Podkategoria: Organizacje i Instytucje - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Organizacje i Instytucje Podkategoria: Organizacje i Instytucje

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Pożyczki internetowe »

  Szybkie pożyczki i kredyty od ręki wchodzą na nowy poziom: internetowy. Najlepsze pożyczki internetowe charakteryzuje niemal natychmiastowa realizacja takiej usługi, renoma ogólnopolska i ogólnoświatowa, brak zbędnych formalności, wymagane faktycznie jedynie podstawowe dane o kredytobiorcy, a także pewność i bezpieczeństwo usług takiego typu. Szybkość i sprawność realizacji takiej pożyczki internetowej obwarowana jest dodatkowym oprocentowaniem, aczkolwiek dla osób potrzebujących pieniędzy nagle i na niedługi okres jest to rozwiązanie niemal idealne. Jeżeli jesteśmy pewni swojej kondycji finansowe, a także znamy się chociażby co nieco na zarządzaniu kapitałem oraz przepływami finansowo-kapitałowymi, nie powinniśmy w żadnych wypadku bać się tego czym bez wątpienia są pożyczki internetowe - kolejnym świetnym narzędziem pieniężno-finansowym umożliwiającym nam poszerzenie naszej elastyczności kapitałowej.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wegro »

  Hurtownia Opakowań i Zniczy WEGRO to firma specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu punktów handlowych, odbiorców hurtowych, zakładów produkcyjnych i usługowych, firm transportowych i warsztatów oraz instytucji użyteczności publicznej.Zadaniem strony jest sprzedaż hurtowa artykułów z branży opakowania oraz zniczy i wkładów do zniczy.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla studentów »

  Jesteś studentem i chciałbyś dostać szybką pożyczkę? Taką, którą docelowo zaraz zwrócisz z nawiązką? Szukasz właśnie czegoś takiego? Zajrzyj zatem na naszą stronę! Pożyczki dla studentów to coraz prężniej rozwijająca się branża szybkich i preferencyjnie oprocentowanych usług pożyczkowych oferowanych przez firmy o najbardziej ugruntowanych pozcjach na rynku. Próżno szukać bowiem pożyczek dla studentów w jakichś niepewnych lombardach i tym podobnych. Firmy o renomie nie tylko polskiej, ale również ogólnoeuropejskiej i ogólnoświatowej stawiają kolejny krok na drodze do udostępnienia środków finansowych kolejnej z grup społecznych. Pożyczki dla studentów wychodzą na przeciw potrzebom kolejnej, znaczącej przecież tak bardzo w naszym kraju grupy ludzi. Różnorodne poziomy oprocentowania, różnorodne firmy, dostęp przez internet, a nawet przez sms, absolutny brak zbędnych formalności, załatwianie wszystkiego dosłownie w kwadrans - to wszystko cechy tego czym są pożyczki dla studentów. Jeżeli jeszcze nie pałasz pełnym zaufaniem do legalnych i prawdziwie skutecznych usług tego typu: zajrzyj do nas.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Kraków »

  Dlaczego gadżety reklamowe?Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 86% osób, które otrzymały upominek reklamowy, rozpoznaje i zapamiętuje nazwę firmy. Z roku na rok coraz chętniej korzystamy z produktów reklamowych w codziennym użytkowaniu. 43% ankietowanych deklaruje, że korzysta z gadżetów reklamowych dłużej niż sześć miesięcy.Zastanawiasz się jaki upominek wybrać?Od 2005 roku doradzamy naszym klientom i pomagamy dobrać artykuły reklamowe dopasowane do potrzeb reklamy i promocji ich produktów. W ofercie posiadamy więc takie produkty, które są atrakcyjne zarówno dla odbiorcy jak i dla budżetu firmy. Dlatego proponujemy różnorodny asortyment w którym mogą Państwo znaleźć m.in : długopisy reklamowe, notesy firmowe, parasole z nadrukiem, odzież reklamową oraz pracowniczą.gadżetyW upominkach reklamowych cenimy przede wszystkim funkcjonalność, wysoką jakość i prostotę obsługi. Zwracamy także uwagę na oryginalność i ekologiczność produktów, dlatego do swojej oferty włączyliśmy: notesy z recyklingu, ekologiczne długopisy czy wyroby reklamowe z filcu.Gadżety reklamowe – proste, funkcjonalne, ekologiczne upominki z nadrukiem firmowym. Gadżety przydają się każdemu z nas. Pendrivy, kubki reklamowe czy parasole ułatwiają nam życie. Dobry gadżet dopasowany do pory roku taki jak t-shirt z nadrukiem lub polar firmowy jest idealnym prezentem dla Twojego klienta. Sprawdź ofertę firmy TEXAR.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Małgorzata Walas »

  Do głównych zadań kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy należy: wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Przeprowadzanie licytacji z ruchomości i nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe pod zastaw »

  Firma udziela pożyczek gotówkowych w formie kredytów konsumpcyjnych, pod zastaw nieruchomości, ziemi, działek, samochodów. Skontaktuj się z firmą w celu otrzymania pożyczki pod zastaw. W pierwszym etapie należy przesłać dokumenty oraz zapoznać się z formularzem informacyjnym odnośnie kredytu konsumpcyjnego. Ważne jest przesłanie szczegółowych danych na temat zastawu oraz osobistej sytuacj finansowej. Firma prowadzi pozabankową instytucję finansową, która zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka z Wrocławia »

  Kancelaria Adwokacka Marcin Głód zajmuje się prowadzeniem spraw oraz poradami prawnymi dotyczącymi całego zakresu prawnego. Jeśli potrzebujesz reprezentanta lub po prostu chciałbyś poradzić się doświadczonego prawnika, to doskonale trafiłeś. Postaw na jakość i doświadczenie, wybierz kancelarię Marcina Głoda z Wrocławia.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pl ID - tworzymy przyjazne usługi »

  pl ID - modernizacja rejestrów państwowych: PESEL, dowody osobiste, akta stanu cywilnego. Oficjalny serwis internetowy programu pl.ID. Od lutego 2013 roku jednostką odpowiedzialną za realizację programu pl.ID jest należący do Grupy MSW Centralny Ośrodek Informatyki. Wdrożenie zmian wypracowanych w ramach programu pl.ID planowane jest na styczeń 2015.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wedding Cab - samochód do ślubu Warszawa »

  Firma Wedding Cab jako samochód do ślubu poleca niecodzienne i wyróżniające się klasyką, a za razem nowoczesnością i luksusem pojazdy prestiżowych marek Jaguar i Volvo. Nasze samochody są eleganckie i stylowe. Wyglądają przepięknie i doskonale komponują się z podniosłą oprawą uroczystości ślubnej oraz wesela. Wyrafinowany design w połączeniu z nowoczesnymi chromowanymi lub klasycznymi drewnianymi wykończeniami i szykownymi dystynkcjami stanowi perfekcyjną i wysmakowaną oprawę dla wystroju wytwornego ślubu i wesela.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Projekt ARCHE »

  Nowe spojrzenie na sprawy społeczno-gospodarcze w obszarze Mazur. Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach. Fundacja powstała po to, by podjąć się (na pozór) rzeczy niemożliwych. Organizacja pozarządowa powołana została do realizacji celów statutowych.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK, BIG, KRD i ERIF. »

  Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę szybkich pożyczek bez sprawdzania Państwa danych w bazach takich jak BIK, BIG, KRD oraz ERIF. Nasze szybkie pożyczki przyznawane są na krótki okres czasu przy zachowaniu niskiego oprocentowania.Zapraszamy do skorzystania z naszej ofery.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • SkyGate - software house (python, php, js) »

  SkyGate is a software house & design agency with passion for startups. We offer full scope of IT services (python, php, js) – dedicated applications as well as design, branding, marketing, social media & business strategy. We love startups!

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia »

  Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro usług księgowo-kadrowych Conti »

  Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich firm. Nasze usługi księgowo-kadrowe oferujemy również Stowarzyszeniom. Zatrudniony personel, to księgowe z długoletnim doświadczeniem. Służący zawsze pomocą i radą. Wymagane dokumenty odbieramy z siedziby klienta. Działamy na terenie Krakowa i Bytomia

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Snell - oświetnie z klasą »

  Firma Snell powstała w Świnoujściu i działa na rynku już od 2010 roku.
  Zajmuje się oświetleniem statków, jachtów, platform wiertniczych. Korzystamy z produktów, podzespołów i osprzętu najwyższej klasy.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna KoXka »

  KoXka to agencja interaktywna której obszar działalności skupia się wokół działań realizowanych w wyszukiwarkach internetowych: SEO i SEM.
  Zajmujemy się skuteczną promocją Twojej marki w internecie.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Kreacji Artystycznej LABORATORIUM IMPREZ »

  Nasza agencja oferuje Państwu na terenie woj.śląskiego opolskiego i małopolski następujące atrakcje : wynajem zamków dmuchanych,klaunów,wodzirejów na imprezy dla dzieci i dorosłych,konferansjerów,animatorów,wynajem maszyn do produkcji waty cukrowej oraz przygotowujemy dekoracje balonowe na wszelkiego typu okazje i imprezy promocyjne np. łuki balonowe na otwarcia.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specyfikator - Specyfikacje techniczne w budownictwie »

  Specyfikator® to niezastąpione narzędzie dla osób, które profesjonalnie zajmują się przygotowaniem Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
  Wybierając z listy tylko te specyfikacje, które będą wykorzystane w nowym projekcie, specyfikator automatycznie scali je w jeden, nowy plik.
  Dzięki specyfikatorowi zamiast kilku czy kilkudziesięciu plików ze specyfikacjami technicznymi, które musisz załączyć do SIWZ, otrzymujesz kompletną specyfikację techniczną w jednym pliku.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelny Kontrahent – certyfikat rzetelności »

  Program "Rzetelny Kontrahent" powstał, aby promować uczciwych, wiarygodnych, spawdzonych i rzetelnych przedsiębiorców.

  Dzięki temu programowi chcemy propagować przejrzystość w biznesie, zatem jeśli chcesz mieć pewność współpracy z rzetelnymi kontrahentami skorzystaj z naszego programu.

  Certyfikat, który otrzyma Twoja rzetelna firma wpłynie na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa, łatwiejsze funkcjonowanie w społeczności lokalnej, zdobywanie i utrzymywanie lojalności klientów,
  bardziej skuteczne pozyskiwanie nowych klientów, wzmacnianie reputacji i prestiżu, promocję własnej marki czy wzrost zainteresowania potencjalnych inwestorów.

  Po pozytywnej weryfikacji wniosku, wygenerujemy dla Twojej firmy certyfikat rzetelności oraz bannery do wstawienia na twoją stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektrobębny i bębny zwrotne Van der Graaf »

  Elektrobębny Van der Graaf są synonimem najwyższej jakości w dziedzinie technologii napędów przenośników taśmowych. Firma Van der Graaf Polska posiada w swej ofercie: elektrobębny, przekładnie oraz sprzęgła. Elektrobębny Van der Graaf znane są ze swojej solidności, trwałości oraz niezawodności. Każdy nasz elektrobęben został zaprojektowany oraz wyprodukowany tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bez względu na zastosowanie, elektrobębny z logo „GV” gwarantują nieprzerwaną pracę przez wiele lat.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje i Instytucje

Organizacje i Instytucje - nowa strona:

Adres: