Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Serwis www.E-ACOC.pl pozwala wszystkim na zapoznanie się z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w naszym kraju. Dzięki temu każdy może porównać ze sobą różne firmy ubezpieczeniowe i kupić naprawdę tanie OC. Ubezpieczenia komunikacyjne kupione online są wiele wygodniejsze i niższe, od tych tradycyjnych - u pośredników ubezpieczeniowych. Poza polisami OC, w serwisie znajdziecie artykuły na temat leasingu samochodowego, kredytów oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE fundusze emerytalne »

  Nasz serwis to swoiste kompendium informacji o OFE. Przedstawiamy najnowsze dane i rankingi, dostarczamy unikatowych narzędzi pomagających porównać fundusze emerytalne. Ponadto pomagamy przy zapisie lub zmianie funduszu.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Tu porównasz oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Produkty wszystkich banków w Polsce.Ponad 2000 ofert w bazie danych! Jeśli szukasz mediatora w świecie finansów zapraszamy na nasz serwis internetowy.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Polecamy usługi firmy Drabik Inkaso. Windykacja jest prowadzona skutecznie od początku do końca. Egzekwujemy wierzytelności a także negocjujemy z dłużnikami terminy spłaty długów a także wysokość rat. Oferta firmy DRABIK INKASO odpowiada zapotrzebowaniu firm na rosnące potrzeby w zakresie egzekucji długów. Wiele osób instytucji czy też firm nie reguluje w terminie swoich długów, dlatego też już dziś warto zapoznać się z ofertą i dobrać coś dla siebie! Wykonujemy windykacje długów bez opłat wstępnych. Wykonujemy także czynności z zakresu windykacji polubownej oraz windykacji prze sądowej!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator kredytowy - kredyty bez tajemnic »

  Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz innych produktów bankowych. Strona zawiera ciekawe porady dotyczące ofert kredytowych, problemów z uzyskaniem kredytu, zdolnością kredytową i innymi sprawami związanymi z tematyką kredytów. Zaciągając kredyt często zastanawiamy się, gdzie dostaniemy kredyt na najdłuższy okres kredytowania. Czasem zdarza się również, iż wśród wnioskodawców jest osoba starsza co często stwarza problem, gdyż wszystkie banki mają wyznaczoną górną granicę wieku. Przedstawiamy, które Banki mają najdłuższy okres kredytowy bądź akceptują najwyższy wiek kredytobiorców.W przypadku zakupu nieruchomości na cele prywatne maksymalny okres kredytowy to 50 lat. Taki okres oferuje Bank Ochrony Środowiska w przypadku gdy kredytobiorca skorzysta z ubezpieczenia na życie (ale kredyt musi zakończyć się przed ukończeniem przez klienta 70 roku życia) oraz Getin Bank (do 80 r.ż.). 45 lat oferuje Bank DnBNord (do ukończenia 75 r.ż.) oraz Nordea w przypadku kredytu w PLN (do 70 r.ż). 40 lat oferuje już więcej banków w tym: mBank (do 70 r.ż), MultiBank (do 70.r.ż), Nordea (kredyt walutowy - do 70 r.ż), ING (wymóg posiadania 20% wkładu własnego - do 70 r.ż.), BNP paribas Fortis (do 75 r.ż), BGż (do 75 r.ż), Bank Pocztowy (do 80 r.ż, w przypadku kredytu na promocyjnych warunkach z ubezpieczeniem AVIVA do 75 r.ż.). Pozostałe Banki okres kredytowy ustaliły na 30 lat lub mniej.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Horus Sp. z o.o. »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prowadzenia firmy w zakresie:
  usług księgowych
  usług kadrowo-płacowych
  usług analitycznych
  usług finansowych ( przygotowanie analityczne projektów inwestycyjnych uzyskanie kredytowania dla projektu)
  usług sprawozdawczych
  reprezentacja przed urzędami i ZUS
  doradztwa gospodarczego.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj w internecie »

  Najbardziej zaufane serwisy w sieci, dzięki którym mamy możliwość zarabiania przez internet. Wkład własny nie jest wymagany. Dołącz już teraz i przekonaj się sam. Wejdź na stronę i zobacz moje dowody wypłat.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie strategiczne »

  4Consulting zajmuje się doradztwem dla firm, które potrzebują nowego planowania i zarządzania. Działamy tak aby każde przedsiębiorstwo mocno się rozwijało i prowadziło najlepsze prace dla swoich klientów. Doradzając klientom tworzymy pewien model działań dla firmy. Przede wszystkim budujemy i walczymy o dotacje unijne i fundusze UE dla działalności. Przygotowujemy rozbudowane biznes plany, tworzymy programy motywacyjne oraz IPO. Jeżeli firma potrzebuje zmian bywamy przy prywatyzacji oraz wycenie spółek i przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest stworzenie dobrego zarządzania i tak rozwijać firmę, że szła ona do góry. Często nasze usługi wchodzą jeszcze w restrukturyzacje zadłużeń.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • I gospodarczy portal informacyjny »

  Chcesz prowadzić własną firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Myślisz nad wadami aktywności w korporacji? Dobrze, że trafiłeś właśnie na nasz portal informacyjny, gdyż wesprzemy Cię w oddaleniu Twoich problemów. Poznaj treść naszych publikacji, a przekonasz się, że dostęp do wiarygodnych informacji z zakresu gospodarki nigdy wcześniej nie był tak prosty. Nasi wykształceni specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i wskażą Ci najefektywniejsze rozwiązanie problemów bez względu na to, czy chcesz zostać biznesmenem, czy jesteś typowym nabywcą, który nie wie, jak napisać reklamację. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »