Podkategoria: Podatki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zwrot podatku Holandia »

  Pracowałeś w Holandii w ciągu ostatnich kilku lat? Potrzebujesz gotówki? Dobrze się składa bo już teraz możesz odzyskać podatek, który wypracowałeś w Holandii. Dowiedz się jak odzyskać podatek i ile podatku możesz odzyskać. Nasz kalkulator zwrotu podatku wyliczy Ci dokładnie kwotę.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Norwegia »

  Każdy kto pracuje w Norwegii legalnie jest zobowiązany do rozliczenia podatku co roku. Osoby, które zakończyły już pracę w Norwegii i wróciły do Polski mogą starać się o zwrot podatku z Norwegii. Niestety procedury podatkowe w tym kraju są dość skomplikowane i dlatego takie rozliczenie warto powierzyć specjalnym firmom, które robią to profesjonalnie.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Anglia »

  Pracowałeś w Anglii? Prawdopodobnie należy Ci się zwrot podatku. Ile? Nawet kilka tysięcy złotych. Zatem nie czekaj i odzyskaj podatek z Anglii, który został nadpłacony.
  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem podatku z Anglii i innych krajów Unii Europejskiej a także ze stanów zjednoczonych.
  Dowiedz się jak odzyskać podatek z Anglii.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Jeśli pracowałeś w Niemczech a okres Twojego zameldowania w tym kraju był dłuższy niż 183 dni to możesz ubiegać się o zwrot podatku dochodowego.
  Dowiedz się jaka jest kwota wolna od podatku w Niemczech oraz co zrobić aby rozliczyć podatek z Niemiec.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe fakturowanie przez internet »

  Witryna wystawic-fakture.net.pl powstała w celu maksymalnego uproszczenia wystawiania faktur on-line.nWystarczy uzupełnić podane rubryki aby już po chwili mieć możliwość wydrukowania faktury. Wszystko bez konieczności korzystania z arkusza kalkulacyjnego lub edytora tekstu.nAplikacja przez cały czas jest rozwijana.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Belgia »

  Dla wszystkich, którzy pracowali w Belgii i legalnie odprowadzali podatki mamy dobrą wiadomość. Należy Wam się zwrot podatku, który średnio u naszych klientów wynosi 2000€! Ładna suma prawda? Wystarczy, że nie przepracowałeś całego roku lub byłeś zatrudniony u kilku pracodawców albo przysługują Ci zniżki podatkowe.
  Sprawdź ile podatku z Belgii możesz odzyskać.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Austrii »

  Pracowałeś w Austrii? Sprawdź czy należy Ci się zwrot podatku oraz w jakiej wysokości.
  Dowiedz się jakie ulgi podatkowe w Austrii obowiązują i czy Ty możesz z niej skorzystać.
  Nasi pracownicy rozliczą Twój podatek i postarają się odzyskać jak największy zwrot ponieważ pobierają prowizję. Im większy zwrot podatku tym większa prowizja a co za tym idzie większa motywacja do odzyskania najwyższej kwoty.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Irlandii »

  Pracowałeś w Irlandii w ciągu ostatnich trzech lat? Jeszcze do końca 2011 możesz odzyskać podatek za pracę w Irlandii w 2008 roku.
  Wejdź na naszą stronę i dowiedz się jakie dokumenty są niezbędne, żeby rozliczyć podatek w Irlandii.
  Odzyskamy Twoje pieniądze za Ciebie, wykorzystamy wszystkie zniżki by Twój zwrot podatku był jak najwyższy.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość w firmie to niezwykle trudne zadanie, dlatego też aby nie popełniać błędów i nie mieć problemów z fiskusem należy korzystać z usług doświadczonych biur rachunkowych. Tego typu usługi oferuje m.in. biuro rachunkowe Elżbiety Gąsiorowskiej. Księgowość małych i dużych firm, obsługa osób indywidualnych. Zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • P85 »

  Aby rozliczyć podatek w Anglii musimy wypełnić formularz p85. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wygląda p85 i co to w ogóle jest to zajrzyj na naszego bloga. Dowiesz się na nim również jak wypełnić p85 żeby odzyskać jak największy zwrot podatku z Anglii.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program kadrowo-płacowy Anzasoft SuperPłace »

  Program SuperPłace posiada pełną funkcjonalność potrzebną do efektywnego zarządzania personelem w każdej firmie, oraz do wyliczania i sprawozdawczości dotyczącej wszelkich wynagrodzeń. Obszerna część kadrowa pozwala na rejestrację podstawowych informacji o pracowniku wymaganych przez ZUS i urząd skarbowy, jak również na tworzenie nowych definicji danych i ich rejestrację w zależności od potrzeb. W części płacowej można rozliczać dowolne formy wynagrodzenia zarówno z tytułu umowy o pracę, jak i z umów cywilnoprawnych oraz innych tytułów przewidzianych w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. Rozbudowane możliwości wydruku dokumentów i raportowania to kolejny atut programu. Do dyspozycji użytkownika jest ponad sto gotowych wydruków, w razie potrzeby można tworzyć i wykorzystywać własne. Zapewniona jest komunikacja zarówno z programem Płatnik ZUS, jak i z systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów. Program jest znakomitą i tanią inwestycją w zarządzanie personelem w firmie. W pełni funkcjonalna wersja demonstracyjna jest gotowa do pobrania i przetestowania.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE - ksiegowe, pełna księgowość, rozliczenia pit vat »

  Nasza oferta jest przygotowana dla tych podmiotów, które zdecydowały się na działania zmierzające do prężnego funkcjonowania merytorycznego, a nie skupianiu się na segregowaniu
  sterty dokumentów finansowych, faktur, rachunków.

  Firma "Buchalter" oferuje:

  - prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych,
  - rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ZUS,
  - prowadzenie spraw pracowniczych,
  - reprezentowanie przed Urzędami i ZUS-em.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prosty Podatek »

  Witamy na naszym finansowym serwisie internetowym, w którym to prezentujemy informacje dotyczące podatków. Wszelkie obowiązujące stawki oraz informacje dodatkowe obejmujące podatek dochodowy od osób fizycznych, CIT, VAT, akcyzę oraz inne podatki.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia PIT 2011 »

  Podatek PIT 2011 wcale nie jest taki trudny. Musisz tylko dowiedzieć się o nim więcej. Przeczytaj o najważniejszych zmianach w PIT, dowiedz się, jaki PIT musisz złożyć. Rozliczenia PIT 2011 coraz bliżej, ale z odpowiednią pomocą przejdziesz przez nie bezboleśnie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Kancelaria Doradztwa Podatkowego »

  Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego Andrzej Sobieraj oferuje swoim Klientom pełen zakres usług księgowych min: prowadzenie ksiąg, ewidencję Vat, kadry i płace. Działamy na poznańskim rynku od 1999. Dzięki konsultacjom z doradcą podatkowym możemy zabezpieczyć podatnika od negatywnych konsekwencji błędnej interpretacji przepisów podatkowych, a także przynieść realne oszczędności finansowe. Oferujemy całodobowy dostęp on line do ksiąg i dokumentów rachunkowych naszych klientów. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Poznania i całego kraju.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok »

  Śmierć bliskich to zawsze ogromna tragedia dla bliskich, zwłaszcza, gdy śmierć członka rodziny dotknęła za granicą kraju. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok, zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz dokumentami niezbędnymi do tego, by sprowadzić zmarłego do rodziny. Uzyskamy stosowne pozwolenia niezależnie od kraju i zadbamy o godny transport. Nasza infolinia czynna jest całą dobę. Zadzwoń.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Nie wiesz jak rozliczyć się ze swego podatku? Nasza strona jest idealnym miejscem dla Ciebie. Posiadamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z kategorii podatkowej oraz oferujemy aktualne wzory PIT 2012 do pobrania wraz z instrukcją wypełnienia. Dysponujemy również najnowszą aplikacją do rozliczania deklaracji podatkowych PIT 2012 Program. Oprogramowanie dostępne jest całkowicie za darmo. Nie wierzysz? Sprawdź to już teraz!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy-28 »

  Pit-28.com to strona, która powstała głównie dla podatników, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym na zasadzie ryczałtu i zobowiązani są wypełnić deklaracje PITy-28. Na naszym serwisie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat PITu-28, porady jak najlepiej wypełnić druk oraz formularze do pobrania w postaci pliku PDF. Oferujemy również bezpłatną aplikację PIT 28 Program, dzięki której szybko i bezbłędnie wypełnisz formularz PIT28. Sprawdź nas!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT2011 jest prosty »

  Stworzyliśmy serwis podatkowy z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć rozliczenie podatku PIT 2011 szybko z głowy. Zebraliśmy w jednym miejscu wiadomości o rozliczeniu podatku, zmianach w PIT, a także umożliwiamy pobranie druków PIT 2011 – uwzględniających zmiany PIT. W tym roku pojawiły się nowe formularze podatkowe, więc szczególną wagę należy przywiązać do daty na PIT. Oferujemy przede wszystkim jeden z najpopularniejszych programów do PIT 2011. Można go pobrać bezpłatnie ze strony i błyskawicznie rozliczyć nim swój PIT. Wypełniając w nim PIT 2011, mamy gwarancję aktualnych formularzy i bezbłędnego PIT 2011. Pobierz program i rozlicz PITy 2011.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 37 jest bardzo proste »

  PIT 37 pozwala na wspólne rozliczenie małżonków i odliczanie najpopularniejszych ulg podatkowych. Dotyczy wszystkich podatników, którzy zarabiają w Polsce i nie prowadzą działalności gospodarczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę. Zebraliśmy najważniejsze informacje i rozliczeniu PIT, a także formularze PIT 37 i inne, które można pobrać za darmo. Wszyscy szukający skutecznej metody na PIT 2011 znajdą u nas wszystkie potrzebne narzędzia, w tym także super program do rozliczania PIT 37. Zajrzyj i przekonaj się, że nie musisz obawiać się rozliczeń PIT 2011.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: