Podkategoria: Podatki - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe KOALA świadczy szeroki zakres usług księgowo-finansowych dla podmiotów z Jeleniej Góry i okolic. Obsługujemy między innymi jednoosobowe działalności gospodarcze, firmy zatrudniające pracowników i spółki.

  Gwarantujemy poufność. Wystawiamy faktury VAT. Podpisujemy umowę na prowadzenie czynności księgowych.

  Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu, zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów i ustawy o rachunkowości.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT »

  Zapraszamy na oficjalną stronę o Pitach i rozliczeniach podatkowych za rok 2013 w portalu gazeta.pl.
  Dowiedz się, jakie ulgi podatkowe Ci przysługują i w jaki sposób należy wypełnić Pit oraz gdzie i do kiedy go złożyć.
  Nasz darmowy program do PITów jest do Twojej dyspozycji. Pobierz, wypełnij formularz i prześlij go do Urzędu Skarbowego przez internet. Oszczędź swój cenny czas oraz pieniądze.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uchman i Partnerzy Doradztwo podatkowe, Optymalizacja podatkowa, Ceny transferowe, SSE, »

  Spółka Uchman i Part­ne­rzy spe­cja­li­zuje się w doradz­twie podat­ko­wym. Wysoki stan­dard ofe­ro­wa­nych przez nas usług ozna­cza kom­plek­sową ana­lizę zagad­nie­nia w kon­tek­ście podat­ko­wym, praw­nym oraz gospo­dar­czym. Naszym celem jest uchwy­ce­nie cało­ści pro­wa­dzo­nego przez Pań­stwa biz­nesu i pomoc w reali­za­cji celów komer­cyj­nych. Anga­żu­jemy się w poszu­ki­wa­nie naj­lep­szego spo­sobu postę­po­wa­nia w danej spra­wie mając jed­no­cze­śnie na uwa­dze bez­pie­czeń­stwo pro­po­no­wa­nych rozwiązań. Kie­ru­jemy się przej­rzy­stymi dla Klienta zasa­dami współ­pracy. Dla Pań­stwa ozna­cza to gwa­ran­cję uczci­wej umowy oraz spra­wie­dliwą wycenę. Decy­zja o wybo­rze sku­tecz­nego part­nera w biz­ne­sie ma klu­czowe zna­cze­nie i wymaga czasu. Aby mogli Pań­stwo lepiej poznać zespół oraz sys­tem funk­cjo­no­wa­nia naszej firmy zapra­szamy na indy­wi­du­alne, bez­płatne spo­tka­nia informacyjne.Jeste­śmy pierw­szą spółką dorad­czą wywo­dzącą się z Lublina, która świad­czy usługi dla przed­się­bior­ców na tere­nie całego kraju. Na naszej wie­dzy oraz doświad­cze­niu pole­gają duże i śred­nie firmy oraz przed­się­biorcy indywidualni.Współpracujemy z orga­ni­za­cjami dzia­ła­ją­cymi na rzecz Przed­się­bior­ców. W 2013 roku nasza firma po raz kolejny otrzy­mała tytuł „Przed­się­bior­stwo Fair Play”, a Sto­wa­rzy­sze­nie Podat­ni­ków w Pol­sce uznało Spółkę Uchman i Part­ne­rzy za „Przed­się­bior­stwo Odpo­wie­dzialne Społecznie”.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Vademecum Łódź »

  Zapraszamy do współpracy wszystkich prowadzących własne firmy, zarządzających spółkami lub instytucjami z Biurem Rachunkowym Vademecum z siedzibą w Łodzi. Nasz szeroki wachlarz usług oraz doświadczona, profesjonalna kadra są gwarancją dobrej kooperacji oraz solidnej obsługi w zakresie podatków, księgowości oraz kadr i płac.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kurdynowski »

  Biuro rachunkowe Kurdynowski posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy skuteczni i odpowiedzialni, dlatego do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 1000 przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Aktualności Szkolenia Online »

  Na naszym Portalu znajdziesz Aktualności z dziedziny rachunkowości i podatków. Możesz też skorzystać z Bezpłatnych Szkoleń Online. E-Szkolenia zostały przygotowane zgodnie z najlepszymi standardami e-learningu. Wszystkie treści w Portalu są nieodpłatne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Innowacje »

  Nasz portal internetowy powstał w celu stworzenia w ramach Internetu miejsca, które będzie pozwalało zapoznać się z najważniejszymi informacjami kierowanymi do polskich pracodawców. Na stronie prowadzone są blogi znanych ekspertów jak Andrzej Malinowski. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom możliwość uzyskania wartościowych oraz rzetelnych informacji z zakresu konferencji kierowanych do pracodawców.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe APN »

  APN Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Aleksandra Krupińska, prezes zarządu i jednocześnie główna księgowa jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach kierunku Finanse i Ubezpieczenia, posiada także trzy dyplomy uczelni podyplomowych (Rachunkowość, Podatki, Angielski w Biznesie), oraz 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg Rachunkowych, które poparte jest certyfikatem ministra finansów nr 39093/2010. Profesjonalizm, wysoka elastyczność, niskie ceny to tylko niektóre z zalet, dzięki którym będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Świadczenia spojone z księgowością i consultingiem fiskalnym to specjalizacje naszej spółki. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie, jakie ma nasze biuro księgowe Łódź powoduje, że rozważamy każde angaża w sposób w każdym calu biegły. Pośród własnych usług znajdą Państwo między innymi kierowanie ksiąg księgowych lub również przeprowadzenie rozrachunków spośród budżetem powiązanych z podatkami. Nasi kompetentni pracownicy obsługują zlecenia niewyłącznie w j.polskim ale również w j. angielskim i niemczyznom. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania uproszczą kierowanie prywatnej działalności. Nasze współprace z petentami trwają latami, co jest potwierdzeniem naszej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Waszych usług o każdej godzinie dnia, i z wykorzystaniem jego wprawnej opiece unikną Państwo niemiłych niespodzianek.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moden - skup złomu, sprzedaż węgla, Łomża »

  Zajmujemy się skupem i przerobem złomu oraz sprzedażą materiałów opałowych. Oferujemy węgiel w różnych gatunkach i w różnych klasach energetycznych : kostka, orzech, groszek, ekogroszek. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą bazę logistyczną. Naszym atutem są nowe zalegalizowane wagi z czytnikami elektronicznymi. Posiadamy maszyny do rozładunku i przeładunku. Skupujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, a także zużyte akumulatory. Posiadamy zezwolenie do prowadzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami. Większe ilości złomu odbieramy własnym transportem.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe 12-tka Bielsko »

  12-tka Biuro Rachunkowe oddział Bielsko-Biała oferuje kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla firm z Bielska i okolic. Oferujemy księgowość uproszczoną dla mniejszych firm (ryczałt, KPIR), pełną księgowość (księgi handlowe) dla spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji, rozliczanie podatku VAT, rozliczanie dotacji i doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkow Warszawa »

  Zapraszamy do współpracy z jednym z bardziej doświadczonych biur rachunkowych w Warszawie wszystkie firmy, które chcą powierzyć swoje sprawy księgowe profesjonalistom. Szeroki wachlarz usług i przejęcie obowiązków prowadzenia ksiąg, sporządzania pism urzędowych, rozliczania podatku oraz monitorowania spraw związanych z kadrami i płacami sprawia, że możesz w stu procentach poświęcić swój czas na prowadzenie biznesu, a całe formalności powierzasz LP Maxima. Biuro Rachunkowe LP Maxima posiada dwa oddziały na terenie Warszawy – w Centrum i na Białołęce.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • MARVEL - pośrednictwo pracy w Holandii »

  Strona internetowa agencji pośrednictwa pracy Marvel. Rekrutacja kandydatów poszukujących pracy w Holandii, a także profesjonalne załatwianie zwrotu podatku. Oferty pracy na stanowiskach ogrodniczych oraz produkcyjnych.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Walterowicz Kancelaria »

  Rafał Walterowicz - Radca Prawny - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria Walterowicz zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasze specjalizacje to m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym oraz byłym pracownikiem Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu) nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:
  Ewidencja Przychodów (Ryczałt)
  Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)
  Księgi Handlowe (Pełna księgowość)
  Rejestry Zakupów i Sprzedaży VAT
  Ewidencja Środków Trwałych lub
  Wykaz Środków Trwałych
  Ewidencja Wyposażenia
  Ewidencja Przebiegu Pojazdu
  Wyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)
  Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)
  Reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym
  Sporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)
  Reprezentowanie płatnika przed ZUS
  Aktualne porady księgowe i podatkowe
  Bieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowych
  Monitorowanie limitu – Kasa Fiskalna
  Monitorowanie limitu – Podatek VAT
  Monitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i Rozchodów
  Monitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Bożena Blaut »

  konsultacje i doradztwo podatkowe
  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej: osoby fizyczne, osoby prawne
  reprezentowanie przed urzędami
  zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych
  prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
  prowadzenie kadr i spraw pracowniczych
  sporządzanie list płac i deklaracji ZUS

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Biegłego Rewidenta Anita Tomaszewska »

  Firma istnieje nieprzerwanie od 2002r. Uprawnienia biegłego rewidenta (nr Kibr 11737) oraz wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów. Dążymy do tego, aby dostarczyć klientowi możliwie najlepszych, zindywidualizowanych i kompleksowych rozwiązań biznesowych w zakresie finansów i rachunkowości, z uwzględnieniem ich skutków podatkowych.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • VAT25.net - Dam Koszty »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu VAT25.net- sprzedam koszty - rozliczanie dotacji na faktury vat- sprzedamy faktury - jak zmniejszyć podatek od sprzedaży nieruchomości- jak obniżyć podatek od zysków kapitałowych tj. podatek Belki- wystawimy faktury kosztowe jeżeli klient nie posiada firmy- jak płacić mniejszy vat, pit i cit- PŁAĆ NIŻSZE PODATKI! www.vat25.net

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dzieciom »

  Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to specjalistyczna organizacja, która funkcjonuje w województwie podkarpackim. Oferuje domową opiekę dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi i innymi schorzeniami. Hospicjum oferuje opiekę medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową oraz socjalną. Ponadto bezpłatnie wypożycza sprzęt medyczny. Zapewnia wsparcie dla rodziców chorych dzieci w tych trudnych dla wszystkich momentach życia.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: