PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zwrot podatku Holandia »

  Pracowałeś w Holandii w ciągu ostatnich kilku lat? Potrzebujesz gotówki? Dobrze się składa bo już teraz możesz odzyskać podatek, który wypracowałeś w Holandii. Dowiedz się jak odzyskać podatek i ile podatku możesz odzyskać. Nasz kalkulator zwrotu podatku wyliczy Ci dokładnie kwotę.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jeżeli potrzebne są komuś dzisiaj usługi księgowe Warszawa, jest tym miastem, gdzie najlepiej aby biuro rachunkowe działało, zapraszamy do naszej firmy. Wchodząc na naszą stronę od razu państwo zobaczycie, że nasze biuro rachunkowe nastawione jest na świadczenie usług kompleksowych. Doradzamy zarówno na etapie otwierania własnej firmy, jak i na etapie jej prowadzenia. Nasze usługi księgowe Warszawa obejmują każdy aspekt finansowy firmy. Jak więc państwo widzicie, z nami naprawdę łatwo jest zająć się tymi kwestiami, które wydaja się trudne. A przecież każdej firmie zależy bardzo na tym, aby problemów finansowych, odnośnie rachunków i rozliczania się z nich, nie mieć. Z nami mieć ich nie będziecie. Zawsze na czas wykonujemy wszelkie obliczenia i zawsze z uśmiechem na twarzy, miło więc jest z nami współpracować.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce optymalizacji podatkowej prowadzony przez Kancelarie Adamczyk z Trójmiasta. Kancelaria głównie specjalizuje się w tej tematyce prawnej od ponad 20 lat istnienia kancelarii.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku VAT z zagranicy »

  Noble Tax odzyskuje podatek Vat, który został zapłacony przez polskie przedsiębiorstwa na terenie UE. Zwrot podatku Vat najczęściej dotyczy: zakupu paliwa, opłat autostradowych, opłat parkingowych oraz innych kosztów poniesionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Vat zwracany jest na podstawie faktur oraz paragonów.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Jeżeli potrzebują Państwo pewnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, w takim przypadku bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Każdy Klient ma swojego protektora, jedną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Instytucję na rynku wyróżnia płacone ubezpieczenie, dogodne stawki, a także możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do aktywnej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomaszewska Joanna usługi rachunkowe wrocław »

  Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego biura rachunkowego Joanna Tomaszewska, które ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Biuro posiada znaczące doświadczenie w dostarczaniu obsługi kadrowo-płacowej oraz księgowej. Oferuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg podatkowych oraz sporządzanie deklaracji do urzędów skarbowych (VAT, CIT, PIT). Skorzystać z usług biura mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, spółki osobowe i inne rodzaje podmiotów. Dla każdego z klientów został zachowany właściwy poziom bezpieczeństwa oraz tajności informacji. Zalety biura to wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny. Szczegóły propozycji są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centralna Ewidencja Biur Rachunkowych - Ranking »

  Serwis zawiera ranking biur rachunkowych. Baza biur podzielona jest na województwa. Punktacja rankingu, oparta jest o system poleceń i certyfikatów przesyłanych przez zainteresowane biura rachunkowe i księgowe. Każdy certyfikat oraz polecenie firmy jest weryfikowane przez moderatora Centralnej Ewidencji Biur Rachunkowych oraz nadawana jest punktacja według regulaminu. Jeżeli szukasz najlepszego biura rachunkowego lub księgowej w swojej okolicy wejdź i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia podatkowa »

  Infolinia podatkowa jest serwisem za pomocą którego możesz uzyskać poradę podatkową przez telefon. Porady udzielane są w sprawach z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku celnego i akcyzowego. Udzielamy porad podatkowych osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom oraz osobom prywatnym. Telefonicznych porad podatkowych udzielają wyłącznie profesjonalni doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi prawnicy zajmą się każdą sprawę kompleksowo tak, aby pomóc rozwiązać każdy problem podatkowy i wskazać najlepszy sposób jego rozwiązania. Telefoniczne porady podatkowe jakie oferujemy to przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy podatkowej w każdym czasie i miejscu. Oprócz telefonicznych porad podatkowych nasza firma proponuje również pisemne porady podatkowe i opinie. Zajmujemy się również sporządzaniem pism do izb oraz urzędów skarbowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »