PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aspektor usługi księgowe, rachunkowe, finansowe oraz podatkowe »

  Aspektor, to nowoczesne biuro rachunkowe świadczące kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz zarządzania firmą. Nasza oferta została przygotowana w odpowiedzi na najwyższe oczekiwania Klientów którzy oczekują kompleksowej wiedzy i doświadczenia, najwyższej jakości świadczonych usług, efektywności oraz wysokich standardów komunikacji i bezpieczeństwa. Nasze usługi są dostosowane dla każdego rodzaju działalności gospodarczej i formy opodatkowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oferujemy Państwu profesjonalizm oraz rzetelność świadczonych usług, przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie: • - obsługi księgowej,• - kadrowo-płacowej, • - doradztwa podatkowego, • - doradztwa biznesowego,• - doradztwa korporacyjnego. Charakteryzuje nas fachowa obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i relatywnie niskie koszty świadczonych usług.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do pitów - e-pity »

  Wiele czasu spędziliśmy nad opracowaniem bezpiecznego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program e-pity 2011, dzięki któremu rozliczysz swój pit przez internet. Program dla wszystkich, ponieważ jest bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze. Szybko przeprowadzi Cię przez gąszcz złożonych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz w mgnieniu oka i bezpiecznie. Szanujemy Twój czas. Tym samym stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa raptem kilka minut. Jeżeli nie chcesz rozliczyć dokumentu online, możesz go ściągnąć na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 program »

  Chcesz łatwo wypełnić PIT 2014? W takim przypadku zapraszamy już teraz do pobrania naszego programu, z którym zajmie to kilka minut! Pozwala on na wypełnienie różnych formularzy PIT: PIT 39, PIT 38, PIT 37, PIT 36L, PIT 36, PIT 28B, PIT 28A, PIT 28. Dzięki niemu będzie można także wybrać organizację, której przekaże się 1% podatku. Wszystko to całkowicie za darmo! Pobierz już teraz aplikację i zainstaluj ją na swoim komputerze. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator leasingowy »

  Jeżeli jesteś na naszej stronie to już startujesz z leasingiem. Leasingstart.pl to serwis, który dostarczy Ci wszystkie ważne i praktyczne informacje związane z leasingiem. . Głównym tematem strony jest usługa online, która polegająca na znalezieniu najlepszego finansowania bez wychodzenia z domu. Wszystkie informacje są podane w sposób jasny i przystępny dla każdego odwiedzającego. Wyjaśniają różnicę miedzy leasingiem a kredytem i podają podstawy prawne. Możesz tu zobaczyć ranking firm leasingowych, prezentację ich produktów oraz złożyć zapytanie o ofertę online. Zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Janina Gajewska »

  Profesjonalne i rzetelne usługi rozliczeniowe jakie oferuje państwu Biuro rachunkowe Janina Gajewska to terminowe rozliczenia, obsługa księgowa w zakresie pełnej księgowości osób prawnych i fizycznych oraz rozliczenia rolników i inne usługi związane z księgowością. Jako jedni z nielicznych udostępniamy także nowoczesne oprogramowanie umożliwiające każdemu klientowi dostęp poprzez panel internetowy do swoich wyników podatkowych, kadrowo – płacowych jak też płatności w dowolnym momencie. Zapraszamy, biuro@gajewskabiuro.pl dopasujemy dla państwa indywidualnie najlepszą ofertę.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek »

  Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Nasza oferta umożliwia i ułatwienie rozpoczęcie, prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie rozliczeń podatkowych, ZUS, kadr, Przywiązujemy dużą uwagę do uczciwości i jakości, poświęcamy maksymalną ilość czasu dla rozwiązania problemów podatkowych i kadrowych i znajdujemy środki zaradcze na przyszłość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi nasza firma posiada ubezpieczenie OC związane z prowadzoną działalnością. Posiadamy doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz »

  Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu) nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:
  Ewidencja Przychodów (Ryczałt)
  Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)
  Księgi Handlowe (Pełna księgowość)
  Rejestry Zakupów i Sprzedaży VAT
  Ewidencja Środków Trwałych lub
  Wykaz Środków Trwałych
  Ewidencja Wyposażenia
  Ewidencja Przebiegu Pojazdu
  Wyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)
  Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)
  Reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym
  Sporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)
  Reprezentowanie płatnika przed ZUS
  Aktualne porady księgowe i podatkowe
  Bieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowych
  Monitorowanie limitu – Kasa Fiskalna
  Monitorowanie limitu – Podatek VAT
  Monitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i Rozchodów
  Monitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lidia Cieloch »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną przedsiębiorstw w szczególności w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.
  Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowych funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej. Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.
  Klientom indywidualnym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw min. podatkowych, cywilnych, administracyjnych i rodzinnych.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Londyn - Polaccount LTD »

  Nasze biuro rachunkowe udowadnia, że biuro księgowe w Londynie to usługa, która jest potrzebna każdemu. Nastawiamy się na pomoc wszystkim naszym rodakom, którzy znaleźli się w warunkach zupełnie nowego systemu prawnego, który po części jest znajomy, ale pełny jest też skomplikowanych kruczków prawnych i pułapek. My od nich państwa uchronimy.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »