Podkategoria: Podatki - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Wystawie-Fakture.com czyli sprzedam lub dam koszty vat 23% »

  Oferuję koszty vat, dam fvat kosztowe 23% z polskich firm. Wyjaśniam jak optymalizować aby płacić niższe podatki vat, pit oraz cit. Oferuję rozliczenie dotacji na faktury kosztowe i pokazuję jak zapłacić mniejszy podatek od sprzedaży nieruchomości. Skuteczna optymalizacja podatkowa!

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Spółki z o.o. od ręki - Poznań. Fabryka Firm. »

  Dzięki naszym wysiłkom, staniesz się właścicielem firmy - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bez zbędnych formalności, biegania po urzędach, bankach itp. itd. Dajemy Tobie wszystko od ręki!
  Gotowe Spółki z o.o. od ręki i bez zbędnych formalności.
  Twoja Firma będzie dysponowała otwartym rachunkiem bankowym, nadanymi numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE . Nasze Spółki są wolne od zobowiązań i nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Fabryka Firm.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • WBIZNES.pl - Biuro rachunkowe, księgowość online, podatki »

  wBIZNES.pl - biuro rachunkowe, księgowość i bezpłatny program fakturowy online. Bieżące konsultacje podatkowe, doradztwo podatkowe oraz optymalizacja podatkowa dla małych i średnich firm oraz działalności gospodarczej. Profesjonalni doradcy podatkowi i księgowi z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podatki dla rolników »

  Bezpłatne porady księgowe dla rolników, którzy chcą przejść na podatek VAT. Pomoc w odzyskiwaniu podatku, obsługa księgowa i ciekawe artykuły związane z księgowością rolniczą. Gotowe przykłady, czy rolnikowi opłaca się przejść na VAT, ustawki na usługi rolnicze. Regulacje prawne używania maszyn i innych środków trwałym w gospodarstwie i inne zagadnienia związane z działalnością rolnika.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KDP Czachor Raszyn »

  KDP Czachor Raszyn to lokalna kancelaria oferująca takie usługi jak:doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe, usługi księgowe i pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odwiedzenia naszej strony i biura.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Defi - Leszno »

  Leszczyńskie biuro rachunkowe "Defi" zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla firm w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego i kadrowego oraz rachunkowości. Zapraszamy do współpracy firmy z miasta Leszna i okolic.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Info-S »

  Biuro rachunkowe Info-S działa na rynku finansowo – księgowym od 1990 roku.
  Nasza oferta obejmuje pełną oraz uproszczoną księgowość (KPiR lub ryczałt ewidencjonowany), obsługę kadrowo-płacową, audyty finansowe oraz wiele innych.
  Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego (spółki z o.o., spółki jawne oraz spółki akcyjne)
  Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwami: PAKIET InsERT (SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT), PAKIET WAPRO (WF MAG, WF FAKIR, WF GANG, WF KPIR, WF BEST), SYMFONIA FK oraz GRAFFITI MRP.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne w Turku »

  Zajmujemy się sprzedażą, programowaniem i fiskalizacją kas fiskalnych w Turku i okolicach. U nas kupisz, a my pomożemy bezproblemowo przejść przez proces zgłoszenia o US, pomożemy odzyskać 50% ceny kasy, nauczymy jak obsługiwać kasę.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tarnów - Biuro Rachunkowe Bilancia »

  Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, a także rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia z PFRON, w tym również system obsługi dofinansowań składek ZUS i wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Monitorujemy należności i zobowiązania. Sporządzamy analizy ekonomiczne, biznes plany, jak również wnioski kredytowe, rozliczenia roczne

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.pity2015program.pl »

  Zapewniamy naszym użytkownikom intuicyjny, prosty, niezawodny oraz bezpieczny program, który pozwala na rozliczenie podatku PIT. Nasz program pozwala na wypełnienie wszystkich deklaracji w wersji online, mobilnej, czyli bez konieczności pobierania żadnego oprogramowania. Program można również bezpłatnie ściągnąć na dysk komputera. Aplikacja jest praktycznym narzędziem opracowanym z myślą o wszystkich osobach wypełniających deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2015 program »

  Zapewniamy naszym użytkownikom program do samodzielnego rozliczania deklaracji podatkowych PIT. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możliwe jest ściągnięcie programu na dysk lub skorzystanie z e-deklaracji. Program zapewnia szereg funkcji, których wykorzystanie pozwala w prosty sposób wypełnić oraz złożyć deklarację podatkową. Program PITy 2014/2015 może być wykorzystywany do użytku prywatnego oraz komercyjnego za darmo.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity2015.com »

  Nasza oferta to darmowy program do rozliczania deklaracji podatkowej za rok 2014 w 2015 roku. Program będzie dostępny od 26 grudnia. Mogą go pobrać wszystkie osoby, zainteresowane rozliczeniem deklaracji podatkowej we własnym zakresie. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Po wypełnieniu deklaracji, dokument można wydrukować lub przesłać drogą elektroniczną bezpośrednio do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Papug.pl Pomoc prawna i podatkowa. Dobry doradca podatkowy Warszawa. Skuteczny prawnik łódź. »

  Papug.pl oferuje porady prawne i podatkowe przez Internet, online. Prawo cywilne, prawo karne, postępowanie administracyjne i podatkowe. Skuteczny i tani prawnik. Skuteczny doradca podatkowy Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków. Dobry prawnik, tani adwokat. Papug sprawy karne, cywilne, skarbowe. Porada prawna, obsługa prawna i podatkowa firm. Reprezentacja obywatela przed sądem i urzędem. Pełnomocnik prawo rodzinne, rozwód. Testamenty, spadki, intercyzy. Przygotowywanie pism procesowych, pozwów. Sprzeciwy, zażalenia, wznowienia postępowania. Czy to w sądzie czy w urzędzie Papug zawsze z Tobą będzie!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primacount - biuro rachunkowe w centrum Poznania, tania księgowość »

  Biuro rachunkowe z siedzibą w centrum Poznania, które oferuje podmiotom gospodarczym tanią księgowość, a także obsługę kadrowo-płacową. Nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, a także rozliczają Klientów w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Przemyśl. Księgowość i kadry »

  Biuro rachunkowe Agnieszka Gdula w Przemyślu oferuje usługi księgowe jak: książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, kadry i BHP.
  Działamy na terenie Przemyśla, jednak zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, osoby prawne i fizyczne z całej Polski.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja ZUS - CostCare Consulting »

  Firma konsultingowa świadcząca usługi audytu i optymalizacji kosztów firmy.
  Nasze specjalizacje to: Optymalizacja ZUS oraz Dofinansowanie ZUS na BHP.
  Optymalacja ZUS oznacza mniejsze składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Optymalizacja ZUS to również mniejsza składka wypadkowa i koszty ubezpieczeń społecznych.
  Dofinansowanie ZUS do BHP do bezzwrotna dotacja ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy. Nasi specjaliści przygotują wniosek do ZUS o udzielenie dofinansowania.
  Pozostałe usługi konsultingowe świadczone przez CostCare Consulting to: optymalizacja podatku od nieruchomości, optymalizacja zużycia energii elektrycznej, audyt telefonii dla firm oraz audyt i optymalizacja warunków bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Audyt Legis Warszawa Łomianki »

  Innowacyjność, kompleksowość, bezpieczeństwo i doświadczenie – to cztery fundamenty budujące Audyt Legis. Strategia ta pozwoliła na stworzenie profesjonalnego biura rachunkowego w Łomiankach. Świadcząc fachowe usługi księgowe, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Wykorzystywana przez naszych specjalistów wiedza z zakresu ksiąg, finansów, czy podatków, pozwoliła na zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów indywidualnych i licznych przedsiębiorstw. Priorytetem Audyt Legis jest powiększenie poziomu sprawności ekonomicznej każdego Klienta. Księgowość w naszym wydaniu to nie tylko podatki ale realna wartość, którą tworzymy dla naszych klientów.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: