Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • CollTra - biuro tłumaczeń specjalistycznych (Gliwice) »

  Colltra to biuro tłumaczeń stworzone z pasją w 2008 roku. Jako entuzjaści języka i tłumaczeń jesteśmy świadomi faktu, jak istotnym czynnikiem sukcesu jest poprawny język. Dlatego też naszym celem jest ciągłe doskonalenie warsztatu językowego, dzięki czemu końcowy efekt naszej pracy, jakim jest przetłumaczony tekst, cechuje znaczna poprawność i czytelność.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKRS | Rejestracja i obsługa: Sp. z o.o., Fundacji i Stowarzyszeń »

  e-krs.org.pl jest Internetową Kancelarią Prawną obsługującą Klientów na terenie całej Polski.Kancelaria specjalizuje się w rejestracji Spółek z o.o., rejestracji Stowarzyszeń oraz zakładaniu Fundacji.Ponadto Kancelaria pomaga w zmianach w rejestrach KRS oraz przy nadaniu statusu Organizacji Pożytku Publicznego.Wszystkie usługi Kancelaria wykonuje pod nadzorem Radcy Prawnego z Kancelarii Prawnej: SOHOSYNERGY™ Kancelaria Prawna. Gwarantujemy poprawność i aktualność stosowanych przez nas rozwiązań.www.kancelariagospodarcza.waw.plŚwiadczone przez Kancelarię usługi są objęte ubezpieczeniem OC dla Radców Prawnych na sumę 350.000,00 EURO.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Export Import »

  Przedsiębiorstwo Eximp Company prowadzi działalność w zakresie handlu na terenie Unii Europejskiej, jak również na rynku międzynarodowym.
  Zapraszamy do współpracy Producentów, Importerów oraz Exporterów

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc dzieciom »

  szlachetnapaczka.pl – wejdź na naszą witrynę internetową i dowiedz się jak wiele jest do wykonania. Na stronie znajdziesz wskazówki o projekcie, jak możesz się zaangażować, kim jest nasza drużyna. Zobaczysz jak pomogliśmy tysiącom ludzi i jak ciężko pracujemy, aby wciąż pomóc tym, którzy wyjątkowo pragną naszej pomocy. Warto dodać, że w ubiegłym roku ilość osób (w tym ochotników, darczyńców i rodzin w potrzebie) zaangażowanych w projekt sięgnęła prawie 300 tys. osób. Ksiądz Jacek Stryczek, przewodniczący stowarzyszenia Wiosna, przywabia swoją charyzmą ludzi z różnych kręgów. Jako główny pomysłodawca projektu przyciąga ludzi do pomocy poprzez zaangażowanie w projekt: celebrytów, artystów, gwiazd sportu, polityków. Tym sposobem dla SzP na billboardach, w reklamach telewizyjnych występuje Jerzy Dudek, Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Adrian Zieliński, Monika Pyrek, aktorzy z serialu rodzinka.pl, Natalia Partyka, Szymon Majewski i wielu innych. Nie są oni jednak tylko „twarzami” reklam, aktywnie biorą współudział w przygotowaniach nad prezentami dla wybranych przez siebie rodzin. Tegoroczna Szlachetna Paczka ma już 13 odsłonę, przyczyń się do tego, aby był to szczęśliwy numer!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielany - MAKI »

  Oficjalna strona internetowa Spółdzielni SMB MAKI z siedzibą na warszawskich Bielanach. Spółdzielnia obejmuje opieką osiedla domów jednorodzinnych powstałych przy ulicach: Arkuszowej, Kasjopei, Loteryjki, Olszynowej, Oriona i Perseusza. Świadczy także usługi z zakresu budowy i sprzedaży nowych mieszkań na Bielanach, doradztwa posprzedażowego oraz bieżącej administracji osiedli domów. Na stronie znajduje się galeria realizacji, a także wiele przydatnych informacji związanych z działalnością i rozporządzeniami. Prezentowane są bieżące informacje dotyczące nowych mieszkań oddanych do użytkowania oraz o naborach na nowe domy jednorodzinne w Warszawie. Ze strony można także pobrać niezbędne dokumenty w celu złożenia w siedzibie Spółdzielni.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Temax.pl – wyroby z tworzyw sztucznych »

  Witamy na naszej stronie. Zajmujemy się wyrobami z tworzyw sztucznych, które sami produkujemy, a także importem chińskich towarów. Ostatnimi czasy w trosce o klientów stworzyliśmy dział sprzedaży zdrowej żywności i suplementów. Zachęcamy do kontaktu z nami i odwiedzania na bieżąco naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maraton Gardens - nowe mieszkania Poznań »

  Przestrzeń MARATON GARDENS zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców i estetyce obiektu. Cała inwestycja ze swoją niewysoką zabudową i ergonomicznie zaprojektowaną częścią wspólną wpisuje się w rekreacyjny charakter okolicy. Alejki z ławeczkami, pnąca się ku górze zieleń – od wypielęgnowanych trawników, przez opracowane elementy krajobrazu jak klomby, krzewy, żywopłoty, mniejsze i większe drzewa, po zielone tarasy na ostatnich piętrach – zapewnią relaksujący oddech po ciężkim dniu pracy. Plac zabaw – z piaskownicą dla najmłodszych, bliskość Warty i Łęgów Dębińskich zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku mieszkańcom w każdym wieku. Mieszkania natomiast cechuje nowoczesność i smak. Wysokie okna, szlachetne wykończenia, eksluzywne windy, całodobowa ochrona. W Maraton Gardens można również znaleźć idealne mieszkanie dla studentów. Poznań, jego centrum i nocne życie jest tu w zasięgu ręki. Inwestycja jest domem dla usługodawców takich jak Alligodent, Ison projektowanie wnętrz czy Gardens Spa. Poznań nie oferuje równie eksluzywnej, centralnie położonej i otoczonej zielenią inwestycji. Po apartamenty i mieszkania zapraszamy więc na ul. Maratońską 3-3e.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom Weselny Amigo Gębice koło Mogilna, Inowrocław, Gniezno »


  Oferujemy Państwu 2 przestronne sale: konsumpcyjną oraz taneczną. Istnieje możliwość zorganizowania imprezy na jednej sali. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

  Organizujemy: Wesela Komunie Studniówki Konferencje Chrzciny Stypy Bankiety Inne imprezy okolicznościowe

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Business Club Polska »

  Business Premium Club to najlepsze miejsce dla poważnego biznesu. Rola BPC to kształtowanie polskiego rynku gospodarczego, aktywny udział w procesach legislacyjnych i gospodarczych. Czy Twoja firma jest na liście zaproszonych podmiotów gospodarczych. Dowiedz się jakie warunki muszą spełnić podmioty gospodarcze, które chcą uzyskać członkostwo w klubie.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze Wrocław »

  Firma instalująca terminale płatnicze we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju. Terminale POS które znajdują się w naszej ofercie, zapewniają szybkie i sprawne dokonywanie płatności kartami płatniczymi/kredytowymi. Nasi klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa jak i duże globalne sieci. W ofercie posiadamy urządzenia płatnicze stacjonarne działające na łączu internetowym lub linii telefonicznej oraz terminale przenośne z wbudowanym zasilaniem oraz modemem GPRS. Terminale obsługują płatności zbliżeniowe PayPass/PayWave, a także te dokonywane za pomocą telefonów komórkowych z funkcją NFC. W ofercie znajdują się terminale płatnicze renomowanych producentów m.in. Hypercom/Spire oraz Ingenico. Dla naszych klientów tworzymy indywidualną ofertę która zapewnia niską cenę terminalu oraz dobre warunki finansowe, w postaci konkurencyjnych stawek prowizji dla poszczególnych kart. Obsługiwane karty to m.in. Visa, Master Card, Maestro, Diners Club, American Express, JCB, Union Pay. Wysoki standard usług zapewnia, współpraca z liderem w śród Agentów Rozliczeniowych w Polsce. Nasi klienci chwalą sobie: szybkie rozliczanie płatności kartowych w postaci regularnych przelewów środków, jakość serwisu który jest bezpłatny, usługi dodatkowe. Na rynku polskim terminale płatnicze są coraz bardziej popularne, a co za tym idzie, klienci coraz chętniej płacą kartami. Ustawa regulująca obniżająca stawki opłaty interchange, jeszcze bardziej spopularyzuję tą formę płatności. Zobacz naszą ofertę już teraz

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • URZĄD MIEJSKI W ŚWIECIU przetargi »

  Świecie to miasto z bogatą tradycją. Jako Urząd Miasta Troszczymy się o to, aby zarówno jego mieszkańcy, jak i odwiedzający je goście, czuli się komfortowo. Dbamy o stały rozwój kulturalny, gospodarczy oraz infrastrukturalno-kulturalny naszego miasta. Nastawiamy się na pomoc jego mieszkańcom, a także gwarancję wyśmienitych warunków odwiedzającym je gościom. Dbamy o to, żeby czuli się u nas dobrze. Na stronie internetowej naszego urzędu zamieszczamy na bieżąco informacje dotyczące życia miasta, naszych działań skierowanych na jego stały rozwój, a także interesujących wydarzeniach, w jakich warto wziąć udział. Dajemy możliwość kontaktu z urzędnikami, umawiamy się na spotkania z interesantami - słowem - dajemy z siebie wszystko, aby Świecie było najlepszym miejscem w Polsce. Szczegóły informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Rosa »

  Fundacja Rosa– jest organizacją pożytku publicznego. Jej działania koncentrują się na wsparciu potrzebującychw obszarach: zdrowia i edukacji, obejmują w szczególności dzieci i młodzieży.
  Programy fundacji to m.in: Doświadczenie Świata – zaopatrywanie sali rehabilitacjach w nowoczesny sprzęt. Kartka ze Szpitala – akcja podlagająca na organizowaniu zajęć plastycznych dla chorych dzieci. Lekki Tornister –polegająca na umożliwieniu dzieciom pozostawienia przyborów szkolonych w szkole. Twoja Szkoła– celem jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży.
  Fundusze, z których się utrzymuje pochodzą z akcji przekazywania 1% podatków na cele charytatywne. Konto fundacji można zasilić przez rozlicznie z zeznania podatkowego, najlepiej korzystając z darmowego program pit.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Gdańsk »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu automatyki bramowej. Optymistycznie patrzymy w przyszłość. Doświadczenie pozwala nam trafnie dobierać produkty do potrzeb naszych Klientów. Nauczyliśmy się jakie rozwiązania najlepiej spisują się w codziennym użytkowaniu automatyki bramowej, zarówno w rozwiązaniach przydomowych jak i przemysłowych.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia fleksograficzna FLEX GRAF »

  Drukarnia fleksograficzna FLEX GRAF istnieje na polskim rynku od 1993 roku. W tym okresie zdążyliśmy zdobyć zaufanie licznych firm z Polski jak i całej Europy. Firma produkuje głównie owijki na cukierki oraz słodycze reklamowe na wielu rodzajach folii z pamięcią skrętu oraz papierze i jego laminatach. Posiadamy własną przygotowalnie, gdzie wykonywane są projekty komputerowe, a po ich akceptacji fotopolimery. Dodatkowo istnieje możliwość zbobinowania danej folii, bądz pocięcia jej na arkusze. Należałoby również dodać, że jesteśmy jednym z niewielu zakładów poligraficznych, który przyjmuje zlecenia do realizacji już od 1 kg owijki.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • INSE Research - Badania marketingowe »

  INSE Research to instytucja badawcza która przygotowuje i przeprowadza badania rynkowe. Szeroki zespół specjalistów różnych dziedzin powala na przeprowadzenie rzetelnego badania rynkowego. Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu różnych badań. Przeprowadzamy badania marketingowe, jakościowe, fokusowe. Skupiamy się również na badaniu satysfakcji klienta. Grono naszych klientów stale się powiększa a ci którzy zdecydowali sie już z nami na współpracę, zostają z nami na dłużej. Przekonaj się i rozpocznij z nami współpracę, a nie pożałujesz.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Kalisz »

  Zakład pogrzebowy w Kaliszu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, jako firma pogrzebowa działamy już od 30 lat na rynku Kalisza i okolic.Kiedy odchodzi ktoś bliski zawsze chcemy zapewnić mu dobry i godny pogrzeb, dlatego szukamy firmy pogrzebowej, która z szacunkiem podchodzi do zmarłego i jego rodziny oraz która ma wieloletnią tradycję, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez dany zakład pogrzebowy usług. Wiadomo, że skoro dany zakład pogrzebowy utrzymał się na rynku przez kilkadziesiąt lat, to jego klienci muszą być naprawdę zadowoleni z jego usług i na pewno polecają go znajomym. Taka właśnie jest nasza firma pogrzebowa. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego pogrzeby, starając się jak najlepiej pomóc rodzinie w trudnych chwilach związanych z odejściem bliskiej osoby. Nasz zakład to rodzinny interes, dlatego wiemy jak ważne są więzi międzyludzkie nawet po śmierci. Każdemu, kto się do nas zgłosi pomagamy, jeśli oczywiście sobie tego ta osoba życzy, załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem, a w tym przede wszystkim transport zwłok. Następnie uważnie, uwzględniając wszystkie życzenia klienta, planujemy ceremonię pogrzebu. W naszej ofercie znajduje się duży wybór kwiatów, trumien oraz urn kremacyjnych. Mamy uruchomioną również własną linię produkcyjną, dlatego nasze ceny są zawsze konkurencyjne.Zapraszamy do naszego zakładu pogrzebowego w Kaliszu, oraz zapoznania z naszymi usługami pogrzebowymi w tym transporcie zwłok

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Myślenice »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego w Myślenicach Karoliny Szynalik. Właściwość miejscowa komornika obejmuje miejscowości położone w granicach gmin: Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Gdów, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. informacje o aktualnych licytacjach ruchomości, nieruchomości, wzór wniosku o wszczęcie egzekucji świadczeń alimentacyjnych oraz wzór wniosku egzekucyjnego.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adam Bielan »

  Nasza strona internetowa ma na celu zapoznanie się użytkowników z działalnością parlamentu europejskiego. Strona prowadzona przez europosła pozwala na bieżąco dowiedzieć się o najważniejszych ustawach, które wprowadzane są przez Parlament Europejski. Na stronie można również znaleźć aktualne informacje dotyczące płatnych staży realizowanych zarówno w sztabie poselskim, jak też w ramach środków unijnych.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Protos Venture Capital »

  Oficjalna strona internetowa polskiego funduszu Venture Capital.

  Protos VC to unikalne połączenie przedsiębiorców internetowych oraz doświadczonych zarządzających funduszami.

  Fundusz został założony w 2013r. i posiada bardzo atrakcyjne portfolio.

  Fundusz zaprasza do współpracy projekty internetowe z dziedzin:
  - e-commerce,
  - lead-generation,
  - marketplaces,
  - SaaS
  na różnym etapie rozwoju, od seed, przez startup po rozwój.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki online »

  Najświeższe informacje o wszystkich najlepszych szybkich pożyczkach online. Aktualności i oferta poszczególnych firm - wszystko w jednym miejscu. Szybkie pożyczki online pozwalają znacząco uelastycznić finanse i niejeden budżet domowy. Dla osób świadomych, czym jest zarządzanie finansami szybka pożyczka gotówkowa, czy pożyczka bez zaświadczeń jest sposobem na poradzenia sobie w szczególnie trudnych sytuacjach życiowych, a także dopiąć i finalnie zrealizować plany i zamierzenia, na drodze do spełnienia których pojawiła się nagle zupełnie nieprzewidywalna i trudna do pokonania przeszkoda. Wówczas szybkie pożyczki online potrafią zdziałać cuda. Właśnie dlatego usługi tego typu stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju i nie tylko. Warto przyjrzeć się tym prawowitym instrumentom finansowym, coraz aktywniej i lepiej radzących sobie w polskich realiach gospodarczych. Prawdziwe szybkie pożyczki online to usługi firm o realnie ugruntowanej pozycji na rynku. Firmy nie rzetelnie wywiązują się z realizowania swojej oferty i pozytywnie wpływają dzięki temu na wszelkie zachodzące między nimi a resztą rynku relacje klient - usługodawca.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: