Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wnioski i formularze do banków »

  Portal o charakterze informacyjnym i komercyjnym należący do grupy Money.pl, mający na celu bezstronne i obiektywne przedstawienie ofert instytucji finansowych należących do programu partnerskiego. Serwis wspomaga podjęcie optymalnej decyzji przy wyborze źródła finansowania nieruchomości, przeniesieniu konta osobistego lub firmowego. Witryna charakteryzuje się przejrzystością i intuicyjnością, posiada wiele narzędzi do badania zdolności kredytowej i kalkulatorów kredytowych. Istotną rolę pełnią także porównywarki i zestawienia. Witryna godna polecenia przed wizytą w banku lub przed spotkaniem z doradcą finansowym.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Strona z darmowymi biznesplanami do pobrania. Znajdziesz na niej porady: jak napisać biznes plan, jak wygląda schemat takiego dokumentu. Przykładowe opracowania: biznes plan salonu fryzjerskiego, firmy transportowej, firmy handlowej itp.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • IFundacja »

  Jesteśmy pasjonatami, którzy postanowili się poświęcić renowacji starych samochodów i zabytków motoryzacji. Jeśli także lubisz lub kochasz tak jak my motoryzację. To wspomóż naszą fundację ofiarując 1 procent swojego podatku.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki »

  Nasza witryna to kompendium wiedzy o preferencyjnym kredycie studenckim. Znajdziesz tu dokładny opis co to za produkt finansowy, krok po kroku jak go otrzymać oraz jakie korzyści ze sobą niesie. Nasza strona jest stale aktualizowana i zawiera najświeższe informacje i doniesienia o kredytach studenckich.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Tyskie biuro rachunkowe, zlokalizowane blisko centrum miasta oraz prowadzone przez księgową z wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe służy Tobie pomocą przy prowadzeniu księgowości i rachunkowości. Dodatkowo świadczy usługi związane z kadrami i płacami, ZUS, PITy, rozliczenia. Pamiętaj, że dobra księgowa to podstawa poważnej firmy. Biuro prowadzi usługi ma terenie środkowego Śląska, a głównie w Rybniku, Pszczynie i Mikołowie.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej - Szczecin Mierzyn »

  KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej: usługi kierujemy do Przedsiębiorców z miejscowości Szczecin, Mierzyn i okolice. Naszym celem jest odciążenie Klientów od czasochłonnej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Posiadamy stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych, co pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować Klientom bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty pozwalające na prowadzenie powyższej działalności. Zakres usług: kadry i płace, akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zgłoszenia do ZUS, ewidencja pracowników, zaświadczenia, sprawozdania statystyczne GUS, świadectwa pracy, naliczanie wynagrodzeń, lista płac, deklaracje do ZUS, raporty RMUA, deklaracje podatkowe, PIT-y, PFRON.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dolara »

  Praktycznie każdy z nas kiedyś interesował i interesuje się, jaki jest aktualny kurs dolara. Dostęp do tej informacji jest w wielu mediach, ale chyba najszybciej w Internecie. Wśród wielu stron jest i nasza, która w swojej ofercie, oprócz aktualnego kursu dla waluty amerykańskiej mamy prognozę. Prognoza ta obejmuje zakres czasowy piętnastu, trzydziestu dni i na cały rok. Określone zostały najbardziej decydujące czynniki wpływające na kurs oraz jaki może on wyglądać. Mamy nadzieję, że da to Państwu pewien obraz dla waluty dolara i będziecie polecać naszą stronę innym osobom.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walutami.pl - Internetowy Kantor Społecznościowy »

  Internetowy kantor społecznościowy wymiany walut online. Wymieniaj waluty między użytkownikami bez prowizji. Pomiń tradycyjne kantory i banki, zaoszczędź nawet 6%.
  Walutami.pl to portal, z którego mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy, które mają dość wysokich opłat i prowizji pobieranych przy wymianie walut w bankach i kantorach. Jeżeli Twoje transakcje są w walutach, spłacasz kredyt walutowy, zarabiasz w walucie lub na zmienności kursu jesteśmy właśnie dla Ciebie. Dzięki intuicyjnej szybkiej oraz bezpiecznej platformie jaką dajemy naszym użytkownikom, wymienisz waluty oszczędzając nawet 6% w odniesieniu do tradycyjnych form wymiany.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tani program do faktur vat - Ksiegowosc24.pl »

  Ksiegowosc24 to strona na której kupisz program do wystawiania faktur Faktura Vat w wersji Start, Standard i Pro. Jest to program do fakturowania dla małych i średnich firm, dla których liczy się czas i sprawne wystawianie faktur. Program posiada funkcje fakturowania z magazynem oraz wiele dodatkowych funkcji administracyjnych jak raport kasowy. Dzięki temu programowi do faktur sprawnie wystawisz wszelkie dokumenty sprzedaży oraz zakupu, jak faktura vat, paragon czy rachunek. Zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, który będziesz mógł poświęcić na polepszenie wyników sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych tanich i skutecznych programów do wystawiania faktur.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Global Rating Sp. z o.o. »

  Global Rating to działająca w Polsce agencja ratingowa oferująca usługi analizy ryzyka niewypłacalności dla emitentów dłużnych instrumentów finansowych. Oprócz usług ratingowych spółka zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych, wierzytelności i instrumentów finansowych. Uzupełniającym przedmiotem działalności jest analiza rynku i specjalistyczne analizy podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »