Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Prowadzenie księgowości wrocławskich firm i spółek to główna działalność biura rachunkowego Profit. Nasi księgowi prowadzą rachunki przedsiębiorstw od dwudziestu lat i dzięki temu są gotowi podjąć współpracę z największymi podmiotami z Wrocławia i okolic. Księgi rachunkowe powierzone w ręce księgowych z firmy Profit prowadzone są rzetelnie oraz z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawno – skarbowych. Na co dzień korzystamy z najpopularniejszych programów Symfonia oraz Insert. Idąc z duchem czasu, proponujemy na stronie firmowej prowadzenie księgowości on-line. Każdy klient ma możliwość zalogowania się na swoje konto z każdego miejsca na świecie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet oraz drukarki fiskalne, wagi elektroniczne »

  FHU Parnter oferuje urządzenia do obsługi fiskalnej placówek handlowych. Są to zarówno kasy i drukarki fiskalne jak i wagi elektroniczne i terminale. Wszystkie kasy fiskalne, sprzedażą których zajmuje się FHU Partner są proste i wygodne w obsłudze podobnie jak oferowane czytniki kodów kreskowych i wagi elektroniczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MyGen.pl Informacje biznes finanse »

  Interesujące reportaże z Polski i Europy. Jeśli ciekawi Cie praca rządu, regulacje prawne i gospodarcze to ta strona istnieje dla takich osób, jak Ty. Zespół redaktorów na co dzień aktualizuje bieżące wydarzenia, byś mógł jako pierwszy przeczytać o zmianach. Szukasz wsparcia? Zajrzyj do podgrupy porady dla biznesmenów i konsumentów, a na pewno odnajdziesz sposób na zażegnanie swoich kłopotów. Czekamy na Ciebie każdego dnia!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs USD »

  Nasza strona zawiera aktualny kurs dolara amerykańskiego oraz innych najważniejszych walut. Znajdziesz tu zarówno średnie kursy według danych podawanych przez NBP, ale także ceny kupna i sprzedaży walut w kantorach. Ponadto udostępniamy kalkulator, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób możemy przeliczyć daną walutę na inną dowolnie wybraną. Strona zawiera także informacje o możliwościach inwestowania w waluty, opisując światowy rynek walutowy jakim jest Forex.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PL Consulting - doradca NewConnect »

  PL Consulting Sp. z o.o. to zespół ekspertów wspierających podmioty gospodarcze w osiąganiu zamierzonych celów i realizowaniu przyjętej strategii rozwoju. Jesteśmy przygotowani do świadczenia szerokiego zakresu usług doradczych.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grażyna Pasternak biznes plan »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym działającym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Rozmaitość prowadzonych księgowości zezwoliło nam na osiągnięcie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób prawidłowy z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem należytej sumienności, właściwy pod względem formalnym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Angażujemy jedynie obowiązkowych fachowców, stąd z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra bydgoszcz »

  Specjalista psychiatra. Rozmowa w miłej atmosferze w gabinecie w Bydgoszczy lub też Solcu kujawskim. Wizyta trwa pół godziny, a w tym czasie lekarz zadaje pytania odnośnie przebiegu dotychczasowej, terapii, związanych z nią dolegliwości itp. Podczas spotkania omawiane są problemy, oczekiwania pacjenta oraz omawiane metody efektywnego i odpowiedniego leczenia. Dzięki wizytom można pozbyć się wielu dolegliwości, takich jak m.in. depresja, zaburzenia lękowe, pamięci ( w tym choroba Alzcheimera), odżywiania, schizofrenia.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biegły rewident MAGNET Kraków »

  Nasza kancelaria Biegłego Rewidenta działa na polskim rynku od 2006 roku. W naszej kancelarii pracuje zespół doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapewniamy naszym klientom rzetelne usługi realizowane przez specjalistów posiadających kwalifikacje poparte odpowiednimi certyfikatami. Realizujemy usługi, które jesteśmy w stanie elastycznie dostosować do potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Finansowa »

  Pomnażanie kapitałów klientów poprzez inwestowanie w elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Próg wejścia już od 32,500zł. Gwarantowane ponadprzeciętne stopy zwrotu z inwestycji w realną wartość - 14% rocznie z elektrowni wiatrowych oraz 10% z nieruchomości. Inwestycje społecznie odpowiedzialne w modelu obywatelskim. Pracownia Finansowa jest kapitałowo zaangażowana w każdy z projektów dzięki czemu istnieje wspólnota interesów. Posiada Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »