PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prosty Podatek »

  Witamy na naszym finansowym serwisie internetowym, w którym to prezentujemy informacje dotyczące podatków. Wszelkie obowiązujące stawki oraz informacje dodatkowe obejmujące podatek dochodowy od osób fizycznych, CIT, VAT, akcyzę oraz inne podatki.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bilans Marta Jabłońska »

  Biuro Rachunkowe „Bilans” z Zielonej Góry oferuje usługi z zakresu księgowości i rachunkowości dla przedsiębiorstw. Prowadzimy księgi rachunkowe, zajmując się m. in. zaplanowaniem reguł polityki rachunkowości, sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych, kontrolowaniem należności i zobowiązań. W zakres naszej działalności wchodzi ponadto prowadzenie dodatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtu. Świadczymy też usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, w tym prowadzenie kartotek pracowników, prowadzenie ewidencji urlopów, sporządzanie oświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników. Kompletna oferta naszego biura zamieszczona jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Walterowicz Kancelaria »

  Rafał Walterowicz - Radca Prawny - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria Walterowicz zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasze specjalizacje to m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym oraz byłym pracownikiem Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dzieciom »

  Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to specjalistyczna organizacja, która funkcjonuje w województwie podkarpackim. Oferuje domową opiekę dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi i innymi schorzeniami. Hospicjum oferuje opiekę medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową oraz socjalną. Ponadto bezpłatnie wypożycza sprzęt medyczny. Zapewnia wsparcie dla rodziców chorych dzieci w tych trudnych dla wszystkich momentach życia.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Przemyśl. Księgowość i kadry »

  Biuro rachunkowe Agnieszka Gdula w Przemyślu oferuje usługi księgowe jak: książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, kadry i BHP.
  Działamy na terenie Przemyśla, jednak zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, osoby prawne i fizyczne z całej Polski.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Medtax Konrad lech »

  Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3B. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej.
   
  Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie tylko w sprawach księgowych, ale również w zagadnieniach związanych z sanepidem, NFZ czy prawem medycznym.
   
  Biuro rachunkowe MedTax Żory gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pełną poufność informacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W każdym przypadku zakres obsługi dostosowany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Świadczymy również usługi związane z rocznym rozliczeniem PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT-Gov - Darmowy Program PIT 2016 »

  Serwis Program PIT Gov to informacyjna strona o rozliczeniach podatku PIT w 2016 roku.
  Na stronie oprócz programu do rozliczeń 2016 dostępnego za darmo podatnicy znajdą także informacje o formularzach PIT: 28, 36, 37 oraz innych aplikacjach, które wspierają rozliczenie deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lidia Cieloch »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną przedsiębiorstw w szczególności w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.
  Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowych funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej. Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.
  Klientom indywidualnym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw min. podatkowych, cywilnych, administracyjnych i rodzinnych.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Londyn - Polaccount LTD »

  Nasze biuro rachunkowe udowadnia, że biuro księgowe w Londynie to usługa, która jest potrzebna każdemu. Nastawiamy się na pomoc wszystkim naszym rodakom, którzy znaleźli się w warunkach zupełnie nowego systemu prawnego, który po części jest znajomy, ale pełny jest też skomplikowanych kruczków prawnych i pułapek. My od nich państwa uchronimy.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT z Zagranicy m.in. dla firm transportowych »

  Prowadząc firmę międzynarodowego transportu drogowego za pewne zastanawiali się Państwo czy jest możliwy zwrot podatku VAT z zagranicy za poniesione koszta. Pragniemy poinformować Państwa, że z wszelkich opłat poniesionych w krajach Unii Europejskiej przysługuje Państwu zwrot podatku VAT. Niestety procedury, przez które trzeba przebrnąć do upragnionego zwrotu pieniędzy są złożone. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z oferty firmy, która zajmuje się tym problemem na codzień. EURO-TAX Consulting jest bowiem polską firmą, która w sposób dla Państwa bezstresowy odzyska 100% Państwa pieniędzy. Swoje usługi co prawda kierujemy szczególnie do firm transportowych, lecz obsługujemy także inne firmy i przedsiębiorstwa jak również korporacje organizujące konferencje, targi, szkolenia, imprezy okolicznościowe. Co zatem należy zrobić, aby uzyskać zwrot ? Wszystko niewątpliwie należy odpowiednio udokumentować. Jeżeli posiadają Państwo paragony lub faktury VAT zakupów za różnego rodzaju poniesione koszta to należy je nam przedłożyć w formie papierowej bądź np. w formie elektronicznej (np. E-FAKTURY). Wszystkie formalności załatwimy za klienta, który będzie musiał jedynie sprawdzić czy wpłynął przelew z danego kraju. Najczęstsze towary/usługi za które firmy transportowe odzyskują VAT to głównie: paliwa, opłaty autostradowe, bramki, mosty, tunele, naprawy. EURO-TAX Consulting to stu procentowa gwarancja zwrotu podatku VAT z UE. Zachęcamy.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »