Podkategoria: Podatki - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe XXI wieku - Ricco Poznań »

  Jesteśmy zespołem ekspertów - pasjonatów. Zoptymalizujemy Twoje podatki, uporządkujemy rachunkowość, poprowadzimy kadry i płace, sformułujemy umowy, zadbamy o wszystkie formalności, upomnimy niesolidnych kontrahentów i zarejestrujemy nowe podmioty - wszystko to dla Ciebie - Ty zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. Z nami sukces to tylko i wyłącznie formalność. Ricco - Biuro rachunkowe XXI wieku

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Decret s.j. »

  Obsługujemy firmy małe i duże różnych branż. Rozliczamy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, płace - kadry, VAT, PIT, wyprowadzamy zaległości. Jesteśmy profesjonalni, solidni i dyskretni. Działamy od 1995 r. Dogodna lokalizacja w Warszawie.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice B&M s.c. - profesjonalne usługi księgowe »

  Gliwickie biuro rachunkowe. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym i certyfikowanym biurem rachunkowym. Nasze usługi księgowe oparte są na długoletnim doświadczeniu od 1994 r. Prowadzimy pełen zakres usług księgowych, płacowo-kadrowych, BHP i PPOŻ., dla podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności i formie prawnej. Z naszych usług rachunkowych korzystają firmy z branży medycznej, transportowej, budowlanej oraz produkcyjnej. Kompleksową obsługę księgowo-rachunkową prowadzimy na terenie miast : Gliwice, Zabrze, Bytom oraz Tarnowskie Góry. Pewna księgowość w Gliwicach wyłącznie z certyfikowanym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Medtax Konrad lech »

  Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3B. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej.
   
  Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie tylko w sprawach księgowych, ale również w zagadnieniach związanych z sanepidem, NFZ czy prawem medycznym.
   
  Biuro rachunkowe MedTax Żory gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pełną poufność informacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W każdym przypadku zakres obsługi dostosowany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Świadczymy również usługi związane z rocznym rozliczeniem PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu - Krasuski i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Krasuski i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych oraz osób prywatnych.

  Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży e-commerce i IT, nieruchomości, telekomunikacyjnej, budowlanej i innych.

  W zakres świadczonej przez kancelarię pomocy prawnej wchodzą w szczególności: sporządzanie i weryfikowanie kontraktów handlowych, tworzenie i przekształcanie spółek, postępowania sądowe i administracyjne, spory korporacyjne oraz bieżące doradztwo prawne.

  Radcowie prawni z kancelarii podchodzą rzetelnie i wnikliwie do każdej indywidualnej sprawy oraz poszukują dla Klientów najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych.

  Na stronie internetowej kancelarii można odnaleźć szczegółową charakterystykę świadczonych usług, zapoznać się z zespołem kancelarii oraz poznać zasady współpracy z kancelarią.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR »

  Biuro Rachunkowe TERMAR w Wieleniu oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi rozchodów. Nasza działalność obejmuje gminy: Czarnków, Człopa, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Wronki i miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia i rzetelności oraz pewność, wiedzę i zaufanie pracowników. Bezpieczeństwo danych dzięki programom VARICO, rozliczanie VAT, prowadzenie ewidencji VAT oraz porady księgowo-podatkowe. Nasze biuro to księgowy dla Ciebie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość, biuro rachunkowe Kraków »

  Kancelaria Księgowa Skarła powstała w 1997 roku. Działamy na podstawie licencji Ministra Finansów Nr 4779/97.

  Oferujemy Państwu pełny zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek cywilnych, spółek handlowych (osobowych i kapitałowych), osób prawnych, stowarzyszeń i innych podmiotów.

  Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie łączymy z niskimi cenami i wysokim standardem obsługi klienta.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kase.pl kasy fiskalne, wagi, Tczew »

  Kase.pl zajmuje się sprzedażą kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wag elektronicznych. Posiada w ofercie także czytniki kodów, drukarki etykiet i wszelkie akcesoria do budowy fiskalnych systemów sprzedaży. Zajmuje się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym kas fiskalnych i wag. Od niedawna w sprzedaży inwentaryzatory kolektory danych. Prowadzi również szkolenia z obsługi kasy fiskalnej.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum Księgowe »

  Czym tak naprawdę zajmuje się nasz forum księgowe, które w wielu przypadkach okazuje się być nieocenioną pomocą? Mówiąc najprościej, prowadzeniem rachunkowości danej firmy. Z usług forum mogą korzystać firmy oraz osoby prywatne. Na naszym forum można znaleźć profesjonalne odpowiedzi na pytania z zakresu księgowości i rachunkowości. Forum służy do wymiany informacji, rad, komentarzy, uwag, doświadczeń zawiązanych z prowadzeniem firmy.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIT-39.info - podatek od sprzedaży nieruchomości - formularz, instrukcja, porady »

  Portal PIT-39.info oferuje dostęp do artykułów, aktualności i orzecznictwa z zakresu prawa podatkowego w zakresie podatku od sprzedaży nieruchomości, zamiany nieruchomości lub innej formy odpłatnego zbycia nieruchomości. Ponadto oferujemy aktualne formularze do pobrania, instrukcje wypełnienia formularza PIT-39. Portal oferuje także dostęp do aktów prawnych i komunikatów niezbędnych do rozliczenia podatku od zbycia nieruchomości.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy tax-pol »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego tax-pol to na naszej stronie go znajdziesz. Co więcej dzięki niemu otrzymasz 10% zniżki na usługę zwrotu podatku. Taki kod i taka promocja tylko dzięki naszemu specjalnemu kodowi.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa PERFECT »

  Szukasz przedstawiciela, który będzie dla Ciebie przeprowadzał szczegółowe analizy podatkowe Twojej działalności i powie Ci jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Warto więc zgłosić się z tym do naszej kancelarii, która będzie w stanie Ci pomóc. Wystarczy tylko, że wejdziesz na naszą stronę i zobaczysz, jak wiele jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Nie czekaj ale możliwie jak najszybciej skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI KSIĘGOWE »

  Kompleksowe usługi księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa dla osób fizycznych i prawnych o różnym profilu działalności. Prowadzenie ewidencji przychodów, książek przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rejestry VAT i UE. Dla osób rozpoczynających działalność pomoc w wyborze formy opodatkowania i korzystne rabaty.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Beata Baliszewska »

  Usługi księgowe Grażyna to firma działająca na warszawskim rynku od wielu lat.
  Za sprawą wieloletniego funkcjonowania w branży rachunkowo-księgowej szczycimy się
  ogromnym doświadczeniem w tym, co robimy.
  Cechują nas również fachowość, rzetelność oraz terminowość wykonania powierzonych zadań.
  Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Jeżeli szukasz sprawdzonych usług z zakresu księgowości w Warszawie to zgłoś się do nas.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Szczecin »

  BR Outsourcing to kancelaria podatkowa z miasta Szczecin. Kancelaria podatkowa przeprowadza audyty podatkowe oraz zapewnia obsługę prawną. Doradztwo podatkowe BR Outsourcing zapewnia usługi na wysokim poziomie, zawsze starając się sprostać wymaganiom klientów. Doradca podatkowy z BR Outsourcing podchodzi do każdego klienta kompleksowo, zapewniając usługi rachunkowe, prawne i kadrowo-płacowe. Doradztwo podatkowe służy pomocą w rozwiązywaniu różnych problemów. Nasz doradca podatkowy pomoże w takich kwestiach jak doradztwo podatkowe, doradztwo prawne oraz wiele innych, które mogą pojawić się podczas codziennego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Kancelaria podatkowa BR Outsourcing to przede wszystkim zespół fachowców, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Kancelaria przeprowadza profesjonalne audyty podatkowe zapewniając wysoki poziom obsługi firm. BR Outsourcing działa od roku 1998. Przez cały czas swojego istnienia kancelaria podatkowa stosuje nowoczesne rozwiązania informatyczne co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem przynosi zadowalające rezultaty oraz odpowiednie efekty. Największą zaletą doradztwa podatkowe BR Outsourcing jest kompleksowość usług. Sprawia to, że kancelaria podatkowa przybrała całkowicie nowoczesną formułę tradycyjnego biura rachunkowego. Doradztwo podatkowe BR Outsourcing to przede wszystkim sprawny partner i doradca, któremu można zaufać o czym przekonała się już duża liczba klientów. Kancelaria podatkowa zaprasza na audyty podatkowe.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Storno - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zależy Ci na tym, aby znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem?
  W takim razie zapraszamy do współpracy. Działamy już 23 lata. Możemy się pochwalić ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy nie roztają się z nami od kilku lub nawet kilkunastu lat. Proponujemy nie tylko usługi księgowe i kadro-płacowe, ale również doradztwo podatkowe. W naszej ofercie prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kpir(książka przychodów i rozchodów).
  Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro rachunkowe w Jaworznie Sykulska.pl »

  W obecnych czasach mało który biznesmen ma czas na zajmowanie się sprawami finansowymi swojego przedsiębiorstwa. Doskonale wiemy, że zamiast rwać sobie włosy z głowy nad przepisami skarbowymi, znacznie lepiej jest powierzyć obsługę księgową, osobie która ma dużą wiedzę w tym temacie. Wszystkim tym którzy chcą spać spokojnie, na ratunek przychodzi biuro księgowe na terenie Jaworzna. Zapytania naszych petentów traktujemy z należytą dbałością i szacunkiem, starając im się zagwarantować najwyższy standard usług. My także uwielbiamy uiszczać zgodnie z prawem jak najniższe należności podatkowe, więc z przyjemnością dzielimy się wiedzą na ten temat z Państwem. Mamy nadzieję, że gdy zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, budzące grozę tajniki księgowości nie będą Wam dłużej sprawiać żadnego kłopotu.

  Świadczymy swoją pomoc przedsiębiorstwom z obszaru Śląska oraz Małopolski. Ochoczo udzielimy odpowiedzi ponadto na Państwa zapytania e-mailowe oraz telefoniczne. Zachęcamy Was też do wpadnięcia na stronę internetową sykulska.pl, na której namierzycie wzmiankę o naszych usługach. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ponad 100 uszczęśliwionych klientów, są dla nas najtrafniejszą rekomendacją.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" - usługi księgowe »

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" prowadzi profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i osób fizycznych. Kompleksowo opiekujemy się każdym naszym Klientem. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie księgowości opartej na: podatkowej książce przychodów i rozchodów (PKPiR), pełnej księgowości (księgach handlowych), ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej. Zajmujemy się również sprawami kadrowymi oraz naliczamy płace w przedsiębiorstwach. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji zawodowych jest uzyskany certyfikat Ministra Finansów, a w zakresie naszej działalności objęci jesteśmy odpowiednim ubezpieczeniem OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z przygotowanych rabatów i promocji!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Grażyny Buczyńskiej »

  Czasem w życiu każdego z nas przychodzą momenty, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Takimi chwilami na pewno są rozwód, kwestie związane z pracą i wiele innych. W takiej sytuacji nie warto działać samodzielnie, tylko powierzyć opiekę prawną fachowcom. Radca prawny Grażyna Buczyńska to osoba godna zaufania, która udzieli kompleksowej pomocy w poradach prawnych w Warszawie.

  Kancelaria radcowska składa się z najwyższej klasy fachowców i osób zaufanych, którym można powierzyć kwestie prawne. Rozwody Warszawa realizowane są w taki sposób aby klient uzyskał wszystkie swoje prawne żądania. Sprawy dotyczące prawa pracy w Warszawie to sprawy, w których nasi radcy prawni się specjalizują.

  Proszę pamiętać, że wybór lojalnej i właściwej kancelarii radcowskiej to klucz do sukcesu i absolutnego zadowolenia.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy TAX Consulting »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego TAX consulting to trafiłeś w właściwe miejsce. Co więcej dzięki naszej wieloletniej współpracy z firmą TAX Consulting każdy nowy klient otrzyma zniżkę 5% na usługę zwrotu podatku. Nie czekaj dłużej, odwiedź naszą stronę i rozlicz się za mniej.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: