PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Extor.pl Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi księgowej? Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Extor, świadczącym usługi outsourcingowe najwyższej jakości. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami obcymi, dlatego z łatwością obsługujemy nie tylko firmy krajowe, ale także przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji oraz przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym. Nasza szeroka oferta obejmuje m. in. doradztwo podatkowe, raportowanie zarządcze, nadzór kadr i płac, a także controlling budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych usługach za pośrednictwem strony internetowej Extor.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Walex - zwrot podatku z Holandii »

  Przedsiębiorstwo Walex pomaga w odzyskaniu podatku z zagranicy. Na swojej stronie umieszcza wszelkie niezbędne dokumenty i formularze, które należy wypełnić. Ponadto oferuje usługi dla wszystkich, którzy pracowali za granicą i chcą odzyskać nadpłacony podatek. W tym firma prowadzi klienta przez cały gąszcz formalności prosząc tylko o niezbędne czynności z jego strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Walex pomaga już w swojej kategorii dla państw Europejskich jak: zwrot podatku z Holandii, Anglii oraz Niemiec. Walex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, wynagrodzenie pobiera tylko po sukcesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań »

  Kancelaria podatkowa 4TAX Group - kompleksowe usługi podatkowe dla podmiotów mające problemy z US oraz organami administracyjnym. 4 Tax Group specjalizuje się w doradztwie podatkowym, a także reprezentowaniu klientów w postępowaniu podatkowym. Bywamy przy kontroli podatkowej, a nasi doradcy podatkowy bardzo dobrze spełniają swoją funkcję w takich sytuacjach. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu i Warszawie. Analizujemy każdy przypadek osobno, doradztwo dedykowane i indywidualne. Szeroki zakres w przeprowadzaniu audytów podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy - kredyty, inwestycje »

  Portal zajmuje się szeroko pojętą tematyką finansów oraz inwestycji. Wiele artykułów zostało poświęconych rynkom walutowym oraz graniu na giełdzie. Strona dedykowana jest zarówno początkującym finansistą jak i specjalistą od obrotu pieniędzy.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Jarosław »

  Dobre biuro rachunkowe to niezbędna pomoc przy prowadzeniu firmy czy spółki. Zajmują się oni prowadzeniem wszelkiego rodzaju ksiąg rachunkowych, jak również prowadzą wszelkie formalności związane z kardami oraz płacami. Ale chyba najważniejszą sprawą jest obsługa podatkowa. To dla każdego przedsiębiorcy zmartwienie, by nie wejść w konflikt z urzędem skarbowym a z drugiej strony, w ramach prawa, zapłacić możliwie jak najmniejszy podatek. Biuro rachunkowe Global Jarosław zapewnia swoim klientom wszystkie te usługi a ich solidność i staranność to gwarancja świetnej współpracy i spełnienia wszystkich wymogów formalnych. Zapraszamy na ich stronę po więcej szczegółów bądź kontakt telefoniczny z pracownikiem biura.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kurdynowski »

  Biuro rachunkowe Kurdynowski posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy skuteczni i odpowiedzialni, dlatego do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 1000 przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Info-S »

  Biuro rachunkowe Info-S działa na rynku finansowo – księgowym od 1990 roku.
  Nasza oferta obejmuje pełną oraz uproszczoną księgowość (KPiR lub ryczałt ewidencjonowany), obsługę kadrowo-płacową, audyty finansowe oraz wiele innych.
  Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego (spółki z o.o., spółki jawne oraz spółki akcyjne)
  Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwami: PAKIET InsERT (SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT), PAKIET WAPRO (WF MAG, WF FAKIR, WF GANG, WF KPIR, WF BEST), SYMFONIA FK oraz GRAFFITI MRP.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy tax-pol »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego tax-pol to na naszej stronie go znajdziesz. Co więcej dzięki niemu otrzymasz 10% zniżki na usługę zwrotu podatku. Taki kod i taka promocja tylko dzięki naszemu specjalnemu kodowi.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal doradczy - twoje finanse »

  Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu finansowego. Jesteśmy zdolnym zespołem, który zajmuje się zawodowo także finansami. Wierzymy, że nasze działania pomogą wielu ludziom w problemach finansowych. Podatki, inwestycje, kredyty - to wszystkie zagadnienia są bardzo rozwinięte w naszym portalu.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »