Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dotacje unijne: Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  Firma KONSULT-EKSPERT świadczy usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również w dziedzinie badań statystycznych oraz szkoleń.

  W związku z tym, nasza działalność osiąga wymiar kompleksowy dzięki któremu otrzymujecie Państwo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i niezbędnych załączników ale także opiekę doradczą podczas całego procesu realizacji projektu. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania dowolnej ilości usług np. tylko napisanie wniosku lub też całego pakietu tj. opracowanie wniosku, doradztwo w trakcie jego realizacji, podczas kontroli i w trakcie końcowego rozliczania.

  Ponadto oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów strategicznych, czyli różnego rodzaju programów, biznes-planów itp. Są one niezbędne podczas ubiegania się np. o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, planowaniu rozwoju firmy lub też służą rozpoznaniu potrzeb środowiska i zaplanowaniu działań i środków do realizacji danego celu. Przy konstruowaniu dokumentów strategicznych nieodzownym elementem są narzędzia badawcze takie jak ankiety. Sporządzenie poprawnej ankiety jest nie lada wyzwaniem ze względu na konieczność zawarcia w niej tak skonstruowanych pytań aby były zrozumiałe dla odbiorcy a jednocześnie dostarczały odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobra Pożyczka Gotówkowa - Oferta Pożyczek gotówkowych, hipotecznych, samochodowych. »

  Dobra pożyczka oferuje produkty pożyczek dla swoich klientów od roku 2002. Całe zgromadzone doświadczenie jest kierowane ku potrzebom klientów tak aby sprostać wszystkim wymaganiom. W naszej ofercie znajdują się Pożyczki bez BIK, Pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe z Krakowa Akonto zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla firm z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Pełna oferta naszej firmy przedstawiona została na naszej stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy możliwość bezpłatnego odebrania dokumentów w dogodnym dla przedsiębiorcy terminie. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych stałych klientów. Zapraszamy wszystkich do nawiązania współpracy

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Katowice »

  Biuro Doradztwa Prawnego świadczy porady prawne przez telefon oraz porady porady prawne online w sprawach z zakresu takich dziedzin polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo pracy czy też prawo karne. Porady prawne udzielane są w oparciu aktualne ustawodawstwo oraz orzecznictwom. Nasi doradcy prawni podchodzą do każdego problemu z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu porady prawne są w pełni profesjonalne.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań »

  Kancelaria podatkowa 4TAX Group - kompleksowe usługi podatkowe dla podmiotów mające problemy z US oraz organami administracyjnym. 4 Tax Group specjalizuje się w doradztwie podatkowym, a także reprezentowaniu klientów w postępowaniu podatkowym. Bywamy przy kontroli podatkowej, a nasi doradcy podatkowy bardzo dobrze spełniają swoją funkcję w takich sytuacjach. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu i Warszawie. Analizujemy każdy przypadek osobno, doradztwo dedykowane i indywidualne. Szeroki zakres w przeprowadzaniu audytów podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biurohera.pl »

  Poszukujesz dobrego miejsca, w którym mógłbyś pozostawić swoje księgi podatkowe? Chciałbyś rozpocząć współpracę z sumiennymi księgowymi? Jeśli któraś z odpowiedzi brzmiała - tak, nie możesz zwlekać tylko odwiedzić witrynę biurohera.pl. Spółka Hera jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansów.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekin Finansów »

  Rekin Finansów to blog dla poszukiwaczy lepszego życia. Autor pisze o tym jak więcej zarabiać, jak więcej oszczędzać i kontrolować swoje wydatki. Wszystko po to by zwiększać swój majątek a tym samym dostępne środki na przyjemności. Przykładem ciekawego wpisu blogera jest bezpłatny poradnik Rekina Finansów o kredytach gotówkowych, który może pomóc każdemu kredytobiorcy w uzyskaniu tańszej pożyczki gotówkowej. Fani bezpiecznego oszczędzania oraz obiecujących inwestycji w nowe firmy także znajdą coś dla siebie. Artykuł dotyczące życia dostarczają z kolei ciekawych przemyśleń w sferze kontaktów międzyludzkich.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twój Dyrektor Finansowy - doradztwo, finanse »

  Portal tdf.biz.pl świadczy usługi z zakresu: przygotowania i opracowania projekcji i prognoz finansowych. Dostarczamy modele finansowe o dowolnym stopniu szczegółowości i na dowolnie długi okres. Pomagamy optymalnie zarządzać płynnością oraz dokonujemy kompleksowej oceny sytuacji finansowo-ekonomicznej przedsiębiorstwa. Strukturyzujemy transakcje kredytowe w oparciu o oczekiwania naszych Klientów oraz prowadzimy w ich imieniu negocjacje umów kredytowych z dostawcami finansowania (banki, fundusze inwestycyjne, itp.). Przygotowujemy i opracowujemy biznes plany i budżety, a także programy restrukturyzacyjne i naprawcze.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vaxla - Dotacje i dofinansowania unijne z funduszy europejskich »

  Oferuje usługi doradztwa biznesowego, specjalizując się w dziedzinie obsługi prawno-finansowej podmiotów gospodarczych, firm w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Kompleksowo doradzą i pomogą w uzyskaniu dotacji unijnych z funduszy europejskich. Specjaliści Vaxla posiadają wysokie kompetencje w dziedzinie prawa, ekonomii, zarządzania, co wydatnie pomaga w realizacji stawianych celów, w czym mocno pomaga doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, zdobyte na przestrzeniu lat transformacji. Obszarem działania firmy jest cała Polska, jednak siedziba mieści się w Warszawie, stąd najwięcej projektów realizowanych jest w woj. mazowieckim, ale Vaxla współpracuje także ze specjalistami z zewnątrz, na terenie całego kraju, co pozwala na pełniejsze i bliższe zajęcie się zadaniami powierzanymi przez klientów z odległych regionów, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie. Oferta obejmuje przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami, oraz opieką doradczą konsultanta podczas całego procesu realizacji danego projektu. Z aktualnych działań Vaxla zaprasza na szkolenia na temat ogólnych zasad aplikowania i realizowania projektów finansowanych ze środków unijnych oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przeprowadzone będą zajęcia warsztatowe info@vaxla.pl sprawdź koniecznie.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »