiadają gwarancję bezpieczeństwa. Dodatkowo ROLMECH wykonuje pełne naprawy i modernizacje maszyn rolniczych w tym: remonty kombajnów, ciągników, koparek, wózków widłowych, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz badania techniczne sprzętu rolniczego. Nadrzędnym celem ROLMECH jest zadowolenie każdego klienta dlatego, ogromną wagę przykłada do terminowych realizacji i niezawodności maszyn. Kolejną zaletą są atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Inowrocław »

  Adwokat Inowrocław to usługi pani Doroty Brejzy, która posiadając doświadczenie zawodowe i pozytywnie zdając egzamin adwokacki, świadczy pomoc zarówno jednorazową, jak i stałą. Obsługa prawna przeznaczona jest nie tylko dla osób fizycznych, ale i przedsiębiorcom. Kancelaria prowadzi działalność jako sprawy rodzinne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, karne oraz administracyjne. Zachęcamy do korzystania z rad pani adwokat, ponieważ udzielone rady mogą zapobiec powstawaniu problemów w przyszłości.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formaks - znakowanie laserem »

  Firma FORMAKS z siedzibą w Bielsko Białej świadczy profesjonalne usługi z obszaru laserowego grawerowania, znakowania i cięcia rozlicznego rodzaju tworzywa np. papier, karton, korek, guma, silikon, jak też drewno, szkło, porcelana, akryl, pleksi, skóra i metale anodowane. Dzięki doświadczeniu w pełnej i profesjonalnej obsłudze klientów, firma zdobyła wielu zwolenników, a aktualnie jest jedną z najlepiej działających firm grawerskich w województwie śląskim. O solidności firmy świadczą pozytywne referencje, jak też stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Dodatkowo FORMAKS prowadzi aktywność w zakresie produkcji towarów o różnym przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym np.: gadżety reklamowe, pieczątki, wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki, szyldy, ozdoby i kartki okolicznościowe, jak też dyplomy, statuetki i wiele innych. Więcej dokładnych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Bulzacki - dachy do naczep »

  Bulzacki M. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju plandek. Firma funkcjonuje od 2005 roku i posiada na swoim koncie dużo z sukcesem zrealizowanych zleceń. Specjalizacją firmy jest produkcja z materiałów pladekowych na indywidualne zamówienie. produkowane produkty mają zastosowanie jako plandeki samochodowe, pokrowce, namioty, banery, płachty, zasłony, naczepy burtowe i wiele innych. Do produkcji plandek używane są wysokiej klasy materiały PCV - POLYMAR, FERRARI i SIOLINE. Wszystkie proponowane produkty odznaczają się wysoką jakością, estetyką i trwałością. Wykonywane są po indywidualnych konsultacjach z klientem. Bulzacki M. proponuje swoim klientom atrakcyjne ceny i terminowe realizacje. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galmex - cynkowanie »

  GALMEX to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która specjalizuje się w obróbce metalu za pomocą skrawania oraz powłok galwanicznych. Powstanie GALMEX sięga 1982 roku, a aktualnie jest to jedna z najlepiej funkcjonujących firm w branży. Pozycję lidera udało się osiągnąć za sprawą dużego doświadczenia, szerokich umiejętności oraz przestrzegania zasad rzetelności i terminowości w realizowaniu zleceń. Dodatkowo na sukces firmy składa się bogato wyposażony park maszynowy i wykorzystywanie najnowszych dostępnych na rynku technologii. Specjalizacją firmy są obróbki metalu skrawaniem poprzez wykorzystanie różnorodnych technik za pomocą obrabiarek CNC i obróbki galwaniczne poprzez cynkowanie i cynowanie. Obróbka metali odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów za pomocą specjalistycznych maszyn. Firma GALMEX w pełni dostosowuje się do potrzeb klienta bez względu na wielkość zamówienia. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lombard 24h - pożyczki »

  Całodobowy Lombard 24h z Warszawy prowadzi pełne usługi z zakresu pożyczek pieniężnych na bardzo korzystnych warunkach. Prowadzi swoja aktywność od wielu lat dzięki czemu ma duże doświadczenie, a także rozległe umiejętności w profesjonalnej obsłudze klientów. W bogatej ofercie usług odnaleźć można: kredyty-chwilówki, pożyczki pod zastaw wartościowych przedmiotów, skup biżuterii (nowej, używanej i uszkodzonej), monet, złota dentystycznego oraz skrawek metali szlachetnych. Co więcej Lombard 24h oferuje korzystne lokaty finansowe nawet 2% w skali miesiąca. Priorytetem dla firmy jest całkowita satysfakcja jej klientów, dlatego dużo wagę przykłada do szybkiej wyceny przedmiotów oraz ekspresowych pożyczek przy zachowaniu solidności i wysokiej jakości. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS »

  Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w ewidencji działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych – RD 37/2013 oraz posiadającym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w tym zakresie ser. TPP nr 24020061.

  Eksperci Agencji Wywiadowczo – Detektywistycznej ARCANUS to byli wieloletni i doświadczeni funkcjonariusze służb bezpieczeństwa wewnętrznego i porządku prawnego w Polsce ( CBŚ i innych jednostek Policji, ABW, CBA ) posiadający specjalistyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości kryminalnej w tym terroru kryminalnego, narkotykowej i ekonomicznej oraz korupcji a także stosowania techniki operacyjnej, kontynuujący i rozwijający swoją pasję.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makpol - współpraca z BHF »

  W propozycji firmy Makpol znajdą Państwu ofertę z branży odzieży używanej. Specjalizujemy się w imporcie odzieży z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Danii oraz Holandii. W tych krajach nawiązaliśmy współpracę z organizacjami charytatywnymi, zatem oferujemy jedynie odzież niesortowaną. W naszej hurtowni w Łodzi sprzedajemy odzież w detalu (100 kg - 3500 kg) i w pół-hurcie (3500 kg - 5000 kg). Przy realizacji pół-hurtu przewóz gratis. Posiadamy bardzo bogaty oraz różnorodny asortyment towarów, zatem jesteśmy pewni, że każda osoba nawiązująca z nami współpracę będzie zadowolona. Zapewniamy błyskawiczną oraz sprawną realizację każdego zamówienia oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie umieszczony jest aktualny cennik oraz więcej wiadomości.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak inwestować »

  Jeśli masz trochę wolnej gotówki i chciałbyś zainwestować, jednak nie za bardzo się orientujesz w tej dziedzinie, a dodatkowo pragniesz zachować duże bezpieczeństw inwestycji, to Klub Inwestorów jest miejscem właśnie dla Ciebie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat działa na rynku finansowym. To pozwoliło nam zdobyć pozycję na rynku oraz wypracować szczególnie bezpieczne, a przy tym korzystne procedury inwestycyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę Klubu Inwestorów.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Glinojeck »

  Strona opisująca i przedstawiająca biznes i działalność gospodarczą w gminie Glinojeck. Na poszczególnych stronach witryny znajdziemy zdjęcia, opisy oraz dane teleadresowe firm, usług, pizzerii, restauracji oraz sklepów prowadzących działalność gospodarczą w mieście Glinojeck i jego okolicach. Przykładem może być Restauracja Kaktus położona w centrum miasta.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • RESELER - laptopy używane, używany sprzęt »

  Jeżeli szukasz sklepu z elektroniką używaną laptopów, używanych tabletów, używanych aparatów,używanych tv i chcesz kupić sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie to zapraszam do RESElER używana elektronika. Zapraszamy firmy i osoby fizyczne szukające w atrakcyjnej cenie używanych laptopów, używanych tabletów, używanych telefonów, używanych telewizorów TV Posiadamy :używane laptopy Warszawa,używane laptopy Mazowieckie,używane laptopy Kraków,używane laptopy Małopolskie,używane laptopy Łódź,używane laptopy Łódzkie,używane laptopy Wrocław,używane laptopy Dolnośląskie,używane laptopy Poznań,używane laptopy Wielkopolskie,używane laptopy Gdańsk,używane laptopy Szczecin,używane laptopy Zachodnio-pomorskie,używane laptopy Bydgoszcz,używane laptopy Kujawsko-Pomorskie,używane laptopy Lublin,używane laptopy Lubelskie,używane laptopy Katowice,używane laptopy Białystok,używane laptopy Podlaskie,używane laptopy Gdynia,używane laptopy Częstochowa,używane laptopy Radom,używane laptopy Mazowieckie,używane laptopy Sosnowiec,używane laptopy Toruń,używane laptopy Kujawsko-Pomorskie,używane laptopy Kielce,Zachęcam do kontaktu telefonicznego 500 857 700 lub do odwiedzenia www.reseler.eu Gwarantuję, że u nas dostaniesz najlepszą cenę w Polsce.Jeżeli się jeszcze wahasz odwiedź naszą stronę www.reseler.eu Czytaj dalej ... na stronie !

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pożyczki przez internet »

  Poszukujesz dobrych pożyczek gotówkowych na rynku lub informacji na ich temat? Strona zawiera istotne informacje na temat pożyczek gotówkowych przez internet, które warto poznać, zanim zaciągniesz kredyt przez internet.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Henryk Mercik »

  Strona dr. inż. arch. Henryka Mercika - Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego.
  Henryk Mercik, Urodzony 20 lutego 1969 r. w Chorzowie. Od 1995 r. mieszkaniec Rudy Śląskiej. W 1988 r. ukończył I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Chorzowie. W 1995 r. zdobył tytuł magistra inżyniera architekta na Wydziale Architektury Politechniki Śląskej w Gliwicach. W 2004 r. obronił pracę doktorską w dziedzinie nauk technicznych pt. „Zespoły mieszkaniowe z przełomu XIX i XX wieku, ich rozwój oraz wpływ na urbanizację terenu Górnego Śląska (na przykładzie obszaru dzisiejszego miasta Ruda Śląska)” napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. arch. Jacka Włodarczyka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. W 2011 r. uzyskał uprawnienia rzeczoznawcy SKZ w dziedzinie: architektura i budownictwo
  Wieloletni Miejski Konserwator Zabytków w Rudzie Śląskiej i Chorzowie. Radny Sejmiku Województwa Śląskiego kadencji 2010 –2014. Przewodniczący Klubu Radnych RAŚ. Przewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i Kultury. Członek Zespołu ds. Rocznic i Jubileuszy. Sejmiku Województwa Śląskiego. Członek Rad Programowych: Muzeum Śląskiego w Katowicach, Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie, Teatru Rozrywki w Chorzowie. Członek Rady Naukowej wydawnictwa „Zeszyty Chorzowskie”. Interesuje się historią architektury w szczególności okresem XIX w. oraz modernizmem, muzyką, kulturą i historią Górnego Śląska.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - weryfikacja chińskiej firmy »

  Jeżeli planujesz bezpieczny Import z Chin pamiętaj aby skorzystać z weryfikacji chińskiej firmy. Weryfikujemy każdą firmę z Chin w przeciągu 72 godzin, sprawdzamy nie tylko dokumenty rejestracyjne firmy ale również wszystkie wymagane certyfikaty jak również konta bankowe. Pamiętaj, że w handlu z Chinami wysyłasz 30% zaliczki do Chin, sprawdź konto bankowe kontrahenta z Chin.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Tłumaczeń »

  Europejskie Centrum Tłumaczeń ma na swoim koncie ponad dziesięcioletnie doświadczenie, które wypracowało grono ambitnych i bardzo doświadczonych tłumaczy, których umiejętności potwierdzane są nieustannie certyfikatami wysokich standardów usług. Każde tłumaczenie wykonywane jest nie tylko przez sztab, posiadających wysokie kwalifikacje i praktykę połączoną z wiedzą branżową, wspomagane są najnowszym rodzajem oprogramowania, który mocno usprawnia proces tłumaczenia, co niewątpliwie wpływa na szybkie i dokładne wykonywanie powierzonych do Europejskiego Centrum Tłumaczeń, zleceń na wszelkie tłumaczenia, również w tłumaczeniach pisemnych, ustnych czy obsłudze konferencji oraz wszelkich innych działaniach tłumaczeniowych, również pogłębionych o wykresy i graficzne opracowanie pozwalające bezpośrednio na użycie materiałów do publikacji.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacjonarne studia magisterskie |Informatyka |Wrocław |WWSiS »

  Stacjonarne studia magisterskie na kierunku Informatyka, Wrocław - Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej prowadzi rekrutacje na studia z zakresu sieci komputerowych, grafiki, administracji sieci. Uczelnia prowadzi rekrutacje na inne kierunki nauczania, organizujemy kursy informatyczne dla pracowników firm. Zapraszamy kandydatów na studia - na uczelni wysoki poziom nauczania informatyki!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez firmowych, catering, backstage, imprezy firmowe, backstage »

  Organizacja imprez firmowych, catering,backstage,imprezy firmowe,backstage zapraszamy na nasze serwisy organizacja-imprez.info backstage-catering.pusku.com organizacja-imprez.keed.pl/ backstage.cba.pl/ castello-organizacja-imprez.blogspot.com/ imprezy-firmowe.cba.pl/ organizowanieimprez.wordpress.com/ SeoKataLoger

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Soma - badania rynku »

  Mająca swoją siedzibę w Toruniu Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych Soma zaprasza do współpracy instytucje, organizacje lokalne oraz regionalne. Proponujemy: badania socjologiczne, psychologiczne, statystyczne, marketingowe, ewaluacyjne i usługi audytorskie. Współpracujemy z profesjonalnym studiem do wywiadów zogniskowanych, firmą specjalizującą się w doradztwie gospodarczym i centrum telefonicznym. Na bieżąco przeprowadzamy kontrolę postaci pracy zespołu, aby móc zachować wysoką jakość pracy badawczej. Naszymi walorami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aral-Progress »

  Oficjalna strona Fundacji Aral-Progress.
  Głównym celem naszej Fundacji jest przywrócenie Morza Aralskiego do linii brzegowej z 1953 r. Jednocześnie pragniemy przeciwdziałać negatywnym skutkom zaniku Morza Aralskiego oraz degradacji obszarów bezodpływowych byłego Bloku Wschodniego. Nasze działania przyczyniają się do propagowania idei zrównoważonego rozwoju oraz społecznej i ekonomicznej aktywizacji ludności zamieszkującej obszar działań Fundacji.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy »

  Nowoczesne formy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są realizowane tylko dla dużych kontrahentów ze względu na ich skuteczność. Przy pomocy zamieszczonej wizytówki opisujemy jedną ze starszych i nie mniej skutecznych metod - praca podczas targów.Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości czy zasobności portfela.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: