PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program kadrowo-płacowy Anzasoft SuperPłace »

  Program SuperPłace posiada pełną funkcjonalność potrzebną do efektywnego zarządzania personelem w każdej firmie, oraz do wyliczania i sprawozdawczości dotyczącej wszelkich wynagrodzeń. Obszerna część kadrowa pozwala na rejestrację podstawowych informacji o pracowniku wymaganych przez ZUS i urząd skarbowy, jak również na tworzenie nowych definicji danych i ich rejestrację w zależności od potrzeb. W części płacowej można rozliczać dowolne formy wynagrodzenia zarówno z tytułu umowy o pracę, jak i z umów cywilnoprawnych oraz innych tytułów przewidzianych w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. Rozbudowane możliwości wydruku dokumentów i raportowania to kolejny atut programu. Do dyspozycji użytkownika jest ponad sto gotowych wydruków, w razie potrzeby można tworzyć i wykorzystywać własne. Zapewniona jest komunikacja zarówno z programem Płatnik ZUS, jak i z systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów. Program jest znakomitą i tanią inwestycją w zarządzanie personelem w firmie. W pełni funkcjonalna wersja demonstracyjna jest gotowa do pobrania i przetestowania.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz »

  Ciągle zmieniające się przepisy wymagają dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu podatków, rachunkowości, a także znajomości przepisów prawa pracy i ZUS.
  Prowadzimy podmioty duże jak i małe, jednoosobowe firmy. Świadczymy kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
  Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny w zależności od potrzeb, również stawki są negocjowane indywidualnie. W naszym biurze załatwisz każdą formalność związaną z rozpoczęciem działalności jej prowadzeniem lub likwidacją.
  Zakres usług:
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna księgowość,
  - prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  - wypełnianie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT,
  - rozliczanie PIT
  - prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - pełna obsługa ZUS,
  - sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • RAMAK Specjalistyczne usługi podatkowe »

  Poszukujesz firmy świadczącej specjalistyczne usługi z dziedziny prawa oraz księgowości? Doskonale trafiłeś. Firma Ramak może zaoferować Ci, na przykład: audyty podatkowe, audyty prawne, sporządzenie opinii oraz ekspertyz podatkowych i prawnych, analizy wykorzystywanych rozwiązań podatkowych i opracowanie rozwiązań optymalizacyjnych, przekształcenia formy prawnej, a także optymalizację bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Ponadto chcielibyśmy zaoferować Ci stałą obsługę księgową i podatkową. Możesz być przy tym pewien najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, bo naszą kadrę stanowią jedynie doświadczeni oraz bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy podchodzą do każdego zlecenia z dużym zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem. Z naszą kompletną ofertą możesz zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot vat z zagranicy »

  Jeśli są Państwo zarejestrowaną w Polsce firmą, ale w ramach działalności gospodarczej wykonują Państwo podróże zagraniczne, korzystają z usług zagranicą to należy się Państwu zwrot podatku VAT. Niestety, prawo podatkowe w tej kwestii różni się w krajach Unii Europejskiej i należy do każdego przypadku podchodzić indywidualnie i ze znajomością tamtego prawa. Dlatego, aby pomóc Państwu firma Tax Solution oferuje profesjonalne odzyskiwanie podatku VAT za niewielką prowizją. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź »

  Łódzkie biuro rachunkowe COMPO SYSTEM Sp. z o.o. podejmuje się kooperacji z drobnymibądź średnimi przedsiębiorstwami w zakresie pełnej obsługi kadr oraz płac, ewidencji skarbowej w księdze przychodów oraz rozchodów, tworzenia sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych oraz deklaracji informacji i skarbowych. Jednostka proponuje też dozór nad kartami wynagrodzeń i zasiłków pracowników bądź tworzenie przelewów rozliczeń z ZUS. Na żądanie Klienta COMPO SYSTEM stosuje także ciągły nadzór podatkowy nad przedsiębiorstwem oraz przeprowadza analizy podatkowe nadchodzących przedsięwzięć. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROSZKOWSKA-GALANT DOROTA usługi księgowe szczecin »

  Obsługa kadrowa, księgowa, płacowa i ZUS - to wszystko oferuje Biuro Rachunkowe Roszkowska - Galant z siedzibą w Szczecinie. Do współpracy zachęcamy klentów indywidualnych prowadzących własną działalność i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. proponujemy doradztwo w obszarze prawa podatkowego, zakładania własnej firmy czy też obsługi fundacji. W skład naszych usług wchodzi m.in. reprezentowanie zleceniodawców przed urzędem skarbowym i ZUS, wykonywanie list płac pracowników oraz dokumentów związanych z ich zatrudnieniem i zwalnianiem. Więcej danych połączonych z działalnością naszego biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  Rozliczenia podatkowe dla wielu osób nie kojarzą się dobrze – bywa bowiem tak, że podatnik musi zwrócić Państwu wcale nie małą kwotę pieniędzy. Na szczęście polskie przepisy prawne przewidują pewne ulgi i możliwe odliczenia, które podatnik może uwzględnić w swoim formularzu PIT. Niektóre z nich można odpisać sobie od podatku. Warto więc przed przystąpieniem do wypełniania deklaracji podatkowej PIT za 2013 zastanowić się, czy przypadkiem w tym roku nie miała miejsca sytuacja upoważniająca do skorzystania z której z tych możliwości.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • AP Office biuro rachunkowe i doradztwo prawne »

  AP Office świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz asystę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

  Klientami firmy są: sklepy stacjonarne i internetowe, osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PayU, sklepy stacjonarne dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy IT zajmujące się tworzeniem oprogramowania, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy prowadzące obrót nieruchomościami, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu elektronicznym, firma handlowa z udziałem zagranicznym sprowadzająca do Polski żywność, firmy pozyskujące dofinansowanie unijne.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »