Podkategoria: Podatki - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Kalkulator leasingowy »

  Jeżeli jesteś na naszej stronie to już startujesz z leasingiem. Leasingstart.pl to serwis, który dostarczy Ci wszystkie ważne i praktyczne informacje związane z leasingiem. . Głównym tematem strony jest usługa online, która polegająca na znalezieniu najlepszego finansowania bez wychodzenia z domu. Wszystkie informacje są podane w sposób jasny i przystępny dla każdego odwiedzającego. Wyjaśniają różnicę miedzy leasingiem a kredytem i podają podstawy prawne. Możesz tu zobaczyć ranking firm leasingowych, prezentację ich produktów oraz złożyć zapytanie o ofertę online. Zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »  Europejskie Centrum Podatkowe to ogólnopolska kancelaria podatkowa, wyspecjalizowana w zagranicznych rozliczeniach podatkowych polskich pracowników. Pracując na zasadach zgodnych z obowiązującym prawem w krajach takich, jak m.in. Wielka Brytania, czy Irlandia mamy prawo ubiegać się o zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Zwykłemu pracownikowi trudno jest zgromadzić wymagane zaświadczenia, odpowiednio je wypisać oraz porozumieć się ze wskazanym zagranicznym urzędem, lecz ECP posiada ponad trzydziestu wykształconych konsultantów, którzy proponują profesjonalne wsparcie przy odzyskiwaniu zwrotu z podatku. By otrzymać wsparcie z zakresu rozliczeń podatkowych, trzeba jedynie uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie euro-punkt.pl, a następnie oczekiwać na kontakt ze strony konsultanta.


  Europejskie Centrum Podatkowe wykonuje usługi systemowo, dzięki czemu klient jest otoczony fachową opieką w każdym momencie odzyskiwania zwrotu zagranicznego podatku. W odniesieniu do danych uzyskanych od klienta, Europejskie Centrum Podatkowe gromadzi stosowne dokumenty i pomaga w ich wypisaniu. Później reprezentuje klienta w zagranicznych urzędach. Nad przebiegiem sprawy czuwają również zagraniczni doradcy podatkowi, z którymi Centrum nawiązało stałą współpracę.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Janina Gajewska »

  Profesjonalne i rzetelne usługi rozliczeniowe jakie oferuje państwu Biuro rachunkowe Janina Gajewska to terminowe rozliczenia, obsługa księgowa w zakresie pełnej księgowości osób prawnych i fizycznych oraz rozliczenia rolników i inne usługi związane z księgowością. Jako jedni z nielicznych udostępniamy także nowoczesne oprogramowanie umożliwiające każdemu klientowi dostęp poprzez panel internetowy do swoich wyników podatkowych, kadrowo – płacowych jak też płatności w dowolnym momencie. Zapraszamy, biuro@gajewskabiuro.pl dopasujemy dla państwa indywidualnie najlepszą ofertę.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Copa - Usługi Prawne »

  Świadczymy Usługi Prawne w szerokim zakresie, w szczególności: prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa rejestrowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ubezpieczeń gospodarczych, prawa upadłościowego, bankowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, zobowiązań spadków, prawa administracyjnego. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania. Kancelaria to my. Kancelaria (lokal) wyposażona jest we wszystkie środki techniczne, niezbędne dla prowadzenia działalności gospodarczej, jak również posiada pełne zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, oprogramowanie prawnicze. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.Mówimy: PRAWO ISTNIEJE NA TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.... Tobie.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONIECEK spółka adwokacka|Warszawa adwokat, Mokotów adwokat »

  KONIECEK spółka adwokacka to działająca od 2008 r. kancelaria adwokacka. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, dzielnica Mokotów, w bardzo wygodnej dla Klientów lokalizacji. Zespół kancelarii adwokackiej tworzą doświadczeni prawnicy: adwokat Marcjanna Dębska - Koniecek zajmująca się głównie prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem), prawem spadkowym (zachowek, unieważnienie testamentu, wydziedziczenie) i prawem cywilnym (zasiedzenie, prawo lokalowe, prawo nieruchomości, umowy cywilne), adwokat Aneta Koniecek - Lidke specjalizująca się w prawie podatkowym (podatek vat, podatek pit, podatek cit, kontrola UKS, sprawy karno-skarbowe), obsługą prawną spółek (przekształcenia spółek, podział spółki, upadłość, likwidacja spółki, obsługa zarządu) i prawem gospodarczym) oraz adwokat Rafał Koniecek zajmujący się głównie prawem pracy (postępowania sądowe o nadgodziny, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, mobbing, uchylenie kary porządkowej, wsparcie prawne działów kadr w firmach), prawem cywilnym (prawo lokalowe, analiza umów, roboty budowlane) i obsługa przedsiębiorców (stałą obsługa prawna firm, kompleksowa obsługa prawna spółek, zarządów spółek, obsługa formalności w KRS). Służymy pomocą wszystkim mieszkańcom Warszawy, dzielnicy Mokotów ale też innym osobom zainteresowanym poprowadzeniem sprawy w sądzie, porada prawną bądź doradztwem prawnym w szerszym zakresie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek »

  Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Nasza oferta umożliwia i ułatwienie rozpoczęcie, prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie rozliczeń podatkowych, ZUS, kadr, Przywiązujemy dużą uwagę do uczciwości i jakości, poświęcamy maksymalną ilość czasu dla rozwiązania problemów podatkowych i kadrowych i znajdujemy środki zaradcze na przyszłość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi nasza firma posiada ubezpieczenie OC związane z prowadzoną działalnością. Posiadamy doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mitaxx.pl »

  Mitaxx jest biurem rachunkowym z Wrocławia. Główne atuty firmy to długa obecność na rynku oraz wysokie kwalifikacje pracowników. Na stronie www firmy mieści się zakładka z usługami, cennik oraz dane do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bilans »

  Biuro rachunkowe Bilans świadczy wysokiej jakości usługi z branży księgowości i doradztwa podatkowego. Oferujemy różnego rodzaju świadczenia z zakresu kadr i płac, a także wykonanie profesjonalnych ekspertyz finansowych.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ExpressBook - Skuteczne i profesjonalne biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe ExpressBook zajmuje się obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych. Dokonuje księgowań, sporządza odpowiednie rejestry i deklaracje, a także reprezentuje klientów w Urzędach Skarbowym i ZUS

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy - kredyty, inwestycje »

  Portal zajmuje się szeroko pojętą tematyką finansów oraz inwestycji. Wiele artykułów zostało poświęconych rynkom walutowym oraz graniu na giełdzie. Strona dedykowana jest zarówno początkującym finansistą jak i specjalistą od obrotu pieniędzy.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Dzierżoniowie : Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2013 »

  Internetowe rozliczenia PIT stają się coraz popularniejsze. Jest to wygodna i szybka droga rozliczenia oraz gwarantuje szybki zwrot podatku. Jednakże korzyści jest znacznie więcej. Aby się o nich dowiedzieć odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  Rozliczenia podatkowe dla wielu osób nie kojarzą się dobrze – bywa bowiem tak, że podatnik musi zwrócić Państwu wcale nie małą kwotę pieniędzy. Na szczęście polskie przepisy prawne przewidują pewne ulgi i możliwe odliczenia, które podatnik może uwzględnić w swoim formularzu PIT. Niektóre z nich można odpisać sobie od podatku. Warto więc przed przystąpieniem do wypełniania deklaracji podatkowej PIT za 2013 zastanowić się, czy przypadkiem w tym roku nie miała miejsca sytuacja upoważniająca do skorzystania z której z tych możliwości.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kim Jesteśmy Biuro Rachunkowe Paweł Bąkowski »

  Biuro rachunkowe Formtax powstało w 2010 roku. Biuro świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości, optymalizacji i dokumentacji podatkowej, projektów audytowych, due dilligence jak i szkoleń otwartych i dedykowanych. Po za prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami z ZUS oraz rozliczeniami podatkowymi z US, świadczymy usługi dostoswane i zindywidualizowane na klienta. Szanując czas naszych klientów w standardzie zapewniamy odbiór dokumentów z siedziby klienta jak i zapewniamy doradztwo i optymalizację biznesową. "Obecnie działąmy na terenie takich miast jak Poznań, Kościan, Śrem, Mosina, Stęszew. Zapraszamy

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Strona bezbikrd.pl zbiera i analizuje dane dotyczące pożyczek bez sprawdzania klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Są to z reguły pożyczki parabankowe oprocentowane wyżej niż tradycyjne kredyty gotówkowe oferowane w bankach komercyjnych. Na stronie znajdują się aktualności finansowe oraz zestawienia i porównania ofert banków i parabanków dotyczących pożyczek. Kto może dostać taką pożyczkę bez BIKu? Na stronie odpowiadamy na te i inne pytania użytkowników. zapraszamy serdecznie na naszą stronę finansową.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Alicja Trela »

  Doradztwo Podatkowe Zamość Alicja Trela. Bezpłatna pomoc w założeniu nowej firmy, prowadzenie księgowości, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, udzielanie porad w zakresie obowiązującego systemu podatkowego, kompleksowa obsługa firm prowadzących działalność gospodarczą, (zarówno na zasadach ogólnych jak i ryczałcie), sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i ZUS
  wypełnianie i składanie zeznań podatkowych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami, prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie listy płac i wiele wiele więcej!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasa na obcasach »

  Blog poświęcony tematyce finansów, w tym finansów osobistych. Piszę o budżecie domowym, oszczędzaniu, inwestowaniu, zarabianiu i wydawaniu pieniędzy oraz o szukaniu pracy. Oprócz świata finansów osobistych, na blogu przytaczam również ciekawostki dotyczące ekonomii, polityki, podatków, a nawet... angielskiego finansowego.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółki w Anglii »

  Firma zajmuje się pośrednictwem w rejestracji spółek w Anglii oraz obsługą księgową. W ofercie znajduje się między innymi wirtualny adres w Londynie, obsługa przychodzącej korespondencji oraz wirtualny sekretariat.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lepsza Księgowa - QualityDot / QualityTax »

  Działamy w obszarze obsługi księgowej już od ponad 12 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy obsługując bardzo zróżnicowane podmioty gospodarcze działające na rynku, począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże spółki z o.o. oraz akcyjne.

  Nasze ceny są konkurencyjne, nawet do -20% przy przeniesieniu obsługi księgowej, działalności gospodarcze od 100zł, spółki od 300zł, jakość obsługi natomiast jest bezkonkurencyjna.

  Księgowość Warszawa - tak najczęściej wyszukują nas nowe firmy poszukujące sprawdzonej obsługi księgowej w województwie mazowieckim, zapraszamy więc na www.lepszaksiegowa.pl oraz www.qualitydot.pl.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Jarosław »

  Dobre biuro rachunkowe to niezbędna pomoc przy prowadzeniu firmy czy spółki. Zajmują się oni prowadzeniem wszelkiego rodzaju ksiąg rachunkowych, jak również prowadzą wszelkie formalności związane z kardami oraz płacami. Ale chyba najważniejszą sprawą jest obsługa podatkowa. To dla każdego przedsiębiorcy zmartwienie, by nie wejść w konflikt z urzędem skarbowym a z drugiej strony, w ramach prawa, zapłacić możliwie jak najmniejszy podatek. Biuro rachunkowe Global Jarosław zapewnia swoim klientom wszystkie te usługi a ich solidność i staranność to gwarancja świetnej współpracy i spełnienia wszystkich wymogów formalnych. Zapraszamy na ich stronę po więcej szczegółów bądź kontakt telefoniczny z pracownikiem biura.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: