Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo podatkowe Olsztyn »

  Biuro prowadzi od 1993r. Działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w zakresie usług księgowo-finansowych i doradztwa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie naszych klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji, pomoc w budowaniu wiarygodności, zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Benefia24 - ubezpieczenie samochodu, kalkulator OC »

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu posiadać musi każdy kierowca. Jednak po co tracić czas i przepłacać za ubezpieczenie samochodowe? U nas polisę wykupisz w kilku krótkich i prostych krokach. Oblicz składkę w 2 minuty i dobierz tanie ubezpieczenie samochodu dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.
  Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia specjalnie dla Ciebie takie jak: ubezpieczenie turystyczne za granicą, na życie czy mieszkania.
  Benefia - tylko sprawdzone i tanie ubezpieczenia.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatyzacja dla ludzi »

  Celem portalu jest przekazanie korzyści płynących z prywatyzacji, z przekształceń własnościowych oraz zrozumienie idei własności prywatnej. Zapraszamy również obywateli do wspólnego stołu do szerokiego grona akcjonariuszy spółek prywatyzowanych przez giełdę, a tym samym do udziału w polskiej prywatyzacji. Akcjonariat Obywatelski=Prywatyzacja dla ludzi.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Anglia »

  Na mojej stronie internetowej uzyskasz informacje o tym, jak uzyskać spowrotem podatek naliczony za każdą legalną pracę w Anglii. Jest to moja prywatna strona, na której zostały opisane moje walki o odzyskanie pieniędzy, bo wbrew temu co mówią instytucje zajmujące się odzyskiwaniem podatku - wcale łatwo nie jest. Tutaj nie da się po prostu pójść, zostawić dokumenty i liczyć że firma zrobi resztę sama. Też się na to dałem nabrać, a później czekały mnie jeszcze dwa przyjazdy do Polski, aby pozałatwiać formalności z podatkiem. Dlatego poprzez stronę chciałbym pokazać jak to wygląda i czego na przyszłość unikać, aby szybko odzyskać pieniądze. To naprawdę jest takie łatwe, ale trzeba mieć świadomość paru spraw. Pomyślałem, że jeżeli dzięki mojej stronie chociaż kilka osób będzie miało łatawiej, to znaczy że warto było tworzyć taką stronę.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty w PKO Bank Polski S.A. »

  Kredyty w PKO Bank Polski S.A. przez Internet. Kredyty mieszkaniowe,pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe,kredyty konsolidacyjne.Wyślij swój wniosek teraz prosto do wybranego oddziału banku w Polsce!

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PITy-28 »

  Pit-28.com to strona, która powstała głównie dla podatników, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym na zasadzie ryczałtu i zobowiązani są wypełnić deklaracje PITy-28. Na naszym serwisie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat PITu-28, porady jak najlepiej wypełnić druk oraz formularze do pobrania w postaci pliku PDF. Oferujemy również bezpłatną aplikację PIT 28 Program, dzięki której szybko i bezbłędnie wypełnisz formularz PIT28. Sprawdź nas!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje emerytura kredyt »

  Serwis inwestorcafe jest serwisem finansowy, poświęconym głównie tematowi, jakim są inwestycje. W serwisie zostały szeroko opisane wszystkie formy inwestowania pieniędzy, jednak największa uwaga została skierowana na inwestycje alternatywne, takie jak inwestycja w wino, oze, czy ziemię. Można także uzyskać pomoc w odpowiedzi na pytanie: w co zainwestować pieniądze.

  Sporo miejsca w serwisie poświęcono także tematyce emerytur. Odwiedzający mogą dowiedzieć się jak zwiększyć emeryturę lub jak przejść na nią wcześniej, bez ryzyka życia w biedzie.

  Serwis opisuje także temat kredytów hipotecznych, z czym one się wiążą oraz jakie kryteria należy spełnić, aby uzyskać kredyt.

  Serwis inwestorcafe współpracuje z doradcami finansowymi, więc każdy odwiedzający może skontaktować się z doradcą poprzez e-mail, lub telefon, a nawet umówić się na spotkanie i zainwestować pieniądze w wybranej przez siebie formie, lub wziąć kredyt.

  W serwisie publikowane są również ciekawe artykuły, które opisują najnowsze wydarzenia ze świata finansów. Można tam także znaleźć komentarze giełdowe, nowe formy inwestowania oraz prognozy dotyczące przyszłych zmian na rynkach.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE »

  Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dotyczących nie tylko księgowości czy rachunkowości ale też szeroko rozumianych usług finansowych. Głównie zajmujemy się doradztwem, które dotyczy takich aspektów jak: w jaki sposób wykonać analizę ekonomiczną Państwa firmy, w jaki sposób przygotować dobry biznes plan, określamy to jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany budżet. Monitorujemy na bieżąco projekty unijne i przygotowujemy pod nie wnioski, dokonujemy wycenę podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. W ramach doradztwa księgowego przeprowadzamy również szkolenia, które dotyczą tego w jaki sposób prowadzić księgowość, jakie są procedury z nią związane, jak przeprowadzić inwentaryzację, przejęcia, fuzje, podziały i przekształcenia spółek. Tematyka szkoleń z zakresu księgowo-finansowego prowadzona przez naszych specjalistów jest naprawdę spora. Dla tych, którzy nie radzą sobie z egzekwowaniem należności świadczymy również pomoc i w tym zakresie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż wierzytelności M-Faktor.pl »

  Faktoring dla firm mikro to proste i szybkie finansowanie przez dyskontowy skup faktur. Faktury kupują za 93% jej wartości. 7% dyskonta to jedyny koszt jaki poniesiesz. Wszystkie formalności załatwiane są drogą elektroniczną i pocztową. Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin.
  W swojej ofercie M-Faktor posiada również zarządzenie należnościami. Do zadań firmy należą: kontrolowanie wykorzystanych limitów kupieckich, monitowanie klientów i dbanie o terminowość płatności, podejmowanie działania windykacyjnego miękkiego i sądowego, pomaganie w ubezpieczeniu portfela należności i dbanie o dobrą relację prawną z ubezpieczycielem, indywidualna wycena usługi, orientacyjnie jest to 2% wartość należności brutto.
  M-Faktor zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z księgowością. Prowadzi na zlecenie rozliczenia ryczałtowe, książkę przychodów, księgi handlowe, przygotowuje sprawozdania w zakresie PIT, CIT, VAT i ZUS, prowadzi sprawy kadrowe i płacowe. Usługa wyceniana jest indywidualnie – opłaty od 250 zł miesięcznie. Dodatkowo świadczy usługę siedziby podmiotom gospodarczym, obsługuje korespondencję oraz archiwizuje dokumenty.
  M-Faktor to 10 lat doświadczenia, tysiące obsłużonych faktur, sprawdzone metody działania, proste zasady oraz przestępne ceny. Skorzystaj raz z ich usług i zostań zadowolonym klientem na stałe. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »