Plockadwokat.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Plockadwokat.pl

Kancelaria Adwokacka w Płocku zapewnia obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych i instytucji oraz pomoc prawną dla osób fizycznych. Zakres działalności obejmuje ustne i pisemne porady prawne, reprezentowanie Klientów w toku postępowań przedsądowych i sądowych, sporządzanie pism, opiniowanie dokumentów, stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Wśród specjalności adwokatów z kancelarii znalazło się prawo karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, handlowe, reprywatyzacyjne, nieruchomości oraz administracyjne.

Szczegóły strony plockadwokat.pl:

Podlinkuj stronę plockadwokat.pl:

Plockadwokat.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Imielska-Zadrożny »

  doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, autorskiego, reklamy, mediów, własności przemysłowej, danych osobowych, aspektów prawnych dotyczących loterii konkursów, promocji, programów lojalnościowych i sprzedażowych oraz prowadzenia działalności w Internecie

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Kancelaria Budnik Posnow Partnerzy to profesjonalny zespół - struktura kancelarii oraz charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa nieustannie po dziś dzień - lojalni współpracownicy to podstawa dobrych wyników. Nasi partnerzy mają duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług prawnych, świadczyli wcześniej usługi w renomowanych kancelariach.nnW ofercie kancelarii m.in.: dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej, prawo nieruchomości, prawo korporacyjne, prawo podatkowe.nnSiedziba KBPP mieści się pod adresem ul.Kościuszki 14, Wrocław - na Rynku od początku istnienia. Kancelaria \"od spraw trudnych\" - zyskaliśmy takie miano wśród naszych klientów dzięki naszym efektom działań.nnKancelaria obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku angielskim, polskim, francuskim, niemieckim - działalność w wymiarze międzynarodowym, mamy przedstawicieli w Belgii i Francji.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska dochodzenie roszczeń »

  Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej zaświadcza rzetelne usługi w zakresie doradztwa prawnego klientom na terenie Warszawy i okolic. Dr Małgorzata Maliszewska posiada doświadczenie pozwalające brać uczestnictwo w sytuacjach związanych z dochodzeniem roszczeń z umów obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone ruchem posiadanego pojazdu, auto-casco, następstw nieszczęśliwych wypadków i innych. Dzięki wieloletniej aktywności radcowskiej zdobyła zaufanie klientów oraz cieszy się nieposzlakowaną opinią. Szerzej na temat usług zaświadczanych przez kancelarię na stronie WWW.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Copa - Usługi Prawne »

  Świadczymy Usługi Prawne w szerokim zakresie, w szczególności: prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa rejestrowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ubezpieczeń gospodarczych, prawa upadłościowego, bankowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, zobowiązań spadków, prawa administracyjnego. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania. Kancelaria to my. Kancelaria (lokal) wyposażona jest we wszystkie środki techniczne, niezbędne dla prowadzenia działalności gospodarczej, jak również posiada pełne zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, oprogramowanie prawnicze. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.Mówimy: PRAWO ISTNIEJE NA TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.... Tobie.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-bielsko.com.pl - adwokat Bielsko »

  Zachęcamy Państwa serdecznie do Kancelarii Radcy Prawnego Magdaleny Muzyk, która mieści się w Bielsku-Białej i funkcjonuje od 2011 roku.
  Właścicielka Kancelarii posiada szerokie doświadczenie, także świadczy pełną paletę usług doradczych w aspekcie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, a także prawa pracy. Oferta skierowana jest również do spółek.
  Kancelaria gwarantuje całościową obsługę dla klientów indywidualnych, firm, także innych podmiotów prawnych. Indywidualne podejście do każdej sprawy, fachowość, troskliwość o każdy detal skutkuje, że obsługa świadczona przez Kancelarię Magdaleny Muzyk cechuje się wysoką efektywnością. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław sprawy karne »

  "Sprawy karne" to bardzo pomocny i profesjonalny blog zajmujący się wieloma rzeczami związanymi z prawem karnym obowiązującym w naszym kraju. Prowadzony jest przez prawnika z Wrocławia, który między innymi specjalizujących się w tego rodzaju dziedzinie prawa. Ponadto możesz na nim znaleźć ofertę skorzystania z usług prawnika, który prowadzi sprawy karne jako obrońca oskarżonych i pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka adwokat Anna Gręda Łódź »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda znajduje się w Łodzi.
  Adwokat Anna Gręda zapewnia odpowiedzialne i indywidualne oraz rzetelne podejście do każdego Klienta.

  Obsługa prawna, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzona jest na najwyższym poziomie merytorycznym. Kancelaria adwokacka adwokat A. Gręda zachowuje wysokie standardy etyczne. Wszelkie powierzone informacje Kancelarii Adwokackiej zostają zachowane w tajemnicy adwokackiej i nie są nikomu udostępniane.
  Każdy klient uzyskuje dokładne informacje o szansach wygrania sprawy oraz o kosztach sądowych związanych ze sprawą.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda prowadzi sprawy: cywilne (w tym: odszkodowawcze), spadkowe (m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, nieważność testamentu), rodzinne (w tym rozwody, kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku), pracy (reprezentując pracodawców oraz pracowników).

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - Wzór »

  Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - strona poświęcona tematyce Odwołaniu od decyzji Ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzory odwołań od decyzji Ubezpieczyciela. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela oraz jak je prawidłowo nadać.Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela wzór. Wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. PDF DOC DOCX RTF. Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela (generator). Napisz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Stwórz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Ciekawy blog o tym jak skutecznie pisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie dostępne są wzory, jak napisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Blog, postępowanie likwidacyjne, postępowanie sądowe.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskanie pieniędzy i długu od dłużnika - Prawnik, Komornik - Bielsko-Biała »

  Kancelaria Radców Prawnych należy do grupy CORPORIS.
  Kompleksowo obsługujemy klientów w dziedzinie prawa.
  Odzyskujemy należności, ściągamy niezapłacone długi, obsługa prawna dla firm, porady prawne.
  Współpracujemy z wieloma firmami, ale również naszymi klientami są osoby indywidualne.

  Twój dłużnik nie oddaje należnych Ci pieniędzy? Skontaktuj się z Nami!
  Ustalimy plan działania, aby skutecznie odzyskać dług!
  Oferujemy Windykację Bez Opłat - nie ponosisz żadnych kosztów!
  To Twój dłużnik pokrywa koszty kancelarii i wysłanych do niego pism.

  Jeśli pierwszy etap windykacji jest nieskuteczny skierujemy sprawę na drogę sądową, a Nasi Prawnicy będą Cię reprezentować.

  Masz wątpliwości? Nie wiesz jak się za to "zabrać".
  Od tego jesteśmy! Zespół profesjonalnych windykatorów, prawników oraz komorników przeprowadzi Cię przez całą windykację od A do Z.

  Nasza kancelaria mieści się w Bielsku-Białej, przy ulicy Piastowskiej 35.

  Jesteś spoza Bielska? Nic nie szkodzi!
  SPRAWY PROWADZIMY W CAŁEJ POLSCE!

  W szczególności województwo śląskie:
  Bielsko - Pszczyna - Tychy - Katowice - Częstochowa - Sosnowiec - Mysłowice - Żywiec
  ale również Kraków i okolice.

  SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ!
  Twój dług może się przedawnić!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »