PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe fakturowanie przez internet »

  Witryna wystawic-fakture.net.pl powstała w celu maksymalnego uproszczenia wystawiania faktur on-line.nWystarczy uzupełnić podane rubryki aby już po chwili mieć możliwość wydrukowania faktury. Wszystko bez konieczności korzystania z arkusza kalkulacyjnego lub edytora tekstu.nAplikacja przez cały czas jest rozwijana.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy-28 »

  Pit-28.com to strona, która powstała głównie dla podatników, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym na zasadzie ryczałtu i zobowiązani są wypełnić deklaracje PITy-28. Na naszym serwisie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat PITu-28, porady jak najlepiej wypełnić druk oraz formularze do pobrania w postaci pliku PDF. Oferujemy również bezpłatną aplikację PIT 28 Program, dzięki której szybko i bezbłędnie wypełnisz formularz PIT28. Sprawdź nas!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE - BIURO RACHUNKOWE S.C. »

  Biuro rachunkowe obecne na rynku usług księgowych od 1991 roku. Główny obszar działalności to obsługa księgowa firm oraz doradztwo podatkowe.Współpraca z firmami handlowymi, usługowymi oraz produkcyjnymi, które są prowadzone zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą. W szczególności zajmujemy się następującymi zagadnieniami: księgi handlowe, pełna księgowość, podatkowa księga przychodów i rozchodów, karta podatkowa, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, sprawozdanie finansowe, kadry i płace.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Grażyna Wardzińska »

  Usługi stricte doradztwa podatkowego dla przedsiębiorców, spółek, wolnych zawodów i inwestorów, na zasadzie stałej współpracy lub jednorazowo. Reprezentowanie podmiotów w kontaktach z urzędami skarbowymi, urzędami kontroli skarbowej i przed sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIT-37 »

  Prawo podatkowe, jakie obowiązuje w Polsce, nakłada na wszystkich obywateli nie tylko obowiązek odprowadzania podatku dochodowego PIT, ale także corocznego składania zeznań podatkowych. W przypadku dochodu (lub straty) osób fizycznych takim zeznaniem jest wypełnienie deklaracji PIT-37 i jej złożenie w terminie w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Wielu dorosłych Polaków wciąż ma jednak problem z prawidłowych uzupełnieniem deklaracji oraz dotrzymaniem wymaganych terminów nakładanych przez Ministerstwo Finansów. Jak więc poradzić sobie z tym podatkowym problemem i jak prawidłowo wypełnić formularz PIT-37? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poradniku na stronie internetowej 37-pit.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe TEMA A. i B. Jankowscy s.c. »

  Usługi biura rachunkowego: Prowadzenie rachunkowości, Rozliczenia z US, ZUS, kadry i sprawy płacowe, Doradztwo podatkowe, Roczne zeznania podatkowe, Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, księgowość.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 program »

  Chcesz łatwo wypełnić PIT 2014? W takim przypadku zapraszamy już teraz do pobrania naszego programu, z którym zajmie to kilka minut! Pozwala on na wypełnienie różnych formularzy PIT: PIT 39, PIT 38, PIT 37, PIT 36L, PIT 36, PIT 28B, PIT 28A, PIT 28. Dzięki niemu będzie można także wybrać organizację, której przekaże się 1% podatku. Wszystko to całkowicie za darmo! Pobierz już teraz aplikację i zainstaluj ją na swoim komputerze. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa PERFECT »

  Szukasz przedstawiciela, który będzie dla Ciebie przeprowadzał szczegółowe analizy podatkowe Twojej działalności i powie Ci jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Warto więc zgłosić się z tym do naszej kancelarii, która będzie w stanie Ci pomóc. Wystarczy tylko, że wejdziesz na naszą stronę i zobaczysz, jak wiele jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Nie czekaj ale możliwie jak najszybciej skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Orkanika »

  Orkanika to prywatny blog na którym opisuję bieżące wydarzenia ze Szczecina oraz okolicznych miejscowości.
  Czytelnicy mogą traktować portal jako alternatywę lub uzupełnienie w stosunku do pozostałych lokalnych portali informacyjnych.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »