Platinumfund24.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Platinumfund24.pl

Na platformie platinumfund24 można zapisać się do otwartych funduszy emerytalnych oraz zawrzeć umowę ubezpieczenia komunikacyjnego online. Platforma Platinumfund 24 w następnych kilku miesiącach zostanie uzupełniona o dodatkowe moduły, na których będzie można zakupić produkty finansowe.

Szczegóły strony www.platinumfund24.pl:

Podlinkuj stronę www.platinumfund24.pl:

Platinumfund24.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 176 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 272

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agent EuCO - Bartosz Jędraszak »

  Wysokie odszkodowanie - profesjonalna pomoc doradcy EuCO. Bez opłat wstępnych - darmowa weryfikacja dokumentów, bezpłatny dojazd do klienta.

  Odszkodowania za szkody osobowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za szkody rzeczowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika

  Odszkodowania za szkody rzeczowenOdszkodowania za błędy medyczne

  Odszkodowania za wypadki w pracy

  Odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków

  Dzięki naszej pomocy masz szansę otrzymać wyższe odszkodowanie, niż gdybyś ubiegał się o nie na własną rękę!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia RCU Olkusz »

  Ubezpieczenia, profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, likwidacja szkód, ewidencja czasu pracy kierowców, fundusze inwestycyjne, dochodzenie praw odszkodowawczych ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firm, turystyczne, na życie, zdrowotne, rolne, fundusze kapitałowe

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie zdrowotne Łódź »

  Broker ubezpieczeniowy działa w imieniu i w interesie Klienta. To oznacza między innymi, że negocjuje warunki ubezpieczenia Klienta u Ubezpieczycieli, mając na uwadze wybór najbardziej optymalnego dla Klienta rozwiązania. Zapewnia też szeroką obsługę i wsparcie w zarządzaniu już istniejących polis. Piętnastoletnie, nieprzerwane doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa ubezpieczeniowego to dobra legitymacja do sprawnej i fachowej obsługi Klientów. Przekonaj się sam !

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • AzPolisa.pl - OC przez Internet »

  Baza wiedzy dla kierowców w zakresie zakupu oraz obsługi ubezpieczeń komunikacyjnych. W prosty sposób dowiesz się zarówno podstawowej wiedzy związanej z wyborem właściwego ubezpieczenia dla Twojego samochodu jak i bardziej złożonej związanej z takimi sytuacjami jak utrata polisy, utrata samochodu po kradzieży, czy też ucieczka sprawcy z miejsca wypadku. Główną tematyką jaką obejmuje serwis to sposoby wyszukiwania właściwej oferty ubezpieczeniowej przy pomocy narzędzi internetowych takich jak kalkulator OC oraz porównywarka OC. Poza tym strona gromadzi wszelkie informacje na temat promocji oraz aktualności w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. W dziale plików i pobierania znajdują się najświeższe wzory pism oraz wniosków, które potrzebne są przy załatwianiu spraw z ubezpieczycielami. Działalność serwisu jest rozszerzona o funkcje społecznościowe przy pomocy serwisów takich jak YouTube, gdzie można zobaczyć najnowsze reklamy telewizyjne oraz Google+, Facebook, na których zamieszczamy ciekawostki ze świata motoryzacji w kontekście ubezpieczenia.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lu.pl »

  De facto towarzystwo ubezpieczeniowe Liberty Direct znane jest właśnie pod tą nazwą, aczkolwiek w tej chwili trudno jest już mówić o tym podmiocie. Na chwilę obecną bowiem możemy mówić o pewnych zmianach, a konkretnie o zmianie nazewnictwa na Liberty Ubezpieczenia. Niby to tylko zmiana nazwy, a jednak z punktu widzenia samej firmy ma to ogromne znaczenie. Niemniej jednak jakość świadczonych usług nadal pozostaje bezwzględnie wysoka, co oczywiście warto podkreślić i o czym możemy przekonać się odwiedzając stronę internetową ubezpieczyciela.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.becker-uszczelnienia.pl »

  Jesteśmy firmą handlowo - produkcyjną działającą na terenie UE. Specjalizujemy się w realizowaniu szerokiego spektrum materiałów uszczelniających oraz termoizolacyjnych. Realizujemy również usługi związane z doborem uszczelnień do warunków pracy, obliczania naciągów montażowych według wymaganych klas szczelności układów oraz projektowaniu nowych lub modyfikowaniu istniejących węzłów uszczelniających w instalacjach przemysłowych.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Warszawa Mokotów »

  Oferujemy doradztwo ubezpieczeniowe obejmujące dobór polis z oferty Allianz Polska S.A. W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług, zatrudniamy wyłącznie doradców ubezpieczeniowych posiadających kierunkowe wykształcenie. Nasi doradcy pomogą Państwu dopasować idealne ubezpieczenie komunikacyjne, domu lub mieszkania, zdrowotne, turystyczne. Przedsiębiorcom pomagamy zaś wybrać korzystną polisę w ramach OC zawodu oraz ubezpieczenia biura lub firmy.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • CHester CRM - system dla multiagencji i pośredników ubezpieczeniowych »

  CHester CRM jest systemem dedykowanym dla Multiagencji Ubezpieczeniowych wspomagającym procesy sprzedażowe oraz pozwalającym redukować koszty prowadzenia działalności.
  Głównymi modułami CHester CRM są Sprzedaż, Zdjęcia, Kampanie, GPS/Kalendarz, Szkody, Panel Klienta.

  Głównym problemem jaki rozwiązujemy jest skrócenie czasu pracy agenta oraz jego wygoda w wykonywanej pracy.
  Wiele systemów ubezpieczeniach dostępnych na rynku w celu wprowadzenia produkcji (polis) musi otrzymać skany dokumentów i następnie ręcznie wpisywać je do systemu. W naszym systemie CHester skróciliśmy ten proces dzięki, któremu nie trzeba skanować dokumentów i wpisywać ich ręcznie. Wystarczy wystawić polisę w systemie danego Towarzystwa, która od razu trafia do CHester CRM.

  Drugim rozwiązaniem skracającym czas pracy agenta jest aplikacja zdjęciowa. Dzięki aplikacji można wprowadzić zdjęcia do systemu z poziomu smartfona. Nie ma konieczności zgrywać ich z aparatu fotograficznego. Oszczędzamy czas na dojeździe do biura celem zgrania zdjęć, na samym zgrywaniu zdjęć i ponownym wgrywaniu do systemu crm. Aplikację można uruchomić w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.
  Ponadto CHester CRM jest systemem wspomagającym procesy sprzedażowe oraz pozwalającym redukować koszty działalności oraz zarządzanie portfelem informacji z poziomu jednego programu.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • RTcars Wypożyczalnia samochodów »

  Wypożyczalnia samochodów RTcars.pl oferuje bezgotówkowy wynajem auta zastępczego po kolizji z oc sprawcy. Samochód zastępczy wynajmowany jest na 30 dni, klient natomiast nie ponosi żadnych kosztów, za wynajem płaci towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji. Kontakt z wypożyczalnią jest zapewniony dzięki infolinii 570 33 44 55, która jest czynna 24h na dobę. Możemy zadzwonić w każdej chwili, gdy tylko coś złego będzie się działo z samochodem który uległ wypadkowi lub który wypożyczyliśmy. Pomoc zostanie nam udzielona natychmiast. Dzięki takim zabiegom Wypożyczalnia Samochodów RTcars.pl dba o swoich klientów i może się cieszyć z pełnego zaufania, jakim ją obdarowują. Zdecydowanie, będą Państwo zadowoleni z tego, że nie zostajecie sami z problemami i wszystko jest w jak najlepszym porządku. W dzisiejszych czasach auto zastępcze wynajmowane z oc sprawcy to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • OdkupimySzkodyOC.pl »

  Jeśli masz za sobą kłopotliwy incydent na drodze, którego byłeś ofiarą to możesz zameldować się do naszej firmy i zobaczyć jak wielkie odszkodowanie z OC będzie Ci się należeć. Jesteśmy jednostką, która odkupi praktycznie każdą szkodę i będzie w stanie każdemu zorganizować szansę na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Firmy ubezpieczeniowe starają się na tym jak najmniej tracić. Nie ma jednak sensu dawać się wykorzystywać. Należy Wam się wysokie odszkodowanie i o takie powinniście się starać. Z nami będzie to możliwe, wobec tego zachęcamy do wyboru naszej firmy. Jesteśmy w stanie odkupić praktycznie każdą szkodę za gotówkę tak by obie strony skorzystały.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »