PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Blog o rozliczeniach PIT na rok 2017 zawierający wiele przydatnych narzędzi i informacji dotyczących wypełniania zeznań podatkowych.

Wśród nich podatnicy znajdą:
- darmowy program do rozliczenia deklaracji PIT a komputerze a także za pomocą aplikacji online.
- informacje o wskaźnikach podatkowych, kwocie zwolnionej, progach, ulgach
- informacje na temat rozliczania poszczególnych formularzy PIT 28, 36, 36l, 37, 38.

Wszelkie narzędzia i informacje na stronie dostępne są za darmo, dzięki czemu w łatwy sposób można pobrać i rozliczyć PIT 2017 przez internet.

Szczegóły strony pity-2017.net:

Podlinkuj stronę pity-2017.net:

PITy 2017 - Rozlicz i Pobierz za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Firma Accace - Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się rachunkowością, księgowością, rozwiązaniami IT oraz doradztwem w zakresie księgowości, rachunkowości, kadr i płac etc. Istniejemy na rynku już ponad 9 lat i współpracujemy z największymi firmami na świecie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Motylak »

  Biuro Rachunkowe Anna Motylak oferuje usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe, oraz prowadzenie kadr i płac firm. Prowadzenie pełnej księgowości, pkpir, karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji vat, rozliczenia z US, ZUS, GUS, NBP. Zapraszam do zapoznania oferty www.annamotylak.pl i współpracy.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mag Tax »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się działaniami związanymi z doradztwem finansowym. Specjalizujemy się w usługach związanych z odzyskiwaniem nadpłaconego podatku z zagranicy dla osób fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie działając na ryku już od 1999 roku. Zapewniamy klientom szybkie odzyskanie zwrotów z podatków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwota wolna od podatku 2013 »

  Każdy przedsiębiorca powinien znać podstawy księgowości i prawa podatkowego. Znajomość zasad rozliczania kwoty wolnej od podatku nie wymaga wielkiego zachodu - w naszym serwisie wszystko zostało opisane krok po kroku. Ta wiedza będzie przydatna dla każdego.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KaTax Warszawa »

  Nasi specjaliści od księgowości oferują całkowitą obsługę swoich klientów. Nikt już nie będzie narzekał na formalności i sprawy urzędnicze. Nasze usługi księgowe są niezastąpione i kompleksowe. Nasza oferta jest tak szeroka, że znajdą w niej pomoc i kliencie indywidualni i całe firmy. Nasze biuro rachunkowe chętnie wykonuje wszystkie zlecenia. Można nawiązać z nami współpracę jednorazową albo długoterminową. Nasze biuro księgowe słynie z rzetelności i precyzji. Profesjonalizm to główna cecha naszych pracowników, którzy proponują kompleksową i bliską obsługę rachunkową mieszkańcom Warszawy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gamatax z wieloletnim doświadczeniem »

  Masz problemy z księgowością? Twoje obecne biuro rachunkowe nie spełnia oczekiwań, a może jest zbyt drogie? Czas na zmianę biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe powinno cechować się przede wszystkim chęcią pomocy i doradztwa. Umiejętne wykorzystanie wiedzy z zakresu księgowości może korzystnie wpłynąć na zasoby finansowe firmy oraz zaoszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów jak również strat finansowych związanych np. z karami Urzędu Skarbowego. Biuro rachunkowe Gamatax mieszczące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, wie jak zadbać o twoje zaplecze księgowe. Nie masz czasu na księgowość? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dbamy o czas naszych Klientów – odbierzemy dokumenty bezpośrednio z firmy. Biuro księgowe Gamatax oferuje pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczenia pracowników pod względem kadrowo – płacowym, kontrola finansowa przez doświadczonego Dyrektora finansowego, usługi zewnętrznego handlowca, jako pomoc w świadczeniu usług administracyjno-handlowych oraz tłumaczenie tekstów z języka angielskiego, francuskiego i włoskiego, doradztwo podatkowe w zakresie prawa podatkowego. Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Dzierżoniowie : Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółki w Anglii »

  Firma zajmuje się pośrednictwem w rejestracji spółek w Anglii oraz obsługą księgową. W ofercie znajduje się między innymi wirtualny adres w Londynie, obsługa przychodzącej korespondencji oraz wirtualny sekretariat.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIT 37 DRUK »

  Portal o tematyce podatkowej "Druk PIT 37" poświęcony jest w całości aktualnym zagadnieniom związanym ze składaniem corocznych rozliczeń podatkowych.

  W serwisie dużo uwagi przyznano, temu jak poprawnie wypełnić formularz PIT 37 i jak w prosty sposób złożyć ten druk przez internet. Na stronie znajduje się instrukcja do PIT 37, jak i wzór PIT-37. Są także inne druki podatkowe w formie interaktywnego pdf, do wypełnienia i złożenia przez internet.

  Serwis "Druk PIT 37" to skarbnica wiedzy na temat składania druku PIT 37 i innych PIT-ów.

  Wszystkie niuanse prawne zostały wyjaśnione w sposób praktyczny. Każdy, kto skorzysta z serwisu DRUK PIT 37 bez problemu złoży deklarację podatkową.

  A deklarację podatkową powinien złożyć każdy podatnik. Czas do rozliczenia druków PITY 2015 mija już pod koniec kwietnia 2016 roku.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »