Platforma nawiązywania relacji biznesowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Platforma nawiązywania relacji biznesowych

Platforma umożliwia utworzenie profilu firmy oraz wystawianie ofert handlowych i usługowych. Posiada kilkanaście kategorii, które sukcesywnie będą modyfikowane lub dodawane.Stworzona z myślą o potencjale handlu międzynarodowego.
Miejsce dla partnerów gospodarczych ułatwiające nawiązywanie kontaktów handlowych, poprzez udostępnienie miejsca gdzie można wystawiać swoje oferty oraz przeglądać oferty udostępnione przez inne firmy. Serwis

Szczegóły strony www.riconer.com:

Podlinkuj stronę www.riconer.com:

Platforma nawiązywania relacji biznesowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SMS-C Masowa wysyłka SMS »

  Czym jest SMS-C?
  Jest to nowoczesna platforma do masowej wysyłki wiadomości SMS. Dzięki rozbudowanemu i przyjaznemu Panelowi Klienta każda, nawet początkująca osoba poradzi sobie z obsługą importu kontaktów, wysyłki wiadomości SMS oraz analizą wyników.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki ekspresowe EKSPRES, kurier Legnica »

  EKSPRES przesyłki ekspresowe, kurier Legnica, oferuje usługę odbioru/doręczenia przesyłek na terenie Legnicy, Wrocławia oraz każdej miejscowości w Polsce.

  Oferta EKSPRES obejmje:

  1. Wrocław / lokalny
      - dostawa przesyłek nadanych do godz. 6 rano w dniu dostawy
      - odbiór przesyłek (zlecenie odbioru do godziny 22)
      - możliwość zlecenia odbioru do godz. 9 w dniu dostawy
  2. Krajowy
      - zabezpieczenie dostawy do każdej miejscowości w polsce
  3. Ekspres drogowy
      - możliwość dostawy/odbioru tego samego dnia do 100 km
  4. Miejski
      - dostawa/odbiór na terenie miasta Legnicy

  TERMIN DOSTAWY: nastepny dzień roboczy (Wrocław do godz. 12)

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transkrypcje nagrań »

  Strona wizytówka firmy zajmującej się wykonywaniem transkrypcji nagrań, między innymi na potrzeby firm badawczych, ale nie tylko, firma zajmuje się przepisywaniem nagrań w tym nagrań grupowych, nagrań indywidualnych.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis lakierniczy, lakiernictwo, lakiernik Warszawa »

  W centrum miasta Warszawa jest bardzo wiele firm świadczących usługi lakiernika, zwanych zwyczajowo zakład bądź warsztat lakierniczy. Taki serwis lakierniczy egzystuje często jako część większej całości, która dystrybuuje również oryginalne części blacharskie wybranej marki co pozytywnie wpływa na dostępność części potrzebnych do wykonania naprawy. Warsztat lakierniczy funkcjonujący według dobrych standardów zagwarantuje porządną jakość naprawy co skutkuje automobilem naprawionym tak dobrze, że osoba nie będąca ekspertem w ogóle nie zauważy, iż samochód był niedawno uszkodzony. Stąd nie trzeba wydawać kasy na niską jakość napraw niefachowych warsztatów podwórkowych nie znających się zbytnio na swoim fachu oraz nie wiedzących co to odpowiednie procedury. Lakiernictwo samochodowe pojawiło się ponad kilkadziesiąt lat temu, w momencie powstania pojazdów samochodowych, niedługo nastąpi setna rocznica. Lakiernicy od zawsze byli cenioną kastą, ich zawód wymagał długoletniego szkolenia oraz znacznych umiejętności. Prawdziwy lakiernik potrafi tak polakierować auto, by zarówno struktura lakieru pojazdu, jak i jej powierzchnia idealnie przypominała fabryczną. Kolor dobrany przez mającego świetne oko lakiernika jest tak dobry, że praktycznie nie wymaga cieniowania sąsiednich elementów, choć profesjonalne wykonanie naprawy lakierniczej to nakazuje. Po ponad dziesięcioletniej praktyce w tym fachu mogę śmiało powiedzieć, że znam jedną z najlepszych firm lakierniczych. Naszą.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinel »

  Francuskie noże Opinel to symbol jakości i trwałości. Skomplikowany 20-stopniowy proces produkcyjny tych noży powoduje, że sprawdzają się one zarówno w zastosowaniach domowych jak i zawodowych i hobbystycznych. Wędrówki czy nurkowanie z takim nożem to gwarancja swobody i bezpieczeństwa. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możesz porównać i wybrać swój nóż Opinel.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • GreenFix »

  Usługi ogólnobudowlane.

  1. Generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych:

  • Budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, wykończenia wnętrz itp..
  • Budynków użyteczności publicznej, wykończenia wnętrz itp..
  • Obiektów przemysłowych.

  2. Podwykonawstwa - własnymi zespołami pracowników:

  • Usług żelbetowych (szalowanie, zbrojenie, betonowanie) ścian, słupów i podciągów, przy wznoszeniu budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz wiaduktów i mostów,
  • Usług montażowych (konstrukcji drewnianej budynków, ścianek kartonowo-gipsowych, stolarki budowlanej),
  • Robót murarskich (kubaturowych i elewacyjnych) oraz tynkarskich,
  • Robót brukarskich (place, ulice, chodniki, krawężniki, obrzeża) z materiałów granitowych i betonowych.
  • Wykończenia wnętrz pod klucz od A.. do Z..

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Foto puzzle »

  Od początku swojej działalności firma Mobi Molewska zajmowała się dystrybucja gier planszowych puzzli. Aktualnie poszerzyliśmy nasza ofertę o artykuły biurowe, które zawsze znajdowały się w polu naszego zainteresowania oraz o opakowania kaszerowane i materiały promocyjne. Dzięki procesowi kaszerowania cała konstrukcja przedmiotu wykonanego z kartonu bądź tektury zostaje wzmocniona oraz może służyć jako materiał promocyjny. Wykonujemy kaszerowanie do formatu B1 m.in. na korek czy też tekturę litą.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikatory na kartach plastikowych »

  Nasze usługi świadczymy przede wszystkim szkołom, dostarczając identyfikatory dla uczniów oraz dla pracowników. Jeśli identyfikator wykonany jest na karcie plastikowej, pełni również rolę karty wstępu. Zainstalowane czytniki na karty zbliżeniowe przy wejściu do szkoły, rejestrują każde wejście i wyjścia ucznia. Dodatkowo system umożliwia ustalenie czasu w którym identyfikator ucznia jest aktywny np., wyjście dopiero po zakończeniu lekcji. Na karcie drukujemy również kody kreskowe do systemu bibliotecznego MOL lub LIBRUS.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego »

  Jesteśmy portalem oferującym profesjonalne tłumaczenia bez konieczności wychodzenia z domu. Nasze atuty to niska cena, wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego klienta, szybkość wykonywanego tłumaczenia.
  Obecnie oferujemy tłumaczenia w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA - ADWOKAT TOMASZ TOMASZCZYK »

  Nasza kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz usługi ad hock do jednorazowych przedsięwzięć. Nasi prawnicy specjalizują się w obszarach takich jak: prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy. Niezależnie czy w Twoim życiu dojdzie do takich sytuacji jak podział majątku, spory z ZUS, intercyza, oszustwa, błędy lekarskie czy rozwód – Warszawa jest miastem, w którym nasza kancelaria ma swoją siedzibę i możesz w każdej chwili umówić się na spotkanie w sprawie porady prawnej. Profesjonalne kancelarie adwokackie (Warszawa) potrafią rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Nasza kancelaria prawna w Warszawie świadczy komplementarną pomoc osobom fizycznym, jak i prawnym. Reprezentujemy również naszych klientów oraz prowadzimy sprawy, które mają charakter precedensowy i wymagają dobrego przygotowania i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Osoby, które szukają rozwiązania swojego problemu, niezależnie od jego wagi zapraszamy do naszej kancelarii, która świadczy profesjonalne porady prawne. Warszawa oferuje ogromne możliwości wyboru odpowiedniej kancelarii, jednak warto zaufać naszemu doświadczeniu, potwierdzonemu przez wielu naszych klientów. Nasza firma opiera się na trzech filarach – uczciwa praca, bezpieczna rodzina i wolność osobista. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady nasz adwokat jest do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »