Pit 2013 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pit 2013

Nasza firma oferuje sprawdzony program do rozliczania PIT. Zapewniamy program, który od wielu lat użytkowany jest przez wielu podatników. Nasz program posiada rekomendację ze strony ważnych instytucji finansowych, jak Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Stale udoskonalamy nasz program i aktualizujemy, dzięki czemu każdego roku jesteśmy w stanie zapewnić coraz większą funkcjonalność naszym użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

Szczegóły strony pit2014.net:

Podlinkuj stronę pit2014.net:

Pit 2013

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja należności i wierzytelności - Posesor Inkasso »

  Firma Posesor Inkasso - profesjonalna windykacja należności i outsourcing. Specjalizujemy się w windykacji wierzytelności zarówno od osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystkie działania windykacyjne oferowane przez Posesor Inkasso odbywają się przy pełnej poufności i kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYT DLA FIRM - uzyskaj płynność finansową firmy »

  Kredyt dla firm daje ogromne możliwości tylko wtedy gdy wiesz jak go otrzymać. Można sfinansować bieżące potrzeby firmy w postaci kredytu obrotowego w rachunku lub korzystając ze specjalnej karty kredytowej dołączonej do konta. W serwisie http://kredytdlafirm.org znajdziesz nie tylko porady jak je otrzymać, ale i oferty banków. Przedsiębiorstwa, które chcą pozyskać finansowanie na rozwój, powinny ubiegać się o kredyt firmowy inwestycyjny, który jest przeznaczony zgodnie z Biznes Planem na sfinansowanie inwestycji w czasie. Finansowanie maszyn rolniczych, urządzeń dla przedsiębiorstw i innych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa to tylko część projektu inwestycyjnego. Koszty wdrożenia projektów w tym koszta prawników, architektów, projektantów, budowlane to wszystko można finansować. Czym dokładniej są Państwo przygotowani tym szybciej pozyskacie środki na sfinansowanie inwestycji. Na rynku jest wiele firm zajmujących się pomocą w sporządzeniu biznesplanu, oraz pośrednictwem w pozyskaniu dla Państwa środków. W większości przypadków usługi tych firm są bezpłatne- te firmy otrzymują wynagrodzenie z banków i innych źródeł, więc świadcząc dla Państwa usługi doradcze lub pośrednictwa finansowego w ramach swojego know how nic za to nie płacicie. Więcej na stronie http://kredytdlafirm.org

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bank »

  Niemal każdy choć przez moment marzył o założeniu własnej firmy i odniesieniu sukcesu. Jednak marzenia nie wystarczą, trzeba rozpocząć działanie i w tym właśnie pomoże Państwu Idea Bank, przygotowując ofertę, która będzie krokiem do sukcesu! W Idea Bank prezentujemy niespotykane dotychczas podejście do finansów przedsiębiorców. Innowacyjne rozwiązania dla małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, bogaty pakiet produktów finansowych dostosowanych do potrzeb każdej firmy: kredyty obrotowe, inwestycyjne, zabezpieczone hipoteką oraz wysoko oprocentowane lokaty i bezpłatne konta. Nasz Doradca Przedsiębiorcy pomoże Państwu także w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego oraz w prowadzeniu księgowości i kadr, co jest podstawą funkcjonowania firmy. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta – w wypadku Idea Bank jest to przedsiębiorca, któremu proponujemy łatwiejszy i szybszy dostęp do dużej liczby różnorodnych produktów bankowych.
  Kogo wspieramy? Odpowiedź jest prosta: przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na rynek, tych którzy chcą rozwijać istniejące już technologie, a także przedstawicieli wolnych zawodów.
  Zapoznaj się naszą ofertą, a Twój biznes odniesie sukces!

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt online »

  Pragniesz wysłać podanie o kredyt online? To proste. Skorzystaj z portalu internetowego odpowiedniego banku a tam znajdziesz odpowiednie dokumenty do wypełnienia i przesłania. Jeśli nie wybrałeś do tej pory oferty odpowiedniej dla siebie możesz skorzystać z jednej z porównywarek instrumentów finansowych i z kalkulatora kredytowego. Takie wypełnianie podań posiada wiele plusów. Brak konieczności udawania się do placówki bankowej by starać się o umowę i marnowania dużej ilości czasu to tylko niektóre plusy wysyłania podań o kredyt online. Naturalnie, jeśli wolisz zwykłe procedury to możesz udać się do instytucji finansowej i tam porozmawiać z przedstawicielem, który odpowie na każde Twoje pytanie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Stefczyka »

  Jeśli jesteś osobą zainteresowaną zdobyciem kredytu gotówkowego zapraszamy do zapoznania się z oferta Kas Stefczyka. Szeroki wachlarz ofert zapewni Ci komfort wyboru najkorzystniejszej oferty, dzięki której będziesz mógł zrealizować swój cel. Oferujemy Ci bardzo korzystne i czytelne warunki spłaty pożyczki gotówkowej.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Idruknij.pl - darmowy generator przelewu »

  Wypełniaj druk przelewu on-line ! Załóż konto na którym będziesz mógł zapisywać swoje przelewy oraz dodawać kontrahentów.
  W ofercie niedługo będzie możliwość druków do ZUS i US. Bądź zawsze on-line ze swoimi płatnościami!

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek maklerski »

  W ofercie naszego domu maklerskiego, posiadającego cenne doświadczenie na rynku, znajdziesz m.in. prowadzenie rachunków inwestycyjnych klientów, realizację transakcji na rynkach, otwarcie indywidualnego konta emerytalnego, pakiet BRE Student oraz najnowsze notowania, analizy i rekomendacje czy informacje z rynku. Cechuje nas najwyższa jakość, innowacyjność, pełen profesjonalizm, troska o każdego klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wnioskujemy.pl - wnioski o dotacje z unii europejskiej »

  Piszemy wnioski o dofinansowanie i biznes plany. Przeprowadzamy studium wykonalności. Pozyskujemy środki europejskie dla firm, organizacji i samorządów. W ramach bezpłatnej konsultacji dowiesz się, jaką dotację możemy pozyskać dla Ciebie.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Internetowy LiderWalut.pl »

  Jeżeli poszukujesz dla siebie bezpiecznego, wygodnego oraz atrakcyjnego sposobu na wymianę, kupowanie lub sprzedaż obcej waluty, to znakomitym rozwiązaniem będzie dla Ciebie internetowy kantor Liderwalut.pl. Jest to bardzo ceniony portal, w którym czas realizacji transakcji trwa jedynie kilka minut. Nie pobiera on żadnych opłat i prowizji za dokonywane transakcje, a wszelkie informacje są szyfrowane i bezpieczne w trybie online.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »